Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 335 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160995 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

maçın ilk yarısı araya oynamak istediği 4-5 pozisyon var azcık aklı olan kimse denemez o pasları

Adam pas oyununda sıfır resmen. Sosa gibi bir adam lazımmış bize bu sene.

Çevrimiçi Necmi

ali palabıyıkın o dörtlü içindeki en masum unsur oldugun da ısrarcısın demek

insan hatasından dönmeyi bilmeli  :bandit:
balık hafızalı diyorum artık sana fıratı cünoyu büloyu çabuk unutmuşsun.
aç seyret eski yönettikleri maçları derim hafızanı tazeler. 3 maçımızı yönetmiş bir
hakemle futbol hayatlarını gsnin yolunu açmaya adamış hakemleri aynı kefeye koyuyorsun
o 3 hakemin sadece senin maçlarında değil rakiplerinin maçlarındada senin rakipden önce oynadığın maçı yönetiyorsa bir hafta sonra
oynanacak maçın bile önlemini erkenden alırlar. Ali palabıyık bu kadar kaşar olsa
Quaresmaya o haraketinde kırmızıyı yapıştırır en az 4-5 maç ceza aldırırdı.
sen o harakette çıkacak kırmızının cezasının ne olacağını sanıyorsun düşün o maçı bülo yönetiyor olsun
quaresma uzun süreli tatile çıkmış olurdu.
iki senedir bunlardan ses çıkmıyor diye hemen yaptıklarını unutmuşsunuz. olimpiyattaki olaylı gs maçını yöneten kimdi
tesadüfe bakki aynı olayların tetiklendiği süperkupa maçının hakemide fırat. kameralara bıçak çıkacak diye
ödü patladı. sahaya bıçak atılıyor su şişesi atılmış gibi davranıyor. Beşiktaşın gs maçında ceza alması için elinden geleni yapan hakem
konyanın ceza almaması için elinden geleni yaptı.
Bırakın gerçekten haklı çıkmak için burda tarihin en büyük Beşiktaş düşmanı olarak nam salmış hakemlerini bile aklamaya çalışıyorsunuz.
Benim haklı olup olmamam önemli değil 3 maçımızı yönetmiş bir yeni yetmeyi Beşiktaş düşmanı kaşarların üstüne koymanız vahim
tamam ilerde belki çok daha kötü olur ama bunun konuşulacağı mukayese edileceği zaman daha gelmedi. böyle bir konuda sidik yarıştırılacak
bir konu değil gs yi yıllarca himmetle şampiyon yapan hakemler konuştuğunuz isimler bir kaç maçımızı kötü yöneten hakem değil neyi tartışıp neyi mukayese ettiğinizin farkında değilsiniz sadece haklı çıkma derdindesiniz. onlar öyle bir yaparki maçı maç sonunda hakemler çok iyiydi der herkes bunun en azından pisliği dökülüyor ortalığa

Çevrimdışı tangaz

aç seyret eski yönettikleri maçları derim hafızanı tazeler. 3 maçımızı yönetmiş bir
hakemle futbol hayatlarını gsnin yolunu açmaya adamış hakemleri aynı kefeye koyuyorsun
o 3 hakemin sadece senin maçlarında değil rakiplerinin maçlarındada senin rakipden önce oynadığın maçı yönetiyorsa bir hafta sonra
oynanacak maçın bile önlemini erkenden alırlar. Ali palabıyık bu kadar kaşar olsa
sen o harakette çıkacak kırmızının cezasının ne olacağını sanıyorsun düşün o maçı bülo yönetiyor olsun
iki senedir bunlardan ses çıkmıyor diye hemen yaptıklarını unutmuşsunuz. olimpiyattaki olaylı gs maçını yöneten kimdi
tesadüfe bakki aynı olayların tetiklendiği süperkupa maçının hakemide fırat. kameralara bıçak çıkacak diye
ödü patladı. sahaya bıçak atılıyor su şişesi atılmış gibi davranıyor. Beşiktaşın gs maçında ceza alması için elinden geleni yapan hakem
Bırakın gerçekten haklı çıkmak için burda tarihin en büyük Beşiktaş düşmanı olarak nam salmış hakemlerini bile aklamaya çalışıyorsunuz.
Benim haklı olup olmamam önemli değil 3 maçımızı yönetmiş bir yeni yetmeyi Beşiktaş düşmanı kaşarların üstüne koymanız vahim
tamam ilerde belki çok daha kötü olur ama bunun konuşulacağı mukayese edileceği zaman daha gelmedi. böyle bir konuda sidik yarıştırılacak
bir konu değil gs yi yıllarca himmetle şampiyon yapan hakemler konuştuğunuz isimler bir kaç maçımızı kötü yöneten hakem değil neyi tartışıp neyi mukayese ettiğinizin farkında değilsiniz sadece haklı çıkma derdindesiniz. onlar öyle bir yaparki maçı maç sonunda hakemler çok iyiydi der herkes bunun en azından pisliği dökülüyor ortalığa

kimse balık hafızalı değil q7 ilk temasta kırmızıyı alsa gelecek ceza öle 4-5 maç olmaz 2 maç olur abartma. saçma tezlerini dayatmak için yeni saçmalıklar uydurma 4-5 maçmış pehh.

palabıyık o dediklerinin 5 katıdır emin ol şuan piyasada fetö olsa idi 1 nolu hakem imamı da palabıyık olurdu. fetöcülerin cirit attıgı dönem dönen oyunlar başka birşey bu ise bireysel katliyam yapıyor ve daha tehlikeli bir figür hakemliği bitene dek bizi doğramaya dewam edecektir. bu maçtan sonra yapamaz falan deme sakın zira geçen seneki maçtan beri ısrarla ve artan tempoda yapıyor ve durmaya niyeti yok...

son olarak hatalısın kabul et. sen hakemden hiç anlamıyorsun...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

maçın ilk yarısı araya oynamak istediği 4-5 pozisyon var azcık aklı olan kimse denemez o pasları
bir o değilki aynı şeyi bütün orta saha oyuncularımız yaptı 5-6 oyunculu fener kümesi içinden
top geçirmeye çalışıyorlar bu yüzden orta sahada deli top kayıpları yaptık ben haftalardır eleştiriyorum bunu
basit oynamayı değil şov yapmayı seçiyor orta saha bu nedenlede orta saha oyuna ağırlığını koyamıyor
bir taliscaya konuşmamak lazım bunu hepsi aynı pokun laciverti talisca en azından gole yakın golü kokladığı için
sahada olmalı Tolgay bir ara pas denedi 5 oyuncunun içinden geçirmeye çalıştı kutunun solunda babel bomboştu o oyuncuların içinden geçirmeye çalıştı pası kime verdiğide belli değildi topu kestiler tabi ve kontra başlattılar.
ya kötüydük gerçek oyunumuzu oynamadık şimdi tek tek oyuncuları pazarlamaya gerek yok
hiç biri maça kendini hazırlamamış tamamen sinir yüklü çıkmışlar sahaya. gene iyilerdendi caner
kimse beğenmemiş ama ben fena bulmadım o baskıya ramen iyi şeyler yaptı gol öncesi ortayı açanda oydu sanırım.
Babelde elinden geleni yaptı negredo iyiydi girdikten sonra ben lenside beğendim en azından dan dun orta yapmıyor bakarak hedefe göndermeye çalışıyor. Tosicde iyiydi. işini yaptı pepe işini yaptı ama hiç biri üstüne koyamadı.
birazda şl maçı etkisidir sanırım

Çevrimdışı onurturan

dur bakayım
“Ben Fenerbahçe’de oynarken Kadıköy’de herkesi yeniyoruz sanıyordum. Bu akşam ne olduğunu anladım, geçmişimden utandım.”
dünden beri bu dolanıyor. ama demedi diyenlerde var. demiş olsun yada olmasın artık üstüne kaldı :D
Hahah çok iyiymiş yaa kalbi bi süre durup sonradan tekrar hayata döndürülen dayıyı dinler gibi dinleyesim var Caneri beyaz ışık da gözüküyo mu acaba fenerdeyken?
Fenerde olmak nasıl bi şey ?
böyle hayal meyal gibi mi yoksa her şey gerçek gibi net mi..
Türlü şakalar yapılabilir..

Çevrimiçi Necmi

kimse balık hafızalı değil q7 ilk temasta kırmızıyı alsa gelecek ceza öle 4-5 maç olmaz 2 maç olur abartma. saçma tezlerini dayatmak için yeni saçmalıklar uydurma 4-5 maçmış pehh.

palabıyık o dediklerinin 5 katıdır emin ol şuan piyasada fetö olsa idi 1 nolu hakem imamı da palabıyık olurdu. fetöcülerin cirit attıgı dönem dönen oyunlar başka birşey bu ise bireysel katliyam yapıyor ve daha tehlikeli bir figür hakemliği bitene dek bizi doğramaya dewam edecektir. bu maçtan sonra yapamaz falan deme sakın zira geçen seneki maçtan beri ısrarla ve artan tempoda yapıyor ve durmaya niyeti yok...

hakeme sahada vurup bunun kasıtlı olduğunu düşünüp direk kırmızı verirse iki maçmı alacak sanıyorsun
5 maçın altında çıkmaz o ceza neyin kafası bu hakeme kasıtlı şarz futbol sahalarındaki en büyük suçlardan biridir
dokunsan 3 maçla başlar.
palabıyık için gelecekte düşündüğün şeyler fazlasıyla olası kabul ederim gelecekte bunların misli fazlası olacağını daha toyken bunları yapan
gelecekte neler yapmaz. ama bu şimdi böyledir diyebileceğimiz bir şey değil. Olasılıkla hüküm verilmez olma ihtimali yüksektir
sadece bu kadar. Dört hakem içinde en pisliği bu olacak deseniz zaten konuyu tartışmam bu bir görüştür. ama olasılıktan değil olandan bahsediyorsunuz ve benim diğerlerini önünüze sermem gerekiyor bu durumda şuan için daha kötü değildi gelecekte evet daha kötü olabilir zaten hızlada gösteriyor bunu sizin hüküm verdiğiniz zamanda yorumunuz ihtimal yorumuydu benimki objektif yorumdu. geleceği günlerce neden tartışayım havanda su dövmek gibi bir şey.

Çevrimdışı tangaz

hakeme sahada vurup bunun kasıtlı olduğunu düşünüp direk kırmızı verirse iki maçmı alacak sanıyorsun
5 maçın altında çıkmaz o ceza neyin kafası bu hakeme kasıtlı şarz futbol sahalarındaki en büyük suçlardan biridir
dokunsan 3 maçla başlar.
palabıyık için gelecekte düşündüğün şeyler fazlasıyla olası kabul ederim gelecekte bunların misli fazlası olacağını daha toyken bunları yapan
gelecekte neler yapmaz. ama bu şimdi böyledir diyebileceğimiz bir şey değil. Olasılıkla hüküm verilmez olma ihtimali yüksektir
sadece bu kadar. Dört hakem içinde en pisliği bu olacak deseniz zaten konuyu tartışmam bu bir görüştür. ama olasılıktan değil olandan bahsediyorsunuz ve benim diğerlerini önünüze sermem gerekiyor bu durumda şuan için daha kötü değildi gelecekte evet daha kötü olabilir zaten hızlada gösteriyor bunu sizin hüküm verdiğiniz zamanda yorumunuz ihtimal yorumuydu benimki objektif yorumdu. geleceği günlerce neden tartışayım havanda su dövmek gibi bir şey.

aynı pozisyonu yorumlamıyoruz ben bu maçtaki ilk sarısı olan malbuyanaya tekmesini yorumlayıp 4-5 çok direkt kırmızı çıkarsa 2 olurdu diyorum. güncel maçı konusurken sen eski maça gidip 4-5 maç ceza alırdı dediğin posbıyıkla olan çarpışması ki orda masum bir çarpışma var kaza var konuşmaya gerek yok.

ben tekrarlıyorum bu dörtlü içinde en fenası posbıyık. detayı göremiyorsun diğereri bir çetenin elemanı unsuru gücünü birlikten arkalarındaki nüfuzlu kalabalıktan alan tipler bu ise kiralık katil ve bireysel takılıyor. diğerleri bireysele döndüler bak 2 senedir süt dökmüş kedi gibiler ama bu öyle mi tam bir oooo siiiii bu posbıyık
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

okuduğunu anlamamışsın benim bahsettiğim karabük maçındaki quaresmanın hakemi düşürme pozisyonu
kaşar bir Beşiktaş düşmanı hakem öyle bir pozisyon ikram edildiğinde asla geri çevirmez. önceki satırda ne diyorum diğer 3 hakem senin önceki maçında planını yapar o maçı yönetiyorsa sonraki derbinin hesabını keser.
unuttunuz galiba bizim derbi haftalarımızın önündeki ilk maça bir Beşiktaş düşmanı hakem verilir önce orda
en iyi oyuncularımız doğranırdı. yıllarca bu taktik yürüdü. derbiye cüno atanacaksa bir önceki maçta ya fıratı
yada büloyu görürdük. önceden onlar bir kucağa oturtur sonra derbinin ilk yarım saatinde bir oyuncumuz
kırmızı görür görev tamamlanırdı. bu palabıyıktan şirin gördüğünü hakem triosuyla on yıl doğrandık biz.
tuncaboylunun bir hap önerisi vardı tavsiye ederim. tineride azalt beyin hücrelerine yaramıyor :D

Çevrimiçi Necmi

aynı pozisyonu yorumlamıyoruz ben bu maçtaki ilk sarısı olan malbuyanaya tekmesini yorumlayıp 4-5 çok direkt kırmızı çıkarsa 2 olurdu diyorum. güncel maçı konusurken sen eski maça gidip 4-5 maç ceza alırdı dediğin posbıyıkla olan çarpışması ki orda masum bir çarpışma var kaza var konuşmaya gerek yok.

ben tekrarlıyorum bu dörtlü içinde en fenası posbıyık. detayı göremiyorsun diğereri bir çetenin elemanı unsuru gücünü birlikten arkalarındaki nüfuzlu kalabalıktan alan tipler bu ise kiralık katil ve bireysel takılıyor. diğerleri bireysele döndüler bak 2 senedir süt dökmüş kedi gibiler ama bu öyle mi tam bir oooo siiiii bu posbıyık
bir yere gittiğim yok aynı mesajın içindeki yorum ben sana organize haraketlerden bahsediyorum
bireysel eylemlerle seni doğrayamazlar en fazla bir maçını alır ama cüno takımının organize eylemleri seni şampiyonluktan ediyordu.
bireysel olan hiç bir zaman organize olandan daha kötü olamaz. Bireysel olanla uğraşmak kolaydır sesini bir şekilde kesersin ama çeteyle uğraşamazsın birine yönelsen diğeri harakete geçer.
Bu arada bireysel lafı senin lafın ben palabıyığın bireysel haraket ettiğini anmıyorum bu kadar genç bir hakem böylesine bir maçta bireysel şekilde davranıp maçı katledemez. birileri komut vermese bir tarafından şırıngayla kan alırlar. maç içinde bir iki ufak tefek müdahalesi olur bireysel olsa böyle arsızca saldırmaz. Beşiktaş kopup gitmesin diye önlem alıyorlardır.
Bu arada Beinsport ceo su tff ile görüşmeye geliyormuş bayram değil seyran değil zamanlama manidar.

Çevrimdışı tangaz

okuduğunu anlamamışsın benim bahsettiğim karabük maçındaki quaresmanın hakemi düşürme pozisyonu
kaşar bir Beşiktaş düşmanı hakem öyle bir pozisyon ikram edildiğinde asla geri çevirmez. önceki satırda ne diyorum diğer 3 hakem senin önceki maçında planını yapar o maçı yönetiyorsa sonraki derbinin hesabını keser.
unuttunuz galiba bizim derbi haftalarımızın önündeki ilk maça bir Beşiktaş düşmanı hakem verilir önce orda
en iyi oyuncularımız doğranırdı. yıllarca bu taktik yürüdü. derbiye cüno atanacaksa bir önceki maçta ya fıratı
yada büloyu görürdük. önceden onlar bir kucağa oturtur sonra derbinin ilk yarım saatinde bir oyuncumuz
kırmızı görür görev tamamlanırdı. bu palabıyıktan şirin gördüğünü hakem triosuyla on yıl doğrandık biz.
tuncaboylunun bir hap önerisi vardı tavsiye ederim. tineride azalt beyin hücrelerine yaramıyor :D

bak yazıyorsun ama kendi yazdığını dahi anlamıyorsun yazdıkların hep bir çete işlemi önceki maç o çıkardı bunu atardı şunu yapardı sonraki maç öteki şunu yapardı beriki bunu yapardı vbvb hep bir çete işi adı fetö olan çetenin işleri ama bu posbıyık bireysel takılıyor işini kendi bitiriyor ooo siii nin önde gideni quaresma orda kendine çarptı bu mal düştü olay o kadar basit kşarlık falan gerektiren bişey değil. ortada kaşar falan da yok ayrıca o kaşar dediklerin çete üyesiydiler ve çete dağıldı o kaşar dediklerin süt dökmüş kediye döndüler bak fırat süper maç yönetiyor geçen senden beri.

posbıyık türk hakemlik tarihinin en ooo siiii hakemidir.

Çevrimdışı Librarius

Bütün sezonlar aynı olacak diye bir durum söz konusu değil. Bu sezon roller değişik. Bu sene bizim kanatlarda iş yok. Forvet oyuncuları beslenmiyor. Geçen sene Q7 taşıdı kanatlarda bizi ama bu sene ne Babel be Q7 ne de Lens. 3'üde bitik

Su yorumu yapan kisi Besiktasli olamaz. Net. Bu arkadas ya sorunlu ya da Besiktasli falan degil. Babel bitikmis. Lens bitikmis. Bakin formsuz dese tamam ama bitik diyor. Adim GS forumlarina bakin ayni Hikaye dillendiriliyor. Babel diger rakiplerimizin butun kanat oyuncularindan daha etkili. Elestirdigimiz Q7 bile hepsinden iyi. Bu arkadasin Besiktasli oldugunu sanmiyorum.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı tangaz

bir yere gittiğim yok aynı mesajın içindeki yorum ben sana organize haraketlerden bahsediyorum
bireysel eylemlerle seni doğrayamazlar en fazla bir maçını alır ama cüno takımının organize eylemleri seni şampiyonluktan ediyordu.
bireysel olan hiç bir zaman organize olandan daha kötü olamaz. Bireysel olanla uğraşmak kolaydır sesini bir şekilde kesersin ama çeteyle uğraşamazsın birine yönelsen diğeri harakete geçer.
Bu arada bireysel lafı senin lafın ben palabıyığın bireysel haraket ettiğini anmıyorum bu kadar genç bir hakem böylesine bir maçta bireysel şekilde davranıp maçı katledemez. birileri komut vermese bir tarafından şırıngayla kan alırlar. maç içinde bir iki ufak tefek müdahalesi olur bireysel olsa böyle arsızca saldırmaz. Beşiktaş kopup gitmesin diye önlem alıyorlardır.
Bu arada Beinsport ceo su tff ile görüşmeye geliyormuş bayram değil seyran değil zamanlama manidar.

bak bireysel sözümü de anlamamışsın hala oofffofff nasıl açabileceğim çakralarını  :alala: sametbaganı gönderdiğim isviçre alplerinde bir tesis vardı seni de mi oraya yollasak napsak  :bandit:

Çevrimdışı Librarius

görüldüğü üzere gol problemimiz war. 6 maç 10 gol çok düşük ...

Cenkle olmaz abi. Negredo olsa iddia ediyorum her mac en az 3 gol atariz. Bu adami monte etmeliyiz ilk 11'e.

Çevrimdışı tangaz

Su yorumu yapan kisi Besiktasli olamaz. Net. Bu arkadas ya sorunlu ya da Besiktasli falan degil. Babel bitikmis. Lens bitikmis. Bakin formsuz dese tamam ama bitik diyor. Adim GS forumlarina bakin ayni Hikaye dillendiriliyor. Babel diger rakiplerimizin butun kanat oyuncularindan daha etkili. Elestirdigimiz Q7 bile hepsinden iyi. Bu arkadasin Besiktasli oldugunu sanmiyorum.

bu arkadaş hakkında bu izlenime kapılan onlarca kişi oldu bu forumda, işin ilginç yanı bu arkadaş bana renklimisin sen die ileti yazmıştı  :kop:

Çevrimdışı tangaz

Cenkle olmaz abi. Negredo olsa iddia ediyorum her mac en az 3 gol atariz. Bu adami monte etmeliyiz ilk 11'e.

ben q7nin dışarda oldugu cenk ve negredonun 11de olacağı bir oyun düşlüyorum ve gözümün önünden bir sürü gol geçiyor

Çevrimiçi Necmi

birde sana bana göre masum art niyetli olanlara göre değil komplo teorisinden bahsediyorsan onlar zaten böyle
masum haraketleri kullanarak ipini çekerler. ali palabıyık dediğin gibi kaşar Beşiktaşı ne pahasına olursa olsun doğrayacağım dediğinde öyle bir haraketi ıskalamaz mesela kaşarlardan biri olsa ıskalamazdı. bütün gücünü kullansan sonrasında 3 maçın altına çekemezdin cezayı
erman hemen görev biçti kendine o zamandan beri sürekli konuşuyor. Palabıyığı dolduruyordu.
bir sürü soru var kafamda bu iş bizim için kötü olduğu kadarıyla hakem içinde kötü bu maç dünyaya yayınlandı bu hakemin siciline işlendi tff gelecekte avrupa için yetiştirdiği hakeme böyle bir kötülük neden yapsın. hakemmi yok elinde manuple ettirecek hakemliği bitmek üzere olan bir sürü tetikçi bekliyor kenarda neden palabıyığı kullansınlar genç bir hakemi damgalatsınlar. uefa bu maçtan sonra bu hakeme ciddi bir avrupa maçı verirmi. hangi maça atansa avrupada bu maçı önüne getirecek taraflar afaroz edilecek en ufak hatasında bir önceki deplasman maçımıza verilmiş bir hakem derbiye kesinlikle düşünülmüyorken birden atanmasının arkasında heleki gerilimli geçeceği bilinen ve hedef olması kesin bir atama yapılması hiç akla mantığa uygun değil bence bu tff kontrolünde olan bir şey değil yakın zamanda birilerinin kafası kopar sessizce çünkü tff de oyuna getirildi diye düşünüyorum yoksa gerçekten bu kadar salak olamazlar ligin başından beri saçma salak işler yapılıyor sürekli aynı takımın maçlarına arka arkaya aynı hakemler atanıyor bence mhk alttan kaynıyor fetö çalışıyor orda birileri kuyu kazıyor bakalım önümüzdeki bir kaç hafta içinde çıkar kokusu.

Çevrimiçi Necmi

bak bireysel sözümü de anlamamışsın hala oofffofff nasıl açabileceğim çakralarını  :alala: sametbaganı gönderdiğim isviçre alplerinde bir tesis vardı seni de mi oraya yollasak napsak  :bandit:
isviçre alplerimi :alala:
valizimi hazırlamaya başladım forum sana emanet :D

Çevrimdışı Librarius

bu arkadaş hakkında bu izlenime kapılan onlarca kişi oldu bu forumda, işin ilginç yanı bu arkadaş bana renklimisin sen die ileti yazmıştı  :kop:

Bir insan Babel, Quaresma ve Lens'i agzina almadan once rakiplerin kanatlarina bakar: Rodrigues, Valbuena, Dirar, Feghuli... Bizimkiler: Lens, Babel ve Quaresma. Acin istatistiklere bakin ve karar verin hangileri daha iyi. Bu arkadas bence kesinlikle Besiktasli degil.

Çevrimdışı Librarius

ben q7nin dışarda oldugu cenk ve negredonun 11de olacağı bir oyun düşlüyorum ve gözümün önünden bir sürü gol geçiyor

Buda olumlu. Yeter ki merkez santrafor Cenk olmasin. Negredo tam bir mikser, hem cok iyi bogusuyor, hem alan aciyor hem de pozisyona giriyor. Cenk oynatilmayi bekleyen bir forvet, alan acmaz, servis yapmaz, bogusmaz. Biz aslinda cok baskin oynuyoruz ama merkez forvetimiz stoperlerle bogusamadigi icin kanada kayiyor. Cenk oynayabilsin diye hoca farkli sistem deniyor. Negredo ilk 11'e girip oynamaya basladiginda neden oynatmadik bu adami simdiye kadar diye hayiflanacagiz. Umarim daha fazla gecikmeyiz.

Çevrimdışı tangaz

bein sportda var puştluk zaten lig kopmasın die yırtınıyor araplar bence o ceo "ulan salaklar lig kopmasın dediysek böyle malmal hatalarda yapmayın gerizekalılar" demeye geliyordur

Çevrimdışı Librarius

Valla abi kusura bakma ama Ali Palabiyik seni baya baya kandiriyor. Adam 3 macta yonetti anamizi aglatti ve ustune sana "Ali Palabiyik eyyamci degil" dedirtiyor. Ustalik budur iste. Cuno, Bulo ve digerleri zaten eyyamci olduklarini gosteriyor. 

Bir hakem dusunun 6 ay icinde 2 derbi macina atansin, seni ikisinde de dograsin ve ustune ustluk sana "ya bu hakem eyyamci degil, sadece genc veya toy bir hakem" dedirtsin. Iste buna eyyamciligin ust seviyesi denir.

Ali Palabiyik sadece bu maci katletmedi, TS maci icin en kritik 3 adamimizi ve hocamizi da cezali duruma dusurdu. Ama Ali Palabiyik bir Cuno degil, bir Bulo degil. Valla benim gozumde onlardan daha adi bir tetikci.

Çevrimdışı Librarius

Abi adamin Besiktas dusmanligi o kadar yogun ki dogramaktan vazgecmiyor. Gecen sezon FB macindan sonra ceza aldi ve dondukten 2 hafta sonra bizim Osmanlispor macimiza verildi. Cem Satman'la birlikte (sahi simdi hatirladim bu seref yoksunu Cem Satman Osmanli macinda da nizami golu ofsayt diye vermemisti) bir nizami golumuzu ve bir penaltimizi yediler. Bakin cezadan sonra ki ilk mactan bahsediyorum. Iddia ediyorum 6 hafta ceza alacak deniyor ya, 6 hafta sonra macimiza verilsin yine aynisini yapar. Bu kadar seref yoksunu bir Besiktas dusmani. Ben bu tetikciyi 3 yildir takip ediyorum ve hic yaniltmadi beni.

Çevrimiçi Necmi

bak yazıyorsun ama kendi yazdığını dahi anlamıyorsun yazdıkların hep bir çete işlemi önceki maç o çıkardı bunu atardı şunu yapardı sonraki maç öteki şunu yapardı beriki bunu yapardı vbvb hep bir çete işi adı fetö olan çetenin işleri ama bu posbıyık bireysel takılıyor işini kendi bitiriyor ooo siii nin önde gideni quaresma orda kendine çarptı bu mal düştü olay o kadar basit kşarlık falan gerektiren bişey değil. ortada kaşar falan da yok ayrıca o kaşar dediklerin çete üyesiydiler ve çete dağıldı o kaşar dediklerin süt dökmüş kediye döndüler bak fırat süper maç yönetiyor geçen senden beri.

posbıyık türk hakemlik tarihinin en ooo siiii hakemidir.
dağılan bir şey yok bunun adına dağılma değil yer altına inme denir bu sefer sen ön cepheye çıkmazsın yerine işini görecek
piyonları kullanırsın. sende herkese şirin görünürsün. sen işine gücüne bakan eleğini asmış esnaf pozunda gülücükler dağıtarak dolaşırsın ama dükkanın altı cephaneliktir. sana bir ders daha örgütlü suçlarda kimse süt dökmüş kedi değildir. bireysel olanlarda gardın düşerse süt dökmüş kedi olursun örgütselsen eğer gardın düşmez darbe alırsın zayıflarsın ama hemen yeraltına çekilirsin her zaman arkanda boşluğunu dolduracak deşifre olmamış yedek güçlerin vardır. Birde piyon olarak kullanacağın kaybının önemli olmadığı kuvvetlerin vardır onlarla satranç oynar gibi oynarsın bir taraftan piyonlarınla ortalığı karıştırır merkezi zayıflatır diğer taraftan merkeze sakladığın deşifre olmamış yedek güçleri itersin gizli gizli yapılanmış bir örgütü çökertmek o kadar kolay bir iş değil. 30-40 yıldır devlet içinde gizliçe örgütlenen bir çeteyi öyle bylock takip ederek çökertemezsin sadece yüzeydeki propaganda kanadını süpürürsün ama derine ulaşmak çok zordur.
umarım yeterli istihbaratları vardırda sorunu çözerler. bu arada bunlar çete değil örgüt ikisinin arasında çok büyük fark var.

Çevrimdışı Librarius

Evet abiler gecen sezon Ali Palabiyik ve Cem Satman tetikcilerinin yonettigi Osmanli deplasmanimizin linki ektedir: 30. saniyeden ofsayt diye kesilen pozisyona bakin. Evet basrolde yine Cem Satman var. Ayrica Tolgay'a yapilan penaltiya dikkat edin. Ali Palabiyik net bir sekilde goruyor. Ayni Ali Palabiyik'in Jansen'in pozisyonuna penalti caldi. Simdi Karabukte eli gormuyor, Trabzonda eli gormuyor, Osmanli macinda penaltiyi gormuyor, FB macinda Cenk'e yapilani gormuyor, Ozan'in elini gormuyor ama Jansen'i goruyor, Atiba'yi goruyor. 

Cem Satman mylife'in dedigi Antep macinda disari cikan topa icerde diyor, gecen sene Karabuk'un attigi ofsayti gormuyor, Gecen sene Lens'in ofsaytta oldugunu gormuyor, ama bizim Osmanli macinda attigimiz nizami golu ofsayt goruyor, Karabuk macinda Lens'in 2 metre geriden cikisini ofsayt goruyor, ve son FB macinda Negredo'yu ofsayt goruyor. Bunlar tesaduf olabilir mi?

Evet gecen sezon Osmanli macinin ozetini izleyin lutfen:

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2016-2017/17/osmanlispor-0-2-besiktas-mac-ozeti

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Hakem ve saibe konusunda fikrimizi evvelce belirttik. Zaten herkes neyin ne oldugunu gordu. Kendimize bakacak olursak dunku macta takim olarak en aksayan yonumuz kanat bekler oldu. Caner tribunden etkilendi ve cok etkisizdi. Medel'e zaten soyleyecek bir sey yok. Burada hocanin hatasi sag bek tecrubesi olan Atiba varken Medel'i oraya koymasi oldu. Kim, neden Medel'i sag bek icin dillendirdi hic bir fikrim de yok. Cevik, hizli olmayan, dripling yapamayan futbolcu bek olmaz. Olmadi da zaten. Fener'in tek plani ise butun takimi ceza sahasi onune yigip kontra atak futbolu oynamakti. Orta sahalarimiz sut cekmiyor derken biraz rakibe de bakin derim. Elbette hakem normal olsa islemeyen kanatlara ragmen kazanacaktik, fakat demek istedigimin ozeti rakiplerin kapanacagi maclarda kanatlardan daha fazla yuklenmemiz lazim. Bu oyunu oynayabilmek icin de forvetimiz Negredo olmali.

Gokhan-Adriano yakinda donuyor. Artik hocanin Negredo'yu 11'e monte etmesi lazim. Cenk kotu forvet degil, fakat ceza sahasi disinda cok kaliyor, o yuzden rakiplerin kapandigi maclarda tek forvet cikmamali, yani Avrupa'da 11 cikar, Basaksehir gibi takimlara karsi 11 cikar ama anti-futbol oynayan takimlara karsi tek cikmamali. Kanatlarda Babel, Adriano, Cenk, Quaresma, Lens gibi uluslarasi duzeyde adamlar var bir zahmet gir icerde iki kafa topuna cik ya. Bu saatten sonra oyun tarzi degismeyecegine gore Talisca'nin ciktigi maclarda yerine girebilir, ayrica kanada yakin forvet olarak da oynayabilir. Ancak, bize karsi oynanan futbol dusunulurse (kale onune otobus cek) takimin gol potansiyelinin onunde engel su anda Cenk.

Etiketler: