Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5936592 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Türkay

Bence de başka bir şey hiç salon gibi durmuyor, gereksiz büyük. Bize şöyle baskı kurulabilecek kutu gibi, sahaya sıfır ve 15.000 kapasiteli bir salon lazım :tabe:

Bura tabi ki bize gelmez Chicago Bulls oynuyor orda.  :lol: Ama ABD deki en önemli sporun arenası da haliyle büyük olur zaten nerdeyse 15000 den aşağı kapasiteli salon yok ABD de.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı BRK

bizim su dis kaplama isi ne oldu? Bir kac ay once, örnekler takilmisti, ama hic bir haber yok... baslandimi? Ne zaman baslanacak? Cunku kapali - eski acik sutunlarin kaplamasi baslayabilir, neyi bekliyorlar? Catiyi mi?

Çevrimdışı Anıl

Numaralı'da üst yatay kirişlerede mi beton atılıyor :alala:

Çevrimdışı Efe

ay sonu yeni açıkta tahminime göre 10 tane testere kiriş kalacak bu 10 testere kirişi aynı anda yerlerine koyup kalıplasalar ortalık yıkılır heralde :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Numaralı'da üst yatay kirişlerede mi beton atılıyor :alala:

evt onlarda betonlanıyor çiçekler çok harika çalışıyor yine inşallah yarında devam eder bu çalışma yağmur altında :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Oktay

evt onlarda betonlanıyor çiçekler çok harika çalışıyor yine inşallah yarında devam eder bu çalışma yağmur altında :eyes
bu Hız Şubat sonunu gösteriyor  :) efe Liverpool maçına geldimmi stadı bitmiş görebilirsin  :ok:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bu basket salonu maketi faik herhalde. Zemin basketbol zemini değil. Amblem Vodafone çakması.

Çevrimdışı Çağrı

Arkadaşlar Süleyman Seba Spor Forumunda Futbol ile İlgili Yeni Düzenlemeler Tamamlandı.

Her Şeye Olabildiğince Kolay Ulaşmanız İçin Mümkün Oldukça Yalın Düzenlendi.

İncelemenizi , Önerileriniz Var Önerilerinizi , Sık Kullananlara Teşekkürlerimi , Kullanmayanlara Da Aramıza Katılmasını Tavsiye Ediyoruz.

En Büyük BEŞİKTAŞ
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı TØLGA

Bu basket salonu maketi faik herhalde. Zemin basketbol zemini değil. Amblem Vodafone çakması.
  adını yazmiyimda öyle bir proje var gercekten  :evillol:
Bizle alakasi yok sadece
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı serti67

Allahım şu oluklu kufekileeeriii gormezz olaydimmmmm :s20: aklım bunlarda kalicak ya laaaa bole Nie düşünülmediki
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı idil

26 şubat liverpool tek maç için stat açılsa olmuyo mu ya, koltuğa filan da gerek yok prekastlarda destekleriz biz  :D
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı cagdas44

Adı biraz sakıncalı olan bu yapıyı bulmak için fotoğrafı bilgisayarınıza kaydedin ya da url sini kopyalayın. Google Görsellerde arama kısmındaki fotoğraf makinası simgesine tıklayınca url yi yapıştırarak ya da fotoğrafı yükleyerek orjinal binayı ve pek sakıncalı :D adını öğrenebilirsiniz.

Çevrimdışı Factatum

Krasnodar stadında Küfeki başlamış bizimki daha açık renkte ve düz ,kanalsız olacak

Bittiğinde çok kıyak bir stad olacak belli. Kolon aralarındaki profiller de çok şık duruyor. Keşke bizim stadta kolonlar simetrik aralıkta olsaydı. 

Çevrimdışı Efe

bu Hız Şubat sonunu gösteriyor  :) efe Liverpool maçına geldimmi stadı bitmiş görebilirsin  :ok:

14 ocakta gelicem ya biterse diye :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

ysariusta

• Ziyaretçi

Beşiktaş bir semtin adıdır. Fenerbahçe bir mahalle. Galata diye bir yer var ama orada saray yok! Semtin çocuklarıdır o tribünlerde herkes birlikte otururken kapalı ortada yer kapmak için geceden stada gidip yatan adamlardır Çarşı diye bildiklerimiz. Ancak semt o kadar gani gönüllüdür ki; kiliseside mevcuttur, türbesi de camiside. Caminin bahçesinin arkasında maç öncsi toplanıp içki de içilebilir istenirse. Kabataş Lisesi gençlerinin yıllarca lokomotif olduğu sporcu geleneği Seba ile eksiksiz bir vücut bulur kendisine. Halen Beşiktaş Jimnastik Kulübünün resmi varsisi Kabataş Lisesidir. Kısacası kökleri bir semtte olan, o semtin insanının değerleriyle bugünü görmüş bir kulüptür Beşiktaş. Semt takımından ben bunu anlıyorum. Semt bu değerleri taşımasaydı "digitürkü iptal ederim gider semtte izlerim semtin esnafı kazansın yazmazdı" anadoludan gelen biri buraya.
Kazlıçeşme vb çok sayıda yeni değer üretiliyor bu şehirde (bana kalırsa düpedüz rant yaratma çabası). Emlak işinden anlamam ama bu resimde anlaşılmayacak bir şey yok; Manhattanda bir daire fiyatı 1 000 000$ değildir. Hadi olsun. Sen onun çakmasını yapacaksın burada, daire fiyatları 1200 000 $ gibi olacak. Bu tutmaz. Bu patlar. Nitekim patladı da zaten. Bugün o projeden, müteahhitten alırsanız bu paralar ister sizden isteniyor. Emlak sitelerinde bakarsanız fiyatlar yarısı kadar falan. Bunu neden anlattım aynı tehlike Kazlıçeşmede de mevcut. O iki kule silüet yüzünden yıkıldığında ortada metrekare fiyatı falan kalmaz. Kaldı ki o alanda AVM vs şişkinliği var. İstanbulda 200 küsur AVM var. Başka metropollere bakarsanız bu sayı 15 50 aralığında. Yani 150 tanesi fazla. Şimdi bu şişirilmiş emlak krallığı patladığında Dolmabahçe'nin değeri değişir mi? Değişmez.
Öğlen öğlen bir kazlıçeşme mesaisi olmuş dayanamadım yazayım dedim. Bu stadın burada yenilenmesi isteği buradaki rantla ilgili değildir. Ulaşım değildir. Semttir. O semtte kucaklaşabiliyoruz çünkü.
Birde allah aşkına nedir o YD dönemi projesi çıkmış gene ortaya. Yahu arkadaş ne zaman gerçekçi bir proje sundu o adam. Maket bile değil hayal sattı hayal. Verirsin bir grafikçiye çizer sana çok güzel bir şey. Millet bayılıyordu üstünde kartal figürü falan olan bir şey vardı. Taraftar projesi. Gerçekçi olmayan bi dünya zihni sinir projesi. Bitti bitiyor işte keyfini sürün.

ysariusta

• Ziyaretçi

adını yazmiyimda öyle bir proje var gercekten  :evillol:
Bizle alakasi yok sadece
neden yazmıyorsun yabancı dilde aynı anlama gelmiyor nasılsa.  :kop: BOK Arena. Gençler, Can Yücel tavsiye ederim. Biraz rahat ama abartmadan elbette.  :ok:

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı cagdas44

Beşiktaş bir semtin adıdır. Fenerbahçe bir mahalle. Galata diye bir yer var ama orada saray yok. Semtin çocuklarıdır o tribünlerde herkes birlikte otururken kapalı ortada yer kapmak için geceden stada gidip yatan adamlardır Çarşı diye bildiklerimiz. Ancak semt o kadar gani gönüllüdür ki; kiliseside mevcuttur, türbesi de camiside. Caminin bahçesinin arkasında maç öncsi toplanıp içki de içilebilir istenirse. Kabataş Lisesi gençlerinin yıllarca lokomotif olduğu sporcu geleneği Seba ile eksiksiz bir vücut bulur kendisine. Halen Beşiktaş Jimnastik Kulübünün resmi varsisi Kabataş Lisesidir. Kısacası kökleri bir semtte olan, o semtin insanının değerleriyle bugünü görmüş bir kulüptür Beşiktaş. Semt takımından ben bunu anlıyorum. Semt bu değerleri taşımasaydı "digitürkü iptal ederim gider semtte izlerim semtin esnafı kazansın yazmazdı" anadoludan gelen biri buraya.
Kazlıçeşme vb çok sayıda yeni değer üretiliyor bu şehirde (bana kalırsa düpedüz rant yaratma çabası). Emlak işinden anlamam ama bu resimde anlaşılmayacak bir şey yok; Manhattanda bir daire fiyatı 1 000 000$ değildir. Hadi olsun. Sen onun çakmasını yapacaksın burada, daire fiyatları 1200 000 $ gibi olacak. Bu tutmaz. Bu patlar. Nitekim patladı da zaten. Bugün o projeden, müteahhitten alırsanız bu paralar ister sizden isteniyor. Emlak sitelerinde bakarsanız fiyatlar yarısı kadar falan. Bunu neden anlattım aynı tehlike Kazlıçeşmede de mevcut. O iki kule silüet yüzünden yıkıldığında ortada metrekare fiyatı falan kalmaz. Kaldı ki o alanda AVM vs şişkinliği var. İstanbulda 200 küsur AVM var. Başka metropollere bakarsanız bu sayı 15 50 aralığında. Yani 150 tanesi fazla. Şimdi bu şişirilmiş emlak krallığı patladığında Dolmabahçe'nin değeri değişir mi? Değişmez.
Öğlen öğlen bir kazlıçeşme mesaisi olmuş dayanamadım yazayım dedim. Bu stadın burada yenilenmesi isteği buradaki rantla ilgili değildir. Ulaşım değildir. Semttir. O semtte kucaklaşabiliyoruz çünkü.
Birde allah aşkına nedir o YD dönemi projesi çıkmış gene ortaya. Yahu arkadaş ne zaman gerçekçi bir proje sundu o adam. Maket bile değil hayal sattı hayal. Verirsin bir grafikçiye çizer sana çok güzel bir şey. Millet bayılıyordu üstünde kartal figürü falan olan bir şey vardı. Taraftar projesi. Gerçekçi olmayan bi dünya zihni sinir projesi. Bitti bitiyor işte keyfini sürün.

:claps: +1903 +  :claps:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Arkadaslar kapalida en uste bir sira daha prekast gelecek mi ?

Çevrimdışı TØLGA

Allahım şu oluklu kufekileeeriii gormezz olaydimmmmm :s20: aklım bunlarda kalicak ya laaaa bole Nie düşünülmediki
aslında çok zor birşey değil oluklu yapılması yapılır verin bir cnc freze bana ben bile yaparım basit bir iş istenilsin yeterki  :biggrinking:
[ Son Düzenleme: 17 Aralık 2014, 20:56:21 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

ysariusta

• Ziyaretçi

Arkadaslar kapalida en uste bir sira daha prekast gelecek mi ?
orada sanırım engelliler için özel prekastlar olacak

ysariusta

• Ziyaretçi

Öndeki yıkılmayan duvrla benzesin diye olabilir.

Çevrimdışı TØLGA

orada sanırım engelliler için özel prekastlar olacak
abi benim anlamadığım engelli diyince tekerlekli sandalyeliler geliyor benim aklima direk onlar nasil cıkacak oraya  :alala:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı emre

Teşekkürler FİKRET ORMAN muhteşem bir proje daha :kop:

Bu Yapı  Oklahoma da yapılmış olan BOK CENTER... Birileri O harfini değiştirerek eğlenmek istemiş. Google dan araştırabilirsiniz bayaa foto çıkıyo tribün yapısı olarakta bizim stada benziyo harbiden.

Çevrimdışı demir_kArtAl

Stat a yürüyerek gelmek, sonra maç saatini beklemek of offff ... gs lilere acıyorum  :lol:

Niyeki onlarda yürüyerek gidiyorlar. Sanayi durağında iniyorlar metrodan, ordan edirne istikametine doğru tem den yardıyolar  :evillol:
"remzin kartallar gibi manileri yen, aş; layıktır bu vasıflar sana ey şanlı beşiktaş"