14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş
14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş Skor : Kayserispor 1-2 Beşiktaş Tarih : 05.12.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102328 defa] 14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu maçta kazanmayı ne kadar hak etmediysek akhisar maçında o kadar hak etmiştik

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Devre arasina liderin 1-2 puan arkasinda 2. olarak girersek daha hayirli olacak gibi. Minimum iki transfer lazim. Lider girersek yine isi agirdan almalarindan korkuyorum. Veli de en kisa surede form tutar umarim.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Ensar

iki kaliteli gol iki kaliteli ayak = 3 puan  gerisi rezalet
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı f_madida

Yahu dun gsye kotu diyorduk, bu mactan sonra haftaya ne olur hic bilemiyorum..Resmen eziyet, bos pozisyonu rakibe veren Gomez mi dersin, kaleye sut cekemeyen Cenk mi, ne yaptigini bilmeyen Kerim Frei mi... Tore-Ismail-Tosic zaten ayri bir kategoride...Yani su maci aldiysak Atiba-Sosa-Beck ve Rhodolfo'nun istegiyle oldu ha bir de Olcay bir noktaya kadar.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolga

Tolga-Tosic-İsmail

Geri 5'liden 3 tanesinin kalitesi yerlerde.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı fatih e.

çok rahat kazanmamız gereken maçı zor aldık iyi mi

yönetim-td-futbolcular düşünsünler ne yapılması gerekiyordu da yapmadık diye.

öz eleştiri yapsınlar bi zahmet. bir de ilk 6-7 hafta ile dağlar kadar fark olduğunu görsünler. yoksa gerçeği çok yakında göreceğiz.

Çevrimdışı Factatum

Takım olarak kötü gidiyoruz. Futbolcular formsuz ve mental sıkıntılar var gibi.

Bir de Şenol Hoca'nın da kafası pek berrak değil. Çok stressli çok.

Çevrimdışı 38life

Bunu yapmasını bu yaştan sonra kimse söylemez oyuncuya. Fundementaldir bu o kadar zayıf ki o kadar!

Savunma yapmayı bilmiyor savunma oyuncuları inanılmaz.
İşte bu kadar temel birşeyi bile bilmeyen savunma oyuncularına sahip olduğunun biz farkındayız hoca farkında değil mi ? Uyarmıyor mu ? Hangi oyuncuya karşı markaj hangi oyuncuya karşı pres yapacaklarını söylemiyor mu acaba
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı brkntcnr

Evet Beşiktaş kötü oynayarak kazandı ama sizde biraz insaflı olun canım. Galatasaray sene başından beri leş top oynayıp maçlar kazanıyor keza fenerbahçe de öyle. Elimizde kreatif Oğuzhan ve Quaresma yokken çok bile fırsat yarattık. Gomez orda sosaya vermek yerine kendi köşeye kapatsa bitmişti bile maç. Yalnız ilk yarıyı tam izleyemedim ama Töre oyundan çıkmadan önceki 10 dakika çok iyiydi dedim allah allah eski töre geri geldi hatta iki kişiyi yatırdı kaldırdı orta kesti iyi ikili oyunlar falan yaptı çıkarken şaşırdım. Gomez in çıkmasını bekliyodum ama Cenk Tosun da Kerim de etkili olamadı. Neyse olsun bu dar rotasyonda böyle maçlar olması normal önemli olan 3 puanı almak. Takım çok pozisyon harcıyor bunu da çözmemiz lazım. Dün leş galatasaray 3 pozisyonda 3 gol attı. Bu arada Sosa da golü ve asisti dışında bence pek kötü değildi en azından bu sezona göre gayet iyiydi. Haftaya Galatasaray' a karşı eski Beşiktaş' ı göstereceğiz ve yeneceğiz inşallah.

Çevrimdışı ALI RIZA

Atiba adami cildirtir resmen vurdurtuyor surekli...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Baskan insallah maçi bakmistir ve transferleri simdiden baslasinlar

Çevrimdışı can1903

Ya ne balı? 3 tane net oğlu net pozisyonumuz var
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı laoban

İsmailler tosicler pektemekler bu takımda para kazaniyorsa bana kimse para yok diye aglamasin . Sen ligin en vasat takımı karşısında olup olup diriliyorsan bi zahmet şampiyon olma. Duygusalligi bir kenara bırakın , az gerçekçi olun. Yetenek fukarası mantalite fukarası takım şampiyon filan olamaz. Haftaya gsye böyle oyna , o olmuş gs bile seni kevgire çevirir. Devre arası transferinde yönetim klasik sığ futbol anlayışını sürdürürse seneye yine 3 olarak uefaya gideriz. İki top yapamadılar , rezillik be. Allah belalarini versin

Çevrimdışı Kadir G.

Bana Kerim Frei'ı oyuna sokulma amacını birisi açıklayabilir mi?

Gökhan yine kötüydü de bu Frei'dan da mı kötüydü?

Çevrimdışı Savaş

İnanılmaz bi stres var. Herkes panik. Defans evlere şenlik.

Daha ilk yarı bile bitmedi bu ne stres böyle?

Defans yok la takımda defans! Sinirim bozuldu.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı AmaralGürses

Anlat şimdi rıdvancığım şampiyon Takımın şanlı Kayseri zaferini...

Çevrimdışı fatih e.

Buyrun. Başlığı siz koyun.

profil resmini değiştin değişeli bir haller oldu takıma   :icool:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ulan hakikaten küfür ettireceksiniz ama be!

Ulan Biseswar denilen adam Hollanda liginde alt kademe takımlarının oyuncusu. Tek özelliği dribling tek yapman gereken aranda mesafe bırakıp üstüne geldikçe geri çekilerek savunma yapmak maçın başından beri yapamadınız be!
Adami macin basindan beri durduramadik
Aldigi her topta dondu , Artik dayanamayip bagirdim dondurmeyin su adami diye
Bu arada Son dakikada da Gecici olarak servis dışı oldum resmen yerimde 10 saniye oylece kaldim az daha giriyordu...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Elimizdeki oyuncu grubu belli.

Devre arası en fazla 1 ya da 2 takviye olur ve dar kadro çok fazla genişlemeyecek.

Kolay kolay söylemem bunu ama bu sezon Avrupa'dan elenmemiz bu dar kadroyu efektif kullanma açısından daha iyi olacak gibi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

profil resmini değiştin değişeli bir haller oldu takıma   :icool:

O fotoğraf kalkmayacak abi :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı brkntcnr

Bu arada Rıdvan Dilmen in dediğine göre Töre' nin çıkma sebebi dizinden sakatlanmış o yüzden çıkmış.

Etiketler: