Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 59 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5511239 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı martin40

Çevrimdışı CanEmre

strand jackelri sokuyorlar kalan 3 tane :super:
Şimdi onu soracaktım @Efe  kalp kalbe karşıymış  :D
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Efe

vodafone arena kısa oluklu boru periwcope
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

abi bu gençler niye senin sözüne inanmıyor hep böyle sonradan aaa böyleymiş diyorlar :D
heyecan yaşamak istiyorlar herhalde
gerçi kendi kendini kandırarak nasıl bir heyecan yaşanırsa artık :alala:

Çevrimdışı cadavra

@Efe elin degmisken stadida bitir bugun ki maci orda oynayak bu ne hiz

Çevrimdışı Ensar

Is yerinde'de takipteyiz  :icool:
hahaha bu şey gibi oldu , tv programların da yapiyorlar ya bizi izlerken çekin gönderin yayınlayalım :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

actim baslik vodafone arena kisa boru ona girin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Şimdi onu soracaktım @Efe  kalp kalbe karşıymış  :D
Başka sökülecek iskele yok yani.Son 3 öyle mi.

Çevrimdışı Emre.Guler

Anlaşıldı efe periscope kullanmayı bilmiyor :)

Çevrimdışı martin40

hahaha bu şey gibi oldu , tv programların da yapiyorlar ya bizi izlerken çekin gönderin yayınlayalım :D

Aslinda sunlara bi Canli Yayin, bi Twitter, bi Forum koyacan tam olur  :D

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SDemirsoy

nasil paylascam linki :D
abi takip ettim seni periscopeden yayın gözükmüyor kullanıcı adını paylaş bakalım bi

Çevrimdışı Sezer94

Yagmur yaginca cikis kapilari bembeyaz cikti ortaya stad temizlendi iyi ki pis dedik :D
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı FARUK

nasil paylascam linki :D
Fotoya devam et bence :)  mobilden takip edenler kota yemesin (ben)

Çevrimdışı Serdar

Bu arada @Efe  nin gönderdiği fotografta bir şey dikkatimi çekti. Sanırım bütün çatı kolonlarınından sütunların içine elektrik kablosu yada topraklama hattı gibi bir şey iniyor. Elektrik kablosu ise çatıdaki tüm elektrikli sistemler ışıklandırma, skorboard gibi sistemler bu hat üzerinden beslenecek demektir. Belki ışık oyunları yada güneş panelleri için alt yapıdır ne dersiniz  :upto:

Çevrimdışı Emre.Guler

Tamam ben tarif ettim bir daha deneyecek şimdi twitterdan atarsa buraya koyarım ben

Çevrimdışı cadavra

@Efe sen hesabının nıckını söyle önce senı takıp edelım ordan sonra yayınını görürürz kardesım

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı huseyin3018

Selam Arkadaşlar . Patrona yakalanma heyecanı ile yine baş başayız bi görebileydik iyiydi  :icool: