2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11690384 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Ahmut Nur Çebi, “Pedro, Tolgay, Sosa, Demba Ba, Gökhan Töre, Oğuzhan ve Ersan’a transfer teklifleri var. €5M'dan €15M'a kadar."

Buradan benim çıkarttığım ortalama 10 milyon ediyor tekliflerin bütünü. hadi uçmayayım 8 etsin.

7 oyuncuya total 56 milyon euro teklif edilmiş demektir.

Ben buna, gözümle de görsem, ıslak imzalarınıda görsem inanmam  :lol: :lol:

Şu listede, bana göre satılmayacak tek adam var, Tolgay Arslan.

Onu satarlar, diğerlerini satamaz bu adamlar, ondan da adım gibi eminim.

Çevrimdışı sosyalkartal

Sıkma canını  :D  duyum işte olmayınca arkadaşlar hayal kırıklığına uğruyor birinden çıkacak bu :kop: :kop:
ben devre arası linnes transferinde 3 ayrı kaynaktan hemde kulüp içinde üst seviyeden bilgi geldi imzalar atıldı diye
haber sitesinde bile haber yaptık uçaktan opare indi artık başkan telefon açıp söylese inanmam zaten kaynakta ondan aşağı kalır değildi :bandit:  @sosyalkartal
o nedenle duyumlar olacak olmazsa transfer başlığının anlamı olmaz duyduklarında sürekli değişken oluyor
bu gün tamam diyorlar yarın fikir değiştiriyorlar. Adı üzerinde duyum net bilgi KAP tan gelir.
valla benim bu bilgileri aldığım kişi bunları biyerlere vermiyon demi diyor merak mı saldın bu işlere niye sorup duruyon diyor işin kötüsü adamın başını yakacaz evet şurda hata yaptım konoplanka felan hayırlı olsun demicektim çünkü kaynağım bile bana bunu söylemedi ama en yakın biziz sürekli telefon trafiği var ufak pürüzler var dedi artık olup olmayacağını görecez
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi Necmi

Ahmut Nur Çebi, “Pedro, Tolgay, Sosa, Demba Ba, Gökhan Töre, Oğuzhan ve Ersan’a transfer teklifleri var. €5M'dan €15M'a kadar."

Buradan benim çıkarttığım ortalama 10 milyon ediyor tekliflerin bütünü. hadi uçmayayım 8 etsin.

7 oyuncuya total 56 milyon euro teklif edilmiş demektir.

Ben buna, gözümle de görsem, ıslak imzalarınıda görsem inanmam  :lol: :lol:

Şu listede, bana göre satılmayacak tek adam var, Tolgay Arslan.

Onu satarlar, diğerlerini satamaz bu adamlar, ondan da adım gibi eminim.

belki hepsine beş töreye onbeş vermişlerdir o zamanda 5 ile 15 arası oluyor
bende o listeden bir tek tolgayın gitmesine üzülürüm :bandit:

Çevrimdışı Tolga

valla benim bu bilgileri aldığım kişi bunları biyerlere vermiyon demi diyor merak mı saldın bu işlere niye sorup duruyon diyor işin kötüsü adamın başını yakacaz evet şurda hata yaptım konoplanka felan hayırlı olsun demicektim çünkü kaynağım bile bana bunu söylemedi ama en yakın biziz sürekli telefon trafiği var ufak pürüzler var dedi artık olup olmayacağını görecez
Hocam sen bilgi vermeye devam et illa ki olacak diye birşey yok :icool:

Bakma böyle duyumlarda olmasa zaten bu yaz transfer dönemi hiç geçmez değil mi en azından böyle haberlerle zaman geçiriyoruz :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Sarp

Valla hocam söylemlerin ile heyecan katıyorsun. Aslında alttan alta hepimiz bu adrenalini seviyoruz  :D
Ben varlığınızdan ve verdiğiniz haberlerden memnuniyet duyuyorum  :tabe:

Çevrimdışı sosyalkartal

bu arada 4 5 oyuncya 30 mil euroya yakın teklif olduğunu bir hafta önce söylemiştim ordan gelen bilgiye dayanarak cebiyle uyumlu gibi gözüküyor  :ok:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi Renton

Ba-Pedro-Ersan yollanabilir 22-23 m yeter
See you in another life,brother.

Çevrimdışı sosyalkartal

bir iki yeni haberim var biri bizi ilgilendirmiyor galatasarayın dünyaca ünlü bir oyuncuyla anlaştığı söyleniyor isim alamadım şu an dedi zaten bu hafta içinde servis edilir dedi kaynağım ikincisi aquliani konuyu davaya taşıyacak erikson olayına dönebilir iş dedi erikson olayını anlamadım ben  :alala:

Çevrimdışı talha

bir iki yeni haberim var biri bizi ilgilendirmiyor galatasarayın dünyaca ünlü bir oyuncuyla anlaştığı söyleniyor isim alamadım şu an dedi zaten bu hafta içinde servis edilir dedi kaynağım ikincisi aquliani konuyu davaya taşıyacak erikson olayına dönebilir iş dedi erikson olayını anlamadım ben  :alala:

Ona imza artırdık sonra vazgeçtik adam dava açtı 300bin ödedik böyle bir amatörlük olmaz
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı sosyalkartal

aquliani de demedi aslında bahsettiğim italyan yıldız dedi burdan hareketle ben aquliani dedim :tabe:

Çevrimdışı Tolga

Ona imza artırdık sonra vazgeçtik adam dava açtı 300bin ödedik böyle bir amatörlük olmaz
Erikson olayını bile unuttuk valla :s20:

Çevrimdışı Sarp

eyvah başka bir tazminat olayı mı? Neden arkadaş

Çevrimdışı sosyalkartal

Bugünlerde sık sık muntari haberleri olacaktır mevzu başka aslında demiş basına sızdırılmamaya çalışılıyor

Çevrimdışı ahmetx

@sosyalkartal yehven büyük ihtimalle Sevilla da ,kariyer olarak Türkiye yi seçmesi çok büyük yanlışlık olur zaten.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ne erikson u ya erikson kim :alala: :alala: :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TØLGA

Erikson olayını bile unuttuk valla :s20:
yooo kim söylemiş unuttuğumuzu ibrahim altınsay sırf o sebepten dolayı bıraktı
adam van gaal ile görüşüyordu o ara gerçi istediği belli bir bütçe vardı durumlar ne olurdu bilmiyorum
ama görüşülüyordu yani
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ha bide aquillani ne? Açık konuşun biraz laaa :alala: :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Ne erikson u ya erikson kim :alala: :alala: :alala:
Eski eski hatırlamazsın sen.  :lol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Baktımda şimdi, rezillik yine :D

Aquillani ne alaka peki abi

Çevrimdışı sosyalkartal

atiba ile sözleşme imzalanmazsa bugün bir italyan yıldızla ön anlaşma yapıldı açıklanacak demiştim forum o yıldızın ismini aquliani koydu aquliani olayı bu  o gün atiba ile sözleşme uzatıldı :lol:

Çevrimdışı Anıl

O günü asla unutamam heralde. Baskette Efes'i yenip şampiyon olduk. Gece eve dönerken twittera bi baktım İbrahim Altınsay istifa etmiş. Son bu Eriksson olayı ortaya çıktı falan. Şampiyonluğun mutluluğunu bile çok gördüler :akuma:

Çevrimiçi Yusuf

Yalnız Demba ba satılırsa gelecek olan 15 milyon euroyu küçümsemeyin. O paranın yarısıyla sağlam bir forvet,diğer yarısıyla Dzsudzsak,Nolito gibi 10-15 gol atacak kanat alınır. Bizimkiler almaz gerçi ama yine de güzel para.  :D

Çevrimdışı TØLGA

O günü asla unutamam heralde. Baskette Efes'i yenip şampiyon olduk. Gece eve dönerken twittera bi baktım İbrahim Altınsay istifa etmiş. Son bu Eriksson olayı ortaya çıktı falan. Şampiyonluğun mutluluğunu bile çok gördüler :akuma:
oda bişeymi basketbol takımını dağıttılar bide  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Al sana taraftar profili :)

"PFDK tarafından en fazla para cezasına çarptırılan kulüp, Beşiktaş oldu.

Siyah-beyazlı kulübe 1 milyon 809 bin 500 lira para cezası verildi. Beşiktaş'ı 1 milyon 750 bin lirayla Fenerbahçe takip ederken, listede 1 milyon 593 bin 500 lirayla Bursaspor üçüncü, 1 milyon 520 bin 500 lirayla da Trabzonspor dördüncü sırada yer aldı.

TRİBÜN KAPATMADA DA ZİRVE BEŞİKTAŞ'IN

Beşiktaş, sezon boyunca tribünü en fazla kapanan Süper Lig kulübü oldu.

PFDK, çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle Beşiktaş'a 7 kez tribün kapatma cezası uygularken, siyah-beyazlı kulübü 6 kez tribün kapatma cezası alan Bursaspor takip etti."

:s20:

Çevrimdışı Tolga

yooo kim söylemiş unuttuğumuzu ibrahim altınsay sırf o sebepten dolayı bıraktı
adam van gaal ile görüşüyordu o ara gerçi istediği belli bir bütçe vardı durumlar ne olurdu bilmiyorum
ama görüşülüyordu yani
Üzerinden zaman geçince ben unutmuşum bu olayı tam bir rezaletti.