2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11699882 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı ALDENYX

Konoplanka.... olcay..... babel   istasik işinden anlayan busene takımlarına nekadar verimli olmuşlar oynadığı maç,süre,gol asist..bakabilecek varmi... :alala:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı ozan062

he yap bende seni burda ıslak odunla döveyim
eleştiri hakaret etmek değildir daha bunu öğrenemedinmi
ve birine yanlış yaptığından dolayı eleştirmek yerine hakaret edersen buda tam tersi tepki verir insanlar sahiplenir ve korur
@ozan062  eleştirininde bir dozu vardır

evet dogru hakaret ettiğimde korumaya calısıyorlar aslında burda yanlıs yapıyorum :)

luceyi getiremiyorsan şenol güneş ikinci en iyi tercihdir Şenol Güneşi bende istemiyorum
ama şuanda takımı Türkiyeyi tanıyan bir hoca şart yoksa kimi getirirsen getir başarılı olamaz
Fikret Ormanın Beşiktaşa başkan olacak kadar çapı varmış birde sen aday olda senin çapını görelim
olaylara vakıf olmadan uzaktan atıp tutmak bence daha büyük yetersizlik₁ oluyor :D
kasada oyuncu alacak paran yoksa çapta işe yaramaz bu şartlara ramen stad devam ediyorsa zirvede olan bir takımın varsa
bence bu yönetimin çapından dolayı unutma bizim şartlarımızda çaplı dediğin adamlar orta sıralardan kurtulamadı
hele senin gibi ülke gerçeklerini bilen birinin böyle eleştiri yapmasını çok garipsedim @ozan062
bak fenerin karışık döneminde koç ailesi Ali koçu geri çekti demek birileriyle baş edemediklerine göre onlarda yetersiz₁.
geri çekildiler.

yokbe @Necmi abi bence çapsızlıgın trilyon tane versiyonu var spor alanında müthis beceriksizlik var esasında tesisleşmede biraz bunu dengelemeye calısıyorlar amacları bu
fakat bilmiyorlarki burası bir spor klübü:)

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı sosyalkartal

Gideni merak ettim şimdi :tabe:
Pedro olabilir :bandit: Ozaman Para gelecek demektir şimdi Avuçlarım kaşınmaya başladı işte :ok:
giden baba desem ve rekor bir ücretle gidecek desem ve yarın bildirilmese beni topa tutabilirler en iyisi gece fırat günayer söylesin  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şuan maç oynuyor Yevhen Konoplyanka  sağlam adam özellikle birebirlerde adam geçmesi fena
Sağlam adam olmadığını kimse soyleyemez zaten :D
Ben driplinklerini , Ters çalımlarını ve direk içeri kat etmesini Gokhana benzetiyorum ama Gokhandan daha akllı orası ayrı :tabe: :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Tolga

giden baba desem ve rekor bir ücretle gidecek desem ve yarın bildirilmese beni topa tutabilirler en iyisi gece fırat günayer söylesin  :lol:
BABA giderse geçmiş olsun derim :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Baba gitmesin ya :bawling: :bawling: :bawling:
Ya tamam gitsin ama yerini doldurabilecksek gitsin şu durumda yerini doldurmamız çok zor :s20: :s20:

Çevrimdışı Anıl

Konoplanka nın sevillaya gittiği felan yok yarın akşam burda olun  :lol:
Abi sen demedin mi telefonlara çıkmıyorlarmış diye açmışlar mı nolmuş :D

Çevrimdışı Çağrı

Her şeyin para olmadığını en büyük kanıtı 7 milyona kurulan Karşıyaka'nın 30 milyonluk Efes'i inletmesi.

Doğru atış yapalım her türlü mücadele ederiz bunlarla.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

Arkadaş ,mali konulardan anlayan arkadaş.Neredesin  sen.  :D Gözünü seveyim mali konularda 3 büyük klüp için kısa vade ve orta vade projeksiyon yapıp bi özet geçer misin.Net rakamlar şart değil ortalama rakamlar  da kesin olur.Aşağı yukarı yeter. Sana zahmet.Herkes işkembeden sallayıp duruyor

Mali tablodan anlamak ve detayli karsilastirma yapmak icin aslinda pek bir uzmanlik gerekmiyor, butun bilgiler mevcut. Simdi yillik rakamlar aciklandigi zaman tekrar yazariz ama Ocak ayinda karsilastirmali yazmistim, 6 aylik zararladaki dusus ve gelirlerdeki artis cok acik.

