Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kartal Ç ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 310302 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi levitate

Forma sponsorlugu ile alakali yapilan yeni anlasmayi ben mi yanlis okuyorum?

Onumuzdeki uc sezon icin toplam 200M TL'mi?

Yillik $2 milyon?  :akuma:

Heralde ben yanlis okuyorum...

sırt sponsorluğu diyorlar

önceden beko yazıyordu şimdi arçelik büyük değişim
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2024, 19:29:23 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

sırt sponsorluğu diyorlar

önceden beko yazıyordu şimdi arçelik büyük değişim

Hmm anladim, bir onceki sirt sponsorumuzda Arcelik(Beko)'ti zaten.
2022 yilinda 3 yilligina 92 Milyona anlasmisiz. Tabi o zaman ki kur 17TL civarindaymis - pek degisen birsey olmamis sanirim.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Oynamayan aras özbiliz için ne yangın yapılmıştı.şimdi oynayanları görünce ...umut meraş  belki daha maliyetli oynuyor da ne oluyor.

Nasıl bir döngünün içine girdik Allahım.
3 seneye zor toparlar bu takım.
Söyle hazırız böyle haziriz la Fontaine den masallar iletişim yine yerlerde .
Kandırıldık ey halkım

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi levitate

kulübü yöneten kankalar birliğinden kurtulmak için tek fırsatımızı yakaladık ama o kadar boş geçiriyorlar ki 1-2 yıla yd inecek gibi hissediyorum :ı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Oynamadan kazandık.
banane antalyalılar dert etsin buna
Horoza sormuşlar tavukmu yumurtadan çıkar yumurtamı tavuktan çıkar horoz ben hiç öyle polamiklere girmem koyar geçerim demiş

Çevrimiçi Talisca1903

kulübü yöneten kankalar birliğinden kurtulmak için tek fırsatımızı yakaladık ama o kadar boş geçiriyorlar ki 1-2 yıla yd inecek gibi hissediyorum :ı
çıldırt bizi başkan çıkar bizi baştan ROBİNHO ne günlerdi be🤪🤪

Çevrimiçi levitate

çıldırt bizi başkan çıkar bizi baştan ROBİNHO ne günlerdi be
robinho diye yola çıkıp adalı son gün tekke getirmişti

Çevrimiçi Talisca1903

robinho diye yola çıkıp adalı son gün tekke getirmişti
:icool: :icool:doğru

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Ben başıma bir şey gelmeyecekse eğer, Hocadan olmayacağı hissi almaya başladım. Sene sonu hadi eyvallah diyebilir.

Ben forumdan baya uzak kaldım, herkesin fikrini bilmiyorum ama kim ne derse desin kadro ne kadar zayıf olursa olsun. Sergen Yalçın bu takımı böyle aciz oynatmazdı.

Çevrimiçi gokhans

Bir önceki maç Amartey'i beğenmiştim, bu maç oda leşti. Dikine pas atabilen kimse yok takımda. bakhtiyar, onur, necip, amartey, hepsi geri dönüyor, kaleciye atıyor, diğer stopere atıyor. Atağa çıktık diye, pozisyon doğuyor diye ayağa kalkıyorum, sonra bir bakmışım top kaleciye kadar gelmiş. Orta sahaya madem adam alınmayacak, Demir Ege'nin oynaması şart oğlu şart.. Koca kadroda tek pas atmayı bilen oyuncu o malesef. Çok yazık gerçekten..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Akil Emre

Ben başıma bir şey gelmeyecekse eğer, Hocadan olmayacağı hissi almaya başladım. Sene sonu hadi eyvallah diyebilir.

Ben forumdan baya uzak kaldım, herkesin fikrini bilmiyorum ama kim ne derse desin kadro ne kadar zayıf olursa olsun. Sergen Yalçın bu takımı böyle aciz oynatmazdı.
Ben de hoca için çok karasızım ama oyuncu grubuna bakınca fazla da yorum yapamıyorum. Oyun içinde varyasyonlar deniyor, sadece takımda çoşku yok, herkes rebic niye oynamıuo diyor adam bitik, sol bek mecburi umutla gidiyor emrecanda vasat sayılır, sağ bek ya onur ya svenson ikiside yetersiz, bir tek sol stoper bahtiyarı beğeniyorum oyunda. Bence transfer istememesi kendine kaybettirir.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Teknik taktik konuşalım 😄 şimdiden gs maçında nasıl pozisyon vermeden 3 çekiyoruz gs ye onu hayal ediyorum

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Mert
Svensson talha joe masuaku
Rashica musrati gedson muçi
Semih muleka

Bu sekilde bi 442 de denenebilir
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi sEuL

Yeni transferlerin dışında bu transferlerin diğer oyuncular üzerindeki etkisini de merakla bekliyorum. Özellikle de Bahtiyar ve Gedson’u!
Gedson’u birde 4-5 mac yanındaki oyuncular değişmeden izlemek lazım. Arkasında Al-Musrati ve yanında Muci varkende orta sahada kendisinden verim alamazsak bence son olarak kendisini beklerde deneyip eforlu oyunundan birseyler çıkarmaya çalışmalıyız. O da olmazsa güle güle.

Bahtiyar’da CSK’nin 3-4-3’unde sol kanat olarak milli takiminda ise 3-4-3’un orta sahasında görev yapiyordu. Zoraki stoper görevinden Omar’ın gelmesiyle birlikte terfi eder heralde. Ayagi fena değil ve rakip kaleye yakın oynadığı nadir maçlarda hava toplarında fena görükmedi ve rakip ceza sahası içersinde kendisinden beklemediğim enteresan vuruşları vardı. 4.5M Euro yatırım yaptık onada ama kendisinden doğru düzgün yararlanamadığımızı düşünüyorum şu ana kadar. Umarim orta sahada yada kanatta kendisini görürüz önümüzdeki maçlarda - Türk statüsünde oluşu da kendisi için bir artı.

Önümüzdeki maçlarda umarım böyle bir kadro ile üst üste birkaç maça çıkma şansınız olur.

İki transfer ve Afrika kupasından gelen Masu ve Omar ile beraber hiçte kötü durmuyor kadro bana göre. Bu arada Al-Musrati’nin savunma arkasına atacağı toplarda Rashica’da çok pozisyona girer. Umarim teknik ekipten bazı ince dokunuşlarda görmeye başlarız önümüzdeki haftalarda - şu ana kadar çok iyi bir izlenim bıraktıkları pek söylenemez.

Çevrimiçi kartalizma190399

Sergen Yalcin bu takimdan daha iyi takimi bu kadar les oynatti. Sampiyonar Liginde cok da zor olmayan grupta 0 cektik, ligde ekimde koptuk, Giresundan 4 yedik falan. Daha oncesinde de PAOK ve Rio Ave skandallari var. Unutmamak lazim bunlari.....

Çevrimiçi Akil Emre

Yeni transferlerin dışında bu transferlerin diğer oyuncular üzerindeki etkisini de merakla bekliyorum. Özellikle de Bahtiyar ve Gedson’u!
Gedson’u birde 4-5 mac yanındaki oyuncular değişmeden izlemek lazım. Arkasında Al-Musrati ve yanında Muci varkende orta sahada kendisinden verim alamazsak bence son olarak kendisini beklerde deneyip eforlu oyunundan birseyler çıkarmaya çalışmalıyız. O da olmazsa güle güle.

Bahtiyar’da CSK’nin 3-4-3’unde sol kanat olarak milli takiminda ise 3-4-3’un orta sahasında görev yapiyordu. Zoraki stoper görevinden Omar’ın gelmesiyle birlikte terfi eder heralde. Ayagi fena değil ve rakip kaleye yakın oynadığı nadir maçlarda hava toplarında fena görükmedi ve rakip ceza sahası içersinde kendisinden beklemediğim enteresan vuruşları vardı. 4.5M Euro yatırım yaptık onada ama kendisinden doğru düzgün yararlanamadığımızı düşünüyorum şu ana kadar. Umarim orta sahada yada kanatta kendisini görürüz önümüzdeki maçlarda - Türk statüsünde oluşu da kendisi için bir artı.

Önümüzdeki maçlarda umarım böyle bir kadro ile üst üste birkaç maça çıkma şansınız olur.

İki transfer ve Afrika kupasından gelen Masu ve Omar ile beraber hiçte kötü durmuyor kadro bana göre. Bu arada Al-Musrati’nin savunma arkasına atacağı toplarda Rashica’da çok pozisyona girer. Umarim teknik ekipten bazı ince dokunuşlarda görmeye başlarız önümüzdeki haftalarda - şu ana kadar çok iyi bir izlenim bıraktıkları pek söylenemez.

Yaptığın kadro bizim için en ideal gözükenkadro, burdaki zayıf halka svenson ve bahtiyar ama bahtiyarı sol stoperde beğenmeye başladım ayakların temiz oluşu artı puan veriyor, Colley bu açıdan çok yetersiz. Seneye alınacak sol açık, sağ bek ve forvet ile farklı sevilere geleceğimizi düşünüyorum. Planlama açısından salih ve amir yedek olarak kalabilir. Hatta bulunursa as kaleci bile çok iyi olur.

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş tarihinde herhalde ilk bir oyuncuya piyasa değerinin üstünde para ödeyerek satın aldık ve tarihimizin en pahalı transferinide yaptık kiralık demeyelim zorunlu satın alma opsiyonu var iki transfer iki rekor kırdı ondan daha önemlisi beşiktaşın prestijini tek hamlede geri kazandı oyuncular tutar tutmaz bilemem ama beşiktaş için sıradan bir transfer değil bu atacak son kurşunumuz kalmıştı  atıp hem takımı hem camiayı ayağa kaldırmak gerekiyordu en azından mermi isabet kaydetti hedefi vurdu
Yönetimin camia nezdinde güven kazanması çok önemliydi sadece para harcayarak güven kazanılmaz iyi hamle yapılması gerekiyordu muçi için iki aydır uğraşılıyormuş başkan öyle söyledi çok önem verdikleride belli ymarım beşiktaş için hayırlı olur unutmamak lazım çok sorunlu bir kulübün içine girecek bu oyuncular

Çevrimiçi Talisca1903

Beşiktaş tarihinde herhalde ilk bir oyuncuya piyasa değerinin üstünde para ödeyerek satın aldık ve tarihimizin en pahalı transferinide yaptık kiralık demeyelim zorunlu satın alma opsiyonu var iki transfer iki rekor kırdı ondan daha önemlisi beşiktaşın prestijini tek hamlede geri kazandı oyuncular tutar tutmaz bilemem ama beşiktaş için sıradan bir transfer değil bu atacak son kurşunumuz kalmıştı  atıp hem takımı hem camiayı ayağa kaldırmak gerekiyordu en azından mermi isabet kaydetti hedefi vurdu
Yönetimin camia nezdinde güven kazanması çok önemliydi sadece para harcayarak güven kazanılmaz iyi hamle yapılması gerekiyordu muçi için iki aydır uğraşılıyormuş başkan öyle söyledi çok önem verdikleride belli ymarım beşiktaş için hayırlı olur unutmamak lazım çok sorunlu bir kulübün içine girecek bu oyuncular
yapılması gereken tam olarak buydu olur olmaz ama bence kesinlikle olacak
çünkü ; tutacak tutmayacak iyileşecek düzelecek rehabilite olacak futbolcu tayfasından çok çektik daha da pahalıya patladı 2 adam al net al parasında ver
Muci izlemedim bilmiyorum sonuçta kim izler polanya ligini ama anlatıldığı gibi yetenekliyse bu fiyattan aşağı vermez kimse biz şimdiden Semih’e 30-40 beğenmiyoruz
Sonuç ne kadar ekmek o kadar köfte arada Atina gibi Adriano gibi kelepir de bulunur illa ki
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 13:18:36 Talisca1903 ]

Çevrimdışı celiker1

?s=46
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi uğur07

takim cok iyi bir hava yakaladi. sahamizdaki ilk mac mac olan konyaspor  a allah yardimcilari olsun diyorum. insallah ful tribunle yeni transferlerimiz cok merak ettikleri taraftarimizin coskusunu deneyimler. hayirli olsun.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi gokhans

Törende svennson’un türkçe konuşmasını çok takdir ettim. Helal olsun gerçekten, ekmek yediğin yere saygıdır bu işte. Oyunculuğu belki seviyemizde değil ama karakterini alkışlıyorum.  Bu arada bizim scout sistemine yatırım yapmamız ve bu sistemi geliştirmemiz gerekiyor. Pahalı transferden kaçınmamız derken insanlar, ucuza kalitesiz oyuncuları dolduralım demiyorlar, muci’yi 2-3 yıl önce tirana’dan 500bin euro’ya alalım diyorlar aslında. Fener’in kim’i, ferdi’yi, gs’nin boey’i, bizim bobo’yu bulmamız gibi parlamadan bulalım.
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 18:19:05 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

yapılması gereken tam olarak buydu olur olmaz ama bence kesinlikle olacak
çünkü ; tutacak tutmayacak iyileşecek düzelecek rehabilite olacak futbolcu tayfasından çok çektik daha da pahalıya patladı 2 adam al net al parasında ver
Muci izlemedim bilmiyorum sonuçta kim izler polanya ligini ama anlatıldığı gibi yetenekliyse bu fiyattan aşağı vermez kimse biz şimdiden Semih’e 30-40 beğenmiyoruz
Sonuç ne kadar ekmek o kadar köfte arada Atina gibi Adriano gibi kelepir de bulunur illa ki
lagio varşovanın bu güne kadarki rekor transferiymiş bu ondan önemlisi muci büyük takıma gelme bilinci taşıyor her iki oyuncu içinde bu geçerli kendine dost ve idol olduğun ülke oyuncularını alınca böyle oluyor

Etiketler: