Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1651243 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Alper1903

Takım kaleye gidebilse tüh vah şanssızlıklar yüzünden puanlar kaybettik diyeceğim ama kaleye şut atamıyoruz, tehlikeli pozisyon yakalayamıyoruz bu çok büyük bir sorun. Kanatlar sprinter diaby gole yakın bir oyuncu ama nedense nkoudu da diaby de q7 gibi taç çizgisine yapışık oynuyor. Layiç sürekli rakibi karşısına alıyor topu oyalıyor kilit pas atmıyor. Yani el freni çekik bir araba gibi takım. El frenini indirse bir şeyler oynamaya başlayacak gibi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an açık ara en iyi oynayan takım biziz rakiplerimizin durumuna bakarsak  :tabe: Zamana ve sağlam bir Burak Yılmaz'a ihtiyacımız var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Egos

Amma iç kararttınız alanya 12 rize 8 puanda bunlarında şampiyon olması pek muhtemel değil. Rakibimiz olan takımlar 7 biz 4 puandayız. Kötü de futbol oynamıyoruz ama klasik beşiktaş şanssızlığı ve hakemler devrede.yaşlansalarda atiba döndü burak dönecek.ben işlerin yoluna gireceğini düşünüyorum. Önümüzde başak maçı var avcının huyunu suyunu bildiği bir takım iç saha ve olursa seyirci avantajıyla başakcity engelini aşarız ve önümüz açılır.

taraftar isterse ligi alırız. öyle hep bir ağızdan istemeye de gerek yok, doğru yerlere "konuşlandırılmış" 35-40 bin kişi istesin yeter.

Çevrimdışı cursedofdragon

Takım kaleye gidebilse tüh vah şanssızlıklar yüzünden puanlar kaybettik diyeceğim ama kaleye şut atamıyoruz, tehlikeli pozisyon yakalayamıyoruz bu çok büyük bir sorun. Kanatlar sprinter diaby gole yakın bir oyuncu ama nedense nkoudu da diaby de q7 gibi taç çizgisine yapışık oynuyor. Layiç sürekli rakibi karşısına alıyor topu oyalıyor kilit pas atmıyor. Yani el freni çekik bir araba gibi takım. El frenini indirse bir şeyler oynamaya başlayacak gibi.

Hiç tam kadro olamadık ki ?

İlk maç sivas maçı ; Kaleci  yok utku oynadı sol kanatta Quaresma vardı santrafor yoktu.
2.ci maç göztepe maçı ; 3-0 yendik santrafor yoktu.
3.cü maç rize berabere kaldık 2 kez çıktılar 1'i gol oldu 1 direkten döndü maçın başından sonuna kadar oyunu biz sürkülase ettik.Santrafor yoktu.
4.cü hafta gazişehir gaziantep maçı 85 dk 10 kişi oynadık 20 dk 9 kişi oynadık santrafor yine yoktu.sağ kanat dos ilk defa oynadılar n'koudou ilk kez ilk 11 çıktı.

Şöyle adam akıllı tam kadro aynı kadro üst üste eksilmeden maç oynayamadık aslında en güzel topu oynayan biziz.
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2019, 22:53:00 cursedofdragon ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

taraftar isterse ligi alırız. öyle hep bir ağızdan istemeye de gerek yok, doğru yerlere "konuşlandırılmış" 35-40 bin kişi istesin yeter.
Şu an böyle bir topluluk bulmak hiç kolay olmayacak. Kendisine Beşiktaş muhabiri diyen kişiler bile yönetim ve hoca aleyhine propaganda yapmaya başlamışlar. Bizim birlik olmamız için ya başkanın çıkıp hadi demesi ya da takımın arka arkaya iyi sonuçları iyi top oynayarak alması gerekiyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşimizi kendimiz zorlaştırdık ama yine bu handikap görünen durumdan kendimiz çıkacağız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Burak UEFA Avrupa ligi maçında kadroda olacak deniyor hiç gerek yok riske atmaya.

Çevrimdışı tangaz

Amma iç kararttınız alanya 12 rize 8 puanda bunlarında şampiyon olması pek muhtemel değil. Rakibimiz olan takımlar 7 biz 4 puandayız. Kötü de futbol oynamıyoruz ama klasik beşiktaş şanssızlığı ve hakemler devrede.yaşlansalarda atiba döndü burak dönecek.ben işlerin yoluna gireceğini düşünüyorum. Önümüzde başak maçı var avcının huyunu suyunu bildiği bir takım iç saha ve olursa seyirci avantajıyla başakcity engelini aşarız ve önümüz açılır.

deplasman maçlarımızı izlemedin sanırım haa bu maçlara bakıp kötü oynamadık diyorsan da çok şakacı olmalısın thales murat
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2019, 23:05:17 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı murat

deplasman maçlarımızı izlemedin sanırım haa bu maçlara bakıp kötü oynamadık diyorsan da çok şakacı olmalısın thales murat
kötü oynamadık kısmı rakiplere nazaran tabiki.daha istenilen verimde değiliz ve kritik bölgelerde eksiğiz bilalciğim :D her türlü olumsuzluğu yaşayarak kötü bir başlangıç yaptık ama aldığımız 4puan kadar kötü değiliz.

Çevrimdışı El Nino

Şu forumdan takımın 11'ini yaz desek her kafadan ayrı bir ses çıkar. Neye göre şampiyonluk kovalarız diyorsunuz anlamıyorum. Bu sene ilk 5 içinde olursak öpüpte başınıza koyun. Daha sahada düzgün pas bile yapamıyoruz. Bu takım sadece Rize maçında biraz kımıldandı onun haricinde ölü. Avcı ile bu işler olmaz burası Başakşehir değil.

Çevrimdışı murat

Şu forumdan takımın 11'ini yaz desek her kafadan ayrı bir ses çıkar. Neye göre şampiyonluk kovalarız diyorsunuz anlamıyorum. Bu sene ilk 5 içinde olursak öpüpte başınıza koyun. Daha sahada düzgün pas bile yapamıyoruz. Bu takım sadece Rize maçında biraz kımıldandı onun haricinde ölü. Avcı ile bu işler olmaz burası Başakşehir değil.
ne güzel işte geniş seçenek havuzu olan bir kadromuz var hocanın yapacağı doğru 11 i bulmak rotasyona sokacağı 3-5 oyuncuyu da hazır tutmak kalanını da 11 için rekabet edecek seviyeye getirmek.herkese göre bir 11 çıkartabiliyoruz demek ki.rakiplerimizin durumu bizden iyi ve farklı değil.ikisininde kadrosu değişti.biz sadece alabileceğimizden daha az puan aldık rakiplerimiz de alabileceğinden daha fazla puan aldılar.

Çevrimdışı yaço58

bu nasıl bir yorum ilk 5e girersek öpüp başımıza koycakmışız rakiplerimiz süper top oynuyorda bizim haberimizmi yok millet uçup kaçmıyor şampiyonluk baremi gene 65-70 civarı olacak daha kaybedilmiş birşey yokken birde 11i herkes aynısını yazamasa nolcak çıksın oynasınlar daha kaybedilen birşey yok rakiplerimiz hakem destekli 7 puan biz hakemler karşımızda 4 puan

bu nasıl bir yorum ilk 5e girersek öpüp başımıza koycakmışız rakiplerimiz süper top oynuyorda bizim haberimizmi yok millet uçup kaçmıyor şampiyonluk baremi gene 65-70 civarı olacak daha kaybedilmiş birşey yokken birde 11i herkes aynısını yazamasa nolcak çıksın oynasınlar daha kaybedilen birşey yok rakiplerimiz hakem destekli 7 puan biz hakemler karşımızda 4 puan

+1903

Çevrimiçi levitate

ii dedin kral
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Şampiyonluk şansımız hala var, kimse kadromuzun yetersiz olduğunu düşünmesin. Abdullah hocanın oynatmak istediği sistem günümüz futbolunda son derece geçerli, bunun dışında da kendisi gayet iyi bir çalıştırıcı. Ben hala takımın hazırlık dönemini çok iyi geçirdiğine inanıyorum.

Lakin artık hocanın zihnini boşaltması ve oyuncu tercihlerindeki tutucu yapısından vazgeçmesi gerekiyor. Taktiksel açıdan da B-C planlarımız olmalı. Belki de var fakat hoca oyuncu tercihlerinde olduğu gibi tutucu davranıyor. Böyle yapması şu ana kadar hiç yararımıza olmadı, sadece Caner'i kazandık. Neyin doğru olduğuna inanıyorsa korkmadan yapmalı, kimin hak ettiğini düşünüyorsa formayı ona vermeli.

Farklı bir camiada olduğu için normalden daha tutucu bir mantık içinde işleri başarmaya çalıştığı izlenimi alıyorum kendisinden, değişmeli.

İyi açıdan bakarsak hoca artık hangi oyuncunun neyi yapıp yapamayacağını, birilerinin atılması durumunda neler olabileceğini görmüş oldu. Kötü seneryoları erken yaşadığımız için ileride bunlarla daha rahat baş edebilir ya da gerçekleşmeden önlemleri alabiliriz.
[ Son Düzenleme: 17 Eylül 2019, 02:06:24 Erman1903 ]

Çevrimdışı yaço58

ii dedin kral
bazılarında şöyle bir algı var heralde fb gs uçup kaçıyor bi biz kötüyüz gs hakem ittirmesi olmasa bugün maksimum 3 puanda olurdu fb zaten sezona bi gazla girdi sinek ısırığına verilen penaltı sonrası ligin yeni takımına 5 attı diye herkes şampiyon ilan etti ertesi hafta balığına başağı geçti visca gevşek olmasa 3-4 atıp gönderirdi başak bugün gene mağlubiyet oda hakem 2 penaltıyı vermedi alanyanın tekide 0-0 iken gustavoya baktım o kadar sarı kartlık hareket varken vermedi maç 3-1 olmuş bi hava mücadelesi oldu top cissenin önünde karşı karşıya kaldı o an gustavo kendini yere attı diye hemen faul uydurdu var olmasına rağmen 4-1 olmasından bile tırsıyordu hakem sahada belli ediyor bize karşı nasıl adamlar günay ekmeksizi bizim oyuncunun üzerine geliyor araya takım arkadaşı girmesi gerekirken ordan bir tane halil umut çıkıyor araya giriyor sanane kardeşim izle pozisyonu kırmızılık bişe olursa at ljajic 3 sarı yedi teki hakeme pozisyon anlatırken dün itirazdan bize karşı o kadar tahammülsüzlerki kastii olarak çat çıkartıyorlar kartları geçen sene malatya maçı medeli olmayan kartlardan atıp derbiye çıkartmadı ve 2 sarı pozisyonu faul bile değildi bu umuttu gene hakem böyle bir ligde oynuyourz bugün fb kaleye azıcık gidebilse hakem devreye girerdi kayseri maçında olanları gördük en son hakem golü atacaktı susan yönetimede yazıklar olsun çıkın konuşun daha ne olsun istiyorsunuz ne bu suskunluk adamlar elimizden sadece kupa değil 50-60 milyon euroları çalıyor susuyorlar inanılır gibi değil bu kadar pasiflik şu bülenti tvde gördükçe kanım çekiliyor adam gevşek gevşek yorum yapabiliyor hala daha 4 ay oldu bizi biçeli bu adam ama o maçın ödülünü  yd vermiş çoktan kanalında
[ Son Düzenleme: 17 Eylül 2019, 00:46:10 yaço58 ]

Çevrimdışı haluk.m

Şimdi Abdullah hocaya sallayınca kızıyorsunuz ama bakın:

Bu çocuk nereye koşuyor ?   Arkadaşları ne yapıyor ?   Zaten Quaresma vardı aynı şekilde kullanacaktık niye gönderdik ?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Böyle onlarca video çıkartabiliriz,  ben şimdi 4 aydır takımı çalıştıran hocadan bir şeyler beklemekte haksız mıyım ? 

Hoca topla oynama oranımız yüksek diye yorum yapıyor.  Hocam zaten sana bırakıyorlar adamların oyun planı o   :s20:   Adamlar forvetimiz olamadığını biliyor, kilitliyorlar ortadan bizim N'Koudou, Diaby koşsun kanatlarda zaten hepsinde 1.90 stoper var umurlarında değil.   

Diyoruz ki adamlar bu siyahi futbolcuları nereden buluyor !  e sende de var ama o adamı oynatacak taktiği oynamıyorsun.

Ben sıkıldım artık Beşiktaş'ın  oyun planını çözdük zaten bunun üzerine çalışmıştık denmesinden.     İsmail Kartal, Sumudica taktik biliyor bizi çözüyor ama Abdullah Avcı bunları çözemiyor ! 

Büyük takımız kendi oyunumuzu oynarız diyeceksiniz haklısınız ama o güçlü oyun yok,  henüz hazır değiliz.   Abdullah hoca inat etmeyip kademe kademe gitse 2-3 ay sonra çok farklı bir oyun izleyebiliriz ama bu maçları da kazanmak zorundayız.

Çevrimdışı El Nino

Yılmaz Vural gelse inanın bundan daha kötü olamaz. İktidar ittirmesi ile idare edilen bir Başakşehir takımının hocası idi Avcı. Milli takımın başındayken de gördük kendilerini. Sahada kimin ne yaptığı bile belli değil. Halı saha futbolu gibi.

Çevrimdışı haluk.m

fenerin kaçtığı bilgimi yoksa sallamamı bildiğim kadarıyla fenere uefanın ceza vermeme şartı bankalar birliğiyle anlaşma
şartıydı. Bankalarla anlaşamadığı olayıda masal bugün anlaşır aslında ama çok fazla borçları var ve şartlar onlar için çok ağır
banka bile parasını kurtarabilirmi diye düşünüyordur. biz zorlanırken adamların borcu bizim üç katımız ödemeleride öyle olacak ama öyle bir para kazanmıyorlar.
biz neyi yorumlayacağız bu anlaşmayı yapan bankalar birliği ve yaptığı anlaşmada senin banko gelirlerin hesap edilerek yapılıyor
yani öyle ödeyememe durumu falan olmaz banka bunu garantilemişdir. Ben sanmıyorumki tekrar finansal borç yapılabilsin bu anlaşma yapıldığı anda kredi defteri kapatılmışdır kulüplerin. bilmediğim konu anlaşma finansal borçlaramı yapıldı yoksa hepsinemi yapıldı.
bu arada kulüp satılmaz dert etmeyin yasalar buna izin vemiyor. önce yasanın değişmesi lazım sonra kulüpler dernek çatısından çıkartılmalı. o yasa anca malum kişiler satın alırsa değişir yoksa değişmez onlarda zararına bir işe yatırım yapmazlar.

fenerin anlaşmadan kaçındığını Mehmey Ayan ve Fatih Altaylı'nın programlarında duydum.  Bunlar sallıyor mu bilmiyorum ama herhangi bir taraftardan daha çok şey biliyorlardır.(sevmesem de adamlar gazeteci ve çevreleri geniş)      Kişisel düşüncemde bu adamlar bekliyorsa planları vardır.

Kulüp satılacak seviyeye geldikten sonra 2 günde hallederler gereken düzenlemeleri.
Benim en büyük korkum başkanımız Süleyman Seba'nın kapıdan kovduklarının bir şekilde kulübü satın almasıdır. 

Çevrimiçi levitate

bazılarında şöyle bir algı var heralde fb gs uçup kaçıyor bi biz kötüyüz gs hakem ittirmesi olmasa bugün maksimum 3 puanda olurdu fb zaten sezona bi gazla girdi sinek ısırığına verilen penaltı sonrası ligin yeni takımına 5 attı diye herkes şampiyon ilan etti ertesi hafta balığına başağı geçti visca gevşek olmasa 3-4 atıp gönderirdi başak bugün gene mağlubiyet oda hakem 2 penaltıyı vermedi alanyanın tekide 0-0 iken gustavoya baktım o kadar sarı kartlık hareket varken vermedi maç 3-1 olmuş bi hava mücadelesi oldu top cissenin önünde karşı karşıya kaldı o an gustavo kendini yere attı diye hemen faul uydurdu var olmasına rağmen 4-1 olmasından bile tırsıyordu hakem sahada belli ediyor bize karşı nasıl adamlar günay ekmeksizi bizim oyuncunun üzerine geliyor araya takım arkadaşı girmesi gerekirken ordan bir tane halil umut çıkıyor araya giriyor sanane kardeşim izle pozisyonu kırmızılık bişe olursa at ljajic 3 sarı yedi teki hakeme pozisyon anlatırken dün itirazdan bize karşı o kadar tahammülsüzlerki kastii olarak çat çıkartıyorlar kartları geçen sene malatya maçı medeli olmayan kartlardan atıp derbiye çıkartmadı ve 2 sarı pozisyonu faul bile değildi bu umuttu gene hakem böyle bir ligde oynuyourz bugün fb kaleye azıcık gidebilse hakem devreye girerdi kayseri maçında olanları gördük en son hakem golü atacaktı susan yönetimede yazıklar olsun çıkın konuşun daha ne olsun istiyorsunuz ne bu suskunluk adamlar elimizden sadece kupa değil 50-60 milyon euroları çalıyor susuyorlar inanılır gibi değil bu kadar pasiflik şu bülenti tvde gördükçe kanım çekiliyor adam gevşek gevşek yorum yapabiliyor hala daha 4 ay oldu bizi biçeli bu adam ama o maçın ödülünü  yd vermiş çoktan kanalında
işte yönetimin halt yemesi yüzünden bunlar

verdiği süre doldu başkanın artık konuşsun bakalım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Şimdi Abdullah hocaya sallayınca kızıyorsunuz ama bakın:

Bu çocuk nereye koşuyor ?   Arkadaşları ne yapıyor ?   Zaten Quaresma vardı aynı şekilde kullanacaktık niye gönderdik ?

Böyle onlarca video çıkartabiliriz,  ben şimdi 4 aydır takımı çalıştıran hocadan bir şeyler beklemekte haksız mıyım ? 

Hoca topla oynama oranımız yüksek diye yorum yapıyor.  Hocam zaten sana bırakıyorlar adamların oyun planı o   :s20:   Adamlar forvetimiz olamadığını biliyor, kilitliyorlar ortadan bizim N'Koudou, Diaby koşsun kanatlarda zaten hepsinde 1.90 stoper var umurlarında değil.   

Diyoruz ki adamlar bu siyahi futbolcuları nereden buluyor !  e sende de var ama o adamı oynatacak taktiği oynamıyorsun.

Ben sıkıldım artık Beşiktaş'ın  oyun planını çözdük zaten bunun üzerine çalışmıştık denmesinden.     İsmail Kartal, Sumudica taktik biliyor bizi çözüyor ama Abdullah Avcı bunları çözemiyor ! 

Büyük takımız kendi oyunumuzu oynarız diyeceksiniz haklısınız ama o güçlü oyun yok,  henüz hazır değiliz.   Abdullah hoca inat etmeyip kademe kademe gitse 2-3 ay sonra çok farklı bir oyun izleyebiliriz ama bu maçları da kazanmak zorundayız.

Güven zaten hazırlık döneminden beri bu şekilde, kendisi striker özelliği olan bir adam değil ve benim hocaya en bozuk olduğum olay onu ısrarla oynatması. Çocuğa top atacak fırsat bulamıyor oyuncular, atsalar da geri alamıyorlar ve oyundan düşüyorlar... Diaby daha yeni geldi diyeceğim ama yaptığının mazereti yok, bu hocayla falan da alakalı bir şey değil bence. Her futbolcu ileri içeri doğru koşması gerektiğini bilir o pozisyonda birisinin söylemesine gerek yok, bence profesyonelliği ile alakalı bir olay. Bir şey çıkmaz diye bilerek koşmamış gibi.

[ Son Düzenleme: 17 Eylül 2019, 01:00:54 Erman1903 ]

Çevrimdışı haluk.m

Güven zaten hazırlık döneminden beri bu şekilde, kendisi striker özelliği olan bir adam değil ve benim hocaya en bozuk olduğum olay onu ısrarla oynatması. Çocuğa top atacak fırsat bulamıyor oyuncular, atsalar da geri alamıyorlar ve oyundan düşüyorlar... Diaby daha yeni geldi diyeceğim ama yaptığının mazereti yok, bu hocayla falan da alakalı bir şey değil bence. Her futbolcu ileri içeri doğru koşması gerektiğini bilir o pozisyonda birisinin söylemesine gerek yok, bence profesyonelliği ile alakalı bir olay. Bir şey çıkmaz diye bilerek koşmamış gibi

Hoca alacak bunları kulaklarından tutup kafa kafaya tokuşturacak, başka çare göremiyorum  :evillol:   

Sürekli tempo yapamıyoruz ve oyundan düşen oyuncu çok olunca topa basıp takımı organize edecek oyuncu eksikliği çekiyoruz.

ŞANS ;

gs derbisi öncesi fb ankaragücü ile oynuyor.
Bizde gs maçı öncesi ankaragücü ile oynuyoruz.

Çevrimdışı tolga1903

kötü oynamadık kısmı rakiplere nazaran tabiki.daha istenilen verimde değiliz ve kritik bölgelerde eksiğiz bilalciğim :D her türlü olumsuzluğu yaşayarak kötü bir başlangıç yaptık ama aldığımız 4puan kadar kötü değiliz.

Fenerbahçe'nin oyunu bizden daha kötü değil. Takım savunma halindeyken yemedi golleri bireysel hatalardan yedi onlar. Hemen hemen pozisyon vermediler hatta gole kadar. Geçen sene 46 gol yiyen takımız ve hala 3'er 3'er yemeye devam ediyoruz deplasmanlarda. Rakiplerin durumlarına bakarak konuşuyoruz da bu takım hangi deplasmanda galip gelebilir kesin gözüyle bakılan herhangi bir deplasman var mı? Deplasmanı geçtim bana göre çok çok iyi oynanan rize maçında da puan kaybettik biz ve başakşehir maçına ağır favori olarak da çıkmıyoruz. Fikstür çok güzeldi 12 ile başlasak önümüzdeki zor maçlarda puan kaybını telafi edebilirdik şu an öyle bir lüksümüz de yok. Bir dahaki deplasman maçı trabzon ile ciddi şekilde korkuyorum ben 7.haftada falan kopmaktan. Bir an önce kendine gelmeli bu takım tamam sistem oturması vs kabul edilebilir ama bu kadro da 2006 Beşiktaş'ına dönmesin bir zahmet. İki hafta 6 puan ne yapılır ne edilir bilmiyorum ama buna mecburuz.

Çevrimdışı yaço58

ŞANS ;

gs derbisi öncesi fb ankaragücü ile oynuyor.
Bizde gs maçı öncesi ankaragücü ile oynuyoruz.
Bu sene ankaragücü çok kötü amaç bize en büyük zararı vererek derbiye çıkarmak ancak istedikleri gibi gitmedi ankaragücü şuan ligin açık ara en kötü takımı