2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11699572 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Borc konusunda cok konusuluyor ama bu konuda yazmadan once en azindan iki saatinizi ayirin da son 3 senenin konsolide tablolarini indirip bakin. Kafanizdan karsilastirmalar yapmadan once nereden nereye gelinmis, nereye gidiliyor bir gorun, ondan sonra Unal Aysal (ki keske gsye geri donse gsnin batisini garantilemek uzereydi bu adam) iyi bir is mi yapmis yoksa Besiktas yonetimi mi daha mantikli isler yapmis konusalim.
Arkadaş ,mali konulardan anlayan arkadaş.Neredesin  sen.  :D Gözünü seveyim mali konularda 3 büyük klüp için kısa vade ve orta vade projeksiyon yapıp bi özet geçer misin.Net rakamlar şart değil ortalama rakamlar  da kesin olur.Aşağı yukarı yeter. Sana zahmet.Herkes işkembeden sallayıp duruyor

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Simon Kjaer 9 milyon euro 😱😱

Çevrimdışı TØLGA

9 milyon vermiş diyolar la simon için  :ebebe: :ebebe:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi Renton

Kazık değil be abi iyi transfer. Benfica'dan da Jardel ile görüşüyorlarmış ayrıca :)
Stopere o kadar para verilmez ki oyle revacta olan birisi degil cok para olum :)
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Simon Kjaer 9 milyon euro 😱😱
Ohş.Sağlam...........   HAyırlısı  olsun.  :D

Çevrimdışı TØLGA

Şu Babel'i çok küçümsüyorsunuz ya, adam belki Kono'dan daha fazla katkı verecek nerden belli :alala:
:biggrinking: :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şu Babel'i çok küçümsüyorsunuz ya, adam belki Kono'dan daha fazla katkı verecek nerden belli :alala:
Kesinlikle katılıyorum , Çok küçümseniyor gerçekten , Neden çünkü Kasımpaşada oynuyor diye :money:
Yahu Bu adam Ajax , Liverpool ve Hollanda milli takımında Banko ilk 11 görmüş adam , Şl Tecrübesi de var uluslararası tecrubeside var , daha ne istiyoruz anlamıyorum !!!
Direk içeri kat eder , Suratli , Adam eksiltir , Çok sık ve sert şut atar , Hol atar asist yapar , iyi orta açar daha ne olsun ???????
Olcayla mı devam edelim ?? Babel bize çok katkı saglayacaktır eğer gelirse tabi...
En azından Olcay gibi 4 e 2 Yakaldıgımz pozisyonda topa basıp geri pas vermez , Topla kendi kendine çalım atmaz , Topun etrafında Dönmez , Aldığı topu geri pas yapmaz , Her topu ezmez daha sayayım mı ???
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Anıl

Stopere o kadar para verilmez ki oyle revacta olan birisi degil cok para olum :)
Neyse hayrını görmesinler :D Biz kendimize bakalım :)

Çevrimdışı JoseDemba

A spor Sulley Muntari diyo
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Ohş.Sağlam...........   HAyırlısı  olsun.  :D
Eyvallah iyi topçuda 9 milyon büyük para

Çevrimdışı Anıl

Kesinlikle katılıyorum , Çok küçümseniyor gerçekten , Neden çünkü Kasımpaşada oynuyor diye :money:
Yahu Bu adam Ajax , Liverpool ve Hollanda milli takımında Banko ilk 11 görmüş adam , Şl Tecrübesi de var uluslararası tecrubeside var , daha ne istiyoruz anlamıyorum !!!
Direk içeri kat eder , Suratli , Adam eksiltir , Çok sık ve sert şut atar , Hol atar asist yapar , iyi orta açar daha ne olsun ???????
Olcayla mı devam edelim ?? Babel bize çok katkı saglayacaktır eğer gelirse tabi...
En azından Olcay gibi 4 e 2 Yakaldıgımz pozisyonda topa basıp geri pas vermez , Topla kendi kendine çalım atmaz , Topun etrafında Dönmez , Aldığı topu geri pas yapmaz , Her topu ezmez daha sayayım mı ???
İlk defa tüm hepsine katılıyorum abi :evillol:

Çevrimdışı Tolga

Kjaer'in 6.7 m euro'ya alındığı söyleniyor :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Anıl

Kjaer'i 6.7 m euro'ya alınmış diyorlar :)
Ben de 6.5 diye biliyorum, 9 değildir bence :)

Çevrimdışı Giray Burak

Ne konoplyanka ymış arkadaş ,ettiniz başımıza messi herifi.gelmezse gelmesin.
ileri kanatlar için yeterli durumda ,takımımız .töre kerim olcay gerekinse sosa o kanatları fazlasıyla doldurur.
bize lazım olan stoper ve sağ bek .bir tanede ekstradan hızlı ama ayağı iyi forvet .
kalecide lazımda ,alınamayacağını bildiğim için yazmıyorum.
Kerim ve törenin Güneş in elinde 2 gömlek üste çıkacağına adım gibi eminim.O gram futbol aklı olmayan volkan şen den ,o performansı alan adam ,töreyi ve kerimi uçurur.

http://www.milliyet.com.tr/bursaspor-scouting-departmani-ndan-bursaspor-1893900-skorerhaber/

birde şu haberdeki olayı istiyorum .Başka bir beklentim yok .bursanın bu sene çıkardığı 2 adam yeterli oldu ,sol bekleri emre ve ortasaha ozan .ikisine talip olsak en iyi ihtimal 10m euro tiko paraya alabiliriz .
böyle gençleride Türkiyede sadece 1 adam parlatır oda Şenol Güneştir.
takımınıza güvenin beyler birde ,o beğenmediğiniz olcay renklilerde olsa ,bunları nasıl buluyorlar biz neden bulamıyoruz dersiniz .her sene en az 15 göle direk katkı yapan ,her maç 11.000 metre koşu mesafesinin altına düşmeyen adam.
Neyse ,hadi size iyi muhabbetler ,günlük mesaj hakkımı kullandım . içimi döktüm azcık . :D

Çevrimdışı Tolga

A spor Sulley Muntari diyo
Sözleşmesi gelecek yıl bitiyor :)

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Faik Gürses: Galatasaray'ın hedefinde Sneijder, Drogba gibi bir star var. Umarım gerçekleşir.

Bu adam BJK li ama söylediği lafa bakılırsa rakiplerin guclenmesinden hoşnut kimse bana lig kalitesinin artması iyidir hikayesi anlatmasin. Bu adam 2 maç kötü gidince bizim takımı hocayı herkes i topa tutar ama BJK hakkı savunmayı bilmezler

Düşmanlar hep icimizde

Çevrimdışı JoseDemba

Sözleşmesi gelecek yıl bitiyor :)
Son yılı olduğu için para ödeyip kulübüyle fesh edebiliyo sözleşmeyi
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

Çevrimdışı Tolga

Son yılı olduğu için para ödeyip kulübüyle fesh edebiliyo sözleşmeyi
Bilemiyorum belki olabilir ama bence Babel gelecek takas usulü :)

Çevrimdışı TØLGA

yav rahat olun babel gelecek zaten  :evillol: :evillol:
ama biz gene şampiyon olamıcaz
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Bilemiyorum belki olabilir ama bence Babel gelecek takas usulü :)
Kasımpaşa , bir miktar para + Ömer + Genç bir futbolcu talep etmiş , yönetim kabul etmiş , Babelin istediği ücreti duşurursek İmza atılacakmış...

Çevrimdışı TØLGA

Kasımpaşa , bir miktar para + Ömer + Genç bir futbolcu talep etmiş , yönetim kabul etmiş , Babelin istediği ücreti duşurursek İmza atılacakmış...
klübüde üstlerine yapalım??
ben bir imza parası duydum onu unutmuşun
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Kono da Skrtel de
Luce R10 Lanzini  Linnes işi gibi...
Oyuncu Beşiktaş'ı isteyecek :):)

Çevrimdışı ONUR KOLCU

yav rahat olun babel gelecek zaten  :evillol: :evillol:
ama biz gene şampiyon olamıcaz
Biz şampiyon olamiyacagiz diyip sonra haklı çıkmak çok yüksek ihtimaldir çünkü biz son 10 senede 1 kez sampiyon olduk..

Bence böyle konuşmak yerine ligi beklemek gerek olamazsakda canımız sagolsun ama daha şimdiden karamsar olmak senin genç birine yakışmıyor tolgam: )