12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Tarih : 07.12.2014 Pazar Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Torku Arena Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 85007 defa] 12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
Anket
maçın en iyi iki adamı kim?
veli
9 [%30]
sosa
14 [%46.7]
olcay
5 [%16.7]
demba ba
1 [%3.3]
diğer
1 [%3.3]

Toplam Oy Verenler: 18

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 15:27:42

Çevrimdışı yavvuzz

31960  saat 10.18 itibariyle
35 bin yeterli , gonul ister ki full ceksin .

Çevrimdışı Sedat

Aöf sınavlarının olduğu hafta ligler tatil edilsin  :bawling: sonra niye kalıyo bu dersler :alala:
Şuan tüm rengarenkler bizim kaybetmemizi istiyor "aile içi fertlerinden edinilen bilgi"  :akuma:
Bu maçı kazandığımızda gerçek anlamda ligi dizginleriz diye düşünüyorum, fb nasıl kazanıyor görüyoruz yoruma bile gerek yok  :dry: gs'nin ise lastiği patlamış janttan kıvılcım çıkıyor gören yok  :lol:
Hadi ben sınava  :bye:
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı Çağrı

Maç yayını kapalı tribüne karşı yapılacak ve o tribün tıka basa dolu şuan vip de bile sadece 140 bilet kalmış.

O görüntüyü sadece hayal edin şuan en ateşli grup orada olacak bir de.

Kale arkaları alt tribünler tamamen doldu bilet kalmadı.

Sosa evimizden kaç yüz km uzakta tıka basa dolu stadı görünce şu Atletico Real Barca karşılaştırmasını tekrar düşünecektir.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

Bilet satışları guncel durum nedir? Birde sizce ne kadar para kasamiza girer stat kira parasını fln düşünce

Çevrimdışı Çağrı

Kendim Saydım Passo'dan.

Güney Kale Arkasında 2220 Bilet Kaldı.

Kuzey Kale Arkasında 2100 Bilet Kaldı.

Satışa tüm biletler çıktı.

Şuan satılan 37,000 üstünde bilet var.

Özetle stad full çekti hepimizin gözü aydın.

Ortalama 50 liradan 2 milyon hasılat kalacak kulübe.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Ersan uzun oynamasın yerden ayağa oynasın ve toplara düzgün heyecan yapmadan girsin yeterli...!

Çevrimdışı Deniz

ersana güvenmiyorum.sivok neden kadroya alınmadı?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Ben hala temkinliyim ne zaman bu tarz zorlu maçları kazanırız dediğimde kaybediyoruz o yüzden hafta başından beri aynı tutumumu koruyorum.Umarım kazanırız ve seri galibiyetlerle yolumuza devam ederiz.Çok kritik bir virajdan geçiyoruz.Gs maçına kadar ne kadar az puan kaybedersek o kadar iyidir.
[ Son Düzenleme: 07 Aralık 2014, 13:32:30 Tolgaozkhrmn ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Türkay

Dershaneden geldim ve hemen maçın havasına girmek için 112. yıl marşını açtım. Vira Bismillah diyelim
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

Ben ikisine de güvenmiyorum  :iscrewy:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

sakat 2 hafta yok denildi...!

Çevrimdışı Deniz

sakat 2 hafta yok denildi...!
Atınç oynasın her zaman söylerim ersandan 3 gömlek üstün
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Atınç oynasın her zaman söylerim ersandan 3 gömlek üstün
yok daha neler atıncı şamar ederler...! yerden atılan topta atınç paket toplayıcı olur...!

Çevrimdışı Deniz

yok daha neler atıncı şamar ederler...! yerden atılan topta atınç paket toplayıcı olur...!
Atınç hangi yerden atılan topu kaçırdı  :alala: .Boyu uzun diye yer toplarında kötü anlamına gelmez orda bile ersandan iyi

Çevrimdışı Sarp

Çağrı kardeşim ne güzel söyledin! Oyunumuzla nefes aldırmayız inşallah

Çevrimdışı ALI RIZA

Atınç hangi yerden atılan topu kaçırdı  :alala: .Boyu uzun diye yer toplarında kötü anlamına gelmez orda bile ersandan iyi
atınç nerde izledin peki _? süratli değil ve atınç oynayacagı maç değil bu maç ona 5 beden büyük son 5- 10 dk girer o ayrı ama 90 dk kaldıramaz ligin 2. yarısında ve seneye direk 11 de oynar...!

Çevrimdışı Çağrı

atınç nerde izledin peki _? süratli değil ve atınç oynayacagı maç değil bu maç ona 5 beden büyük son 5- 10 dk girer o ayrı ama 90 dk kaldıramaz ligin 2. yarısında ve seneye direk 11 de oynar...!

Aynen öyle malesef..
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tower

18 kişilik kadroda bile yok..
Beşiktaş Gençlerbirliği Maçı Yeni Stadımızda...

Çevrimdışı Deniz

Fener maçında ve kupa maçında.Ersanı da izledik bir tarafını çekemiyor bu sezon..Hızlı falan değil ersan

Çevrimdışı Çağrı

Bence de Ersan hızlı değil uzun alanda. Ama çabuk stoper hemen dönebiliyor Atınç'ın dönmesi Sarıyer maçında bile 2-3 saniye aldı toplara.

Bizim Serdar Taşçı'ya yönelmemeiz gerek yabancı stoper dışında.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rasim

kac mac oynadıda gördük :iscrewy:
Beşiktaş!

Çevrimdışı quentine83

stada alımlar başladımı acaba ...stattan bir foto alsaydık atmosferi görmek açısından...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Tolga

Devre arası zor belki ama yazın mutlaka yerli bir stoper almamız şart.Devre arası yabancı stoper de şart tabi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı WarrChief

Fener maçında ve kupa maçında.Ersanı da izledik bir tarafını çekemiyor bu sezon..Hızlı falan değil ersan

ersanın manevi sorunları bu sene agır basıyor hala cozemedi herneyse artık:(((

insan bi silkelenir dimi yok hiç niyeti

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler