14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş
14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş Skor : Kayserispor 1-2 Beşiktaş Tarih : 05.12.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102324 defa] 14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Pedro bu Tosic'ten kötü stoper mi ?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Elimizdeki oyuncu grubu belli.

Devre arası en fazla 1 ya da 2 takviye olur ve dar kadro çok fazla genişlemeyecek.

Kolay kolay söylemem bunu ama bu sezon Avrupa'dan elenmemiz bu dar kadroyu efektif kullanma açısından daha iyi olacak gibi.

Top yönetimde.

Takviye yapmayacaklarsa "biz şampiyon olmak istemiyoruz" demek bu.

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı harund1k3

Bana Kerim Frei'ı oyuna sokulma amacını birisi açıklayabilir mi?

Gökhan yine kötüydü de bu Frei'dan da mı kötüydü?

@Kadir Güney adam sakatlandi sekerek oynuyordu.

Çevrimdışı AmaralGürses

2015-2016 SPOR TOTO SÜPER LIG ŞAMPIYONU BEŞIKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ.

Admin arkadaşlar büyük harfi mazur görün.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bana Kerim Frei'ı oyuna sokulma amacını birisi açıklayabilir mi?

Gökhan yine kötüydü de bu Frei'dan da mı kötüydü?
Gpkhan sakatlandigi icin cikti
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Top yönetimde.

Takviye yapmayacaklarsa "biz şampiyon olmak istemiyoruz" demek bu.
Ben size söyleyeyim de hazırlıklı olun yani :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı fatih e.

O fotoğraf kalkmayacak abi :D

ben değiştireyim o halde. belki faydası olur  :)

Çevrimdışı f_madida

İsmailler tosicler pektemekler bu takımda para kazaniyorsa bana kimse para yok diye aglamasin . Sen ligin en vasat takımı karşısında olup olup diriliyorsan bi zahmet şampiyon olma. Duygusalligi bir kenara bırakın , az gerçekçi olun. Yetenek fukarası mantalite fukarası takım şampiyon filan olamaz. Haftaya gsye böyle oyna , o olmuş gs bile seni kevgire çevirir. Devre arası transferinde yönetim klasik sığ futbol anlayışını sürdürürse seneye yine 3 olarak uefaya gideriz. İki top yapamadılar , rezillik be. Allah belalarini versin

Bir de bu adamlar maksimum senelik 100-150 bin euro kazanabilecek adamlar, onu da Cavcav'in takiminda rotasyonda zar-zor alabilirler...Gelmis sanki world class topcu gibi her birine minimum 1-1.5 milyon Euro veriyorlar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı GÖRKEM

Tolga-Tosic-İsmail

Geri 5'liden 3 tanesinin kalitesi yerlerde.

Tolga'nin nesi kötüydü Bugün anlamadim?

Çevrimdışı AmaralGürses

Elimizdeki oyuncu grubu belli.

Devre arası en fazla 1 ya da 2 takviye olur ve dar kadro çok fazla genişlemeyecek.

Kolay kolay söylemem bunu ama bu sezon Avrupa'dan elenmemiz bu dar kadroyu efektif kullanma açısından daha iyi olacak gibi.

Aynen. Hiç üzülmem kazanırsa Lizbon zaten puan Çıkarma şansımız %10 görüyorum ben şu an itibariyle.

Çevrimdışı harund1k3

2015-2016 SPOR TOTO SÜPER LIG ŞAMPIYONU BEŞIKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ.

Admin arkadaşlar büyük harfi mazur görün.

Forumu trollemek hos degil @AmaralGürses hepimiz besiktasliyiz nasi sampiyon diyebiliyorsun. Takim belki ligin en iyisi ama taraftar boyle sisirirse bu takimi rehavet iyice cekilmez boyutlara ulasir.

