Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5936453 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Anıl

spor salonumuzla beraber küfeki tarihe geçti gerçekten
:)
Teşekkürler FİKRET ORMAN muhteşem bir proje daha :kop:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı idil

:kop: oltaya gelme dikkatli ol :D @mactaupe

yine fb ye phoshop yapıldıgını sonradan farkettim ama acayip kötüsünüz ya yapmayın şunu  :bawling:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı yigitcan1903

neyse ben daha fazla dayanamıyacağım herkese iyi akşamlar. :by2:
Sepeti doldurdu gidiyo  :evillol:

yine fb ye phoshop yapıldıgını sonradan farkettim ama acayip kötüsünüz ya yapmayın şunu  :bawling:
mactaupe sana sazan dediler  :icool:

Çevrimdışı SDemirsoy

hoaydaaaaaa sadece J harfi şop :D

Çevrimdışı Abdullah

hoaydaaaaaa sadece J harfi şop :D
Yalnız orta taraftakileri unutmuş ahmet abi onlardan anlaşılıyor sanki  :evillol:

Yalnız orta taraftakileri unutmuş ahmet abi onlardan anlaşılıyor sanki  :evillol:
abdullah resim çok güzel  :ok:
[ Son Düzenleme: 17 Aralık 2014, 17:39:39 panky ]

Çevrimdışı Anıl

Görüldüğü gibi anlaşılmıyor :evillol:

Çevrimdışı Türkay

kardeşim sen gel istanbula benim de 15 yaşında oğlum var hep beraber gideriz takma kafana tüm forumda gelir emin ol :ok:

Düşünmesi bile heyecan veriyo abi  :bandit: İnşallah bi gün mutlaka gelicem   :)
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Abdullah

profil resmin gardaşım arka taraf

Teşekkür ederim abi özel bir çabayla çektik. Anıtkabir'i boş yakalamak pek kolay olmuyor malum.  :D

Çevrimdışı Türkay

Basket sahamız da stat gibi yerin altında olsa ya tabi hayal ama  :bandit: Hatta belki kazarken gömü falan da bulurduk  :lol:

Çevrimdışı SDemirsoy

bilmiyor bozma kardeşim bozma :evillol:
@mactaupe  nin birazdan çıkıp benim aleyimde konuşanlar faiktir tsk iyi aksamlar demesi lazım abi @panky

@mactaupe  nin birazdan çıkıp benim aleyimde konuşanlar faiktir tsk iyi aksamlar demesi lazım abi @panky
:)

Çevrimdışı idil

O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Anıl

Basketbol salonu olarak en beğendiğim salon NBA'de Golden State Warriors'un salonu Oracle Center. Gerçekten muazzam duruyor :tabe:

Çevrimdışı Türkay

Basketbol salonu olarak en beğendiğim salon NBA'de Golden State Warriors'un salonu Oracle Center. Gerçekten muazzam duruyor :tabe:

Bu konu da United Center der susarım salon değil orası başka bir şey  :lol:

Çevrimdışı dogu1903

nba deki herhangi bir salon zaten muazzam duruyor :D

Çevrimdışı Anıl

Bu konu da United Center der susarım salon değil orası başka bir şey  :lol:
Bence de başka bir şey hiç salon gibi durmuyor, gereksiz büyük. Bize şöyle baskı kurulabilecek kutu gibi, sahaya sıfır ve 15.000 kapasiteli bir salon lazım :tabe:

Çevrimdışı Anıl

nba deki herhangi bir salon zaten muazzam duruyor :D
Bazıları sahaya çok uzak veya pota arkaları çok çirkin duruyor. Bence Nba'de ki en iyi plana sahip olan Oracle Center :)