Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 181 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5096741 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı sallapati

Kac semer kaldi beyler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı YunusEmre

Ben kendi adıma herkesten özür dilerim konu tarafimca da uzamıştır hakkınızı helal edin...

Çevrimdışı ZEKI

Kac semer kaldi beyler

son 10 diyorum ben  hatta kedi yollarindada 2T kaldi diyorum

Çevrimdışı Mustij1903

hani eskiden her gün bir yer değişirdi ya.... işte o günleri özledim. şimdi bakıyorum bakıyorum bir şey göremiyorum ya ona çok ayar oluyor be takımdaşlar  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı sallapati

son 10 diyorum ben  hatta kedi yollarindada 2T kaldi diyorum
En azindan nisan ayi hayal degil o zaman zeki abi.. Haydi bastir

Çevrimdışı cadavra

kedi yolları görünüyor mu?
Işte tam benim kafa canli bombayi vuruolar görüntülerden stadin kedi yoluna semere bakmaya calisio tam benlik :D :D :D

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sosyalkartal

geçen sene gördüğüm rüyada stad bitmiş dünyanın en önemli televizyonları gelmişler tam o sırada alfa beta diye bir gezegenden gelenler stadı uçurup götürüyorlardı  bu güzel rüyayı unutma uutturma  :lol: :lol: :lol: :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı trojan

Drone videosu çıktı mı? Bjk mabet geldi mi? Alper tunga öldü mü?

Çevrimiçi Necmi

Drone videosu çıktı mı? Bjk mabet geldi mi? Alper tunga öldü mü?

drone çekimi yağmur nedeniyle yapılamadı bjk mabet gelmedi Alper Tunga öldü (büyük ihtimal)

Çevrimdışı gurol_1903

yönetici arkadaşlardan ricam şu pixel,stad ismi vs gibi gereksiz muhabbetlere izin vermemeleri. ileti silmek ceza gibi görünse de ceza değil. no-post verilsin ki caydırıcılığı olsun. çok sık takip edemiyorum işlerimden dolayı. bugün tam 2,5 saat ne yazılmış noluyor mabette öğreneyim diye okudum gereksiz tartışmalardan öteye geçilmemiş. boşa harcadığım 2,5 saat oldu.

Çevrimdışı ddc1979

Bu akşam fener maçında görevliydim.kapalı alt tribünde koltuklara oturduğunuzda diziniz öndeki koltuğa çarpıyor . Tribün merdivenleri 4 Kişi Yanyana sığacak kadar geniş.
 kale arkasının en üst koltuk Sırası tribünü ile çatı kaplaması Arasında rahat 10 metre Yükseklik var. Kapalı ve Numaralı tribünler kale Arkalarına göre daha yüksek ( eşit değiller yani)
ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimiçi Necmi

yönetici arkadaşlardan ricam şu pixel,stad ismi vs gibi gereksiz muhabbetlere izin vermemeleri. ileti silmek ceza gibi görünse de ceza değil. no-post verilsin ki caydırıcılığı olsun. çok sık takip edemiyorum işlerimden dolayı. bugün tam 2,5 saat ne yazılmış noluyor mabette öğreneyim diye okudum gereksiz tartışmalardan öteye geçilmemiş. boşa harcadığım 2,5 saat oldu.
ama bunlar stadla ilgili konular burası bir haber portalı değilki forum ve asli görevide zaten bu
şimdi piksel konuşma stadın ismini konuşma deme hakkı bizde değil hassasiyeti varsa arkadaşlar fikirlerini söyler
biz anca küfür hakaret ve Beşiktaş değerlerine uygun bir şey olduğunda müdahale ederiz mesaj silmekte kimseye ceza değil
sadece gereksiz muhabbette konu şişmesin diye temizlik yapıyoruz geriden gelen insanlar gereksiz mesajları okumasın diye
küfür hakaret olduğunda zaten mesaj silmekle kalmıyoruz direk küfrü edenin ilişkisi forumla kesiliyor. Onun dışında mesajları yazan arkadaşların ağzına tıkmaktansa geriden gelip temizlik yapıyoruz.

Çevrimdışı Ensar

numaralı tarafında vuruldu tam stadın dibinde , ulen orda bomba felan patlasaydı tahmin edemiyorum olabilecekleri
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı boateng

numaralı tarafında vuruldu tam stadın dibinde , ulen orda bomba felan patlasaydı tahmin edemiyorum olabilecekleri
garip terör örgütleri iş başında.Hep Beşiktaş çevresinde oluyor geçende bi kadın mı desek küfür mü etsek yakalanmıştı.

Çevrimiçi Necmi

bir şey olmazdı bir insanın taşıyabileceği büyüklükte bomba stadımı yıkacak :alala:
çevrede dolaşan insanlara zarar verirdi ama bombada taşıdığı belli değil dur ihtarına uymamış
bacağından vurulmuş. Hiç bir yerde bomba olduğu üzerinde söylenmiyor. Neymiş çantasından kablolar sarkıyormuş
bombayı imal eden salakmı çantadan kablo sarkıtsın. Dikkat edin dolaşırken çantanızdan yanlışlıkla bilgisayar veya şarz cihazı kablosu
sarkmasın mermiyi yersiniz. :D

Çevrimdışı Sezer94

Ben koltuklar tam bitmeden yorum yapmayacagim butun koltuklar takildiginda onlarda gorunum olarak kontrol edeceklerdir bozan bir kisim varsa orayi duzeltirler koltuklari butun olarak gormek lazim parca parca degil
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Sedat_BJK

bir şey olmazdı bir insanın taşıyabileceği büyüklükte bomba stadımı yıkacak :alala:
çevrede dolaşan insanlara zarar verirdi ama bombada taşıdığı belli değil dur ihtarına uymamış
bacağından vurulmuş. Hiç bir yerde bomba olduğu üzerinde söylenmiyor. Neymiş çantasından kablolar sarkıyormuş
bombayı imal eden salakmı çantadan kablo sarkıtsın. Dikkat edin dolaşırken çantanızdan yanlışlıkla bilgisayar veya şarz cihazı kablosu
sarkmasın mermiyi yersiniz. :D
tabi dur ihtarına uymakta önemli.. :)
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimiçi Necmi

tabi dur ihtarına uymakta önemli.. :)
farzet kulağında kulaklık var müzik dinliyor. Şu an istanbulda dolaşan insanların
yarısı dur ihtarına uymaz ya kulağında kulaklık telefonla konuşuyordur yada müzik dinliyordur.
vurmak yargısız infazdır neye göre vuruyorsun her dur dediğini durmadı diye vuracakmısın.
sağır biri olmadığını nerden biliyorsun vurma artık hiç bir konuda çare kalmayınca ve kesin eminsen
yapabilirsin adamı önce hastaneye götürmüşler sonra bomba ekibini çağırmışlar bu biz bir halt ettik adamı vurduk sonrasında ortalığı temizlemek için
ekip çağırdık demek oluyor. birde bomba taşıyan intihar bombacısını bacağından vurmak kusura bakmada tek kelimeyle
ahmaklıktır. Adam zaten intihar edecek belli ölmek umrunda değil ama senin onu vuracağın mesafeye yaklaştığında patlatacağı
bombadan ilk darbeyi sen alırsın bacağından vurduğundada patlatır. Bu resmen polis işgüzarlığı gibi duruyor.
Dur ihtarıma uymadı vurdum ama bomba taşıdığındanda emin değilim o nedenle ceset elimde patlamasın diye bacağından vurdum :D
@Sedat_BJK

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı Pikselli

Öncelikle herkese iyi geceler Uyuyanlara iyi uykular  :) Üye olmanın vakti geldi de geçiyordu :)
La Vittoria Sarà Nostra

Çevrimdışı onurturan

insallah cuma gecesi vincler sokulmus bir sekilde burada pazartesi baslayacak olan membran isinin muhabbetini yapiyor oluruz arkadaslar.. 

Çevrimdışı denilanz

Öncelikle herkese iyi geceler Uyuyanlara iyi uykular  :) Üye olmanın vakti geldi de geçiyordu :)
Hoşgeldin @Pikselli

Beğenerek izliyoruz, çok güzel oluyorsun.

Çevrimdışı onurturan

:hosgeldin yeni aciktaki piksrlleri de begendiniz mi?  :poke: bide yasinizi da yazar misiniz :utan

Çevrimdışı osman1903

bu ytong nedir abiler içinde küfeki falan mı var yukarda nereye monte ediliyo bunlar?

Çevrimdışı ilhancelebi

Koltuk falan hikaye beyler, siyah beyaz olsunda yeterli, sekli her daim degisir. Stadyumda en onemli unsur bence cimler. Daha yeni bitmis Bursa Buyuksehir Belediyesi Stadyumu'nun hali icler acisi resmen. Umarim bizim stadyumda boyle seyler olmaz.

Kaynak: Türkiye Stadyumları & Projeleri Facebook sayfasi