Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2040485 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı Ayhan

Çevrimdışı ahmetx

by sound kamyonu görünüyor ses sistemine el atacaklar galiba  :super:

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Yeni açık taş dizme bayağı ilerlemiş kayseri maçına 9 gün var bitecektir :super:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı samet-53

Cümleten selamün aleyküm,

Şampiyonluk kutlamaları ortada Cenk Tosun ve şöyle bir kutlama çok iyi olmaz mı :D

Bu gece düşlerim dehşetli güzel

Çevrimdışı Yasin A.

@Ayhan ağbi fotoğraflar için çok teşekkürler, harmanlığımızı aldın resmen.  :bandit:

Çevrimdışı EagleForce

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">Barcelona'nın futbol mabedi Nou Camp, 4 yılda böyle dönüşüm geçirecek... https://t.co/ezqWsCsyrP</p>&mdash; FourFourTwo Türkiye (@FourFourTwoTR) <a href="(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)">21 Nisan 2016[/url]

<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Barcelona'nın futbol stadı Nou Camp, 4 yılda böyle dönüşüm geçirecek...

Koskoca Barcelona catisini musamba mi yapacak?  :evillol:

Çevrimdışı emrecakmak

[ Son Düzenleme: 21 Nisan 2016, 19:32:44 emrecakmak ]

Çevrimdışı Efe

Koskoca Barcelona catisini musamba mi yapacak?  :evillol:
muşamba çatılarda amma tuttu he bende bizim binanın çatısını böyle muşamba yaptırtacağım  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mylife1903

Kac para bu musambanin bir tanesi yahu, arabayi orteyim. Vodafone logolu araba ortusu satilsin

Çevrimdışı Anıl

yeni nou campta O2 sorunu olur mu dersiniz, millet oksijensizlikten telef olmasın  :evillol: 105 bin kapasite , gerçek cehennem çukuru rakiplere Allah yardım etsin .
Edit: Kale arkası ön kısımlara 4-5 sıra eklemişler

İç ve dış görünüş olarak dünyanın en güzel stadı olacaktır Nou Camp Nou ama ben ciddi sıkıntılar yaşayabileceklerini düşünüyorum. Çimlerin güneş alma ihtimali çok düşük, içeride hava sirkülasyonu çok az olur, birisi meşale falan yakarsa ölenler olabilir :D

Çevrimdışı mylife1903

Herifler buraya ayakta seyirci alsa 150bin girer o stada. Su hali bile gorkemli, ne yalan soyliyim hic sevmem barcayi, katalanlari da, o pis kokulu pis barselona sehrinin de sevmem ama statlari cok saglam heriflerin. Yeni haliyle efsane olur. Real den isteseler ya stad, insaat suresince oynasinlar.

Çevrimdışı cursedofdragon

İç ve dış görünüş olarak dünyanın en güzel stadı olacaktır Nou Camp Nou ama ben ciddi sıkıntılar yaşayabileceklerini düşünüyorum. Çimlerin güneş alma ihtimali çok düşük, içeride hava sirkülasyonu çok az olur, birisi meşale falan yakarsa ölenler olabilir :D

katılıyorum ölü çıkar bu stadtan :D  :evillol:

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Akhisarın zemini etkilemezse maçı yenme ihtimalimiz yüksek.Kayseri maçı inanılmaz olacak! :biggrinking: :super:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı canergiray77

kayserispor maçı biletleri pazartesi açıklanır mı acaba ?
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yasin A.

Çevrimdışı mülkübey

Eyyy barca , seffaf membran gösterip  beyaz yapma
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı SuperBJK

Günaydın abiler, ablalar, kardeşler. Hayırlı Cumalar.
Akşam iş çıkışı sonrası, sabah iş başında forumu açtığımda o takip edemediğim 10-15 sayfayı özledim yahu..
5-6 sayfasını iştahla, kalan sayfaları da üşenip göz gezdirmeyi özledim.
Az canlanalım yahuu. @Erdem Çözer Abi gelse de arma kavgası yapsak.
Sahi ne oldu bu arma işi ??  :bandit:

Çevrimdışı MEHMET BEŞİKTAŞK

GÜNAYDIN ARENA
Bu stada bu çatı yakışmadı fakir durdu fakir muşambadan çatı yaptınız bu zamanda böyle çatı yapılır mı :evillol: :evillol: :evillol:
BİR DERDİM VAR BİN DERMANA DEĞİŞMEM...

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı doctore

Günaydın Beşiktaş Arena, hayırlı cumalar herkese... :sevinc :sevinc
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum