Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı
Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı Skor : Feyenoord 1 - 2 Beşiktaş ( Pektemek , Frei ) Tarih : 30.07.2014 Saat : 21.00 Stadyum : Rotterdam Arena Yayın : Lig TV / D-Smart İLK

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı  [Okunma sayısı 40172 defa] Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı

Çevrimdışı Deniz

5000 bayrağın büyük bölümü hazırlanmış.güzel bir kaç pankart da hazırlanır.minimum 60 bini görürüz diye düşünüyorum
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALDENYX

Azerbaycan'ın Karabağ takımı,  Avusturya'nın Salzburg takımını sahasında 2-1 yendi.birde limassol da zeniti 1-0 la geçmiş....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Temmuz 2014, 23:22:30
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yanlış hatırlamıyorsam Pedro ve Ersan'ın oynadığı maçlarda ya 1 ya 2 gol yedik toplamda 10 maçta
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Salih A.

öyle bi sokayım ki dışarda kalmasın hiç düşmanımın böğrüne hançeri i nagehan eğer arzu edersen ben ağzına vereyim yeter ki kulundan lokum iste her zaman...... :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı Salih A.

Yanlış hatırlamıyorsam Pedro ve Ersan'ın oynadığı maçlarda ya 1 ya 2 gol yedik toplamda 10 maçta
ersan sakatlanana kadar hiç gol yemedik penaltı harici

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Temmuz 2014, 23:28:51
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ersan'ın devamlılığı sakat işte. Özen boşuna demiyordu Pedro'nun yanına arıyoruz adam diye. DEDE- PEDRO İkilisini düşünmeye hayalgücüm bile yetmiyor
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı AvrupaKartalı

töre, 10 numara (bana göre ismi gecenlerden en iyisi Lanzini),  sagbek sartoglu sart.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Kartal Ç

musa muhammed ekimde 18 yaşını doldurup sezon sonuna kadar bi 8 ay belçikadaki pilot takımda oynasın da artık seneye şu sağ bek sorunumuz çözülsün. yabancı kontenjanını da ona göre ayarlamak lazım aslında. şimdi yabancı sağ bek almak yerine kiralamak daha mantıklı gibi sanki.

Çevrimdışı Salih A.

musa muhammed ekimde 18 yaşını doldurup sezon sonuna kadar bi 8 ay belçikadaki pilot takımda oynasın da artık seneye şu sağ bek sorunumuz çözülsün. yabancı kontenjanını da ona göre ayarlamak lazım aslında. şimdi yabancı sağ bek almak yerine kiralamak daha mantıklı gibi sanki.
abi adam dehşet hakikaten onu görmek isterim doğrusu

Çevrimdışı Salih A.

@Necmi abi olimpiyat maçına organizasyon yakışır ama sağlam bir organizasyon

Çevrimiçi kahyaoglueren

@Necmi abi olimpiyat maçına organizasyon yakışır ama sağlam bir organizasyon
6000 3 metrelik bayraklar hazırlanıyor.

Çevrimdışı Salih A.

gs maçında ki rekoru kırmamız lazım o stad eminim ki 90 bini rahat alır

Çevrimdışı Salih A.

birde birşey diyecem hani bunların çok ataşli taraftarı vardı lan bunlar hiç inönüye tt areneya saraçoğluna gelmemişler :) olimpiyatta ateşli taraftar nasıl olur görecekler

Çevrimdışı KAP

Güney tribünü sanırım kapalıydı seyirci alıncak mıydı oraya?

Ersan'ın Mustafa'nın röportajı dinledim de karakter bakımından Beşiktaş'a yakışan oyuncular cidden.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı quentine83

guti twitterdan galibiyetimizi kutlamış.bu adam sevdi bizi be.bizde onu ...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimiçi Samet Ç

Beyler geçen seneden 10.000 bayrak vardı Fener maçında kullanılamayan büyük bir ihtimalle onları kullanırız rövanşta.Ayrıca 70.000'i görürüz tribünlerde.

Çevrimdışı Kartal Ç

güney tribün niye kapalı? tadilat mı var geçen seneki gibi?

Çevrimdışı smtcglr

son 3 dk ya bakmadım gol yemişiz  :akuma:  Oğuzhanın keyfi mi yoktu ne  :boxin:

Çevrimdışı Salih A.

son 3 dk ya bakmadım gol yemişiz  :akuma:  Oğuzhanın keyfi mi yoktu ne  :boxin:
oğuzhanın kendi yoktu ki keyfi olsun adam silikti o ve olcay gününde olsalar bu maç farka giderdi

Çevrimdışı Geovani

Çok şükür koyduk tahmin tutturduk ama ahh son dakika ahh   keşke  yemeseydik ama :s20: oğuzhandan 10 numara zor acilen oraya adam alınması şarrt ve sağ beke....eğer eksik bölgelere transfer yapabilirsek ve iyi ibr kura çekersek gruplara kalma şansımız yüksek...haftaya olimpiyatta buluşmak üzere karakartallar....bu arada yeni transfer yaparsak sadece birtanesini mi oynatabiliyoruz
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Salih A.

bilbao napoli ael veya zenit bu kadro biraz takviye edilirse bunblarıda rahatlıkla geçeriz

Çevrimdışı Efe

Stadta 60 bin civari bi taraftar olur kale arkadi kapali nedense olsun iyi bi hasilat kaldiracagiz bende mactayim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı eski inönü

yine diyorum bizim 10 numara pozisyonunda tecrubeli lider bir adama ihtiyacımız var. Atibayı gordunuz işte 31 yaşında nasıl topluyor takımı. Takım zaten genç 10 numaraya da genç olmaz. yoksa yine maçların finallerini oynayamayacagız hevesimiz kursagımızda kalacak.

Çevrimiçi Samet Ç

yine diyorum bizim 10 numara pozisyonunda tecrubeli lider bir adama ihtiyacımız var. Atibayı gordunuz işte 31 yaşında nasıl topluyor takımı. Takım zaten genç 10 numaraya da genç olmaz. yoksa yine maçların finallerini oynayamayacagız hevesimiz kursagımızda kalacak.
Hocam yaşı genç ama yeteri kadar tecrübesi olan Belhanda çok iyi olur. Tecrübe diyorsan da Valbuena süper olur.

Çevrimdışı eski inönü

futbolda fırsat geldi mi kaçırmayacaksın çat diye gereken hamleni yapacaksın. Geçen sene devre arası yanlış yapıldı takıma gerekli takviye yapılmayarak umarım şu an aynı hata tekrarlanmaz. Takım oturmuş belli arkadaşlık ust duzey. Dembabayı aldın super. Döndür Töreyi, al 10 numaraya Ruizi al bi tane yerli sag bek ligin tozunu attır. Tam zamanı işte. Dunya kupasındaki suprizleri gordunuz. Ben inanıyorumki ust duzey takviyeler yapılırsa biz gruplara kalabiliriz. Kalan transferler için paraya kıymalarını istiyorum çünkü getirisi misliyle olacak.

Etiketler: