Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5936729 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Abdullah

rahmetli sayın süleyman sebanın cenazesinde az sayıdaki insanın tezahüratının nasıl bir ses çıkardığını gördüğüm için aynen sana katılıyorum.hatta orada aramızda da konuşmuştuk tribünler yapıldığında stad dolunca muhteşem olacağını . o zaman daha sadece kapalının kabası bitmişti abdullah kardeşim. :tabe:
Televizyondan da hissediliyordu abi hatırlıyorum  :)

Çevrimdışı TØLGA

Abi bizim taraftarın bu kadar yüksek desibellere çıkmasındaki en büyük etken tüm taraftarın besteleri ezbere bilip olabilecek en iyi şekilde bağırmalarından kaynaklanıyor. Çatı sesi boğmayacak ses net bir şekilde gidecek sahaya bu daha etkili olur bizim taraftar aynı etkiyi yansıtır aynı şekilde.  :)
Dikkatinizi çektimi bilmiyorum akşamki taraftar tezahürat olarak konyadaki taraftardan daha iyiydi doğrusunu söylemek gerekirse
birde şu baskı altına alma olayını bırakmasalar akşam biraz haa huuu ıslık oldu ama uzun süre sürdürmediler marşa dönüyolar hemen
90+da özellikle ne varsa bağırcan baskı altına alcan maç sonu yap goygoyunu vodafone arenada bu çok önemli :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi Necmi

Abi çatal merdivene en çok karşı çıkanlardandım ama hem bu söylediklerine hak veriyorum. Hem de düzeltilmesi gerekirse zaten düzeltilir. Bu hali daha güzel olacak taraftar doluyken ama köşelerde 4 merdiven değil de 3 merdiven olursa biraz daha iyi olabileceği kanaatindeyim.  :)
Abdullah köşelerde çift çıkış olması banada anlamsız geldi ama iki fazla olurken demekki tek yetersiz kalıyor bizim stadımızın köşe kapasitesi çok fazla çıkışlar geçen kişi sayısına göre hesaplanmıştır ve tek çıkış yetersiz kalmıştır bazı şeyleride doğru olup olmadığını kullanarak tecrübe etmek gerekiyor bazı konular kullanma tecrübesiyle değiştirilebilinir maç bitiyor hakem düdüğünü öttürüyor aynı anda 42000 kişi çıkışlara geliyor buda çıkış başına 1300 kişi falan düşüyor çıkışlar aşağıda ve çoğunluk yukardan aşağı doğru yüklenecek peki o yüklenme esnasında kapıdan çıkmak için bekleyen guruplar ne olacak o baskı onları nereye sürükler bırak yoğunluğu tribün çok dik birini şöyle bir iteklesen 3-4 basamak aşağı gider bu itekleme çıkışların önünde olduğunda 3-4 basamak giden nereye gider direk alt tribündekilerin üstüne çünkü o itişme esnasında öndekilerin kendilerini koruyabilecekleri bir durum yok ama çatalda direk çıkışların önüne bariyer konacak ve yukardan gelen baskıda bariyer set olacak ve çatallaştığı içinde uç bölgeler baskıdan kurtulacak trafikte böyle değilmi bir bölgede hız istemiyorsan bariyer koyarsın akışı kontrol edersin

Çevrimiçi Necmi

yeni açığa koyulmayan o üç sırayı sonradan yapmak mümkün mü necmi kardeşim.
mümkün Ahmet abi :D

Çevrimdışı Haldun

Çevrimdışı Sedat_BJK

Vodafone Arena Facebook sayfasından... Mustafaya tekrar tekrar geçmiş olsun.. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur.

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı TØLGA

hangisi mabet soldaki üçlüden
mabet yok orda yaa mavi baretli olan gökhan türkmen ondan şettirdim ben  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı omerow

Dikkatinizi çektimi bilmiyorum akşamki taraftar tezahürat olarak konyadaki taraftardan daha iyiydi doğrusunu söylemek gerekirse
birde şu baskı altına alma olayını bırakmasalar akşam biraz haa huuu ıslık oldu ama uzun süre sürdürmediler marşa dönüyolar hemen
90+da özellikle ne varsa bağırcan baskı altına alcan maç sonu yap goygoyunu vodafone arenada bu çok önemli :ok:

%100 katiliyorum. Acikcasi ben izlerken cok sinirlendim dun. Totenham tum hatlariyla yuklenip, bizim takimi bogup, tehlike yaratiyorlar, bizimkiler "kartal gol gol" diye bagiyorlar. Bu tribun liderlerinin bunlara cok dikkat etmesi lazim gercekten. Bu yonumuzu gelistirirsek, sahada oynanan macla cok daha uyumlu tezahurat+islik olayini becerebilirsek dehset olur gercekten. vodafone arena'yi dar ederiz rakibe, kimse de oyle kolay kolay puan alip gidemez.

Çevrimdışı Deniz

Fotolarda @bjk_mabet yok arkadaslar.o bu tarz reklamimsi seyleri pek sevmiyor :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı forzatunga

stad dolduğunda çıkışlar mıkışlar tefferruat kalacak ya gözükmeyecek bile merak etmeyin sadece eski açık-kapalı köşe yırtığı portatif tribün olsa kafi.

Zemin önemli zemin, gördük ki bizim topçular kaliteli halı gibi zemine çok yatkın.Eğer gerçekten premier lig kalitesinde zemin olursa takımın performansına %10 ekleyin derim.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi su malum rampanın oradaki borular sanırım halloldu artık o konuya ben hakşm değilim fakat buradaki durum hakkında bir bilgin varmıdır??yani hangi asamadayız
Gaziler büfe çalışanlarıyla sohbet ettim onlar belediye çalışanlarıyla orda temas halindeler işin bittiğini ama aktif edebilmek için elektrikmi sumu bilmiyorum kesintisi yapmaları gerekiyormuş bunun onayı gerekiyormuş onu bekliyorlarmış bürokratik şeyler yani öyle söylemişler @WarrChief

Çevrimdışı Haldun

mabet yok orda yaa mavi baretli olan gökhan türkmen ondan şettirdim ben  :biggrinking:
anladım twittirdaki kankiniz :D

Çevrimdışı Kartal Ç

stad dolduğunda çıkışlar mıkışlar tefferruat kalacak ya gözükmeyecek bile merak etmeyin sadece eski açık-kapalı köşe yırtığı portatif tribün olsa kafi.

Zemin önemli zemin, gördük ki bizim topçular kaliteli halı gibi zemine çok yatkın.Eğer gerçekten premier lig kalitesinde zemin olursa takımın performansına %10 ekleyin derim.

çok doğru. halı gibi zemin sırf kerimin performansına %50 etki ediyor  :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Anil

bizim köşe yırtıklarının boyutu nasıl olacak? bilbao ile aynı mı ?
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2014, 18:24:03 Anıl ]

Çevrimdışı Haldun

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

cCc reisi cCc bir türlü göremedik yavv  :D
@SDemirsoy çok paylaştı resmini , Hatta olimpiyatta yan yana çekilmiş resmini Profil Fotosu yapmıştı :evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Haldun

@SDemirsoy çok paylaştı resmini , Hatta olimpiyatta yan yana çekilmiş resmini Profil Fotosu yapmıştı :evillol: :evillol:
paylaştı paylaşmasına da  , sınıfta 3. okulda 40. olan çocugun babasının fotosunu uhuyla mabedin yüzünün yerine yapıştırdıgı için göremedik  :D

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 12 Aralık 2014, 18:41:18
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
paylaştı paylaşmasına da  , sınıfta 3. okulda 40. olan çocugun babasının fotosunu uhuyla mabedin yüzünün yerine yapıştırdıgı için göremedik  :D
hahahahaha o adam bu kadar güzel anlatılabilirdi ancak  :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi murat

Yeni açık localı eski açık locasız yapılsaydı eski açık 47 yeni açık 46 sıra yapılır ve kapasite olarak eşit iki tribün yapılabilirdi.şu anki haliyle eski açık 10 bin yeni açık 14 bin 500 kişilik olacak.eski açığın üstü yapılsa dahi en fazla 1000 kişi artacaktı.Geovani bin dediği gibi Dolmabahçe tarafından bakıldığında arkadan prekast görünmesi de hoş olmazdı.ufak tefek eksikliklerin olması doğaldır çünkü çok önemli bir noktada yapıyoruz stadımızı.

Çevrimdışı Haldun

Çevrimdışı idil

%100 katiliyorum. Acikcasi ben izlerken cok sinirlendim dun. Totenham tum hatlariyla yuklenip, bizim takimi bogup, tehlike yaratiyorlar, bizimkiler "kartal gol gol" diye bagiyorlar. Bu tribun liderlerinin bunlara cok dikkat etmesi lazim gercekten. Bu yonumuzu gelistirirsek, sahada oynanan macla cok daha uyumlu tezahurat+islik olayini becerebilirsek dehset olur gercekten. vodafone arena'yi dar ederiz rakibe, kimse de oyle kolay kolay puan alip gidemez.

konuyu anladım, ben de ıslık konusunda katılıyorum sizlere ama kartal gol gol gol zaten rakibe baskı tezahuratıdır, üst üste ve güçlü bir sesle defalarca söylenince rakibin dikkatini dağıtır, top kaybetmesine yol açar, Avrupa da da buna benzer tezahuratlar vardı izlemiştim  :ok:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı TØLGA

konuyu anladım, ben de ıslık konusunda katılıyorum sizlere ama kartal gol gol gol zaten rakibe baskı tezahuratıdır, üst üste ve güçlü bir sesle defalarca söylenince rakibin dikkatini dağıtır, top kaybetmesine yol açar, Avrupa da da buna benzer tezahuratlar vardı izlemiştim  :ok:
haaa huuuu ıslık kadar etkili değil ama bence   :bandit:
bu arada akşam ntvsporda maç önünde tvye çıktın gene maçların ünlü insanı  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı idil

haaa huuuu ıslık kadar etkili değil ama bence   :bandit:
bu arada akşam ntvsporda maç önünde tvye çıktın gene maçların ünlü insanı  :biggrinking:

hahahaaa evet öyleymiş bikaç arkadaşımdan daha duydum  :D onu geç ingilterede yaşayan arkadaşım söyledi ingiliz kanalına da çıkmışım  :lol: :lol:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.