2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11700059 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Tolga

Kasımpaşa , bir miktar para + Ömer + Genç bir futbolcu talep etmiş , yönetim kabul etmiş , Babelin istediği ücreti duşurursek İmza atılacakmış...
Babel'e karşı Ömer + Eslem.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ozan E.

Omer yerine Pektemek gitse daha iyi :) Babel Liverpool'dan gelse herkes bayilirdi ama Kasimpasa'dan gelme durumu olunca burun kivriliyor nedense  :alala:

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Babel'i beğenmeyenler var da Volkan Şen'lerin Toramanların Şenerlerin konuşulduğu bir takıma Babel lüksün kralıdır.
O bölgede Olcay,Kerim Frei oynuyor bu adamlar tırnağı etmez Babel'in.Biraz kendimize bakalım.

Çevrimdışı antiyotalip

Konoplyanka işi de bir hayli garip aslında. Herifin imza için ispanyaya gittiği falan yazılıp ediliyor ama herif şuan milli takımıyla maçta

Çevrimdışı TØLGA

Biz şampiyon olamiyacagiz diyip sonra haklı çıkmak çok yüksek ihtimaldir çünkü biz son 10 senede 1 kez sampiyon olduk..

Bence böyle konuşmak yerine ligi beklemek gerek olamazsakda canımız sagolsun ama daha şimdiden karamsar olmak senin genç birine yakışmıyor tolgam: )
yooo beklentilerime ona göre ayarladım bu sene diyelim takım iyi oynasın böyle geçen sene ilk yarıdaki gibi oynayalım galibiyet serisi flen
gene böyle şampiyonluk ümidim olur o heyecana kapılır atmosferi yaşarım ama mutlu sonu göremiyoruz işte  :)
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Asıl Süzen falan da geri dönerse tam bomba olur:D:D

Çevrimdışı TØLGA

orada bi duracan işte kesinmi bu bilgi
ömer neysede eslem şuanda altyapıdan takımda oynayabilecek
kadroya girebilecek tek futbolcu sinirlendim bak
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Tolga

orada bi duracan işte kesinmi bu bilgi
ömer neysede eslem şuanda altyapıdan takımda oynayabilecek
kadroya girebilecek tek futbolcu sinirlendim bak
Kesin mi bilemem ama konuşulan bu şuan :)

Çevrimdışı TØLGA

Babel'i beğenmeyenler var da Volkan Şen'lerin Toramanların Şenerlerin konuşulduğu bir takıma Babel lüksün kralıdır.
O bölgede Olcay,Kerim Frei oynuyor bu adamlar tırnağı etmez Babel'in.Biraz kendimize bakalım.
volkan şeni flen armağan abi dışında isteyen olmadı merak etme ben geçenlerde dediğim gibi
olcayın yapmadığı neyi yapabilir mesela babel iyi gelsin gelmesin demiyoruz daha çok içeri girer kateder taş çatlasın
2 3 gol fazla atar daha iyisii bulamıyosan al tabi bulamıcaklar orasıda ayrı  :biggrinking:
esleme karşılık flen gelicekse karşıyım bu transfere ama
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

klübüde üstlerine yapalım??
ben bir imza parası duydum onu unutmuşun
Yalandır O , adım üstünde duyum :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TØLGA

Yalandır O , adım üstünde duyum :bandit:
ömer şişmanoğlu+genç oyuncu buda duyum değil mi?? :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ONUR KOLCU

volkan şeni flen armağan abi dışında isteyen olmadı merak etme ben geçenlerde dediğim gibi
olcayın yapmadığı neyi yapabilir mesela babel iyi gelsin gelmesin demiyoruz daha çok içeri girer kateder taş çatlasın
2 3 gol fazla atar daha iyisii bulamıyosan al tabi bulamıcaklar orasıda ayrı  :biggrinking:
esleme karşılık flen gelicekse karşıyım bu transfere ama
Babel iyidir şut tehdidi adam eksiltme dripling bunlar olcaydan artıları

Çevrimdışı sosyalkartal

Konoplanka nın sevillaya gittiği felan yok yarın akşam burda olun  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Tolga

Şu saatten sonra saçma sapan bir transfer yerine Babel'in gelmesi daha mantıklı olur en azından adamdan az buçuk ne alacağımız belli :)

Eslem i bonservisiyle beraber vermek buyuk hata olur , Eslemin geleceği çok parlak @Tolga_

Çevrimdışı TØLGA

Babel iyidir şut tehdidi adam eksiltme dripling bunlar olcaydan artıları
yaa zaten farklılığı var ben yok demiyorum abi ben büyük takım'da şunu görmek istiyorum
derbilerde veya geride olduğun maçlarda insiyatif alıp takımı yanında taşıyabilirmi maçı aldırsın demiyorum
tek başına hiçbiri yapamaz bunu zaten ama babelin böyle bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum
demba ba'da insiyatif almadı orasıda ayrı tabi sosa dışında pek böyle oyuncumuz yok
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Konoplanka nın sevillaya gittiği felan yok yarın akşam burda olun  :lol:
:sumo: :sumo:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ONUR KOLCU

yaa zaten farklılığı var ben yok demiyorum abi ben büyük takım'da şunu görmek istiyorum
derbilerde veya geride olduğun maçlarda insiyatif alıp takımı yanında taşıyabilirmi maçı aldırsın demiyorum
tek başına hiçbiri yapamaz bunu zaten ama babelin böyle bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum
demba ba'da insiyatif almadı orasıda ayrı tabi sosa dışında pek böyle oyuncumuz yok
Bunu oynamadan soylemezsin belki gelir orda yaptıklarından fazlasını yapar çünkü biz oyunu daha çok rakip sahada oynuyoruz insiyatif alabilecek çapta bi oyuncu olduğuna inanıyorum

Çevrimdışı velikavlak12

Şuan maç oynuyor Yevhen Konoplyanka  sağlam adam özellikle birebirlerde adam geçmesi fena
[ Son Düzenleme: 14 Haziran 2015, 19:32:35 velikavlak12 ]

Çevrimdışı sosyalkartal

biraz fal gibi olacak ama yine de söyleyecem ister umut verdi deyin ister duyum aldı ister salladı yarın veya en geç salı borsaya 2 bildirim yapacaz biri transferle ilgili biri de bizden giden biri  :tabe:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı TØLGA

Bunu oynamadan soylemezsin belki gelir orda yaptıklarından fazlasını yapar çünkü biz oyunu daha çok rakip sahada oynuyoruz insiyatif alabilecek çapta bi oyuncu olduğuna inanıyorum
eğer gelirse konuşuruz tabi  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kadir G.

Ya olcayı bile savunduracaksınız da babel olcayın 2 fazlasını atar başka da bir şey olmaz. Defansif yönüde yok onun kadar ee ne anladım ben bu işten. Net transfer yapmayacaksak dediğim gibi hiç yapmayalım zaten şampiyonluk şansı az. Bu kadro yine ilk 2 ye oynar cl ye katılabilirsek o zaman yapılır. Şimdi kadroya doldururuz seneye göndermemiz gereken 2-3 isim artar.

biraz fal gibi olacak ama yine de söyleyecem ister umut verdi deyin ister duyum aldı ister salladı yarın veya en geç salı borsaya 2 bildirim yapacaz biri transferle ilgili biri de bizden giden biri  :tabe:
Gideni merak ettim şimdi :tabe:
Pedro olabilir :bandit: Ozaman Para gelecek demektir şimdi Avuçlarım kaşınmaya başladı işte :ok:

Çevrimdışı Tolga

Eslem i bonservisiyle beraber vermek buyuk hata olur , Eslemin geleceği çok parlak @Tolga_
Bende şu aşamada verilmesine karşıyım ama böyle bir haberde var yani ne kadar doğrudur bilemiyorum :)