2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

gokhans, Sinan66, levitate, Kartal Ç, cyros, eryigitcaner, kartal meriç, KAP, Cihan1903, sefaköykartali, admsngl898 ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 28752 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi gokhans

Menajer takımını 6’lık mı yapmışlar? Ohhh içim soğudu. İnsanı, Milli takıma düşman eden o maklubeci zihniyetinizin canı cehenneme..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Sinan23

Çevrimiçi Serdar3444

Bir tane bile forveti olmayan bir takımda Semih'i oynatmamak  amaçlıdır. bu kadar kötü niyetli olunca da vereceğin mesajı işte böyle paketlenmiş olarak ne yazık ki kendi kalende bulursun...
Montella efendi diyor ki
 "gördüm ki, Ümit Milli maçta bile Semih'e tam süre vermediler. Bizde olsa ancak 10 dakika süre bulurdu..."  alttan alta Semih'i iğneliyor, kendini aklıyor...
Kerem'le mi oluyor, Barış Alper'le mi, İrfan can ile mi....
İnşallah uygulamalı bir şekilde görmüşlerdir bu işin hangi vitaminsizlerle, kimlerle olamayacağını....
Forvetin yok... Yok yani, nasıl açıklanır, ne denir ki...
Bu işin kiminle olacağını görmemeye devam etsinler bakalım...

Çevrimiçi Serdar3444

Bu arada Avusturyalı futbolcularda yetenek olmasa da müthiş bir disiplin ve altyapı var.... Nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadılar.... İmrenerek izledim. Ernst gibiydiler... Kaptığımızı getirmeliyiz...
[ Son Düzenleme: 27 Mart 2024, 03:08:13 Serdar3444 ]

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bir tane bile forveti olmayan bir takımda Semih'i oynatmamak  amaçlıdır. bu kadar kötü niyetli olunca da vereceğin mesajı işte böyle paketlenmiş olarak ne yazık ki kendi kalende bulursun...
Montella efendi diyor ki
 "gördüm ki, Ümit Milli maçta bile Semih'e tam süre vermediler. Bizde olsa ancak 10 dakika süre bulurdu..."  alttan alta Semih'i iğneliyor, kendini aklıyor...
Kerem'le mi oluyor, Barış Alper'le mi, İrfan can ile mi....
İnşallah uygulamalı bir şekilde görmüşlerdir bu işin hangi vitaminsizlerle, kimlerle olamayacağını....
Forvetin yok... Yok yani, nasıl açıklanır, ne denir ki...
Bu işin kiminle olacağını görmemeye devam etsinler bakalım...
Aklınca patronuna yaranacak işte. Yalnız ben bu adama direk vatandaşlık veririm. Çok güzel uyum sağlamış memleketin genel işleyişine, hatta geçmiş bu bizi.   :claps: :claps: :claps:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Atkar

Atiba pas özürlüsüydü yazıyorlar.Takımında Gedson olanlar. Arkadaşlar Atiba %98-99 pas isabetiyle oynuyordu,Busquest gibi mükemmel bir köprü idi.2021’de 8 numaraya evrildi 20 gole katkı verdi.Josef’in de Atiba’nın da pas yüzdesi Gedson’dan kat ve kat iyiydi. Gedson ileriye oynayamadığı halde pas yüzdesi o kadar kötü ki. Ben gözü karartıp Musrati’nin önüne tam 8 numara Shaparenko koyma taraftarı olurum. Lakin o zaman defansta nasıl sıkıntılar yaşarız onu bilemiyorum.

Büyük ihtimal Semih satılacak. Muci’de Sosa olmasa da Talisca değil takımı yönlendirebilir,pası iyi,dribblingi iyi.

Biz her türlü oyuncu profillerine giriyoruz. İsim isim gidiyoruz hep. Belli bir profilin standart oyuncuları da olsa belli bir çizgimiz olmalı.

En iyi kadromuzu yazayım,oyuncu profillerini oralardan anlayın.
                   Fabri
 Rosier(GG) Marcelo Pepe Adriano
                    Atiba
               Ozzy Sosa
 Ghezzal    Mario Gomez Babel

Günümüzden yola çıkacak olur isek şöyle bir beklentim olur.

Mert
Sağ bek(Rosier vari de yeter)
Stoper(Tekniği iyi)
Stoper(Kalasda olabilir)
Sol Bek(Rıdvan Yılmaz ayarı,gerektiğinde orta sahagibi pas yeteneği olmalı.)
Musrati
8 Numara(Shaparenko tarzı-Hücümcu takımı atağa kaldıracak isim en kritik mevki)
Muci(Bakalım ne kadar Sosalık yapabilir,ihtimali var)
Sağ kanat(Ghezzal gibi oyun kurucu)
Sol Kanat(Babel gibi güçlü,dribblingli,golcu Podence olabilir)
Forvet(Direkt Gomez/Sörlöth gibi +20-25 gol katkısı verebilecek biri)

Aranan profillerin böyle olması lazım ki doğru yoldan gidelim. Gedson’u şu orta sahaya koyduğumuz an yine takımın %50 kalitesi gidiyor mesela.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Unnamed

Atiba pas özürlüsüydü yazıyorlar.Takımında Gedson olanlar. Arkadaşlar Atiba %98-99 pas isabetiyle oynuyordu,Busquest gibi mükemmel bir köprü idi.2021’de 8 numaraya evrildi 20 gole katkı verdi.Josef’in de Atiba’nın da pas yüzdesi Gedson’dan kat ve kat iyiydi. Gedson ileriye oynayamadığı halde pas yüzdesi o kadar kötü ki. Ben gözü karartıp Musrati’nin önüne tam 8 numara Shaparenko koyma taraftarı olurum. Lakin o zaman defansta nasıl sıkıntılar yaşarız onu bilemiyorum.

Büyük ihtimal Semih satılacak. Muci’de Sosa olmasa da Talisca değil takımı yönlendirebilir,pası iyi,dribblingi iyi.

Biz her türlü oyuncu profillerine giriyoruz. İsim isim gidiyoruz hep. Belli bir profilin standart oyuncuları da olsa belli bir çizgimiz olmalı.

En iyi kadromuzu yazayım,oyuncu profillerini oralardan anlayın.
                   Fabri
 Rosier(GG) Marcelo Pepe Adriano
                    Atiba
               Ozzy Sosa
 Ghezzal    Mario Gomez Babel

Günümüzden yola çıkacak olur isek şöyle bir beklentim olur.

Mert
Sağ bek(Rosier vari de yeter)
Stoper(Tekniği iyi)
Stoper(Kalasda olabilir)
Sol Bek(Rıdvan Yılmaz ayarı,gerektiğinde orta sahagibi pas yeteneği olmalı.)
Musrati
8 Numara(Shaparenko tarzı-Hücümcu takımı atağa kaldıracak isim en kritik mevki)
Muci(Bakalım ne kadar Sosalık yapabilir,ihtimali var)
Sağ kanat(Ghezzal gibi oyun kurucu)
Sol Kanat(Babel gibi güçlü,dribblingli,golcu Podence olabilir)
Forvet(Direkt Gomez/Sörlöth gibi +20-25 gol katkısı verebilecek biri)

Aranan profillerin böyle olması lazım ki doğru yoldan gidelim. Gedson’u şu orta sahaya koyduğumuz an yine takımın %50 kalitesi gidiyor mesela.

Kadroda Talisca nerede hocam. Cuma'ya mı gitti  :biggrinking:

Çevrimiçi Samet Demir

Berghuis ve Schick
Al musrati
Gedson
Berghuis - Muci - Rashica
Schick
???
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Al musrati
Gedson
Berghuis - Muci - Rashica
Schick
???

fenaaa

yedekleri unutmamak lazım ama
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

fenaaa

yedekleri unutmamak lazım ama

Semih 40 milyona sattım :)

2 tane sağlam stoper ayağı düzgün, 1 tane ciğersiz sağ açık. Sol tarafa da Masuaku gider yerine Yasin Özcan alırsak şahane olur. Çok beğeniyorum o çocuğu.

Çevrimiçi Samet Demir

Adamlar 16 yaşında stoper oynatıyor valla helal olsun.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Semih 40 milyona sattım :)

2 tane sağlam stoper ayağı düzgün, 1 tane ciğersiz sağ açık. Sol tarafa da Masuaku gider yerine Yasin Özcan alırsak şahane olur. Çok beğeniyorum o çocuğu.
Ben yaz döneminde nokta atışı isabetli transferler yapılacağını düşünüyorum. Transferler için heyet oluşturulması haberi bu işe ciddi ehemmiyet verildiğini gösteriyor. Ara dönemde kısıtlı bir süreleri vardı. Şimdi gerekli ön çalışmayı yapacak süreleri var. Benim umudum var. Allah utandırmasın.

Çevrimiçi Samet Demir

Ben yaz döneminde nokta atışı isabetli transferler yapılacağını düşünüyorum. Transferler için heyet oluşturulması haberi bu işe ciddi ehemmiyet verildiğini gösteriyor. Ara dönemde kısıtlı bir süreleri vardı. Şimdi gerekli ön çalışmayı yapacak süreleri var. Benim umudum var. Allah utandırmasın.
Ox, Abu ve Rebic korkutuyor beni. İsteyenleri çıkmazsa kalma konusunda diretirler.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ox, Abu ve Rebic korkutuyor beni. İsteyenleri çıkmazsa kalma konusunda diretirler.
Aslında uygun maliyetle ben Ox'un kalmasını isterim.  Abu'nun müşterisi olur diye düşünüyorum. Ama Rebic sıkıntı gerçekten.

Çevrimiçi KAP

Santos'un sezon öncesi kamp tedrisatından geçmiş diri bir Rebic  :steamed: :steamed: :steamed:
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi Mehmet57

Feyenoord Patro Eisden'e 3,5 milyon teklif etmis Vitesse'de kiralik oynayan Hadj Moussa icin. 22 yasinda, topla beceresi cok dikkat cekici, potansiyelli bir oyuncu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ha gayret yunanistan sizi diriltecek adam Santos, asılın.

Çevrimiçi Samet Demir

Feyenoord Patro Eisden'e 3,5 milyon teklif etmis Vitesse'de kiralik oynayan Hadj Moussa icin. 22 yasinda, topla beceresi cok dikkat cekici, potansiyelli bir oyuncu.

Bizle de yazan oldu da feyenord almış sanırım.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu kulüpler parasını da bize odetirler ya hayırlısı.
1 kuruş bonsrvis getirmesin, maaşını karsilasinlar yeter.
Gelmesi büyük hataydı gitmesi büyük hayır olur.

Çevrimdışı Sinan23

Sağ bek ve stoper bitmeye yakın demiş aşbaşkan. Keny tete diyorlardı ama hazırlık piyasası düşünürken Kevin mbabu super olur. Çok sağlam. Ayrıca Beşiktaş lı

Çevrimiçi Samet Demir

Etiketler: