Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6634012 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Hicks

Darısı Kjaer'in başına...

Çok yanlış bir temenni, hiç yakıştıramadım... Kimseye vermesin böyle bir şey...
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimdışı Hicks

geri dönüp hiç duruma mudahil olmamıs cok ilginc acıkcası
umarım benim takip etmediğim dakikalardan sonra kendisine dusen gerekli seyleri yapmıstır

İlk pozisyonda dizi adamın kafasına giriyor, böyle bir darbeyi farketmeyip devam ediyor olması ilginç, çok yüksek konsantrasyonla oynadığını gösterir ama oyun durunca hemen yanına koşup yardımcı olmaya çalışıyor, sağlık ekibini çağırıyor...
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimdışı 38life

Çok yanlış bir temenni, hiç yakıştıramadım... Kimseye vermesin böyle bir şey...

Ben artık insanlıktan çıktım şampiyonluk istiyorum...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ensar

geri dönüp hiç duruma mudahil olmamıs cok ilginc acıkcası
umarım benim takip etmediğim dakikalardan sonra kendisine dusen gerekli seyleri yapmıstır
olaya gayet müdahil oluyor
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı firewater

Çevrimdışı ozan062

İlk pozisyonda dizi adamın kafasına giriyor, böyle bir darbeyi farketmeyip devam ediyor olması ilginç, çok yüksek konsantrasyonla oynadığını gösterir ama oyun durunca hemen yanına koşup yardımcı olmaya çalışıyor, sağlık ekibini çağırıyor...

tamamdır yapıyorsa iyi cnk ben boyle fazla sogukkanlı insanı sevmem  :ok:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı 38life

Shangai'dan  Lei Wu'yu alacakmışız :D

Çevrimdışı mylife1903

tamamdır yapıyorsa iyi cnk ben boyle fazla sogukkanlı insanı sevmem  :ok:

Boyko roportajinda cok uzgun, kiliseye bile gitmis. Mac icinde fark etmedigini, kararini verip topu almaya calistigini anlatiyor. Gorseydim kararimi degistirip topu yumruklardim Yahut tokatlardim gibi birseyler diyor AMA kendisi cok uzulmus. Baska kaynaklardan okudum bu mevzuyu boyko nun ustune cok gidilmis kasitli yapti, diye yaygara kopmus. Diger futbolcudan ve futbolcunun ailesinden ozur diletmisler.
AMA hayati kurtularin futbolcu hayatini kurtarana tesekkur bile etmemis.

Slavlar boyle isleri cok sevmez, olduysa olmustur. Ozur diledigi icin boyko ya kizanlar cok.

Ben boykoyu onceden de takip ettigim icin biliyorum. Temiz duzgun genc bir cocuk. Kaleciliginden bahsetmiyorum duzgun bir insan iyi bir ailesi var. besiktasi da kendisi cok istedi.

Çevrimdışı Anıl

Shangai'dan  Lei Wu'yu alacakmışız :D
:D (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı ozan062

Boyko roportajinda cok uzgun, kiliseye bile gitmis. Mac icinde fark etmedigini, kararini verip topu almaya calistigini anlatiyor. Gorseydim kararimi degistirip topu yumruklardim Yahut tokatlardim gibi birseyler diyor AMA kendisi cok uzulmus. Baska kaynaklardan okudum bu mevzuyu boyko nun ustune cok gidilmis kasitli yapti, diye yaygara kopmus. Diger futbolcudan ve futbolcunun ailesinden ozur diletmisler.
AMA hayati kurtularin futbolcu hayatini kurtarana tesekkur bile etmemis.

Slavlar boyle isleri cok sevmez, olduysa olmustur. Ozur diledigi icin boyko ya kizanlar cok.

Ben boykoyu onceden de takip ettigim icin biliyorum. Temiz duzgun genc bir cocuk. Kaleciliginden bahsetmiyorum duzgun bir insan iyi bir ailesi var. besiktasi da kendisi cok istedi.

süpersin bunları öğrendiğim cok iyi oldu cnk gorunuste boyle değil ve sasırmıstımda acıkcası nasıl boyle vurdumduymaz olabiliyor diye

:claps:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş’ta Ersan Gülüm’ün Çin’e gitmesinin ardından Rhodolfo’nun da sezonu kapatması keyifleri kaçırdı.

Bu bölgeye Alexis ve Marcelo gibi iki yeni transfer yapılmış olsa da uzun maratonda yine olası bir sakatlık yaşanması ya da cezalı duruma düşen oyuncu olması halinde sıkıntı yaşanacağı ortaya çıktı. Bu gelişmeler üzerine Siyah-Beyazlılar’da sürpriz bir gelişme yaşandığı öğrenildi.

TÜRKİYE’Yİ İYİ BİLİYOR

Yönetime, Eskişehirspor tarafından sözleşmesi geçtiğimiz ay feshedilen Jerry Akaminko’nun önerildiği kaydedildi. Transfer dönemi bitmiş olsa da boştaki isimlere kolaylık sağlamak için imzaya izin veriliyor.

Haber Kaynağı: Bugün

NOT : Biz gündüz burda ismini geçiyoruz akşam basına düşüyor :D

Çevrimdışı 38life

Antep maçında ilk golden sonra Alexis birşeyler anlatmaya çalışıyordu. Fotoğrafları ben çektim bu arada :)

Çevrimdışı 38life

Bu da yakaladığım ilginç karelerden biri :D

Çevrimdışı Mehmet Ali Güneş

ntvspor yarın tolgay arslanın 18de olması bekleniyor diyor

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaş’ta Ersan Gülüm’ün Çin’e gitmesinin ardından Rhodolfo’nun da sezonu kapatması keyifleri kaçırdı.

Bu bölgeye Alexis ve Marcelo gibi iki yeni transfer yapılmış olsa da uzun maratonda yine olası bir sakatlık yaşanması ya da cezalı duruma düşen oyuncu olması halinde sıkıntı yaşanacağı ortaya çıktı. Bu gelişmeler üzerine Siyah-Beyazlılar’da sürpriz bir gelişme yaşandığı öğrenildi.

TÜRKİYE’Yİ İYİ BİLİYOR

Yönetime, Eskişehirspor tarafından sözleşmesi geçtiğimiz ay feshedilen Jerry Akaminko’nun önerildiği kaydedildi. Transfer dönemi bitmiş olsa da boştaki isimlere kolaylık sağlamak için imzaya izin veriliyor.

Haber Kaynağı: Bugün

NOT : Biz gündüz burda ismini geçiyoruz akşam basına düşüyor :D

Sakin ola boyle bir transfer yapilmasin. Mersin maci buyuk ihtimal kazaniriz.(kanimizda var bahtsizlik bir terslik olabilir) ts maci berabere bitirilir.
Lakin boyle bir transfer yaparsak antipatik oluruz ve pascal nouma olayindaki gibi bizi linc ederler. Sampiyonluk sevincimizi kursagimizda birakirlar.

Futbolcularin yerleri ile oynamaya gerek yok. Alti ustu stoper yahu. Necip oynar, yanina da altyapidan kendi sectigi bir cocuk verilir bu maclar oynanir. Yok atiba yok beck utanmasalar Gomez oynasin diyecekler. Pis bir algi yonetimidir. Taslar yerinden oynatilmasin. Hucum oyuncularina geleni atin, kaleye adam getirmeyin denir. Buyutulecek bir durum yok.

Çevrimdışı LuceGel

Sakin ola boyle bir transfer yapilmasin. Mersin maci buyuk ihtimal kazaniriz.(kanimizda var bahtsizlik bir terslik olabilir) ts maci berabere bitirilir.
Lakin boyle bir transfer yaparsak antipatik oluruz ve pascal nouma olayindaki gibi bizi linc ederler. Sampiyonluk sevincimizi kursagimizda birakirlar.

Futbolcularin yerleri ile oynamaya gerek yok. Alti ustu stoper yahu. Necip oynar, yanina da altyapidan kendi sectigi bir cocuk verilir bu maclar oynanir. Yok atiba yok beck utanmasalar Gomez oynasin diyecekler. Pis bir algi yonetimidir. Taslar yerinden oynatilmasin. Hucum oyuncularina geleni atin, kaleye adam getirmeyin denir. Buyutulecek bir durum yok.
Ne alakası var antipatik olmakla legal bir şey yapacağız yaparsak.Kadroda muhtemel bir sakatlık veya cezalı bir durum olma ihtimaline karşı gerçek bir stoperi yedek olarak kadroda bulunduracağız Akaminko veya farklı bir isim bulabilirsek makul bir oyuncu düşünmeye bile gerek yok.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimiçi mellfred

tolga,ismail,marcelo,sosa,oğuzhan,gomez
ligtv.com'un yaptığı ilk 11'de 6 beşiktaşlı var  :D

Çevrimdışı Gürcan

Nasil olmus hayret

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

Lick tivi neyi likliyecegini biliyo iste, baktilar tum Turkiyede iyi giden tek sey Besiktas onlar da gundem yapiyo kendilerine

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı karakartalım

Bay arenada ciloboji döktürüyor bide bay arena 30bin kapasite olmasına rağmen çok büyük duruyo Vodafone arena kim bilir nasıl olur o günleri görsek bu takımla çatır çatır golleri atarak beş beş diye bağırarak Amin Allahım  elleri dua yapan simge bulamadım yaptım sayın  :)
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimdışı Çağatay

Bay arenada ciloboji döktürüyor bide bay arena 30bin kapasite olmasına rağmen çok büyük duruyo Vodafone arena kim bilir nasıl olur o günleri görsek bu takımla çatır çatır golleri atarak beş beş diye bağırarak Amin Allahım  elleri dua yapan simge bulamadım yaptım sayın  :)

Bende aynı maçı izliyodum da bi numarasini goremedim simdiye kadar djilobodji nin
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2016, 20:41:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Gomez'de de temel sıkıntı şu. Adamın kafasında sadece Euro2016 var. Bu sadece kariyer için değil elbet. Uluslararası çapta top10 takımdan birine gitmeyi hedefliyor iyi performans ile.

Transfer döneminde Gomez kalacak mı durumu çok sancılı olabilir. Fiorentina'ya dönmez buna eminiz. Başka kulübe giderse de iyi ücret alacağız orada da sıkıntı yok.

Ancak tüm bunların nasıl sonuçlanacağı nereden baksak Ağustos'u bulabilir. Gomez'i Euro2016'dan önce kalmaya ikna edip 3-4 yıllık sözleşme yapmak pek kolay olmayacaktır.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı karakartalım

Bende aynı maçı izliyodum da bi numarasini goremedim simdiye kadar djilobodji nin
İlk iki topu kesip oyuna güzel soktu ama tamamını izlemedim maçın ilk 15dakikasında beğendim kısacası fiziğine göre hızına gayet iyiydi
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2016, 20:47:50 karakartalım ]
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimdışı Librarius

Ben artık insanlıktan çıktım şampiyonluk istiyorum...

Iyi ya abin seni yeniden insanliga davet ediyor.  :evillol: Sarsila sarsila guldum...  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...