2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 406 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11743429 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ZEKI

Konoplyanka bekliyoruz alma şansımız yüksek

az once arkadas ile konustugum yerden ufak bir alinti
@Karabay

Çevrimdışı Karabay

[quote

@Karabay
  :super: :super: :super:

Çevrimdışı ZEKI

alinti seklinde yapayim dedim beceremedim  :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi ONUR KOLCU

@Karabay
Zeki abim sende kendini zor tutuyorsun farkındayiz: )

Çevrimdışı Tolga

@Karabay
:upto: :upto:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı sosyalkartal

@Karabay
onu ben de diyorum zaten ama burdakilerin gözü bu saatten sonra kaptan başka bir şey görmez allahtan attım bir kap  :kop:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Tolga

onu ben de diyorum zaten ama burdakilerin gözü bu saatten sonra kaptan başka bir şey görmez allahtan attım bir kap  :kop:
O KAP kurtarmaz :kop:

Çevrimdışı atalay

@Karabay

Ağabey, Konoplyanka'nın menajeri masadan kalktı, gitti. Bir daha mı teklif yaptık.  :alala:

Çevrimdışı ZEKI

ali naibi de bir iki futbolcu izliyor bakalim ordan gelecek haberleri bekliyorum.

Çevrimiçi Necmi

@ZEKI tutma kendini bırak rahatla gevşe koy ver gitsin bak nasıl huzur var o zaman  :D

Çevrimdışı sosyalkartal

ali naibi de bir iki futbolcu izliyor bakalim ordan gelecek haberleri bekliyorum.
valla bir saat önce mesaj attım abi arkadaşlara kono geliyor sen beni rezil edecen galiba diye ben haberini servis ettim ben rezil olmayacam da sen mi olcan demiş  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Fatih Berker

@Karabay
Yok hocam Konoplyanka değildir o Konoplyanka olsa duramazsın. :evillol:

Çevrimdışı ZEKI

valla bir saat önce mesaj attım abi arkadaşlara kono geliyor sen beni rezil edecen galiba diye ben haberini servis ettim ben rezil olmayacam da sen mi olcan demiş  :lol:
Kono benim gozumde bitti, ama linnes de bitmis imzalar atilmisti sonrasinda opare geldi.. :akuma: :akuma:
@ZEKI tutma kendini bırak rahatla gevşe koy ver gitsin bak nasıl huzur var o zaman  :D
opare opare opare  :akuma: :akuma: :akuma: susmak iyidir abi..

Saka bir yana @Çağrı kacti resmen

Çevrimdışı Tolga

Kono benim gozumde bitti, ama linnes de bitmis imzalar atilmisti sonrasinda opare geldi.. :akuma: :akuma: opare opare opare  :akuma: :akuma: :akuma: susmak iyidir abi..

@Çağrı :money: :money:

Çevrimiçi Renton

See you in another life,brother.

Çevrimdışı sosyalkartal

Kono benim gozumde bitti, ama linnes de bitmis imzalar atilmisti sonrasinda opare geldi.. :akuma: :akuma: opare opare opare  :akuma: :akuma: :akuma: susmak iyidir abi..

valla söz aldım bu iş bitince borsaya düşmeden bir saat önce ben verecem bilgiyi o zaman krallığımı ilan edip twitter açıyorum her gün ordan takip edin  :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Renton

valla söz aldım bu iş bitince borsaya düşmeden bir saat önce ben verecem bilgiyi o zaman krallığımı ilan edip twitter açıyorum her gün ordan takip edin  :kop:
Kap ne zaman gelir gozumuz orad 😯😯

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı ZEKI

long live king :pray:

Çevrimiçi Renton

Abi sen durumu soyle birde ben kendi gozumle bakayim 😂😂

Çevrimdışı ferdi1903

ayiptir sormasi biten hangi futbolcu kardes? konuyu takip edemedimde