2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 258 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11320631 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı dkn_34

bence tosic hem milli takımında hemde bizde stoper oynadığı maçlarda iyi performans gosterdı şenol hoca onu defans olarak kullanacktır.
tosıcın hakkını yemeyelım şimdi defansta çok guven veren olgun bır goruntu çizdi necip için bunları soylemek çoz zor..
bence yonetım  alınacak ikinci  defans oyuncusu için acele etmeyecktır rdholfo hakkında raporlar sunulduktan karar vereceklerdir.
,şuan bizim gorduğumuz rdholfonun durumu iyi bence en kötü ligin 4. haftasına kadar hazır olur .

Çevrimdışı TANERCAN

Bdt bağımsız devletler topluluğu mu oluyor, rusya ya bidaha gitmez o 😀
Beşiktaş Transfer Dedikoduları Facebook sayfası.

Bilen bilir sağlam sayfa. Yönetimden birileri var mutlaka. Gökhan Gönül için bitti dediler.Yok geri dönecek Barcelona ya gidecek haberleri çıktigindam beri Bjk in futbolcusu gibi konuşuyorlar. Hemde kaç haftadır. Gomez dedi akşama haberlere çıktı Gomez haberi. Töre gidiyor dediler. Q17 gitsin Q7 gelsin diyor. :)

Güzel sayfa.. Saçma sapan twitter duyumcularından çok daha iyi. Canlı yayın açıp transfer raporu veriyor canlı yayında :)
[ Son Düzenleme: 16 Haziran 2016, 04:45:16 TANERCAN ]

Çevrimdışı iilkerr

Gunaydiin. Formadaki bayrak konusunu eksi den bir arkadas guzel aciklamis. %100 dogru mu bilmiyorum buyrun

https://eksisozluk.com/entry/61170303

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Dörtlü savunma ile oynayan ekiplerde sezon başı stoper planlamasında listeye 5 oyuncu yazılır. Elinizde versatile oyuncu yok ise genelde planlama 4+1'dir. Ayrıca Necip, Tosic filan stoper değildir.
Ne guzel yazdi @atalay ben de sezon sonundan beri yaziyorum. 3-4 tane stoperle butun sezon bitmez. Bunun sakatligi var cezasi var formsuzlugu var
Bence 5.5 adam olmali orada. Bucuk tosic. Hem stoper hem sol bek yedekledigi icin.
Elde olan stoperler rodolfo marcelo alexis
Bir tane superstar stoper alacaksin
Bir tane de turk oyuncu koyacaksin oraya, serdar aziz olmayan. Alt yapida sarisin bir cocuk vardi o olur o olmadi yalcin ayhan olur.

Çevrimiçi Necmi

Tosic ve Necip stoper değil. Böyle amatörce bir bakış açısı olamaz. Burası Bayrampaşaspor değil.

Beşiktaşın başkanı, yönetimi Beşiktaşın üstünde kumar oynayamaz.

Neyi tartışıyoruz ki? yönetim zaten 2 stoper alacak. Bu kesin birşey. Taraftar olarak şuan siz yönetime 1 stoper alın 2 almayın diyorsunuz ama yönetim 2 alacak.

Garip gerçekten...

Edit: Alexis'i Şenol hoca kesinlikle istemiyor. Yönetim Şenol hoca'nın isteklerine cevap verecektir.
aslında senin anlamadığın bir şey var
senin gidecek demenle hiç bir oyuncu gitmez.
ne zaman gider Beşiktaşın vereceği imkanlardan fazlasını verecek olan
çıktığında yada sözleşmesi gereği olan parayı ödeyip serbest bıraktığında
peki gitmemiş bir oyuncunun yerine oyuncu alabilirmisin bir yabancı hakkın var
sadece bir onuda stopere kullandın diyelim sol bek istiyorsan bir tane göndermek zorundasın.
ikinci stoper istiyorsan bir tane daha göndermek zorundasın yani hiç bir şey kesin değil
o kesinlik elindekini gönderip göndermemeye göre değişir.
tosiç stoper değil dediğin şu an elimizdeki en iyi stoper malesef kadro planlamasını
kendi hayallerinize göre yapmayın bence mesela alexisi şenol hoca istemiyor doğru
ama bunu söylerken şenol hocanın bir dediğini herkes atlıyor hatırlatayım Necip aslında stoper dedi
sadece bunu yapabileceğine inanması ve kendine güvenmesi gerekiyor.
yani o söylediğiniz kadro planlamasındaki 5. stoper var ya işte o hocaya göre Necip :)
Ben daha öncede söyledim ikinci stoperin alınması iki sebeple olur birincisi rudolfhodan ümidi kesmek
ikinciside gomez gibi bir proje transferi yapmak şöyle haberler geliyor mesela yönetim glik istiyor
hoca gomezi istiyor diye bir dedikodu var demekki ikisi birden düşünülmüyor. ve bu camiada dedikodular boşuna çıkmaz
birde işin içinde bütçe var sadece transfer bütcesi değil maaş dengesi bakalım elde 5-6 stoper tutmaya yetiyormu maaş dengesi
hayallerinizi olabilitesi olan şeyler üzerine kurun bence beklentiyi büyük tutmak gelen konusunda tatminsiz bırakıyor insanları
geçen senede yaşadık bunları bu forumdaki insanların büyük bir çoğunluğu bizi 5inci 6ncı yapmıştı.
ortadaki gerçekler varken bize şu anda bir iyi stoper yeter bir sol bek ve bir kaleciyle bu ligi süpürürüz.
şl yi falan süpürme hayali kuruyorsanız eyer torinodan alacağın stoperle şl de bir şey yapamazsın.
onu bırak elinde gomez gibi bir golcü var değilmi ama onlada şl de bir şey yapamazsın.
elinde şampiyonluğa yetecek bir kadro varsa şl bir maç daha fazla kazanmak için onca para harcanmaz
ha iki stoperle kupayı almayı düşünüyorsanız o zaman 3 alalım garanti olsun.
O nedenle havalarda durmayın ayaklarınız yere bassın bu takım bu haliyle şampiyon oldu
seneye bizi zorlayacak rakiplerimiz bu senedekinden daha zayıf ve biz her halukarda güçlenerek geleceğiz.

Çevrimiçi Necmi

Gunaydiin. Formadaki bayrak konusunu eksi den bir arkadas guzel aciklamis. %100 dogru mu bilmiyorum buyrun

https://eksisozluk.com/entry/61170303

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fener şampiyon olduğunda forması bayraklı çıkar
yüzbinlerce formayı bir anda yapmıyorlar biz şampiyonluğumuzu ilan ettiğimizden bu yana
ne kadar zaman geçti pek alada basabilirlerdi. Bu işin bahanesi yok ben milliyetci biri değilim
ama şampiyon takım o bayrağı formada taşıma hakkını alıyorsa bunu koyacaksın. o işin opsiyonu olmaz
o zaman opsiyonlu tertemiz forma çıkarsınlar isteyen vodafone kalde beko yapıştırsın
nasıl kartal yuvalarında reklamsız formanın satışı yasaksa bununda aynı standartta olması gerekir.
kartal yuvalarına gelen ürünlerde bazen sponsor reklamı olmuyormuş o formaları satmak yasakmış.

Çevrimiçi Necmi

Ne guzel yazdi @atalay ben de sezon sonundan beri yaziyorum. 3-4 tane stoperle butun sezon bitmez. Bunun sakatligi var cezasi var formsuzlugu var
Bence 5.5 adam olmali orada. Bucuk tosic. Hem stoper hem sol bek yedekledigi icin.
Elde olan stoperler rodolfo marcelo alexis
Bir tane superstar stoper alacaksin
Bir tane de turk oyuncu koyacaksin oraya, serdar aziz olmayan. Alt yapida sarisin bir cocuk vardi o olur o olmadi yalcin ayhan olur.
pedro ve milosevici unutmuşsun rudolfho alexis marcello tosiç birde alınan stoper olacak toplam 7 oluyor necipide dahil edelim 8
yani senin dediğin gibi 3-4 değil :)
bunlardan ikisi kiralansa bile geriye 6 kalır 4 ünden kurtulabilirsen bir tane daha alabilirsin. alexis pedro milosevic kesin gitmeliki
bu dediklerimiz olabilsin hadi necip iki yönlü ama orda ciddi bir yığılma var önce bunların sayısının azaltılması gerekiyor 9-10 tane
stopermi olur kadroda.

Çevrimiçi Necmi

Bilen bilir sağlam sayfa. Yönetimden birileri var mutlaka. Gökhan Gönül için bitti dediler.Yok geri dönecek Barcelona ya gidecek haberleri çıktigindam beri Bjk in futbolcusu gibi konuşuyorlar. Hemde kaç haftadır. Gomez dedi akşama haberlere çıktı Gomez haberi. Töre gidiyor dediler. Q17 gitsin Q7 gelsin diyor. :)

Güzel sayfa.. Saçma sapan twitter duyumcularından çok daha iyi. Canlı yayın açıp transfer raporu veriyor canlı yayında :)

verdiği hiç bir haber olmayan haber değil zaten öncesinde bir çok yerde duyuluyor
yönetici olsa ne olur aralarında sanki onlar biliyor. :)
sadece piyasadaki haberleri derliyorlar.sen gomez haberini akşam görmüşsün ama 1.5 aydır zaten konuşuluyordu.
gg için bitti diye ocak ayından beri söyleniyor zaten Töre gitti kesin diye iki gündür konuşuluyor. Sadece burda konuşulmuyor
bunlar çünkü burda söyleyen arkadaşların geçmişte bir sülalelerine küfredilmediği kaldığı için artık burda kimse duyum vermiyor.
Bende buna dahilim. Yoksa bunları daha kimse dillendirmeden duyuyoruz. btd genelde piyasaya düşen haberleri veriyor
yani ilk kaynak kendisi değil. bu güne kadar benim bilmeyipte hadi ya dediğim bir transfer haberi görmedim ama dediğiniz gibi
yalan haberde yapmıyor. o kadar bilgisi varsa versin kaleci haberi görelim çünkü orası dipsiz kuyu duyum bile düşmüyor
ortalığa hiç bir yerden bir bilgi sızmıyor.
Bence bunlara çok takılmayın transferlerle ilgili doğru ve ya yanlış yönetimin kontrolünde olmayan hiç bir haber sızmaz
sızacak haberinde sızacağı yerler belli zaten

Çevrimdışı mylife1903

pedro ve milosevici unutmuşsun rudolfho alexis marcello tosiç birde alınan stoper olacak toplam 7 oluyor necipide dahil edelim 8
yani senin dediğin gibi 3-4 değil :)
bunlardan ikisi kiralansa bile geriye 6 kalır 4 ünden kurtulabilirsen bir tane daha alabilirsin. alexis pedro milosevic kesin gitmeliki
bu dediklerimiz olabilsin hadi necip iki yönlü ama orda ciddi bir yığılma var önce bunların sayısının azaltılması gerekiyor 9-10 tane
stopermi olur kadroda.
Pedro ve milosevic kesin kiralandi gozuyle bakiyorum ben @Necmi abi.
ha desen ki milosevic kalacak, o konuda sabaha kadar tartisilabilir. ben mesela kotu futbolcu olduguna inanmiyorum. sudan cikmis balik gibiydi, gencecik cocuk yeni bir kulture geldi uyum saglayamadi. Ben 5-6 milyon euroluk oyuncularin ne milosevicten ne alexisten daha fazla fayda verecegine inanmiyorum.
Pedro konusu biraz baska. o da kotu oyuncu degil ama bizim sisteme uymuyor cocuk. fbde mesela keya ile harika oynar pedro.

en dogru cozum tek transfer ile stoper olayini bitirmek. hatta yerli alamiyorlarsa milosevic bile kalabilir.

pedro, milosevic, serdar, veli, pektemek verim vermeyen oyuncularimiz. pedro ile milosevice musteri bulunur, serdarin sozlesmesi bitti, veliye bir sene daha sans verilmeli iyi bir teklif yoksa, pektemek icin ise neyse

bu verim vermeyen oyuncularin aldigi para 6 milyon euroya yakindir. 20 milyon tl yapar az para degil. takasta kullanilmalari cok iyi olur ama bu cocuklar kabul eder mi belli degil.

herkes hayalini yaziyor benim hayalimde boyko ve butun transfer butcesi karsiliginda raketciyi sahtardan almak
rodolfo soru isareti ayrica onun icin 4.5 degil 5.5 adam yaziyorum ben.
planlandigi gibi olsa hersey keske
rodolfo, marcelo, raketci, alexis, tosic etti 4.5 milosevic kalsin bence olumlu yok bir turk oyuncu uygun bir miktara takasla oluyorsa olumlu
yoksa altyapidan bir stoper yukseltilsin o da olumlu

denklem aslinda cok basit @Necmi abi
2 milyona 3 tane oyuncu alip iyi cikmasini beklemek bence bir hata
bunun yerine 6 milyona bir oyuncu alinsin ve gelecek sezon beklensin daha iyi olur.

simdi sen dersenki
stoper almayalim soyle 10 milyon euroluk bir sol bek alalim elimizdeki stoperler ile devam edelim ben seni desteklerim, stoperi onumuzdeki sezon aliriz.
kaleci konusunda kiralik ve opsiyonlu bir kaleci alinsin boyko giderse zaten senol hoca noyer falan gelmezse tolgadan vazgecmez bence.
iki tane adam alinacak 6ustu. bir stoper bir sol bek
butceyi birine verelim oburunu kiralayim ya da bedelsiz alalim derdindeyim

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaş formasının çirkini olmaz ama bayraksız çıkartmakla büyük hata yaptılar bence.
sen şampiyon takımsın o bayrağı koyacaksın göğüse o rakamları formada bulamayız bu pek mümkün değil 400 bin
satılsa mükemmel bir rakam olur. önce 400 bini alışkanlık haline getirelim sonra üstüne koyarak gider.
zaten bildiğim kadarıyla adidasla yapılan anlaşmaya göre 400 bin formayı bulduğumuzda en fazla kazanan
kulüp biz olacağız. ama bunları geçelim esas gelir kartal yuvalarındaki diğer ürünlerde oluyor. forma satışı doğru
taraftar gücünü gösterir ama rakamlar açıklanmıyorki. diğer taraftan ürünler para demek.
bu arada Beşiktaş taraftarı 3 yıldır artık eski forma giymiyor sürekli yeni sezon forması alıyor bir kere formasız insan olmuyor maçta
@Fatih  hariç :evillol: formalılarda hep yeni sezon eski forma tek tük görünüyor
@Necmi abi ne guzel totem yapmissim bu konuya ve mac konulara girmeyerek.  :bandit: Gecen sene sampiyon olduk , bu sene kacarsa sampiyonluk suc senin.  :bandit: Totemi bozdun  :bandit:

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Dörtlü savunma ile oynayan ekiplerde sezon başı stoper planlamasında listeye 5 oyuncu yazılır. Elinizde versatile oyuncu yok ise genelde planlama 4+1'dir. Ayrıca Necip, Tosic filan stoper değildir.

Tosiç nasıl stoper değildir?

Adamı 8 maç sol bekte, 8 maç stoperde denedik; stoperde çok daha iyi oynadı. Tosiç'in stoperliğini tartışmayalım artık.

Çevrimdışı arda

Tosiç nasıl stoper değildir?

Adamı 8 maç sol bekte, 8 maç stoperde denedik; stoperde çok daha iyi oynadı. Tosiç'in stoperliğini tartışmayalım artık.

+41903
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Gürcan

Tosic artik stoperdir bu bariz belli oldu.

Milo pedro kesinlikle gidici en kotu kiralanir ama bizim elimizdekilerden minimum 3 veya 4 m euro para kazanmamız lazim direk zarar olmamasi gerek.

Boyko kalirsam 1.kaleci garantisi istiyor kimsede vermez bu garantiyi bu sebepten gidecek gibi görünüyor. Verdigimizi alsak yeter bize o paraylada ospina olur gibi.

Sonuc olarak bekler kale ve stoper sart ve stoper 4 kisi olmasi gerek. Alinacak 5 adam ve gidecek 5 kisi ile inanilmaz bir kadro kurulur ilk defa bu kadar her alanda iyi olan futbolculara yaklastik yillar sonra + senol hoca faktörü.

Sonucta insallah beklentimiz karsilanir gonlumuze gore olur hersey ve sampiyonluklar pes pese gelir

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tosic artik stoperdir bu bariz belli oldu.

Milo pedro kesinlikle gidici en kotu kiralanir ama bizim elimizdekilerden minimum 3 veya 4 m euro para kazanmamız lazim direk zarar olmamasi gerek.

Boyko kalirsam 1.kaleci garantisi istiyor kimsede vermez bu garantiyi bu sebepten gidecek gibi görünüyor. Verdigimizi alsak yeter bize o paraylada ospina olur gibi.

Sonuc olarak bekler kale ve stoper sart ve stoper 4 kisi olmasi gerek. Alinacak 5 adam ve gidecek 5 kisi ile inanilmaz bir kadro kurulur ilk defa bu kadar her alanda iyi olan futbolculara yaklastik yillar sonra + senol hoca faktörü.

Sonucta insallah beklentimiz karsilanir gonlumuze gore olur hersey ve sampiyonluklar pes pese gelir
Boyko'dan 1-2 gelirse iyidir, diğer oyuncular çok yüksek ihtimalle kiralık olarak gönderilecek.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı firewater

Tosic nasıl stoper değil?

Adam milli takımında da stoper oynuyor, Gençlerbirliğindede stoper oynadı.

Asıl sol bek değil Tosic. Ligin son haftalarında Şenol hoca zorunluluktan keşfetti ama seneye zor kesik yer.

Akisar maçında Tosic olsaydı 2golü yemezdik.

Bir oyuncunun stoper olması için illa üst düzey takımlardanmı gelmesi gerekiyor? Bazı arkadaşlar her transfer döneminde olduğu gibi uçuyor :) ama işler öyle yürümüyor maalesef. Sadece 1stoper alınır. 1sağ+1sol bek boyko giderse kaleci Gomez giderse Cenkin yedeği bir santrafor alınır.

Burada her mesajımda söylüyorum Bizim hedefimiz lige ambargo koymak olmalıdır. Avrupa işi yavaş yavaş olacak bir iş.

Çevrimdışı sozkul

anladım bdt değilde btd yani.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tosic nasıl stoper değil?

Adam milli takımında da stoper oynuyor, Gençlerbirliğindede stoper oynadı.

Asıl sol bek değil Tosic. Ligin son haftalarında Şenol hoca zorunluluktan keşfetti ama seneye zor kesik yer.

Akisar maçında Tosic olsaydı 2golü yemezdik.

Bir oyuncunun stoper olması için illa üst düzey takımlardanmı gelmesi gerekiyor? Bazı arkadaşlar her transfer döneminde olduğu gibi uçuyor :) ama işler öyle yürümüyor maalesef. Sadece 1stoper alınır. 1sağ+1sol bek boyko giderse kaleci Gomez giderse Cenkin yedeği bir santrafor alınır.

Burada her mesajımda söylüyorum Bizim hedefimiz lige ambargo koymak olmalıdır. Avrupa işi yavaş yavaş olacak bir iş.
O giderse bu şu giderse şu şeklinde mantıkla Avrupa'da yavaş yavaş olmaz o işler. Buradaki insanların takıldığı nokta düne kadar herkesin 2 stoper konusunda fikri netken bir anda ya 1 tane adamda yeter noktasına gelinmesi. Ayrıca Avrupa'da kupa hedefini koyan taraftar değil başkan.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı eaglekartal

fener skertelle nasıl 7 milyon pound ödeyebilir.bize pahalı gelen oyuncuyu fener bu haliyle nasıl alacakki.ingiliz medyası saçmalamış bence

Çevrimdışı Berat

Transfersizlikten Tosic performasıyla yetinir hale gelmişiz.

Çevrimdışı OrhanAker

Su yasaklı linkteki kaleci haberi gercek değildir umarım.
Boykoyu kiralayıp fabri yi alacakmışız.

Çevrimdışı firewater

O giderse bu şu giderse şu şeklinde mantıkla Avrupa'da yavaş yavaş olmaz o işler. Buradaki insanların takıldığı nokta düne kadar herkesin 2 stoper konusunda fikri netken bir anda ya 1 tane adamda yeter noktasına gelinmesi. Ayrıca Avrupa'da kupa hedefini koyan taraftar değil başkan.

Başkan tabiki söyleyecek hedefim Avrupa da kupa kaldırmak diye bundan doğalı yok tabi.

Ancak lige ambargo koymadığımız sürece avrupada başarının bir önemi kalmıyor. Çünkü her sene şampiyon olup üstüne koyarak gitmek en mantıklısı bana göre.

ben 2stoper alınmayacağını hep söyledim çünkü şuan elimizde 3stoper var (rodo, Marcelo, Tosic) bunlara 1stoper daha eklendiğinde yeterli olur. 2. stoperi alırsak genç birini alırız Atınç tarzı.

Çevrimdışı tuncaboylu

fener skertelle nasıl 7 milyon pound ödeyebilir.bize pahalı gelen oyuncuyu fener bu haliyle nasıl alacakki.ingiliz medyası saçmalamış bence

İngiliz spor medyasında yazılanlara inanmayın, fotomaç'tan farksızdır tümü.

Çevrimdışı onur_U

GG hakkında yanlış politika izlediğimizi düşünüyorum..öncelikle devamlı olarak başkan nezdinde GG'yi istiyoruz gelsin falan diye açıklama yapmak saçma..oyuncu boşta mı boşta eğer gerçekten alabiliyorsan çoktan işi resmileştirirsin..adamın kendisi boşta ama gönlü dolu bence..fener ile bağlarını koparsa çoktan bizimle veya başka takımla imzalardı..eğer GG bunca olaydan sonra yine fenerde kalırsa bizim için başarısız bir transfer algısı olacak..zaten taraftara sorsan "mutlaka gelmeli" demiyor..olursa da iyi olmazsa da sağlık olsun diyoruz..

bir süre verirsin isterse gelir, istemezse gelmez..bizim için bu iş kapandı dersin..özellikle FB eskisi bir oyuncu için beklemeyi doğru bulmuyorum..eğer GG ile yapılan bir protokol varsa ve avr şamp sonu bekleniyorsa o da saçma..biz Beşiktaşız neden bekleyelim?

bu kadar polemiklerin olduğu her gün alakasız onlarca haberin olduğu bir transferinde bize yarar sağlayacağını maalesef düşünmüyorum..

Çevrimdışı Berat

Su yasaklı linkteki kaleci haberi gercek değildir umarım.
Boykoyu kiralayıp fabri yi alacakmışız.

Ağustos'a kadar transferler bekleyecek büyük ihtimalle, kaale almamak lazım.

Çevrimdışı doganay

kimsenin kimseyi bekledigi yok, transfer sureci zaman alan birsey oldugunu baskan bircok kere soyledi. Hemen yapmak istersen adama fiyat sorarsin misal 10milyon dedi al 10milyon dersin aninda alirsin. Fakat pazarlik surecimiz var biz teklif yapariz 5 deriz, onlar yeni fiyat verir. Kabul etmessin baska adam bakarsin da oyle gecer.
Sonra bakarsin diger takim fiyati biraz daha duser onu alirsin. Boyle gider bu isler.
Biz Man.UTd yada real Madrid degilizki bas parayi nekadar istiyorsa al getir hemen.

Etiketler: