Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 189 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5957474 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Türkay

Bi sorum var Galata köprüsünün o deniz tarafında ki yoldan dümdüz hiç bi yere sapmadan yürüsek bizim stada ulaşabilir miyiz? Denize baka baka  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı yigitcan1903

Galiba başkasına verdiler ayak yapıyor ondan bir şey çıkmaz çatı için :D @yigitcan1903
Bana da öyle geliyo
Bu arada küfekiler bomba olmuş :evillol:

Çevrimdışı SDemirsoy

Bi sorum var Galata köprüsünün o deniz tarafında ki yoldan dümdüz hiç bi yere sapmadan yürüsek bizim stada ulaşabilir miyiz? Denize baka baka  :bandit:
karaköyden yürürsün  :) @Türkay arada bir deniz kaybolur ama :D

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Türkay

Stat a yürüyerek gelmek, sonra maç saatini beklemek of offff ... gs lilere acıyorum  :lol:

Karaköy salı pazarı tophane oralardan yürü ileride stadyumdasın  :)

Çevrimdışı yigitcan1903

Dolmabahçe'ye doğru Vodafone Arena'yı göreceksin sakın şaşırma  :evillol:

Krasnodar stadında Küfeki başlamış bizimki daha açık renkte ve düz ,kanalsız olacak

Çok güzelmiş :ok: Yalnız sütunları bayağı bir kalınlaştırıyor umarım stada girebiliriz :evillol: :evillol:

dünyaca ünlü pes 2015'e gelen güncelleme ile bjk seçilebilen takımlar arasına girdi cinconun burnu düşer artık

Çevrimdışı ahmetx

küfeki tarihe geçer..  :icool:
spor salonumuzla beraber küfeki tarihe geçti gerçekten
:)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Türkay

Karaköy salı pazarı tophane oralardan yürü ileride stadyumdasın  :)

Bi gün mutlaka yapıcam bunu kafama koydum abi :)

Çevrimdışı Türkay

Dolmabahçe'ye doğru Vodafone Arena'yı göreceksin sakın şaşırma  :evillol:

Abi ne şaşırması heyecandan denize atarım ben kendimi  :lol:

Çevrimdışı idil

ya küfeki işi de baya şatafatlı gözüküyo yalnız... çevre düzenlemesine filan da laf ettik ama bu da baya uzun iş gibi  :s20:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı SDemirsoy

spor salonumuzla beraber küfeki tarihe geçti gerçekten
:)
burda J Haarfi tarihe geçer :D @ahmetx

Stat a yürüyerek gelmek, sonra maç saatini beklemek of offff ... gs lilere acıyorum  :lol:

Köprü çevresinden yarım ekmek balık almadan gelme. Yok kaçırdım dersen camiye gelmeden sağda benzin istasyonunda köfteci var. Şekerim düştü  :uyucam:

Çevrimdışı idil

@ahmetx haydaaaa bu resimler nerden geçiyo elinize abi  :)
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı ALI RIZA

araba çarpmadıgı sürece evet :) yada tranvay ezmediği zaman da olabilir  :kop: :kop:

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Sutlas

Çevrimdışı ahmetx

@ahmetx haydaaaa bu resimler nerden geçiyo elinize abi  :)
@mactaupe bugün bence sen hiç yorum yapma  :lol:

ben yapmıştım 1 ay önce arkadaşlardan bazıları gerçek sanıp atlamışlardı da...
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı cisse557

Krasnodar stadında Küfeki başlamış bizimki daha açık renkte ve düz ,kanalsız olacak

Kanallı isteriz.

Bi gün mutlaka yapıcam bunu kafama koydum abi :)
kardeşim sen gel istanbula benim de 15 yaşında oğlum var hep beraber gideriz takma kafana tüm forumda gelir emin ol :ok:

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Abdullah

Çevrimdışı ahmetx

neyse ben daha fazla dayanamıyacağım herkese iyi akşamlar. :by2: