Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 154 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1145836 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı worns

abou'nun sözleşmeyle ilgili bir problemden değil ama sakatlığının ilerlemesinden çekinerek biraz temkinli yaklaştığını daha güvenilir kaynaklar söyledi. bu çok da oyuncuyu suçlayacağımız bir durum değil. takımdan kopmuş, kendi davasına düşmüş vs değil. görüyoruz oyuncunun heyecanını, insafsızlık olur böyle söylemek.

meseleyi para-sözleşme ekseninde aksettirerek camiayla oyuncunun bağını koparmaya, takımın havasını bozmaya çalışan bir güruh var evet, içimizde de etkili olmuşlar, buraları okuyunca gördüm. bunu özellikle geçtiğimiz bir kaç haftada yaptılar bizim ufak sallanmamızdan şampiyonluk umudu çıkartmaya çalışmış, heyecanlanmışlardı. bunları ciddiye alarak duygusal reaksiyonlar vermekten kaçınmak gerekiyor. oyuncunun sakatlık sorunu yaşaması zaten sürpriz değildi. sezon başı beklentilerin çok çok üstünde de katkısını verdi. halen de sahaya çıkacağını düşünüyorum son bölümde.

Çevrimdışı MUSTAFA_

abou'nun sözleşmeyle ilgili bir problemden değil ama sakatlığının ilerlemesinden çekinerek biraz temkinli yaklaştığını daha güvenilir kaynaklar söyledi. bu çok da oyuncuyu suçlayacağımız bir durum değil. takımdan kopmuş, kendi davasına düşmüş vs değil. görüyoruz oyuncunun heyecanını, insafsızlık olur böyle söylemek.

meseleyi para-sözleşme ekseninde aksettirerek camiayla oyuncunun bağını koparmaya, takımın havasını bozmaya çalışan bir güruh var evet, içimizde de etkili olmuşlar, buraları okuyunca gördüm. bunu özellikle geçtiğimiz bir kaç haftada yaptılar bizim ufak sallanmamızdan şampiyonluk umudu çıkartmaya çalışmış, heyecanlanmışlardı. bunları ciddiye alarak duygusal reaksiyonlar vermekten kaçınmak gerekiyor. oyuncunun sakatlık sorunu yaşaması zaten sürpriz değildi. sezon başı beklentilerin çok çok üstünde de katkısını verdi. halen de sahaya çıkacağını düşünüyorum son bölümde.
Başkan ve diğer yöneticiler açıklama yapıyor konu ile ilgili ama nedense kimse inanmıyor. Bence inançlarımızı belli bir noktadan sonra kendimize saklamak lazım. Yoksa kulübü karıştırmak isteyenlere hizmet ediyoruz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Başkan ve diğer yöneticiler açıklama yapıyor konu ile ilgili ama nedense kimse inanmıyor. Bence inançlarımızı belli bir noktadan sonra kendimize saklamak lazım. Yoksa kulübü karıştırmak isteyenlere hizmet ediyoruz.

Başkan peygamber değil her söylediği doğru olacak diye bir kaide yok ki.Kaldı ki takım şampiyonluğa gidiyor böyle birşey var ise bile sümen altı etmiş olabilir Takım bozulmasın diye.Ebubekirin sivas maçında 45 dakikayı tamamlamadan çıkmak istemesi.Birçok yorumcunun ebubekirin sözleşmeden ötürü oynamıyor demesi bir kişi olsa ortalığı karıştıyor dersin ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
[ Son Düzenleme: 04 Mayıs 2021, 18:25:16 Can Sungur ]

Çevrimiçi Samet Demir

İstediğini yaz. An la maz lar. Adam her maç tribünde. Bizim taraftar da bok atma derdinde.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Yahu ne ciddi durumu ? Menajerinin gazına şişirmelerine gelip bize meydan okuyor adeta böyle iş olmaz bu takım bu adama güvenmekle hata etti tek gerçek bu
Abou kocaman bi hayal kırıklığı
nerden biliyorsun
Bu forumda oyuncularımıza asılsız sallamamın bedelinin ne olacağınıda biliyormusun

Çevrimiçi Necmi

Başkan peygamber değil her söylediği doğru olacak diye bir kaide yok ki.Kaldı ki takım şampiyonluğa gidiyor böyle birşey var ise bile sümen altı etmiş olabilir Takım bozulmasın diye.Ebubekirin sivas maçında 45 dakikayı tamamlamadan çıkmak istemesi.Birçok yorumcunun ebubekirin sözleşmeden ötürü oynamıyor demesi bir kişi olsa ortalığı karıştıyor dersin ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
sen kimsin de olabilir dediğin şey doğru olacak beşiktaş başkanının lafı yalan olacak
Burası beşiktaş ve beşiktaş başkanının söylediği doğru kabul edilir aksi ispatlanana kadar
O gördüğün şeyde duman değil renklilerin çıkardığı toz bulutu
Her maç adam tribünde hırsla sahaya indi diye disipline bile sefk edildi kulübün başkanı çıkıyor sorun yok seneyede bizimle diyor bunlara değil renklilere itibar edeceksen senin yerin bu forum değil
Renklilerin lafıyla hiç bir oyuncumuz burda asılmaz
Kaldıki neden bu tartışmalar derbi öncesi alevleniyor diye hiçmi kendinize sormuyorsunuz renklilerin oyununa gelecek kadar boşmusunuz
Uyanık olun biraz burada sırf laf olsun diye oyuncularımıza ithamda bulunulmaz

sen kimsin de olabilir dediğin şey doğru olacak beşiktaş başkanının lafı yalan olacak
Burası beşiktaş ve beşiktaş başkanının söylediği doğru kabul edilir aksi ispatlanana kadar
O gördüğün şeyde duman değil renklilerin çıkardığı toz bulutu
Her maç adam tribünde hırsla sahaya indi diye disipline bile sefk edildi kulübün başkanı çıkıyor sorun yok seneyede bizimle diyor bunlara değil renklilere itibar edeceksen senin yerin bu forum değil
Renklilerin lafıyla hiç bir oyuncumuz burda asılmaz
Kaldıki neden bu tartışmalar derbi öncesi alevleniyor diye hiçmi kendinize sormuyorsunuz renklilerin oyununa gelecek kadar boşmusunuz
Uyanık olun biraz burada sırf laf olsun diye oyuncularımıza ithamda bulunulmaz

Böyle birşey kesin vardır demiyoruz var ise bile başkanın takımın huzuru bozulmasın diye yokmuş gibi mesajlar verebileceğinden bahsettik.Derbi öncesi çıkan bir haber değil uzun zamandır konuşulan bir konu kaldı ki ne hoca ne yönetim bu ebubekirin sözleşmesini yalanlamadı zaten 2 maç daha 45 dakika oynarsa aynı bu sene aldığı paradan sözleşmesi 1 yıl daha uzayacak.Ebubekir için opsiyon bizde dedi başkan.Ebubekerin bu sebepten ötürü oynamadığı bir çok yorumcu tarafından dillendiriliyor.Kendi gözlemim sivas maçında 43.dakikada oyundan çıkmak istemesi beni kuşkulandırıyor.

Çevrimiçi Necmi

Böyle birşey kesin vardır demiyoruz var ise bile başkanın takımın huzuru bozulmasın diye yokmuş gibi mesajlar verebileceğinden bahsettik.Derbi öncesi çıkan bir haber değil uzun zamandır konuşulan bir konu kaldı ki ne hoca ne yönetim bu ebubekirin sözleşmesini yalanlamadı zaten 2 maç daha 45 dakika oynarsa aynı bu sene aldığı paradan sözleşmesi 1 yıl daha uzayacak.Ebubekir için opsiyon bizde dedi başkan.Ebubekerin bu sebepten ötürü oynamadığı bir çok yorumcu tarafından dillendiriliyor.Kendi gözlemim sivas maçında 43.dakikada oyundan çıkmak istemesi beni kuşkulandırıyor.
kuşkularını kendine sakla bu forumda beşiktaş oyuncularını bir kaç zıpçıktıyı kanıt gösterip suçlayamazsın
Buda abuş konusunda son uyarım bundan sonra konuştuğunuz taktirde forum kuralları işleyecek

Çevrimdışı Orhan_

Bir çok yorumcu dediğin yorumcular kimler? Kimlerin karşısına kimleri koyduğunu merak ettim.

Çevrimdışı GreenBook

nerden biliyorsun
Bu forumda oyuncularımıza asılsız sallamamın bedelinin ne olacağınıda biliyormusun
Sallamak değil bunu sorgulamak hakkımız hakaret veya herhangi birşey yok
Bizimde sevdiğimiz bi oyuncu gelmesini en çok isteyenlerdeniz.
Bizde takımımızın menfaatini gözeterek konuşuyoruz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sorgulamak için elinde argüman olması lazım. Argümanın ne? Renklilerin çıkardığı söylentiler. Biz onları argüman olarak kabul etmiyoruz. Başka ne var elinde başkanın sözüne karşılık? Ben öyle düşünüyorum, ben öyle hissediyorum. Hisler ne zamandan beri argüman sayılıyor?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş başkanı yaptığı eylemler için eleştirilir yönetimde eleştirilir ama beşiktaş başkanı ve yönetimi itibarsızlaştıralamaz
Beşiktaş başkanı konuştuğunda sözüne itibar edilir ve karşısına kimseyi koyamazsın
Unutmayın yanlışları eleştirmek farklı birşey sözüne güvenilmez demek farklı birşey siyahla beyazı kimse birbirine karıştırmasın konu olan beşiktaşın başkanıdır

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

sen sorgulamıyorsunki suçluyorsun hatta bir mesajında hümüde kestin hemen gönderilsin dedin
Burda meseleyi birçok insan konuştu doğruluğunu sorguladı kimseyede müdahale etmedik taki siz çıkıp oyuncumuzu başkanımızı yargılayıncaya kadar her şeyin bir sınırı var ve o sınırı geçmemek gerekiyor soytarıların ağzından çıkan laflara beşiktaş başkanı meze edilemez sinan demiş sinan kim beşiktaş yarıştayken maça çıkacak kadrosunu azize veren insanınmı sözüne itibar edeceğiz yoksa bir kaç fenerli zibidi basınınmı sözüne itibar edeceğiz cumartesi gs maçında kadroya girerse ne söyleyeceksiniz madem konuşuyorsunuz yarım devre oynadığında sergen oynatmak istememiş zorla girmiş oyuna bunu neden konuşmuyorsunuz şampiyonluğa mal olacak haraket içinde olan oyuncu her maç deplasmanlar dahil o görüntüyü verirmi onsuzda olan maçlarda arkadaşlarını gaza getirirmi
Yazık ya derbi öncesi beşiktaşa anca bu kadar kötülük edilir bunuda beşiktaş yararına yapıyoruz falan demeyin sakın

Çevrimiçi Kursad_Duran

Bana burda Candas Tolga Işığın söylediği mantıklı geliyor. Sadece sakatlığı ile alakalı durum. Mukavelede sorun yok diyor. Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde döner Aboubakar.

Çevrimdışı GreenBook

Sorgulamak için elinde argüman olması lazım. Argümanın ne? Renklilerin çıkardığı söylentiler. Biz onları argüman olarak kabul etmiyoruz. Başka ne var elinde başkanın sözüne karşılık? Ben öyle düşünüyorum, ben öyle hissediyorum. Hisler ne zamandan beri argüman sayılıyor?
Onları boşverin ben Onlara gereken cevabı verdim üst bölümde
Bu adamın ayağı kırılmadı ya sonuçta ? Dönmemesi için ne gibi bi engel olabilir ? Hoca haftaya dönebilir diyor antrenmana dahi Çıkmamış bugün
Bizde taraftar olarak böyle bir futbolcuyu kaybetmek istemediğimizden endişe ediyoruz oyüzden bilgi alışverişi yapıyoruz

Renkliere gerekli cevabı yukarıda verdim okursanız görürsünüz orada
Umarım döner

Çevrimdışı GreenBook

Neyse umarım döner bizim en değerli oyuncumuz onu seviyoruz oyununu seviyoruz aslında onu sevdiğimizden böyle tepki veriyoruz hiç umursamasak adını dahi anmayız

Çevrimiçi Necmi

Onları boşverin ben Onlara gereken cevabı verdim üst bölümde
Bu adamın ayağı kırılmadı ya sonuçta ? Dönmemesi için ne gibi bi engel olabilir ? Hoca haftaya dönebilir diyor antrenmana dahi Çıkmamış bugün
Bizde taraftar olarak böyle bir futbolcuyu kaybetmek istemediğimizden endişe ediyoruz oyüzden bilgi alışverişi yapıyoruz

Renkliere gerekli cevabı yukarıda verdim okursanız görürsünüz orada
Umarım döner
bugün mr çektirdi durumuna bakılacak dönmemesi için ne gibi bir engel olduğunu merak ediyorsan son iki yılına bak
Bütün taraftar sezon başında boşunamı isyan etti tek bunla yola çıkılırken
Ha birde çok maç oynandığı için çok süre geçti sanıyoruz üç maçı yedi günde oynadık adamın hafif ayağı burkulsa üç maç kaçırıyor milli takım dönüşü kaç maç oynadıkki zaman olarak çok uzun değil lig hızlı akıyor

Çevrimdışı goktasoktay

kuşkularını kendine sakla bu forumda beşiktaş oyuncularını bir kaç zıpçıktıyı kanıt gösterip suçlayamazsın
Buda abuş konusunda son uyarım bundan sonra konuştuğunuz taktirde forum kuralları işleyecek
Abi aklı başında olan herkes Abuş konusunda bu tarz şeylere itibar etmemek gerektiğini bir çok yönden anlattı. Bu saatten sonra hala aynı argümanları savunanlar art niyetlidir, provakatiftir nazarımda..

Çevrimdışı kahyaoglueren

Şampiyonluk sonrası maliyeti çok düşük ama para getiren bir organizasyon gelir mi acaba ? Hatıra bileti gibi mesela geniş  bir katılımla sürümden kazanacağımız bir organizasyon.

Çevrimdışı ferdi1903

Ebubekir adamin dibidir, yamuk yapmaz
[ Son Düzenleme: 05 Mayıs 2021, 03:18:41 ferdi1903 ]

Çevrimdışı doganay

Abubakar bilerek sözleşmesi otomatik uzamasın diye oynamıyor diyenler. Beşiktaş'ı sahada durduramayipta , boyle karıştırarak engel olmak isteyenlerin çıkardığı söylemler.
GS maçından sonra 2 maç var daha öyle bir durum olsa onlardan birinde her türlü oynar gene uzar. Daha lig bitmedi.
Ayrıca yönetimden de açıklama vardı , sözleşmesini istedigimiz takdirde uzatabiliyoruz diye. Burada çekingen olan Beşiktaş tarafı ya sakatligi nuksederde önümüzdeki sezon oynayamazsa diye sakatlığı konusunda emin olmak isteniyor.

Çevrimdışı GreenBook

Abubakar bilerek sözleşmesi otomatik uzamasın diye oynamıyor diyenler. Beşiktaş'ı sahada durduramayipta , boyle karıştırarak engel olmak isteyenlerin çıkardığı söylemler.
GS maçından sonra 2 maç var daha öyle bir durum olsa onlardan birinde her türlü oynar gene uzar. Daha lig bitmedi.
Ayrıca yönetimden de açıklama vardı , sözleşmesini istedigimiz takdirde uzatabiliyoruz diye. Burada çekingen olan Beşiktaş tarafı ya sakatligi nuksederde önümüzdeki sezon oynayamazsa diye sakatlığı konusunda emin olmak isteniyor.
Sözleşmesinin uzamasına bir maç kala sakatlanması ve oynayamaması biraz şaşırtıcı oldu zamanlama bağlamında biraz sorgulamaya lüzum duyuyor insanlar 
Yoksa karakterli dürüst oyuncudur menajeri değişmeli o karıştırıyor olabilir ortalığı
Ayak oyunlarıyla bu takımı kimse şampiyonluktan edemez önce bunu bi öğrenmeleri lazım

Çevrimdışı savaş altay

Uzun zamandir sadece okuyordum, hayirli ramazanlar herkese..

Bu mesajima baslarken actigim hizli yanit penceresinde yarim kalan mesajim varmis. Abu'ya atilan camura karsilik

bir kartal'a sinirlenip cevap yazacakmisim daha sonra daha fazla sinirlenip mesaji yarida birakmisim. Foruma geliyorum,

hala daha abu "yemi" buralarda tuzlanip soslaniyor. Hem sampiyonluk yolunda hem de derbi oncesi bu tuzaga nasil dusup

buralarda patinaj atiliyor aklim almiyor.