Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5307149 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı happy_

Ya o değil de, "tonozlu yapı" vardı, ne oldu o?  :evillol:

Çevrimdışı ErsinA.

Eski açıkta 8. çatı kolonu dikildi.  Bugün eski açığı bitirirler bence.

Çevrimdışı Burak Akay

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Cuma esnasında online olanların kaydı tutulacak ve olası bir puan kaybında veya sakatlıkta sorumlu sayılacaktır  :deal:

Çevrimdışı Burak Akay

Cuma esnasında online olanların kaydı tutulacak ve olası bir puan kaybında veya sakatlıkta sorumlu sayılacaktır  :deal:
:evillol: :evillol: Mantıklı ben aksatmamda bugün fena hastayım elimi kaldıramıyorum sabahdan beri stadı izliyorum sadece.Bu arada çiçekler bileziğin demirlemesini nerdeyse bitirmek üzere
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Serkan7738

@Serkan7738 çok iyi oldu be,hergün bunu dinlerim artık,güftekar @yigitcan1903 e de teşekkürler.

eyvallah teşekkürler @ahmetx  :)

Çevrimdışı panic13

Otopark kısmı var henüz bitmeyen, ayrıca eski açık tarafındaki giriş çıkış bölümü var. Tribün bölümü için konuşacak olursak bilezikler bittiğinde kaba inşaat prekast hariç tamamlanmş olacak.

Eyvallah cevap için. Tribün kabası 10-15 güne tamamen bittiğinde bahsettiğin yerlerin inşaatı hızlanacaktır tahmin ediyorum.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Şubat 2015, 12:48:02
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kombine değişimi yapılabiliyormuş ben uğraşıyorum haber veririm @Çağrı

@Yunus abi öyle bir şeyi başarabilirsen çok sevinirin dönüş yaparsan
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Foto yok mu foto bugün namaz bitti geldim  :alala: :alala:

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı Anıl

Kombine değişimi yapılabiliyormuş ben uğraşıyorum haber veririm @Çağrı
@Yunus abi bana da haber verir misin ? Sene başı çok uğraştım başaramadım :by2:

Çevrimdışı Anıl

114.000 m3 beton dökülmüş, 6.000 m3 daha dökülecekmiş.
20.500 ton demir kullanılmış, 1.500 ton daha kullanılacakmış.
3.500 kamyon moloz atılmış, 64.580 kamyon hafriyat atılmış.
Tribünlerin altında 10.409.050 kg mıcır kullanılmış, çim sahanın altında ise 6.000 m3 filtreli mıcır kullanılacakmış.
125.000 m zayıf akım kablosu, 155.000 kuvvetli akım kablosu çekilecekmiş.
Kaba inşaat 425 gündür devam ediyormuş.
Toplam prekast sayısı 4.575  :ok:

Çevrimdışı Sead Begovic

114.000 m3 beton dökülmüş, 6.000 m3 daha dökülecekmiş.
20.500 ton demir kullanılmış, 1.500 ton daha kullanılacakmış.
3.500 kamyon moloz atılmış, 64.580 kamyon hafriyat atılmış.
Tribünlerin altında 10.409.050 kg mıcır kullanılmış, çim sahanın altında ise 6.000 m3 filtreli mıcır kullanılacakmış.
125.000 m zayıf akım kablosu, 155.000 kuvvetli akım kablosu çekilecekmiş.
Kaba inşaat 425 gündür devam ediyormuş.
Toplam prekast sayısı 4.575  :ok:
@anilt infografikten anladığım kaba bitmiş  :ishock: (Eto bitmiş  :lol:)

Çevrimdışı Anıl

@anilt infografikten anladığım kaba bitmiş  :ishock: (Eto bitmiş  :lol:)
Zaten kalan 6.000 m3 betonun 5.000'i otoparktır. Tribün kabası 7-10 gün içinde bitecek ondan sonrası çatı artık :)
Çatı kolonu sayısı da 26 olmuş bu arada, 1 tane daha takılınca %33'ü bitmiş olacak :halay:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı beşiktaşk

arkadaşlar konuyla alakasız kusura bakmayın ama 10 yaşında bir kardeşim var liverpool maçına götürücem ona da bilet almam gerekiyor mu yoksa benim yanımda girebilir mi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

arkadaşlar konuyla alakasız kusura bakmayın ama 10 yaşında bir kardeşim var liverpool maçına götürücem ona da bilet almam gerekiyor mu yoksa benim yanımda girebilir mi
Valla Türkiye Liginde bir şekilde sokuyorsun ama Avrupa kupasında durum nasıl olur net bir cevap veremiyorum. Ama o yoğunlukta bir şekilde girer kardeşin bence eğer çok iri bir çocuk değilse :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ALI RIZA

Hatırlatma : 21.02.2015 Tarihinde Saat: 19:00 da Sinan Erdem Spor Salonunda BJK Hentbol - Barcelona
EHF Şampiyonlar Ligi... BJK Hentbol takımını yalnız bırakmayalım...

Çevrimdışı ErsinA.

4.575 prekastın, 2.900 tanesi takılmıştır?

Sayan oldu mu?  :evillol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ekşi sözlükten kalanların savasi adlı bir arkadaş aşağıdaki gönderiyi paylaşmış. Bu stadın teknoloji altyapısıyla ilgili bir şey midir acaba? Zira bahsedilen alan çok büyük.

icerisinde yaklaşık 1000m2 alan uzerine yapımı vodafone tarafından gerçeklestirilen bir datacenter'da yer alacaktır.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cagdas44

4.575 prekastın, 2.900 tanesi takılmıştır?

Sayan oldu mu?  :evillol:

3000-3500 aralığında takılı olduğunu düşünüyorum elde sadece 2 köşe kaldı ve bu köşelerin alt tarafı bitti ki köşeler daha kısa prekastlar ile dönülüyor üst çember için kaç tane kullanacaklar acaba

Çevrimdışı cagdas44

Ekşi sözlükten kalanların savasi adlı bir arkadaş aşağıdaki gönderiyi paylaşmış. Bu stadın teknoloji altyapısıyla ilgili bir şey midir acaba? Zira bahsedilen alan çok büyük.

icerisinde yaklaşık 1000m2 alan uzerine yapımı vodafone tarafından gerçeklestirilen bir datacenter'da yer alacaktır.

Muhtemeldir, maç sırasında kullanılacak uygulamalar internet alt yapısı ve diğer akıllı stat özellikleri için az bile gelebilir

Çevrimdışı ahmetx

Bünaymin Derman bey köşe yırtığı ve çıkış sayılarını arttırıp aynı projeyi vermiş  :lol:

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

:evillol: :evillol: Mantıklı ben aksatmamda bugün fena hastayım elimi kaldıramıyorum sabahdan beri stadı izliyorum sadece.Bu arada çiçekler bileziğin demirlemesini nerdeyse bitirmek üzere

olsun o da mabetimizi düşünerek ibadet sayılır  :D
Geçmiş olsun @Burak Akay

Çevrimdışı Deniz

Bünaymin Derman bey köşe yırtığı ve çıkış sayılarını arttırıp aynı projeyi vermiş  :lol:

Sanırım Adana stadı.Çevresinin falan bu projeyle alakası yok bildiğin bizim stadın projesinden tarihi kuleleri sökmüş oyle bırakmış..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba