25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209102 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Deniz

Bilic 1 puan almaliydik diyor  :s20:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Togay_1981

Kadıköy'de bir Fener mağlubiyeti futbolda olabilecek bir sonuç nihayetinde. Futbol bu üç ihtimalli. Yalnız 3 derbide tek gol bile atamayan bir takımın teknik direktörünü hala bu işin içinden sıyırmaya çalışmak , yok stad , yok şanssızlık yok v.s. diyerekten aklamaya çalışmak ve mağlubiyeti derbi alamamayı normal karşılamak iste asıl sorun bu. Bu looser ruh hali hepimizi kaplamış. Dün o haldeki Gs'yi yenememenin izahı yoktu. Bugün de yok. Yarın arena da da olmayacak .Ama biz hep birlikte Biliç'e ve daha 3 gün önce 70.000 kişinin boynunu eğen ama bugün haysiyet mücadelesi yapmayı akıllarına bile getirmeyen bu topçulara desteğe devam edeceğiz. Şunu hep birlikte çok çok iyi anlayalım. Şampiyonluk gelebilir realist bir düşünce ile çok çok önemlidir. Ama Beşiktaş'lı bu renklilere yılda 4 kez yenilmeyi  2 yıldır derbi galibiyeti nedir unutmayı kaldıramaz. Sezon bitince bu işin sonu gelmelidir....

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ba iki tane kaçırdı ona da birşeyler söylesene. :evillol:
İleri gitmeden öyle pozisyonlar bulduk işte. Gitsene rakibin üzerine! Gitsen neler bulucaksın belki ama yok. Şansımıza geldi o pozisyonlar.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Fenerbahçede türkiyenin en iyi sağ beki Gökhan gönül sakatlanmış, ort. Saha da önemli oyuncularından meileres sakatlanmış. Forveti ergen triplerine girmiş, taraftarlar ile futbolcular arasında tartışmalar olmuş..

Bu kadar olumsuzluğu lehimize çeviremeyen Bilictir. Korkak futbol oynatan bilictir.
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

futbolculara, teknik direktörlere, yöneticilere profesyonel dememizin nedeni profesyonel davranıp her şeye katlanabilmeleri. Hakedeni alkisladigim gibi haketmeyene hakaret de ederim. Burda hakareti hakettigimi dusunuyorsan buyur et.

hakareti kimseye edemezsin öyle bişey yok bu cümleyi bunu söylemek için yazdım sen büyük BEŞİKTAŞ takımı futbolcularına teknik direktörüne yönetimine hakaret ve küfür edebiliyorsan BEŞİKTAŞLI OLAMAZSIN bunu herkese söylüyorum bende çok kızdım son dakikalarda titriyordum heyecandan ben neden etmiyorum küfür hakaret herkes yazı yazarken bi kaç kez düşünsün küfür ve hakaret etmek isteyen gitsin diğer forumlarda edebiliyorsa etsin burda buna izin vermeyiz :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı eski inönü

Fenerin hocası bile yok kenarda oyuncu degiştirirken Emre'ye sorup degiştiriyor. Yazık ki biz bunlara maç veriyoruz gercekten yazık

Çevrimdışı Sedat_BJK

Kendimiz caliyoruz kendimiz oynuyoruz. Es es maci balkes maci sivas maci 2 tane brugge maci takimin kotu oldugunu bilic gormez mi..

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı ALDENYX

Taraftarimiza bi tavsiyem var kimseye beste yapmayin kardesim millet 10 sene tasiyan alex i bile bu kadar simartmadi
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı f_madida

Demek ki 33. haftaya gs ve fbden 4 puan onde girmediysek sampiyon olmamiz imkansiz...
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Türkay

Bu derbiyi kazanmak fenere 3 puan kattı. Gs derbisinden de 3 puan almışlardı. Sonra ne oldu? Bir hafta sonra puan kaybettiler. Bu işler böyle yürüyor neden şampiyonluktan umudu kesiyorsunuz onu anlamıyorum?
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:47:56
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bence bu atışmalar olmasa bu kadar motive olmayacaklardı.

Aksine ben bu atışmaların Feneri ikinci yarı alevlediğini düşünüyorum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Attila

Sampiyonluk sansimiz kesinlikle suruyor, cunku gecen seneye oranla lig yarisinda cok daha az kirilganiz. Onun da sebebi yapilan takviyeler olabilir, cunku gecen sene yedek kulubesinde buyuk yokluk cekmistik. Yalniz su var; rakip 10 hatta 9 kisi kalsa bile rakip kalede cogalip baski kuramiyoruz. Olmus bitmis bir Feneri bile yenemedik.

Fener, normalde Gokhan Gonul, Meireles, Kuyt gibi 3 as oyuncusundan mahrum ciktigi maclarda puan almakta oldukca zorlaniyorken bizi yenmeyi basardi. Biz ikinci yarida iyi oynadik derken bile rakip kalede cogalamadik. Hatta macin bitis dudugunden once Gunay'in yaptigi serbest vurusta bile 2-3 adamimiz orta sahaya yakin bir yerde, 4-5 tanesi de rakip ceza sahasinin disinda bekliyor. Eeee nasil rakip kalede baski kuracagiz?

Tore sagdan gelecek, ya da Olcay (Sosa) soldan gelecek, ceza sahasinda 5-6 kisinin arasindan Ba gol yapacak oyle mi? Yok oyle bir dunya! Rakip ceza sahasinda hic aktif degiliz. Bu yuzden de ani ataklar ve sutlar disinda zor pozisyon bulup, kume dusmeye oynayan kucuk takimlardan bile baski yiyoruz.
Senol Gunes

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

adam hiç takmıyor ulan utanır insan 7 derbi bir tane galibiyet yok 1 kez hamzaya veriyorsun 2 kez arapa kaybediyorsun az utanır insan kimse gelipte bana bilici savunmasın KORKAK bir insan o kadar benim için
Olimpiyattaki maçlarda pozisyonumuz bile yok düşün ya!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ilhan

Şu maçı izleyen bir GS'li şampiyonluk kutlaması yapsa hiç şaşırmam, her iki takımda birbirinden rezil, birisinde iç savaş çıkmış sözüm ona Cumhuriyetleri yerle bir olmuş, diğerinin başında korkak bir komutan ve askerleri.

Çevrimdışı f_madida

Taraftarimiza bi tavsiyem var kimseye beste yapmayin kardesim millet 10 sene tasiyan alex i bile bu kadar simartmadi

Katiliyorum, sene sonu satsinlar katara 17 veriyorlarsa hic durmasinlar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolga

bir stadımız bile olmadan Fener'den tam 12 maç fazla oynadık, ne avantajı eğer ortada bir avantaj varsa bunu korkunç dezavantajı avantaja çeviren bu takım yaptı. Ben sene başında ilk 5 i bile başarı görüyordum ve şimdi şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum bu takımın. Hocayı da eleştiriyorum bazen ama şapka samanı karıştırmadan
İlk 5 başarı mı farkında değilsiniz galiba burası Beşiktaş.

FEDA sezonunda bile formamız 3. olduysa bu takımın başına sıradan bir hoca getirsek bile yine en kötü 3. olarak bitirirdik.

Tabi ben burada Bilic'in topladığı puanı eleştirmiyorum aksine fazla puan topladı bu yüzden de normal şartlarda arayı açabilirdik diyorum.

Ama maalesef bu sezon Fb ve Gs'de kritik maçların hepsini kazandılar ve biz de derbileri yenilince herkes kafa kafaya geldi.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı nannan

İyi kadro çıktı, iyi oynadık, ama hücum oyuncularımız istediklerini bir türlü yapamadı. Kaybetmeyi haketmedik. Çok pis bi şekilde gol yedik Necip sağolsun.
Dünyanın sonu değil. Hala yarışın içindeyiz. Fener gol atamıyor, gs çok gol yiyor. o puan kaybetmez bu puan kaybetmez diye düşünmeyin bence. 2 hafta ara geliyor, tek kulvarda devam ediyoruz. İstediğiniz kadar üzülün, sinirlenin; bu takım sonuna kadar bu yarışın içinde olacak arkadaşlar.

Çevrimdışı Geovani

Kazandığımız sivas rize başakşehir aklıma gelmeyen daha bir sürü maç,kazandığımızda kaybettiğimiz maçlar...iSTİKRARın her zaman yanındayım ama wiinner hocalıktan eser yok,maç başlangıçı yapayım tutarsa tutar...İyi hoca iyi bir satranç oyuncusu gibidir,kazansakta aynı şeyleri yazacaktım...
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı cisse557

Haklısın hakaret edebilirsin. Bana göre ben edemem ama sen böyle düşünüyorsan edebilirsin.

Ama burada edemezsin. @Necmi abi kaç defa uyardı beni küfür edeni neden yasaklamıyorsun diye.

35 maçtır burada en az 80 kişi küfür etmiştir. Birini bile atmadım yasaklamadım mesajı sildim geçtim.

Ama artık yeter. Dediğin gibi herkesin olduğu gibi benim de sabrımın sonu var.
Senin sabrin varsa herkesin var. Ne zaman stat başlığına girsem konu dışı yorumlar okumaktan artık bakmaz oldum. Necmi abi kaç kere uyardı hala konu dışı devam ediyor. Hakaret edenler kadar konu dışına çıkanlar da insanları rahatsız ediyor. Rica etsem hakaret edenleri banladigin gibi konu dışı yapanları da banlar mısın?  Etikse etik.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:49:34
  • Beşiktaş / Bodrum
Bizim sıkıntımız şu. Çok az yıldız gördü son 10 yılda bu takım.

Görünce de suyunu çıkarıyor sevgiden. Normalde Ba Brugge maçından sonra taraftara '' bazıları farkında değil vs '' söylemlerde bulunamaz.

Bulunamamalı. Dokunulmaz olduğunu hissettiriyoruz adamlara. Ya bu kadar yapışmayacaksın adamlara ya da onun seviyesinde 7-8 adam olacak ki salamayacak kendini.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALDENYX

Beşiktaş Yönetiminin yarından itibaren alacağı karar sezonu kaçincı bitireciğimizi gösterebilir...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:51:15
  • Beşiktaş / Bodrum
Senin sabrin varsa herkesin var. Ne zaman stat başlığına girsem konu dışı yorumlar okumaktan artık bakmaz oldum. Necmi abi kaç kere uyardı hala konu dışı devam ediyor. Hakaret edenler kadar konu dışına çıkanlar da insanları rahatsız ediyor. Rica etsem hakaret edenleri banladigin gibi konu dışı yapanları da banlar mısın?  Etikse etik.

Yine konu değiştiriyorsun. Peki bildiğin gibi yapalım.

Stad başlığına gün içinde hiç girmediğim bile olabiliyor. Futbol bölümü benim kontrolümde. Bu isteğini @Necmi abi görsün etiketledim değerlendirmeye alsın yönetimde.

Ben o sırada burada belirlediğimiz kural çerçevesinde hakarete karşı tutumumu aynı şekilde sürdüreceğim.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı src35

futbolculara, teknik direktörlere, yöneticilere profesyonel dememizin nedeni profesyonel davranıp her şeye katlanabilmeleri. Hakedeni alkisladigim gibi haketmeyene hakaret de ederim. Burda hakareti hakettigimi dusunuyorsan buyur et.
profesyonellikle hakaret edilebilirlik arasında nasıl bir baglantı kurulabilecegini düşünüyorum, bulamıyorum.

sözleşmelerinde hakaretlere katlanır mı yazıyor?

haketmeyene hakaret edemezsin, protesto edebilirsin, tepki gösterebilirsin. ama hakaret olmaz.

Çevrimiçi Samet Ç

bir stadımız bile olmadan Fener'den tam 12 maç fazla oynadık, ne avantajı eğer ortada bir avantaj varsa bunu korkunç dezavantajı avantaja çeviren bu takım yaptı. Ben sene başında ilk 5 i bile başarı görüyordum ve şimdi şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum bu takımın. Hocayı da eleştiriyorum bazen ama şapka samanı karıştırmadan
İlk beş mi şaka mısın sen ? Biz sizin yüzünüzden geriye gittik.

Çevrimdışı eski inönü

En son Lucescu zamanı derbileri domine etmiştik dimi. Peki hatırlayalım bakalım o kadroda kimler vardı. Bi kere kalende Cordoba vardı. Dünya markası. Önünde Zago-Ronaldo. 1. sınıf tecrube ve kalitede geri 3lü. Önlerinde Guinti vardı Milandan gelmişti. Ayaklı tecrubeydi resmen. Her topu olumlu kullanıyordu. Orta sahanda Sergen vardı büyük maçların büyük oyuncusu. anlatmaya bile gerek yok. o yoksa Tümer vardı İlhan vardı. Bunlar isyankar ikiliydi. Kötü giden macta isyan ederlerdi. Takımı ve taraftarı ayaga kaldırırdı, ruh verirdi. Şimdi bu saydıgım isimlere denk gelebilecek kalibrede kac tane oyuncumuz var mevcut kadroda?

Etiketler: