Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5075463 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı raichu

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Efe

Bilmiyorum ki belki de o piksel leri kaldırdılar prekast görünüyor
ordaki koltuklar yok şuan faruk once attigin fotolarda daha netti en alt siradakiler prekast şuan
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

ordaki koltuklar yok şuan faruk once attigin fotolarda daha netti en alt siradakiler prekast şuan
Aynen pikseli alt basamaklara doğru genişletiyorlar onun için kaldırdıkları beyaz koltukların boşluğu gri duruyor

Çevrimdışı Efe

beyaz koltuklari sökup pikseli arttiriyorlar alt ve ust kisimda
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı GörkemGörkem

Arkadaslar commerzbank arena nin ust katlar kac sira bizim eski acik ile ayni ise bu goruntu eski acikta mukemmel olur hele hele yeni acigi dusunemiyorum

Bizim eski acık üst 15-16 onlarınki 26-27

Çevrimdışı harund1k3

Bir yerden tanidik geliyor bu antalya stadi ama acaba nerden. Muhtemelen ust taraflara da konacak pixeller. bu kadar kotu olmamaliydi pixelli olacaksa bile !

Çevrimdışı kivanc

Yeni açık arkadaki merdivenin açılışını bursayla yapalım :D :D

Çevrimdışı YunusEmre

Bir yerden tanidik geliyor bu antalya stadi ama acaba nerden. Muhtemelen ust taraflara da konacak pixeller. bu kadar kotu olmamaliydi pixelli olacaksa bile !

Bizimki de bunun gibi olacak galiba çok yoğunlaşıyor..

Çevrimdışı harund1k3

Bizimki de bunun gibi olacak galiba çok yoğunlaşıyor..

Maalesef oyle olacak. En basinda karsi cikarken bu kadar yogun olmayacak sadece aradaki gecisleri saglayacak dendi ama cok asiri yogun oldu.

Çevrimdışı ZEKI

Gun içinde çekmiştim

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ZEKI

Saat 15:00 civarı

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Gokhan_1903

Maalesef oyle olacak. En basinda karsi cikarken bu kadar yogun olmayacak sadece aradaki gecisleri saglayacak dendi ama cok asiri yogun oldu.
aynısı olmasa bile yakın olacak ama antalyanınki çirkin bizim pikseller güzel  :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı denilanz

Bizdeki piksel kullanımının Antalya Stadı ile hiç alakası yok. Karşılaştırma yapıp bizdekini de kötü göstermeye çalışmayın lütfen. Onlarda daha çok benek benek olmuş. Geçiş söz konusu değil. Ara katlara bakarsanız bir kırmızı bir beyaz koltuk konulmuş. Genele de hemen hemen bu hakim.

Bizde Yeni Açık üst tribünde biraz sorun var gibi, kabul ediyorum ama diğer tribünler son derece güzel oldu bence. Son rütuşlarla da geçişi yumuşattılar ve daha da hoş oldu.

Çevrimdışı YunusEmre

aynısı olmasa bile yakın olacak ama antalyanınki çirkin bizim pikseller güzel  :ebebe: :ebebe:

Kendimizi kandirmayalim bence.. Az piksele evet diyordum ama bu gidişat cçok kötü dedigim antalya stadına doğru gidiyor pikseli arttiracaklarina azaltsalardi harika olacaktı..

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı denilanz

https://www.change.org/p/tff-fenerbah%C3%A7eli-pfdk-ba%C5%9Fkan%C4%B1-g%C3%B6revden-al%C4%B1ns%C4%B1n-7f6a9047-11f1-4630-907f-e01de6641917

link çalışmıyor dediler yenileyelim
Desteğinizi verin Beşiktaşın gücünü gösterelim arkadaşlar
Tapatalk'tan açılmıyor ama siteden tıklayınca açılıyor.

Çevrimdışı KOCABALTA

Yeni Açık arka tarafta ki yerler Eski Açıkta ki gibi taşla kaplanacak mı :)

Çevrimiçi Necmi

Yeni Açık arka tarafta ki yerler Eski Açıkta ki gibi taşla kaplanacak mı :)
bir şey kaplanacak ama ne olduğunu bilmiyorum kesin olan öyle beton kalmaz

Çevrimdışı idil

numaralı alt koltukları inatla takmıyorlar kesin sponsor bekleniyor  :ok:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı ZEKI

numaralı alt koltukları inatla takmıyorlar kesin sponsor bekleniyor  :ok:
membranlar kapamadikca takilmayacak

Çevrimdışı idil

bir şey kaplanacak ama ne olduğunu bilmiyorum kesin olan öyle beton kalmaz

hangi kısmı kastediyorsunuz?
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Unalll

Arkadaşlar merhaba forumu 1 aydır takip edebiliyorum birkaç sorum var yanıtlarsanız sevinirim
1.si bu membranlarla sütunlar arasına cam vs takılacak mı birde alttan ledlerle ışık verilecek mi
2.si çimin deseniyle ilgili bir bilginiz var mı :D

Çevrimdışı Eren Özdemir

Statta hala reklam çekimi varmış. Kuzenim de oynuyomuş şimdi haber verdi. Reklamla ilgili bişiler de söyledi de bilmek istemezsiniz diye yazmıyorum. Resimde attı ama telefon kötü olduğundan saf karanlık denebilir.  :D