Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 57 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5511158 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı empisayn

yeni inönüden fotoğraf gelmedi sanırım bugün , takip edemedim ama uzun borular falan dediniz heyecan yaptım :D
İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimdışı F1903

Şuanda da bildirilmiştir ki zaten. Geçen sene bile Olimpiyat ve Vodafone Arena bildirilmişti UEFA'ya :)

Iste bu Firat Gunayer de gazeteci diye muhabir diye ortada dolasiyor sonra :)

Stadi 19 Mart'a yetistirmek guzel bir dusunce, belki mantikli bir hedef ama bence en guzeli stad ile ilgili hicbir detayi aceleye getirmeden, finansal durumumuzu da zora sokmadan olmasi gereken hizda ilerlemek.

Mayis-Haziran bandinda insaati bitirmek, yaklasik 1 aylik son rotuslar ve kontrollerden sonra da gosterisli bir mini turnuvayla Agustos'ta Barcelona, Juventus gibi takimlarla stadi acmak en guzeli. O acilista santra noktasina sampiyonluk kupamizi da koyarsak muhtesem olur :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2015, 23:41:46
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bizim Bilic mi Mr. Bilic mi yazsi geldi aklima ne guzel yazmisti zamaninda  @Çağrı

Eyvallah Onur :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Efe

yeni inönüden fotoğraf gelmedi sanırım bugün , takip edemedim ama uzun borular falan dediniz heyecan yaptım :D
Heycan yapma alış bugün takıldı ilk uzun oluklu kısa oluklularda 2 adet takıldı dikine uzun borularda takılmaya devam ediyor :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı onurturan

Iste bu Firat Gunayer de gazeteci diye muhabir diye ortada dolasiyor sonra :)

Stadi 19 Mart'a yetistirmek guzel bir dusunce, belki mantikli bir hedef ama bence en guzeli stad ile ilgili hicbir detayi aceleye getirmeden, finansal durumumuzu da zora sokmadan olmasi gereken hizda ilerlemek.

Mayis-Haziran bandinda insaati bitirmek, yaklasik 1 aylik son rotuslar ve kontrollerden sonra da gosterisli bir mini turnuvayla Agustos'ta Barcelona, Juventus gibi takimlarla stadi acmak en guzeli. O acilista santra noktasina sampiyonluk kupamizi da koyarsak muhtesem olur :)
Her sey cok güzel de Barça olmayaydı eyiydi abi..

Çevrimdışı İlkem1903

Stadın bu sezon yetişmesi gibi bi olasılık yok gerçekçi olalım hangi işin beklenenden önce bittiğini gördük şimdiye kadar ? Ligde de en önemli haftalara giriyoruz gs maçı çok önemli hem p.tesi hem gsde mustafa denizli dönemi var şampiyonluk olasılığımız suan yüzde 30dur bana göre

Çevrimdışı boateng

Çevrimdışı F1903

Çevrimdışı doganay

Çevrimdışı celiker1

Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı fore_kazık

oooo uzun zamandır yazamıyorum 19 marta yetişmez diyen arkadaşlar 19 marta odaklamışlar kendilerini :D arkadaşlar kendinizi yeni sezona hazırlayın boş yere canınız sıkılmasın. İddialı konuşuyorum bu stad 19 marta yetişsin yanlış öngörünün cezası olarak kendime verilebilecek en büyük cezayı verip açılış maçına gelmeyeceğim.  :boom:

sakın yanlış anlamayın... açılış için en iyi zamanın 19 mart olacağını düşünen biri olarak bunları söylüyorum. kimseyi yermek gibi de niyetim yok ama yapılan işin büyüklüğü ve zorlukları nedeniyle stadın bitişinin bu kadar kısa sürede tamamlanamayacağını düşünüyorum...

Çevrimdışı Ensar

oooo uzun zamandır yazamıyorum 19 marta yetişmez diyen arkadaşlar 19 marta odaklamışlar kendilerini :D arkadaşlar kendinizi yeni sezona hazırlayın boş yere canınız sıkılmasın. İddialı konuşuyorum bu stad 19 marta yetişsin yanlış öngörünün cezası olarak kendime verilebilecek en büyük cezayı verip açılış maçına gelmeyeceğim.  :boom:

sakın yanlış anlamayın... açılış için en iyi zamanın 19 mart olacağını düşünen biri olarak bunları söylüyorum. kimseyi yermek gibi de niyetim yok ama yapılan işin büyüklüğü ve zorlukları nedeniyle stadın bitişinin bu kadar kısa sürede tamamlanamayacağını düşünüyorum...
ya bu kadar büyük konuşma gelirsin dayanamazsın :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı fore_kazık

ya bu kadar büyük konuşma gelirsin dayanamazsın :D
Evet büyük konuştum ama varsın o stad yetişsin ben  orada olmayayım ama son 3 yıllık tecrübem diyorki bu stad 19 marta yetişsin gelsin bide bana yetişsin :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ensar

Evet büyük konuştum ama varsın o stad yetişsin ben  orada olmayayım ama son 3 yıllık tecrübem diyorki bu stad 19 marta yetişsin gelsin bide bana yetişsin :D

o stad sağ salim açılsın hepimiz gidelim tadını çıkaralım en güzeli :D şahsen ben 19 martta tam olarak hazır bir şekilde açılabileceğini düşünmüyorum ama insan bir heveslenmiyor da değil hani :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ekremblks

Sizi anlayamıyorum kötü kötü kötü düşünce allahım biraz iyimser düşünün ki stad yetişsin belki de siz böyle düşündüğünüz için acilmiyor iyi düşünün iyi olsun hicbir zamanda dış görünüşe bakmayın ;)

Çevrimdışı Rasim

Sizi anlayamıyorum kötü kötü kötü düşünce allahım biraz iyimser düşünün ki stad yetişsin belki de siz böyle düşündüğünüz için acilmiyor iyi düşünün iyi olsun hicbir zamanda dış görünüşe bakmayın ;)
:claps: katiliyorum
Beşiktaş!

Çevrimdışı onurturan

Barca'nin nesi var? :)
Korktuğumuzdan değil abi renkleri tutmuyo siyah beyaz turnuva istoyoz biz :kop:
 yoksa ne alakasi var messi neymar suarez le falan :boxin:
şaka şaka ben korkuyom biraz.. :ebebe:

ysariusta

• Ziyaretçi

Şöyle yapalım; sen gene gel maça 19 Martta. Biraz erken gelelelim 3 4 saat. Ben sabahtan oradayım aslında. Gel sen. Tek ayak üstünde bekle. Cezan bu olsun. Ben son aldığım kombineyi (ne zaman aldık hatırlamıyorum) sırf açılış maçını kaçırmamak için aldım.

ysariusta

• Ziyaretçi

Maça gidiyorken uğrayıp fotoğraf çekecek olan var mı?

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı fore_kazık

Şöyle yapalım; sen gene gel maça 19 Martta. Biraz erken gelelelim 3 4 saat. Ben sabahtan oradayım aslında. Gel sen. Tek ayak üstünde bekle. Cezan bu olsun. Ben son aldığım kombineyi (ne zaman aldık hatırlamıyorum) sırf açılış maçını kaçırmamak için aldım.
Hahaha buda iyimiş ama o maçta orada olamamak benim daha çok canımı acıtır. Bu konuda zarar verdiğim herhangi bir kişi olmadığından önemli olan karşı tarafın tatmini değil benim yaşayacağım manevi rahatsızlık olacak:)

Daha öncede dediğim gibi keşke ben yanılsam da  stadımız 19 marta hazır olsa....;)

Çevrimdışı Abu Ali Imran

via @bjkigdir

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çevrimdışı F1903

Sonunda uzun oluklu boruyu gorebildigimiz ilk fotograf geldi, hayirli ugurlu olsun :) Tesekkurler @Abu Ali Imran  :claps:

Çevrimdışı F1903

Korktuğumuzdan değil abi renkleri tutmuyo siyah beyaz turnuva istoyoz biz :kop:
 yoksa ne alakasi var messi neymar suarez le falan :boxin:
şaka şaka ben korkuyom biraz.. :ebebe:

Normalde ben de uzun zamandir Siyah Beyaz turnuva istiyordum, Juventus-Newcastle filan ama Baskan Beko ile gorusuldugunden ve Barcelona'nin Beko sponsorlugunda gelebileceginden bahsettigi andan beri bir Messi heyecani sardi beni.

Neymar'i Suarez'i bilmem de yeni stadimizda ilk macta Messi'yi canli canli gorsem baska da birsey istemem..

Çevrimdışı FARUK