"Borsaya bildirilen son 6 aylık zarar rakamları
Beşiktaş 33 milyon TL
Fenerbahçe 85 milyon TL
Galatasaray 72 milyon TL

Besiktas icin bir onceki sene ayni doneme gore bu sene 6 aylik gelir-gider farki

6 Aylık gelirler 76.8 mn TL'den 113.5 mn TL'ye yükseldi
Yayın gelirleri 30.8 mn TL'den 43.6 mn TL'ye yükseldi
Ürün satışı 18.5 mn TL'den 25.1 mn TL'ye yükseldi
Sponsorluk geliri 9 mn TL'den 17 mn TL'ye yükseldi
UEFA gelirleri 11.6 mn TL oldu (geçen yıl aynı dönem sıfır)
Maç hasılatları 9.2 mn TL'den 8.4 mn TL'ye geriledi

Brüt zarar 22 mn TL'den 5.7 mn TL brut kara döndü

Faaliyet zararı 44.7 mn TL'den 'den 12.3 mn TL'ye, geriledi
Dönem zararı 59.7 mn TL 32.1 mn TL'ye geriledi
Banka (finansal) borçlarının toplamı Mayıs sonu 167 mn TL'den Kasım sonu 221 mn TL'ye yükseldi (kısa vadeli 124 mn TL)

Simdi gelirler artarken borclar da artabiliyor cunku eldeki gelir sirketi pozitifte tutmaya yetmiyor, hele ki mevcut borc ve faiz yukunu de dusundugumuz zaman...Bu nedenle aradaki fark borclanarak veya bulunabilirse baska kaynaklardan karsiliyoruz ama bu su demek degil, madem ki borclar artiyor bari 25-30 milyon Euro da transfere harcasinlar, iflasi cekelim gidelim. Stat gelirleriyle ve sponsorluklarla aradaki farki indirip, uzun vadeli surdurulebilir bir butce hedefi var, o yonde gidiyor yonetim. gs Unal Aysal'la adim adim iflasa gidiyordu, zaten gecen donem adam gibi transfer yapamadi, bu sene de cilek veya karpuz alabileceklerini sanmiyorum acikcasi, belki tarihi gecmis curuk bir iki cilek getirirlerse orasini bilemem. 

fener'le ilgili de vakti zamaninda borclarin farkli sirketler ve dernek altinda toplandigi icin acik olarak gorulemedigi soylenmisti... Hatta fenerin borcu 949M lira baslikli asagidaki yaziyi yanilmiyorsam Cagri paylasmisti..

http://www.radikal.com.tr/spor/fenerin_borcu_949_milyon_lira-1279454
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı TØLGA

yaa ben aslında gitmesine karşı değilimde
yerini dolduramayız  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı sosyalkartal

13.5 mil euroluk bir teklif var ve bu minumum rakam 15 mil euro gibi bir rakama gidecek
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Anıl

Baba gidiyor daha iyisi geliyor bu da benden :bandit:

Çevrimdışı Tolga

Şöyle birşey duydum bu doğru mu.

Atıyorum biz Ba'yı sattık diyelim.

Ne kadara satarsak satalım ondan gelen parayla sadece 1 transfer mi yapabiliyoruz. :alala:

Çevrimdışı Anıl

Her şeyin para olmadığını en büyük kanıtı 7 milyona kurulan Karşıyaka'nın 30 milyonluk Efes'i inletmesi.

Doğru atış yapalım her türlü mücadele ederiz bunlarla.
Ne 7 milyonu @Çağrı abi 3 milyon euro bütçeleri. Hatta Euroleague B lisansı için 5 milyona yükseltmeleri gerekiyor :tabe:

Çevrimdışı TØLGA

at bakam daha iyisi kimmiş bonservissiz yok şuanda zaten daha iyisi
parayla alınır yani kimi alabilriz guidettimi
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Tolga

Kim gelecek daha iyisi derken :D

Çevrimdışı TØLGA

Şöyle birşey duydum bu doğru mu.

Atıyorum biz Ba'yı sattık diyelim.

Ne kadara satarsak satalım ondan gelen parayla sadece 1 transfer mi yapabiliyoruz. :alala:

galiba öyleymiş bende öyle duydum
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Mali tablodan anlamak ve detayli karsilastirma yapmak icin aslinda pek bir uzmanlik gerekmiyor, butun bilgiler mevcut. Simdi yillik rakamlar aciklandigi zaman tekrar yazariz ama Ocak ayinda karsilastirmali yazmistim, 6 aylik zararladaki dusus ve gelirlerdeki artis cok acik.

"Borsaya bildirilen son 6 aylık zarar rakamları
Beşiktaş 33 milyon TL
Fenerbahçe 85 milyon TL
Galatasaray 72 milyon TL

Besiktas icin bir onceki sene ayni doneme gore bu sene 6 aylik gelir-gider farki

6 Aylık gelirler 76.8 mn TL'den 113.5 mn TL'ye yükseldi
Yayın gelirleri 30.8 mn TL'den 43.6 mn TL'ye yükseldi
Ürün satışı 18.5 mn TL'den 25.1 mn TL'ye yükseldi
Sponsorluk geliri 9 mn TL'den 17 mn TL'ye yükseldi
UEFA gelirleri 11.6 mn TL oldu (geçen yıl aynı dönem sıfır)
Maç hasılatları 9.2 mn TL'den 8.4 mn TL'ye geriledi

Brüt zarar 22 mn TL'den 5.7 mn TL brut kara döndü

Faaliyet zararı 44.7 mn TL'den 'den 12.3 mn TL'ye, geriledi
Dönem zararı 59.7 mn TL 32.1 mn TL'ye geriledi
Banka (finansal) borçlarının toplamı Mayıs sonu 167 mn TL'den Kasım sonu 221 mn TL'ye yükseldi (kısa vadeli 124 mn TL)

Simdi gelirler artarken borclar da artabiliyor cunku eldeki gelir sirketi pozitifte tutmaya yetmiyor, hele ki mevcut borc ve faiz yukunu de dusundugumuz zaman...Bu nedenle aradaki fark borclanarak veya bulunabilirse baska kaynaklardan karsiliyoruz ama bu su demek degil, madem ki borclar artiyor bari 25-30 milyon Euro da transfere harcasinlar, iflasi cekelim gidelim. Stat gelirleriyle ve sponsorluklarla aradaki farki indirip, uzun vadeli surdurulebilir bir butce hedefi var, o yonde gidiyor yonetim. gs Unal Aysal'la adim adim iflasa gidiyordu, zaten gecen donem adam gibi transfer yapamadi, bu sene de cilek veya karpuz alabileceklerini sanmiyorum acikcasi, belki tarihi gecmis curuk bir iki cilek getirirlerse orasini bilemem. 

fener'le ilgili de vakti zamaninda borclarin farkli sirketler ve dernek altinda toplandigi icin acik olarak gorulemedigi soylenmisti... Hatta fenerin borcu 949M lira baslikli asagidaki yaziyi yanilmiyorsam Cagri paylasmisti..

http://www.radikal.com.tr/spor/fenerin_borcu_949_milyon_lira-1279454
Çok güzel bir çalışma abi aline saglık :claps: :claps: :claps:
Her alanda gelirler artmış , Zararlar Kâra dönüşmüş , bundan daha iyisi olamazdı herhâlde...

Çevrimdışı Türkay

Şu Babel'i çok küçümsüyorsunuz ya, adam belki Kono'dan daha fazla katkı verecek nerden belli :alala:

Ondan değil de kaç aydır Danny Kono Dzudscak ile kadrolar kurduk şimdi Babel hiç içime sinmiyor benim. Bi de imza parası için 2.8 milyon diyolardı  :steamed:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

galiba öyleymiş bende öyle duydum
Eğer böyleyse hani Ba satılsın ondan gelen parayla diğer mevkilere transfer yaparız diye düşünen arkadaşlar bunu bilmiyorlar galiba :icool:

Çevrimdışı TØLGA

Eğer böyleyse hani Ba satılsın ondan gelen parayla diğer mevkilere transfer yaparız diye düşünen arkadaşlar bunu bilmiyorlar galiba :icool:
tam olarak doğruluğunu bilmiyoruz tabi  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı JoseDemba

‏@evrenmanchester  53 sn.54 saniye önce
BESIKTAS

inda ucagi inecek yakinda .Anlasmada onlar 2kusur , biz 1.8 deyiz. mesafe kapatilirsa ucak istanbula iner.. isim mevki soleriz
Bu adamın yazdıkları doğru çıkıyor
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

Çevrimdışı Mypatxah

13.5 mil euroluk bir teklif var ve bu minumum rakam 15 mil euro gibi bir rakama gidecek

Bu verdiğin bilgiler Gökhan İnler bilgine dönmesinde.Neyse 2 gün var zaten bekleyelim bakalım

Kimmiş o daha iyisi , Ba dan daha iyi olduğuna göre çok ust duzey bi forvet olmalı :bandit: