Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500723 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı FurkanZB

İnşallah ama pek de güvenemiyorum bizim taraftara belli de olmaz  :)
İnşallah

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BeşiktAŞK.

Çevrimdışı cursedofdragon

@Efe abi ZEKI abinin attigi fotoya gore kapali ust Catal merdiven olacak gibi gozukuyor
Acaba sadece yeni acigi mi duz merdiven yapacaklar :alala:

Eski açığı yeni açığı düz yapıp kapalı üst'ü çatal yaparlarmı sadece :) Orayı düzeltmemişler daha.

Çevrimdışı CanEmre

can abi trolledi bizi  :D
troll yok gözüme inanırım ben  :super:
attığım resimde de gözüküyor, strand jacklerin kafalar aşağı düşmüş.
görebildiğim tüm V halatlar da gerilmişti
 :ishock:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Kartal Ç

@Efe abi ZEKI abinin attigi fotoya gore kapali ust Catal merdiven olacak gibi gozukuyor

İnternetteki farklı kaynaklardan gördüğüm kadarıyla numaralı üstte de çatal şeklinde koyulmuş parçalar.

İnternetteki farklı kaynaklardan gördüğüm kadarıyla numaralı üstte de çatal şeklinde koyulmuş parçalar.

Burası çatal değilken :) 1 sıra çatallı 1 sıra çatalsız mı yapıcaklar :) Ben merdivenleri yerleştirmemişlerdi öyle çatal haline getirip bırakmışlardı diye biliyorum sıra ile düzeltirler hepsini.
Ayrıca stadın yarsı çatallı yarısı çatalsız yoktur böyle bir stad herhalde :)

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı Kartal Ç

Burası çatal değilken :) 1 sıra çatallı 1 sıra çatalsız mı yapıcaklar :) Ben merdivenleri yerleştirmemişlerdi öyle çatal haline getirip bırakmışlardı diye biliyorum sıra ile düzeltirler hepsini.
Ayrıca stadın yarsı çatallı yarısı çatalsız yoktur böyle bir stad herhalde :)

Görüciiiz  :evillol: bence oranın işi tam bitmemiş zaten.
Ha kale arkaları düz numaralı ve kapalı çatallı olsa koymaz bana açıkçası. Stadın olayı her yerinin asimetrik olması zaten. 

Tabi gönlüm senin dediğinin gerçek olması yönünde orası ayrı  :D

Görüciiiz  :evillol: bence oranın işi tam bitmemiş zaten.
Ha kale arkaları düz numaralı ve kapalı çatallı olsa koymaz bana açıkçası. Stadın olayı her yerinin asimetrik olması zaten. 

Tabi gönlüm senin dediğinin gerçek olması yönünde orası ayrı  :D

gerçek gerçek :) O sızan görselde bile çatal merdiven yoktu :)

Çevrimdışı Eagle_kd

Koltuklarda pixel olması hiç içime sinmiyor. Tüm koltukların tek renk olması harika olurdu ancak pixel olayı kesinse sevmeye çalışmaktan başka çare yok gibi. En azından pixel olarak konulan koltuklar 3. bi renk olarak kullanılsa gri veye füme gibi çok daha güzel bi görüntü ortaya çıkar diye düşünüyorum. Fotoşok olayıyla dediğim gibi bi paylaşım olmuşmuydu hatırlamıyorum ama eminim pixele karşı çıkan bir çok kişi bu şekildeki bir dizayna daha olumlu yaklaşacaklardır.

Sponsor isimlerinin koltuklara yazılması ile ilgili fikrimde, gerçekten ederi kadar bir para kasamıza girecekse neden olmasın.

Stadın adı değişmiş, çatıda reklam var, varsın koltuklarda da yazsın ama dediğim gibi ödenecek bedelinin gerçekten herkes tarafından kabul görmesi kaidesiyle.

A10ix Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ruhunu serbest bırak.. dağların ve denizin üzerinde özgür bir yol seç kendine, yalnız, tek, cesaret dolu, kartal gibi ol..

Çevrimdışı Eagle_kd

Merdiven renkleri ile ilgili federasyonun zorunlu tuttuğu renk veya renkler var mı yoksa kulüplerin tercihine mi bırakılmış?

ruhunu serbest bırak.. dağların ve denizin üzerinde özgür bir yol seç kendine, yalnız, tek, cesaret dolu, kartal gibi ol..

Çevrimdışı kutalmis.pinar

V halatlar bittiyse Çelik boruların takma işlemine yarından itibaren başlarlar.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Efe

valla merdivenlerin hepsi kapilara ortadan cikis seklinde daha o merdivenler tam yerlerine konmamis merdiven sekilleri kesinlikle degisti ama tam nasil olacak acikcas bende merak ediyorum ben catal gormeyecegiz diye dusunuyorum yapilan calisma catal olamayacak sekilde
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

fotolari yogunluktan atamadim soyle 2 tane atayim dondurursunuz merdivenler hep ortada kapilarin çatal olmasi pek olasi degil :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Kartal Ç

Merdiven renkleri ile ilgili federasyonun zorunlu tuttuğu renk veya renkler var mı yoksa kulüplerin tercihine mi bırakılmış?

TFF STADYUM ve GÜVENLİK KOMİTESİ TALİMATI

STADYUM VE GÜVENLİK SINIFLANDIRMA KRİTERLERİ
NO:107  - İzleyici bölümlerindeki tüm koridorlar ve merdivenler , izleyici bölümünden oyun
alanına açılan tüm kapılar ve stadyum dışına açılan tüm çıkış kapıları ve tahliye koridorları
açık parlak renge ( sarı vb.) boyanacaktır.

[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2015, 17:58:09 Kartal Ç ]

Çevrimdışı İrfan

Herkese cümleten hayırlı akşamlar. Bayadır takılamıyordum buralara forum ortamini baya özlemişim. Artik son düzlükteyiz Allah utandirmasin. Bu sefer harbi bitiyo heralde :) Sivas'ı bi geçersek akşam buralar şenlenir :) Rastgele.. 
We are Electric..!

Çevrimdışı Karabay

gerçek gerçek :) O sızan görselde bile çatal merdiven yoktu :)
dostum o sızan resim sadece alt kat tribünleri gösteriyor.  Alt katta hiçbir zaman çatal merdiven olmadı zaten.

Çevrimdışı GörkemGörkem

Catal merdivenden kastınız bu ise neden olmasın istiyorsunuz sanki cok kötü durmuyor birde suanki duran merdivenlerin üstünden gecildiginde böyle bir fotograf cıkıyor ortaya.

TFF STADYUM ve GÜVENLİK KOMİTESİ TALİMATI

STADYUM VE GÜVENLİK SINIFLANDIRMA KRİTERLERİ
NO:107  - İzleyici bölümlerindeki tüm koridorlar ve merdivenler , izleyici bölümünden oyun
alanına açılan tüm kapılar ve stadyum dışına açılan tüm çıkış kapıları ve tahliye koridorları
açık parlak renge ( sarı vb.) boyanacaktır.

Açık füme yapayız hayret birşey :D

Numunemi bu koltuklar.

o arkadaşın resmini burda paylaşma yasak istemiyor kendisi.

Çevrimdışı ALBATROS

yeni açık dışındaki tribünlerde çıkış kapısının altında pek sıra olmadığı için belkide kapının aşağısına merdiven yapılmaz

Çevrimdışı Efe

V halat işlemi bugün tamamen bitti mi?
bitti galiba strand jackler salinmaya baslanmis yarin tam ogreniriz hafta ici celik montaji baslar heralde
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

yeni açık dışındaki tribünlerde çıkış kapısının altında pek sıra olmadığı için belkide kapının aşağısına merdiven yapılmaz
yok yapilmasi gerekiyor en alt siradakiler cikamaz yukari sunlari bi koysalarda tam gorsek
Şampiyon Beşiktaş JK

Hafta ici celik montaji baslarsa bu stad Nisan basi açılır buraya yaziyorum.

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Sj kafeslerini toplamak umarım zaman almaz onları almadan çelik montajına geçiceklerini pek sanmıyorum