Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5097493 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır
Trabzon Akyazı Arena Koltuk Seçimi yapılıyor keske bizde de yapilsaydi

http://akyazi.trabzonspor.org.tr/

Vaybee su renkleri siyah beyaz dusundum de bende 1 derdim

Çevrimdışı sallapati

O arkadaş İzmir'de miydi, sorry  :s20:

@Popular Demand  eyvallah birader.. akşam koyarsan youtube dan izleriz.. @ZEKI  abi de kamera arkası yapsın..  :D

koltuk montajını ve semer sayısını zoomlarsan seviniriz  :bandit:

Çevrimdışı Gonzo

Stad'ın işletmesi kulüpte değil arkadaşlar; bizim taraftar olarak herhangi bir yaptırımımız olamaz, kimse neden bize sorulmuyor diye kafa yormasın bence.

Stad işletmesi bi Amerikan ya da İngiliz firmada; yanlış biliyorsam biri düzeltsin. Koltuk dizaynı da onlar için imaj açısından önemli, bizim oylama yapıp seçeceğimiz bi dizayndan daha iyi iş çıkaracaklarını düşünüyorum. Hatta arttırıyorum iyi ki kimse bize sormuyor şu koltuk meselesini...

Çevrimdışı sallapati

başkan seviyor stadın orasını burasını değiştirmeyi.. bence her sene olmasa bile 2 senede 1 koltuk dizaynını değiştirir ... zaten raylar var
[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2016, 23:43:00 sallapati ]

Çevrimdışı Anıl

Stad'ın işletmesi kulüpte değil arkadaşlar; bizim taraftar olarak herhangi bir yaptırımımız olamaz, kimse neden bize sorulmuyor diye kafa yormasın bence.

Stad işletmesi bi Amerikan ya da İngiliz firmada; yanlış biliyorsam biri düzeltsin. Koltuk dizaynı da onlar için imaj açısından önemli, bizim oylama yapıp seçeceğimiz bi dizayndan daha iyi iş çıkaracaklarını düşünüyorum. Hatta arttırıyorum iyi ki kimse bize sormuyor şu koltuk meselesini...
Yanlış biliyorsunuz :)

Çevrimdışı cadavra

Akyaziya da ayda bitane cati kolonu gelio biz 168 semeri sayana kadar kac zaman geçti trabzon baskani seneye acioz demis ama Türkiye nin en yavas ileryen stadi bu hizla 2 yili bulur zaten doldurma stad hala çevresinde bi dunya is var.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı İhsan

Trabzon Akyazı Arena Koltuk Seçimi yapılıyor keske bizde de yapilsaydi

http://akyazi.trabzonspor.org.tr/

Çok gereksiz
Sen şimdi Trabzonda tantanayı seyret.

Bu arada stad yavaş ilerliyor diyen arkadaşlara kapak olsun. Bizden önce temeli atılan stadı çok geçtik. Daha koltuk seçimi yapılıyor. Orası dümdüz arazide biz ise İstanbul en zor yerinde yapıyoruz.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Bunu en cok merak edenlerden biriyim, bende cok sordum sorusturdum sanirim orasi acik kalacak, kimse akibetini kesin olarak bilmiyor :(

1.8m yükseklikte cam korkuluk takılacak. Tamamı kapanmayacak. Çimlerin havalanması için kaptılamaz
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cadavra

Ya simdi bekle yeniinonuyu pazartesine kadar bugün fotograf da atmadi isin güzel taradi 3. Semerler takilmadi baskan subat ortasi dedi herhalde semer kedi yollari bitince son bi ayar çekicekler kontrol amacli sonra catinin son asamasina gecilir mebran isik skorboard kalicak bu kisma gectigimizde cok rahatliycaz.

Çevrimdışı cursedofdragon

trabzonun 5 numara fırtına güzelmiş :)

oraya gidip en kötüsüne oy vermek lazım :D

Çevrimdışı Efe

Ya simdi bekle yeniinonuyu pazartesine kadar bugün fotograf da atmadi isin güzel taradi 3. Semerler takilmadi baskan subat ortasi dedi herhalde semer kedi yollari bitince son bi ayar çekicekler kontrol amacli sonra catinin son asamasina gecilir mebran isik skorboard kalicak bu kisma gectigimizde cok rahatliycaz.

başkan mebranı ve saha yapımını bekliyor 3 iş kaldı mebran,saha ve koltuklar 3 ününde tam olarak başlaması onun kameralar karşısına geçmesi ve tarihi söylemesi demek vinçlerin içeriden çıkmasını bekliyor artık tüm Beşiktaşlılar işin sonuna geldik :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı merttokeer

koltuk dizilimiyle ilgili tek beklentim kapalıda BEŞİKTAŞ yazmasıydı oda muhtemelen olacak gerisi fasa fiso. açıkçası neden hala bu kadar hararetli tartışılıyor anlamıyorum

Çevrimdışı Efe

oraya gidip en kötüsüne oy vermek lazım :D
yok ya adamların stadı güzel öyle şey yapmayın sakın sonuçta tüm Türkiyeye hizmet edecek en güzel şekilde görünsün
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı AigleBordeaux

Trabzon akyazi stadinda cogu firtinayi seciyor yani pikselli olani ayni bizimki gibi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Anıl

açarsan bilgilenmiş oluruz,
İngiliz firması olan Vodafone stadımızın isim, futbol takımımızın forma göğüs sponsoru. Stadın işletmesi de tabiki bizde :)

Çevrimdışı Efe

Trabzon akyazi stadinda cogu firtinayi seciyor yani pikselli olani ayni bizimki gibi
o harika demekki piksel o kadarda kötü değilmiş iyi olduğunu düşünen çok kişi var :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

trabzon 5 güzel  :bandit:
trabzonun 5 numara fırtına güzelmiş :)

zaten çoğu trabzonsporlu 5 e oy vermiş... yorum atarak oy veriyorlar

link bu   http://akyazi.trabzonspor.org.tr/

Çevrimdışı Efe

koltuk dizilimiyle ilgili tek beklentim kapalıda BEŞİKTAŞ yazmasıydı oda muhtemelen olacak gerisi fasa fiso. açıkçası neden hala bu kadar hararetli tartışılıyor anlamıyorum
yorumuna aynen katılıyorum :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cursedofdragon

yok ya adamların stadı güzel öyle şey yapmayın sakın sonuçta tüm Türkiyeye hizmet edecek en güzel şekilde görünsün

espiri yapıyorum yav :)

Çevrimdışı Efe

trabzon 5 güzel  :bandit:
zaten çoğu trabzonsporlu 5 e oy vermiş... yorum atarak oy veriyorlar

link bu   http://akyazi.trabzonspor.org.tr/
aklın yolu bir artık insanlar farklı şeyler görmek istiyor dünya değişiyor stadlar değişiyor koltuklarda değişiyor ayak uydurmak lazım zincirleri kırmak lazım :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Gonzo

Şu stad işletmesi için anlaşılan firmayı bilen bi arkadaş cevap yazarsa sevinirim, ben ismini hatırllayamadım. Adamların yaptıkları işlettiklleri tesisleri incelemişliğim var. Anlaşma imzalandığı gün medyada neden bu kadar az yer buldu diye yadırgamıştım hatta.