Çevrimdışı Hasan Akten

Pedro'yu da çok beğenmiyorum ama bu Tosiç'ten milyon kere daha iyi oynar. Bir kere Tosic'ten en büyük artısı stoper olması :lol:

Çevrimdışı ozan062

Sosa vurdu @ozan062  izledi  :evillol:

:D:D

@Çağrı Bey bizim sosa hep kalecinin yanlıs pozisyon almasıyla gol atıyor be ben buna usta,, frikikci vs diyemem:))) hak ver simdi

ha onu atamayanda var tamam dogru ama dediğim gibi topun basına geçtiğimde hala iyiki bir sosamız var diyemiyorum
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Tolga

Kalede bana güven vermiyor sadece bu maça bakarak söylemedim.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Hoca 3 hucum oyuncusu oyuna aldi,kerim, tosun ,pektemek.

Yerine girenler cok kisitli katki verdi.olcay ve torenin akli nerde bilmem ama bu ligi bunlarla goturemeyiz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Savaş

Allah aşkına bak Allah aşkına! Mottayla Pedro'nun bu takimda yeri nasil olmaz?

Pedro çok mu kötü Tosic'den? Kim inandirabilir bana bunu?

Napti bu Motta? Adam mi kesti? İsmail'den nasil kötü olabilir? Naptiysa yaptı bu Motta. İsmail'i izlemek istemiyorum ben arkadaş!

Bu adamlar milyonlar kazanıyor arkadaş milyonlar! Yazıklar olsun.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AmaralGürses

Golde izledi reaksiyon gösteremedi, Zayıf şutlar dahil sektirdi. Onun dışında zaten çok da hata yapacağı birşey yoktu.

Çevrimiçi Samet Ç

Ayrıca Allah rızası için devre arasında şu takıma set oyununu oynatabilecek bir orta saha alsınlar bir gün vallahi kalpten gideceğim. Tolga içinde bir şeyler söyleyeyim adamın üstüne gelen topa kucak açarken bile eli kolu titriyor bu adam nasıl kaleci olmuş bir türlü çözemiyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolga-Tosic-İsmail

Geri 5'liden 3 tanesinin kalitesi yerlerde.
rholdofo geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı beklenilen bu beck zaten sezon genelinde iyi geri 5'linin 3'ü kabus gibi kaliteli 3 tane adam gerekiyo

Çevrimdışı AmaralGürses

Hoca 3 hucum oyuncusu oyuna aldi,kerim, tosun ,pektemek.

Yerine girenler cok kisitli katki verdi.olcay ve torenin akli nerde bilmem ama bu ligi bunlarla goturemeyiz.

Oğuzhan, ne kadar eleştirsem de deli dolu Quaresma ve bu oyuncular şampiyon yapacaklar hocam Detaylı yazacağım şampiyonluk başlığına. Benim inancım tam bu maçtan sonra.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bunu yapmasını bu yaştan sonra kimse söylemez oyuncuya. Fundementaldir bu o kadar zayıf ki o kadar!

Savunma yapmayı bilmiyor savunma oyuncuları inanılmaz.
Senin dediğini bir tek BECK yapti @Çağrı
Biseswar topu aldiginda bir tek Beck yapismadi ve geri dogru koştu onun haricinde karsina kim geldiyse yapıştı ve her seferinde dondurdu Biseswari.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

necip stoper alternatifi  olur bence orta sahada veli döndüğünde

Çevrimdışı Batuhan1903

Pektemek İsmail Tosic Necip Tolga bunların yerine oyuncu alınmadığı sürece şampiyon olamayız bunların hepsine yol vermek gerekli belki necip yedek oturabilir oda bu gelişmesine devam ederse onun harici bi halta yaramaz.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çok tatsız bir maç oldu takımdaki eksikler NET olarak gösterdi, tek faydası 3 puan.

Onun haricinde bugün Gomez'in Galatasaray maçı öncesi gol atması önemliydi.

Çevrimdışı Hasan Akten

İsmail'in futbol oynayarak milyon eurolar kazandığı bir dünyada yaşıyoruz. Gerçekten çok tuhaf.

Etiketler: