2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11699125 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı TØLGA

başkanın 1 numaralı kankası fenerli figen civan bu kadar samimiyet ne biliyim ki
dün akşamki düğünden foto
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abiler Selamün Aleyküm :)

Sınavdan anca gelebildim ne var ne yok? :) Yarı baygınım şuan birisi babasının hayrına özet geçebilirmi :uyucam: :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TØLGA

Abiler Selamün Aleyküm :)

Sınavdan anca gelebildim ne var ne yok? :) Yarı baygınım şuan birisi babasının hayrına özet geçebilirmi :uyucam: :)
kono sevillaya gitti glen teklifi reddetti bize yine ağlamak düştü  :biggrinking: :biggrinking:
 sınav nasıl geçti??  :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ONUR KOLCU

başkanın 1 numaralı kankası fenerli figen civan bu kadar samimiyet ne biliyim ki
dün akşamki düğünden foto

:icool: :icool: :icool:

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

kono sevillaya gitti glen teklifi reddetti bize yine ağlamak düştü  :biggrinking: :biggrinking:
 sınav nasıl geçti??  :evillol:
Ooo.. :bandit:

Bu anlattığın durumdan hallice :biggrinking:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TØLGA

hayırlısı olsun   :icool:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ONUR KOLCU

F.Orman hem kendi hem de yonetimi vizyonsuzdur. Aysal da klubu aldiginda gs batikti sadece yeni stad yapiyorlardi ve dogru yerlere bir kac takviye ile o takimi sampiyon yaptilar ve dewamini da getirdiler son 4 yilda 3 sampiyonluk geldi. Bu sene hadi stadimiz yoktu cok gezdik cok yorulduk dedik ama bakalim onumuzdeki sene de basarisiz olursak o zaman bunu neye baglayacaklar. Ben ilk geldiginde hakkaten bu yonetimden umutluydum ama simdi zerre kadar güvenmiyorum. Yapacaklari her hamleye bir bahaneleri hazir bunlarin ve zaten bu bahaneler de asli da yaptiklari hamlelerin yanlis oldugunu gösteriyor.

bence fikir sunmak için önce  bilgi sahibi olmak lazım Ünal Aysal geldiğinde kulubun borcu varkı  3büyüklerin her zaman vardır zaten Adnan polat   yapılanmaya gitmiştir borçlarda vs.

stat yapıldı Localar satıldı ,  Türk telekom dan sponsor geliri alındı  yeni statta ilk senesinde full oynadılar müthiş bi gelir sağlandı  ünal aysal hiç tasarruf yapmadı  gırtlaga kadar harcadı Ebue olsun uljfalusi olsun  drogbalar buraklar selcuklar maliyeti yüksek ama  performansıda yüksek oyuncular aldı..

kalitenin yanında  başarıda geldi...

bizde  az  para harcamıyoruz ama  yanlıs politika izliyoruz.

Çevrimdışı Çağatay

Kötü gelen karnelerin bazilarinda hocanin yazdigi gibi:
Beşiktaş'a harcadigin enerjinin yarisini derslerine harcasaydin keske :D :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı TØLGA

:icool: :icool: :icool:
ayar oluyorum abi ya ne biliyim fenerliler zaten onuda biliyoz lakayıt geliyor bu kadar samimiyet bu ilk değil
vodafone arenada vardı birtane daha buna benzer foto yakıştıramıyorum ben yada başkanlık makamını çok büyütüyorum gözümde
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

bence fikir sunmak için önce  bilgi sahibi olmak lazım Ünal Aysal geldiğinde kulubun borcu varkı  3büyüklerin her zaman vardır zaten Adnan polat   yapılanmaya gitmiştir borçlarda vs.

stat yapıldı Localar satıldı ,  Türk telekom dan sponsor geliri alındı  yeni statta ilk senesinde full oynadılar müthiş bi gelir sağlandı  ünal aysal hiç tasarruf yapmadı  gırtlaga kadar harcadı Ebue olsun uljfalusi olsun  drogbalar buraklar selcuklar maliyeti yüksek ama  performansıda yüksek oyuncular aldı..

kısa özet gırtlağa kadar borç yaptılar son 4 senede 3 şampiyonluk(+1 ziraat kupası)
gırtlağa kadar borç yaptık zaten vardı 4 senede 0 kupa  :biggrinking: :biggrinking:
[ Son Düzenleme: 14 Haziran 2015, 17:40:11 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Çağatay

3 buyuklerin hep borcu vardi diyorsunda ben fb nin hic borc sikintisi cektigini gormedim onlarin tek sıkıntısı azize basgan :) bizim sikintimizda gelenlerin isi bilmeyenlerden olusmasi. Yanlis hamleler bizi bu noktaya getirdi. Bir dogru is yapiliyorsa üç yanlis yapiliyor sorun burada.
o adamlar bizim yaptigimizin tersini yaptiklari için basarili oluyorlar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kötü gelen karnelerin bazilarinda hocanin yazdigi gibi:
Beşiktaş'a harcadigin enerjinin yarisini derslerine harcasaydin keske :D :D
:D :D :claps:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Eveeet Konoplyanka da ellerimizden kayıp gittigine göre , Bırahın gelsin bırahın gelsin , Sen gel hele gel gel gel ( Ryan Babel ) :icool: :icool:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ONUR KOLCU

kısa özet gırtlağa kadar borç yaptılar son 4 senede 3 şampiyonluk(+1 ziraat kupası)
gırtlağa kadar borç yaptık zaten vardı 4 senede 0 kupa  :biggrinking: :biggrinking:

EN altta belirtmişim bizim politika yanlış  yani  ederi kadar olmayan  oyunculara verdiğimiz paralar ve 18 kişilik kadroda bile olmayacak oyunculara verdiğimiz gereksiz paralar var..

halbuki 5 tane boş adam yerine 2 tane  oyuncu alsak farklı olurdu bence..

yani benim istediğim olay  aslında  free atiba mesela bence  yeterli  Sosa  demba  gökhan töre  bu tip oyunculara bu paraları verdiğin zaman  hakkını veriyor zaten  her sene ortalama  bu paraları harcıyoruz ama  kaliteyi yükseltme konusunda sorun yaşıyoruz .

Çevrimdışı ONUR KOLCU

3 buyuklerin hep borcu vardi diyorsunda ben fb nin hic borc sikintisi cektigini gormedim onlarin tek sıkıntısı azize basgan :) bizim sikintimizda gelenlerin isi bilmeyenlerden olusmasi. Yanlis hamleler bizi bu noktaya getirdi. Bir dogru is yapiliyorsa üç yanlis yapiliyor sorun burada.
o adamlar bizim yaptigimizin tersini yaptiklari için basarili oluyorlar.

Ekonomik sıkıntı suan fb de var  ama basına yansımıyor. son 4 ay topcuların ve çalısanların paralarını alamadıklarını herkese biliyor.

geçen sene 1 tane bile oyuncu almadılar mesela (bonservisli)

Çevrimdışı Çağatay

Bakalim sevilla seneye kono yu kac milyona okutacak. O degilde adam en azindan bi uefa sampiyonlugu gorecek iste seneye sevilla da :)

Çevrimdışı TØLGA

Bakalim sevilla seneye kono yu kac milyona okutacak. O degilde adam en azindan bi uefa sampiyonlugu gorecek iste seneye sevilla da :)
uefa şampiyonu olan direk şampiyonlar ligine gidiyor artık öyle bir kural var
3.olurlarsa gurupta tabi uefadan devam  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı sosyalkartal

Sevilla teklfini artırdı gerçeğinden başka bir şey yok şu anda somut bir şey de yok kono için yarın beklenecek yanıt bekleniyor siz konoplanka sevillada yı neye dayanarak söylediniz resmi siteden mi duyuruldu ?
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı TØLGA

Sevilla teklfini artırdı gerçeğinden başka bir şey yok şu anda somut bir şey de yok kono için yarın beklenecek yanıt bekleniyor siz konoplanka sevillada yı neye dayanarak söylediniz resmi siteden mi duyuruldu ?
sen neye dayanarak söylüyorsan bilgileri bizde ona dayanarak  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı muratkoc

Ekonomik sıkıntı suan fb de var  ama basına yansımıyor. son 4 ay topcuların ve çalısanların paralarını alamadıklarını herkese biliyor.

Onların ferit ve ali babaları var. Adamlar oyuncu hediye ederken bizdekiler anca eleştirir.

Çevrimdışı Çağatay

gecen sene zaten kimseyi de dogru duzgun alamazlardi çünkü avrupa ya gidemiyorlardi,  mevcut kadrolari da ligi göturebilirdi diye dusunerek transfer yapmadilar diego disinda. Asıl buyuk yapilanmayi bu sene yapmayi gecen seneden beri dusunmuslerdir. Ama inan bana bizimkiler daha iki gun sonrasini bile dusunmuyorlar. Su carpe diem zihniyeti hoşlarina gidiyor sanirim :)

Çevrimdışı Türkay

Gece Kono diyerek uyuyoruz sabah Babel diyerek uyanıyoruz :money:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Sarp

Ben kaçırdığımız adamlara deliriyorum, mutsuzluktan ölüyorum.
Acaba giden bu isimlerle gerçekten ilgileniyorsak başkan ve pazarlığı
yürütenler nasıl hissediyordur. Yine kullanıldık lan yada ahh be keşke
o istediği 250 farkı verseydik şeklinde mi? Yoksa Pazar'ın tatlı rehaveti mi
vardır üstlerinde.  :akuma: