2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 456 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336477 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı s4rc4stic

@s4rc4stic

Abi dağılabiliriz  :D
:D  bowling'te topu atıyorlar ya hepsi düşmüyor bazen..farzet kalan 2 labut biz olalım..bi sonraki atışa kadar dayanalım :D

Çevrimdışı Ergin1903

Duyumcular günah cikartiyor şimdide. Hey allahim.

Çevrimdışı RevivaL

B
Geçen senede aynı olaylar oldu herkesi şenol hoca veto etti denildi :) mandanda bir stoper bir orta saha hatırlayamadım alamadılar adını şenol güneş veto etti koydular.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basit bir kaçış yöntemi. Bunu servis edecek karakterde hiç bir yöneticimiz yoktur ama o karakterde muhabirler var maalesef. Fener gibi kulüp olsak neyse. Yapılanları gördük Vitor'a

Çevrimdışı tuncaboylu

Burda herkes bana kızar ama severler beni bensiz bu forum eğlencesiz  :bandit:

Rooco'yu daha iyi eğlendiriyorsundur umarım.  :akuma: :akuma:

Çevrimdışı sosyalkartal

Tabi tabi Marca gazetesine Sevilla haberlerini falan da Fikret Orman servis ediyordur. Kendince dalga geçiyorsun da bari destekli at .
Azcık futbol dünyasını takip ediyorsan marca gazetesinin ne kadar boş bir gazete olduğunu ispanyanın fanatiği olduğunu da bilirdin  :bandit:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Dr.Zeck

Başta murat özen olmak üzere medyaya olumsuz haberler kasıtlı olarak servis edildi bu transfer 3 gün önce tamamlandı olumsuz haberlerin servis edilmesinin amacı nasri transferinin çok ani hızlı bitmesiydi

Yarın nasri geldiğinde şu olumsuzlukların üzerine ne kadar büyük bir sevinç olacağının farkındamısınız işte bunlar Fikret ORMAN büyüklüğüdür

Yahu sosyal hiç biri tutmadı arada belki denk gelmiştir sansına 1 2 bişeyler de Allah askına yaz ama duyum verme

gercekten belki vardır tandıkların ama onlar seni sende bizi trolluyorsun

yapma ..

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi stoper Caner  ve Eto'o da herhangi bi gelişme varmı bunlar olsun biraz rahatlayım en azından :) Nasri piyango olurdu bıze gelseydi
caner için haber bekleniyordu interden bonservissiz veya kiralık
ama nesine ümit bağladığınızı anlamıyorum caner bu madem caneri alacağız neden ismaili
gönderdik etoo ile ilgili bir bilgim yok
caner inler ve brezilyalı stoper deniyor buda iki kulübeye bir sahaya transfer demektir.

Çevrimiçi Samet Ç

Dostum, adamın yaptığı transfer haberlerine inanmadığını düşünüyorum (keza ben de gün boyu dolanan haberleri mikserden geçirip servis ettiğini düşünüyorum), hoca ile atılan tweetleri neden ciddiye alıyorsun hatta neden ciddiye alalım?
Çünkü medyada her olmayan transferden sonra hoca istemedi hoca sıcak bakmadı hoca olmasa da olur dedi gibi haberlerin yayılması tesadüf olmaz.

Çevrimdışı Berat

Azcık futbol dünyasını takip ediyorsan marca gazetesinin ne kadar boş bir gazete olduğunu ispanyanın fanatiği olduğunu da bilirdin  :bandit:

Bu gözler senin de ban yediğini görecektir yakın.

Çevrimdışı ProjectOrigin

:D  bowling'te topu atıyorlar ya hepsi düşmüyor bazen..farzet kalan 2 labut biz olalım..bi sonraki atışa kadar dayanalım :D

:D :evillol:  :evillol:

Çevrimdışı autopsy

Çok boşsun çok . Olumsuz haberler Fikret Orman tarafından servis ediliyor diyen sensin . Bunun gazetenin kalitesi ile ne ilgisi var ?
Ayrıca l'equipe de yazdı bunu . Hadi Marca bulvar gazetesi  l'equipe de mi öyle ?
Seni futbol dünyası takibi diye suya götürür susuz geri getiririm , bak işine . 
[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2016, 23:59:20 autopsy ]

Çevrimdışı Çağatay

Rahmetli de sollardı...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Dr.Zeck

caner için haber bekleniyordu interden bonservissiz veya kiralık
ama nesine ümit bağladığınızı anlamıyorum caner bu madem caneri alacağız neden ismaili
gönderdik etoo ile ilgili bir bilgim yok
caner inler ve brezilyalı stoper deniyor buda iki kulübeye bir sahaya transfer demektir.

Abi Caner İsmail'den kat kat iyidir. hele hele yaptıgı ortalar beni benden alıyordu :)

Stoper olsunda ondan sonra hakkımızda hayırlısı olsun inş.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

vallahi aynısını düşünüyodum.  :claps:

Sen yenisin galiba  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı 38life

benim şahsi fikrim. kalan bütçenin tamamı stoper için kullanılmalı ama pepe ayarında olacak hatta pepe bile olabilir bence sol bekte beck adriano tosic yürürüz ama yüksek kalitede defans bizi gelecek hafta psikolojik olarak şampiyon yapar diye düşünüyorum

Hala bütçe mütçe diyorsunuz. Bu işin bütçeyle falan alakası yok şu durumda. Yönetimin tercihleri Hocanın tercihleri ve yönetimin transfer becerisi ile alakalı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Berat

Şu BTD diyen sayfa da 100bine yakın Beşiktaşlı'yı kandırmayı bıraksın, kapatsın sayfasını. Sırf boş.

Çevrimdışı Karabay

kim seviyor bu adamı

Çevrimdışı sosyalkartal

Bu gözler senin de ban yediğini görecektir yakın.
Arkadaş neden ban yiyeyim sabahtan beri yapılmadık hakaret kalmadı zenci esprileri yapıldı kalkıp kötü laf etmedim eee yazdıklarımı okuyun da demiyorum yazdıklarımda hakaret unsuru küfür vb yok neden ban yiyorum   :)
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı GÖRKEM

Abi Caner İsmail'den kat kat iyidir. hele hele yaptıgı ortalar beni benden alıyordu :)

Stoper olsunda ondan sonra hakkımızda hayırlısı olsun inş.

Orada Adriano yeterli bir de Caneri önüne koyarsan doldur bosalt Takimi oluruz. Caner kesinlikle yanlis Transfer olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

kim seviyor bu adamı

Seven birisinin adını yazıyorum, ama moderasyon hep siliyor o mesajlarımı .  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Kalyoncu

BBasit bir kaçış yöntemi. Bunu servis edecek karakterde hiç bir yöneticimiz yoktur ama o karakterde muhabirler var maalesef. Fener gibi kulüp olsak neyse. Yapılanları gördük Vitor'a
Sorun Beşiktaş muhabirlerinin şenol güneşi sevmemesi her olumsuz olayı ona yıkmaya çalışıyolar bu çok açık.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Arkadaş neden ban yiyeyim sabahtan beri yapılmadık hakaret kalmadı zenci esprileri yapıldı kalkıp kötü laf etmedim eee yazdıklarımı okuyun da demiyorum yazdıklarımda hakaret unsuru küfür vb yok neden ban yiyorum   :)

Bildiğim kadarıyla yanlış, sahte ve yalan bilgi vermek de ban sebebi.

Haksız mıyım @Necmi abi?

Çevrimdışı Dr.Zeck

Orada Adriano yeterli bir de Caneri önüne koyarsan doldur bosalt Takimi oluruz. Caner kesinlikle yanlis Transfer olur.

Adrianonun yedegi yok ama tosiç var oda cok agır bi bek için. Stoperde tas gibi ama bek olmaz Tosiçten bi yedek lazım olmadı onlu arkalı oynamalarıda bence sorun yaratmaz.

Çevrimdışı Berat

Rakiplerimizin durumu, futbolları rezil durumdayken ve bu çok da açık iken stoper + Caner + İnler + Eto'o al bitir. Kendi kendimizi strese soktuk burda 3 ay.

Çevrimdışı tuncaboylu

Caner güvenilir bir yedek olacak, ve yerli statüsünde oynayacak.

Transferinde yanlış bir şey yok bence, ekonomik şartlar makul olsun yeter.

Etiketler: