25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209102 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

@Çağrı hocam sadece Fuck Of demedi bu arada.Ana avrat girdi direk.Ama tekrarını göstermediler bile.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bence sosa kalsın oyunda son 2 dakkaya kadar. Olcay girer onun yerine. Demba Ba elinden geleni yaptı, adam tek başına insaf! Sosa'ya bağırdı kaç defa kızdı gelsene diye.. Yalnız bırakıyo özellikle Sosa
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Avanti

Çevrimdışı Asi Ruh 1903

Demba ba yine hayattan vazgeçmiş gibi bugün

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Takımı korkak oynatmıyor 50 metrede kaşılıyoruz adamları nerdeyse.

Takım oynamıyor bugün Bilic'in eleştirilecek bir yanı yok strateji olarak.

Aynen öyle aldığı her topu yana ya da geriye attı.Sosa da çok etkisiz olcay girmeli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:11:46
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Napmalı @Çağrı abi

iyice kızdırmalı Fenerliler :D

Valla böyle giderse maç 1-0 kaybederiz. Ben olsam Sosa Olcay değiştiririm devre arrasında.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Olacak olan şu Bilic tıpkı Liverpool maçındaki gibi 70 lere kadar 0-0 götürüp Fb'nin risk almasını bekleyecek.

Eğer 70 e kadar gol yersek ortadaki 3lü den birini çıkarıp Olcay'ı alacaktır.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:12:21
  • Beşiktaş / Bodrum
Çok büyük hatalar yapmazsak buradan en kötü 1 puanla döneceğiz ama işte stoperler.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çok büyük hatalar yapmazsak buradan en kötü 1 puanla döneceğiz ama işte stoperler.
Katılıyorum
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Sedat_BJK

Formasini cikaran oyuncuya nasil kart gosterilmez anlamis degilim..

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Tolga

Bu arada bu maçta en az 1 gol bulamazsak ben puan alabileceğimizi düşünmüyorum çünkü bu savunmayla biz kesin gol yeriz :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu arada bu maçta en az 1 gol bulamazsak ben puan alabileceğimizi düşünmüyorum çünkü bu savunmayla biz kesin gol yeriz :)
Yav hücuma çıkalım biraz diyorum, bu sefer arkada boşluk vericez zaten stoperler rezil :D

Çevrimdışı ALDENYX

0-0 atlatmamız iyi oldu ilk yariyi oyun olarak eşit ..kişisel hatalardan 2 pozisyon verdik.. 60 dk. gol yemessek fb iyice yorulacak sonra çakacaz ... 0-2 .... :halay:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Asi Ruh 1903

Savunmamız facia fakat hücum da facia Allah sonumuzu hayır etsin  :akuma:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:14:37
  • Beşiktaş / Bodrum
Webo giriyor iyice karambole çevirecekler maçı mutlaka önde basmamız lazım yoksa kaza bela girecek bu top Canerin bir ortasında 1-0 bitecek maç.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Tolga

Webo tam da böyle maçların adamı başımızı ağrıtmaz umarım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:16:33
  • Beşiktaş / Bodrum
Ba Egemen'den bile ağırsan şuan düşünmen lazım bazı şeyleri gerçekten.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Demba baya top getirmezsen gol bekleme.ileride çoğalamıyoruz,gökhanı kullanamıyoruz.sosa 20 metrede oynuyor.veli bildiğimiz gibi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Webo tam da böyle maçların adamı başımızı ağrıtmaz umarım.
Valla biraz ağrıtacak gibi inşaAllah yanılırım..

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:18:10
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Fener değişiklik hakkının hepsini kullandı..

Çevrimdışı ALDENYX

kuyt da çıkıyor 3 değişiklik hakkaları bitti..60 gol yemeyelim kesin GALİBİZ..... 0-2...... :halay: :halay:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:18:51
  • Beşiktaş / Bodrum
Topuzu öne atıp bekiri beke alacak galiba.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: