Şampiyonlar Ligi 2016-17 Sezonu
Şampiyonlar Ligi 2016-17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Şampiyonlar Ligi 2016-17 Sezonu Şampiyonlar Ligi 2016-17 Sezonunu elemlerden Final'e kadar burada değerlendireceğiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şampiyonlar Ligi 2016-17 Sezonu  [Okunma sayısı 146066 defa] Şampiyonlar Ligi 2016-17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Güzel kepazelik ve kriz olur ama ligde çok rahat ederler.

beyler bunlardan cacık olmaz uzun top dışında tek planları yok bu sene fener 12-13 beraberlik 4-6 yenilgi alır ligde rahat olun bunlar iyi günleri daha ismaylll oynamıyor  :kop:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Ne 10 - 11 milyonu abi naptın

Sen S.ligi ile mi karıştırdin Uefayi :alala:

Uefa da gruptan cikan takim maksimum 3-4 milyon € kazanıyor

biz geçen sene 7-8den aşağı almadık liverpoolu elediğimiz sene 11 milyon kazandık ordada katılım parası var gruplara girenlere kafadan 3,5-4 veriyor uefa... ŞL ile nesini karıştırayım ŞLde gruplara kalan takım rezil kepazede olsa 28 kazanıyor...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Simdi bunlar Avrupa Ligi oynayacaklar dimi?

O da garanti değil, orada da ön eleme oynayacaklar şimdi.  :tabe:

Çevrimdışı tuncaboylu

yenilgi kaybetmek alışkanlıktır bırakın alışkanlık kazansızlar, hem oynayıp neden 3-5 para kazansınlar ki? uefadan kazara grupları falan geçseler 10-11 milyona yakın para alırlar bırakın hepten batsınlar  :tabe:

UEFA'da o kadar para gelmiyor abi, kupayı kazanan alıyor anca o parayı.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

biz geçen sene 7-8den aşağı almadık liverpoolu elediğimiz sene 11 milyon kazandık ordada katılım parası var gruplara girenlere kafadan 3,5-4 veriyor uefa... ŞL ile nesini karıştırayım ŞLde gruplara kalan takım rezil kepazede olsa 28 kazanıyor...
Yok abi o kadar degil yanlisin var

Uefa sampiyonu olan takim 25-30 milyon € civarı para kazaniyor

S.ligi sampiyonu 120 milyon € civari

Bu nedenle bir cok buyuk takim Uefa kupasina hic asilmiyor

Adamlarin oyuncu masraflarini bile karsilamiyor Uefa gelirleri

Tabii bizim gibi takimlar icin o gelirler iyi ve onemli orasi ayri konu
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2016, 23:58:20 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Okadarda degil abi vur dedik öldürdün :D

Kupayi alan takim 25-30 milyon € civari gelir elde ediyor

Reklam gelirleri , sponsorluk gelirleri , Tribun gelirleri falan derken bu rakamlara ulasiliyor

Çevrimdışı tangaz

biz liverpoolu elediğimiz sene 11 milyona yakın para aldık. uefanın orda gruplara katılım eleme oynama tur atlama vbvb neticesinde kupayı kazanan takıma verdiği para 10 milyon euro AMA ilave olarak naklen yayınlar isim hakkı bazı sponsor ödemelerinin paylaşıldığı PAZAR PAYI gelirlerini atlıyorsunuz

Çevrimdışı mertnet

Aynen avrupa'ya erken havlu atmalari isimize gelmez Avrupa Liginde kendilerini avutsunlar biraz  :evillol: :evillol:

Ben de öyle düşünüyorum ama dayanamıyorum işte. Evrile çevrile yenilsinler istiyorum.
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı mertnet

Offf...

Fotoğraf ekleyemedim bee...
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı tangaz

bakın bizim ŞL gelirimiz olarak 12+16 diyoruz ordaki 16 pazar payı, uefanında bir pazar payı var. biz liverpoolu elediğimiz sene 11 milyona yakın para kazandık bunun yaklaşık %40ı pazar payıydı (yunus emrenin havuz geliri dediği kalem)

Çevrimdışı Çağatay

Önümüzdeki haftalarda Beşiktaş'ın da puan kaybetmesini bekliyorum.  V.P. :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Önümüzdeki haftalarda Beşiktaş'ın da puan kaybetmesini bekliyorum.  V.P. :D
Tabi Cnm biz daha psikolojik baski altina giricez ve o baskinin altindan kalkamayacagiz :bandit:

Çevrimdışı mellfred

Fenerin uefa'da gidebildiği kadar gitmesi bizim lehimize olur. Umarım Bu sene finalden elenirler

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı worns

Fb'de gelişimi bırakalım açık bir geriye gidiş var. Monaco'da beklediğimin çok altındaydı iki maçta. Sonraki tur elenirler gibi görünüyor.

Fb'nin müzmin kaybeden olması bir yana mevcut şablonla Türkiye'de ŞL'ye 2 takımın katılması mucize gibi. Play off turunda muhakkak devlerden birine çarpılıyor. Tsl 2.sine direk Avrupa Ligi gözüyle bakmak lazım. Sistem değiştikten sonra eleme oynayıp gruplara kalmaya en çok biz, Bilic döneminde yaklaşmıştık, Feyenoord-Arsenal maçlarında çok iyiydik ama yine de bir golle Avrupa Ligi'ne uğurlandık.

Çevrimdışı Tolga

Ludogorets Razgrad-Viktoria Plzen
Celtic-Hapoel
Kopenhang-APOEL
Dundalk-Legia Varşova
Dinamo Zagreb-Salzburg
Steaua Bükreş-Manchester City
Porto-Roma
Ajax-Rostov
Young Boys-Mönchengladbach
Villarreal-Monaco
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı EMİR EMRE

APOEL yine gruplara kalır, bir de Real Madrid felan çeker.  Bir rakibini sahasında yener, 4-5 puan yapar belki 3. olur.

bu paralara bu başarı düşünülürse bizim her sene çeyrek final yapmamız lazım.

Çevrimdışı Tolga

Şampiyonlar Ligi maçlarıyla ilgili yorumlara buradan devam edebilirsiniz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Persembe mi kura cekiliyor cuma günleri degil miydi ?
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı MUSTAFA_

Persembe mi kura cekiliyor cuma günleri degil miydi ?
Perşembe günü çekiliyor..

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

CSKA Moskova
Bayer Leverkusen - Basel
Dinamo Kiev - Brugge - Basel
BEŞİKTAŞ

Basel'in 2 mi 3 mü torbada olacağı henüz belli değil. Brugge'ün de 3 mü 4 mü olacağı belli değil.
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2016, 16:35:34 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Koa_lAA

1. torbadan benfica gelsin.. talisca uzaktan yazsın deplasmanda sonra sevinmesin saygısından falan... böyle

Çevrimdışı Bishamon

1. torbadan benfica gelsin.. talisca uzaktan yazsın deplasmanda sonra sevinmesin saygısından falan... böyle
Bize karşı oynayamaz diye bir madde koymuş olabilirler

Çevrimdışı Koa_lAA

Bize karşı oynayamaz diye bir madde koymuş olabilirler

yoktur öyle bişey... adamlar türk takımı değil... o dediğin adet bitek bizde var nedense..

Çevrimdışı Koa_lAA

neyse ben kura tahminimi yapayım bari...

psg-bvb-psv- beşiktaş

Etiketler: