2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 276 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11320949 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yado

Samir Nasri mi ? Büyük kapak olur , Renkliler günde 2 defa cümle içinde kullanır artık .
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimiçi KAP

Şenol Güneş; dediklerim yanlış anlaşıldı, yarın Beşiktaşlıları mutlu edecek açıklamalar yapacağım, demiş.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Resmi hesaptan SOSA ya teşekkür mesaji

Teşekkürler Jose Sosa
Beşiktaşımıza önemli hizmetlerde bulunan, 2015-16 sezonu şampiyonluğumuzda pay sahibi olan Jose Sosa ile yollarımız ayrıldı.
Sosa'ya emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.
Saygılarımızla,
Beşiktaş JK
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Gökhan Kurt

200 alıp 1750 ücretini biz ödeyeceğiz değil mi?

Yok Abi, Herseyi kiraladıgımız klup ödeyecek. Sadece 200B € alacagız biz. 1.2 ops. Varmıs ama kullanacaklarını sanmam takım ufak ve fakir bir takım.

200 alıp 1750 ücretini biz ödeyeceğiz değil mi?
ne 1.750 si abi naptin

500.000 $ Milosevicin maaşı

Onuda Darmstadt ödeyecek ayrıca :tabe:

Badem : �#�SONDAKİKA� Beşiktaş, Samir Nasri'yi kiralamak için M.City ile temasa geçti..

Çevrimdışı Onur Küçük

Şenol Güneş; dediklerim yanlış anlaşıldı, yarın Beşiktaşlıları mutlu edecek açıklamalar yapacağım, demiş.
Hocanın ne demeye çalıştığını Beşiktaşlılar anladı gerçi. Hoca sadece Türkiye Ligi'nde değil Avrupa'da da ciddi başarılar elde etmek istiyor ve bazı eksikler buna sorun teşkil ediyor.
Beceriksizce  yönetilen zavallı duruma düşen batmaya mahkum renkli kulüplerin trolleri ise meseleyi farklı yerlere götürmeye çalışıyor.

An itibariyle
Beşiktaş transfer bütçesi ; 13.285.500 €
TRANSFERLER YAKIN, MEŞALELERİ YAKIN !

Çevrimdışı panic13

Sosa'ya sonsuz teşekkürler, Gomez ile Birlikte Şampiyonluğun büyük kısmı ona ait. giderkende güzel para kazandırdı.

Yolu açık olsun, inşallah Milan'da da başarılı olsun.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı onurt

Hernanes yerine hernandes yazan çok insan var.
Anderson Hernanes de Carvalho Viana Lima.
"Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın."
Süleyman Seba

BİLGİ |

Atom karınca lakaplı Rıza Çalımbay 602 müsabakayla BEŞİKTAŞ ’ın 1959’dan bu yana resmi maçlarda en çok forma giyen futbolcusu

Çevrimiçi Kapkarakartal

@Muratozen1903 26 sn.26 saniye önce
1 değil 4 isim için saldırıyor yönetim. Aynı anda getirmek istiyor. O isimler birazdan haber1903 de

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Badem : �#�SONDAKİKA� Beşiktaş, Samir Nasri'yi kiralamak için M.City ile temasa geçti..

Sadece temas ettiğimiz ile kalmayalım =)) En azından bir Kompany-Bony ne varsa alıp gelelim . Hazır CL listesine yazılmamışken.

Çevrimdışı sosyalkartal

Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Adam var adam gibi

Aldigin her kurus Helal olsun :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Murat Özen yazdı şimdi 4 isim birden getirilmeye çalışıyormuş

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ersoy

Uzun zaman aradan sonra gündem yeniden adam akıllı hareketlendi oh be. :icool:
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı anılnr

Adam var adam gibi

Aldigin her kurus Helal olsun :claps:
Bjk fan page Facebook sayfasına mı yapmış açıklamayı ?

Çevrimiçi Kapkarakartal

Orta saha ve Forvet için ismi geçen oyuncuların kalite ve vizyonunda savunma göbeğinede takviye yapılması gerektiği açık ve nettir umarım.

Çevrimdışı Türkay

Murat Özen Samir Nasri ve Mangala diyor. Allah'ım rüya mı bu!!!!!
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi MUSTAFA_

1903'ün edindiği bilgiye göre; Siyah Beyazlı yöneticiler Samir Nasri ve Mangala transferi için girişimlerini hızlandırırken, Aboubakar, Jeremian Lens ya da Talisca için girişimlere devam ediyor.

Kapalı kapıların arkasında Beşiktaşlı yöneticilerin bu isimlerden 4'ünü alıp transferde şov yapmak istediği konuşuluyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı abdusta

Murat Özen yazdı şimdi 4 isim birden getirilmeye çalışıyormuş
Benim tespit ettiğim İngiliz ve portekiz basınından en yakın 4 isim en az 3unun olacagı kanaatine vardım

GIL
TALISCA
ABOUBAKAR
OMERUO

saygılar

Çevrimdışı Ersoy

Nasri
Mangala
Lens
Aboubakar
Talisca
4ünü değil 1ini alsak bile seviye atlarız.
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Umutcan Kaya

BEŞİKTAŞ: 22 kişi kaldı   
GK: Tolga / Boyko / Fabri / Utku
CB: Rhodolfo / Marcelo /
RB: Gökhan / Beck
LB: Adriano / Tosic
CDM: Oğuzhan / Atiba / Tolgay / Necip / Veli
CAM:
RM: Quaresma / Aras
LM: Olcay / Kerim /
ST: Cenk / Ömer / Pektemek /

4 tane yıldız gelirse ekstra'dan 2 tanede potansyelli oyuncu alınmalı
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

şu adamı stada, tesislere,kulüp binasına hiç bir yere sokmayacaksın en ufak bir yanlış hareketine para cezası kesiceksin kısaca zulm edeceksin belki bıkar da gider
Ben mustafa bey hakkinda dusunduklerimi bir yazsam var ya buradan istanbula yol olur hemide duble yol olur, forumdan atilirim ki benim icin can damari forum ustune mahkeme mahkeme kapisiriz mustafa beyle,

Ama bu dusunduklerimi yazamama konusu tespit yapmama engel degil

Mustafa neden gitmez?
Besiktastan aldigi parayi baska yerden alamayacagi icin. Paragoz demektir bu bence
Mustafa neden gitmez?
Git denilen yerde duran adamin karakter problemi vardir, kendine guveni yoktur
Mustafa neden gitmez?
Turkiye gercegidir, hakki olmadigi halde hak etmedigi koltuga oturan insanlarin neden istifa etmediklerinin tartisildigi bir ulkedir turkiye.
Mustafa neden gitmez?
Bu rahati baska yerde bulamaz! Rahata ulasmak icin once cok calismak, aci cekmek gerekir, hic bisi yasamadam rahata ulasirsaniz, birakmak istemezsiniz, mustafa bey suan kendi nirvanasini yasiyor. Ben kafam bozuldugu zaman herseyi birakip, sirt cantami alip kapidan cikabilecek durumdayim cunku tekrar mucadeleye baslayip, tekrar savasabilirim ama mustafa beyin mucadeleci bir karakteri yok!

Bu karakterdekimbir insanin besiktas camiasi icinde bulunmasini ben sindiremiyorum, hic yakismiyor besiktasa futbolculugu zaten sifir hani olcay gibi necip gibi belki yetenegi tartismali ama karakteri tam olsa agzini acmayacak bu taraftar.

Benim kitabima gore erkek adam hak etmedigini almaz, durust, mert ve caliskan olur, bunlardan degilse erkek diye gecinmesin kimse etek giysin.

Besiktasin hamurunda mucadele vardir, hakemiylen, federasyonuylan, kurullariylan, basiniylan alayina karsi duruyoruz ve mucadele veriyoruz bu savasta genlerinde mucadele olmayan insanlarin bizim safimizda yeri yoktur.

Mustafa beyin gitmesi icin tek yol feto baglantisi falan cikmasidir, baska gitmez. Amerikaya falan da gitmisti bir arastirilsin, aslinda isin sakasi bu olay herkese ders olsun.

BEnim objektif fikrime gore ise kendisi muhafazakar futbolcu sinifindan besiktasin milyonlarini yemektedir, emir buyuk yerden herhalde.

Etiketler: