7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş
7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş Skor : Kayserispor 0-1 Beşiktaş Tarih : 15.10.2016 Saat : 17:00 Stadyum : Kadir Has Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 97466 defa] 7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı raichu

Şu ana kadar görünen yanlışlar bana göre tabi.

Transferlerin geç ve nitelik olarak eksiklik yapılması
Müzmin Sakat Gökhan Gönül'ün alınması
Gomez'in yerine Saatçi alınması
Sosa'nın yerine çok farklı özellikte bir oyuncu alınması

Şenol Hoca'nın belkide bu sebeplerden dolayı oyun sistemini değiştirmesi
en önemlileri
en üstteki de birinci sebep bence

Çevrimdışı EMİR EMRE

Caner kac orta kesti?
Kac korner kullandi?

Beni karijmacindiye damgaladiniz sonra. Hadi elestirin caneri de.
Kornerden zaten gol cok olmaz ama caner saga korner atmaya giderse o atak donusu gol olabilir bizim kaleye.

Sabaha kadar mac oynansantoplari caner yerine karijmaya kestiririm. Azicik objektif olun.

Ne oynadigimiz belli degil. Iyi de kotu de diyemiyorum. Sacma diyorum.

Aboubakar ise skandal. Tek kelime skandal.
Hu arada bu huson bu atibayi atar benden soylemesi. Ofsayt diye 3 kisi itiraz ediyor bu sari kartli atibanin ustune kosuyor.

Licktvde dikkattennkacmasin yonetim goreve. Bak nenzamandir yaziyorum operasyon kokuyor bu cok serefli licktv ortassha mucadelesini 2 sefer agir cekim yPiyor. Sonra mahmut uslu konusuyor

maçtan önce 54 maç sarı kart yemeyen centilmenlik abidesi diye haber yaptılar, ben de içimden kızıyordum ulan defansif orta saha biraz sert oynar görecek tabi sarı kartı diye. nitekim tam bir usta işi sarı kart gördü, soldan yardıracaktı nakoulma, iyi faulle arkadaşının hatasını kapattı.

caner fena değil ama çok isabetsiz oynuyor bugün, ikinci yarı inşallah asist ve asistler yapar

Çevrimdışı mylife1903

kimse alınmasın ama "türkiyenin barçası"ndan "6 yılda şampiyon olan beşiktaş"a dönmüş vaziyetteyiz
üstelik bu sistem 3 yılda kurulup 1 transfer döneminde yerle bir oldu.bu kadar büyük hata yapılmaz şaka gibi
hani m.demirkol söylemişti "bjk nın bu sezon şampiyon olamaması için 7 hata üst üste yapması lazım"diye biz bu yaz bildiğin doğru bir şey yapmamışız
6 yilda bire donmemiz icin 8-10 tane daha gol kacirip, haksiz bir kirmizi gormemiz ve 90. Dakikada ofsaytten golle yenilmemiz lazim, ki bu uzak ihtimal deeel bugun

Çevrimdışı Orhan_

Abou çıkmıyor 2. yarıya

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı cisse557

kayseri zayif ondan. Karsida bir osmanli olaydiiiiiii
Osmanlı olaydı kontralardan yemiştik zaten çoktan

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı worns

Ben oyunu Akhisar ve Rize maçlarına göre daha iyi buldum. Atak sürekliliğimiz var, ön grup rakip savunmayı karıştırıp gol imkanları da yarattı. Talisca ön ikilinin arkasında daha serbest bir rolde ve sürekli kullanılırsa burada verimli de olabilir. Orta alanda ozi ve gökhan inler olabilse Atinin yanında daha da fazlasını yapabiliriz mevcut sistemde. Bu dizilimden kolay vazgeçmenin anlamı yok. Kadro yapımızla uyuşuyor. 2 tane gol rahatlıkla çıkabilirdi ve bence skor buradaki yorumları olumsuz yönde etkiliyor.

Aboubakar konusundaysa bu kadar pozitif değilim elbette. Büyük bir hayal kırıklığı olma yönünde hızla ilerliyor. Kaçırdığı gol mental ve teknik açıdan santrafor özelliklerinden yoksun olduğunu gösteriyor. Form tutsa da hiçbirimizi tatmin etmeyecek bir oyuncu. Devre arası yeni arayışlara girmek lazım yol yakınken dönelim bı işten. Şimdi çıkıp 2 gol atsa da fikrim değişmeyecek.

Çevrimdışı raichu

6 yilda bire donmemiz icin 8-10 tane daha gol kacirip, haksiz bir kirmizi gormemiz ve 90. Dakikada ofsaytten golle yenilmemiz lazim, ki bu uzak ihtimal deeel bugun
abi sıkıntı zaten bu futbolla hakemlere şanssızlıklara çok takılırız biz
geçen sene hakemi de kaleye sokuyorduk yeri geldiğinde

Çevrimdışı raichu

Çevrimdışı Çağatay

q7 girsin tamam ama abu yinede çıkmamalıydı
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Alper1903

Bizim ihtiyacımız olan "hakemler Beşiktaş'ın üzerine mi oynuyor? renkliler mi kollanıyor? hakemini de yerim, federasyonunu da, renklisini de tek oturuşta yerim bana sökmez bunlar" diyebilecek bir futbolcu. Geçen sene Gomez'di bu oyuncu bu sene yok.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

q7 girsin tamam ama abu yinede çıkmamalıydı
İyice bitirdi adamı bence Şenol Hoca oyundan çıkartarak, bakma biz burada gömüyoruz ama..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bizim ihtiyacımız olan "hakemler Beşiktaş'ın üzerine mi oynuyor? renkliler mi kollanıyor? hakemini de yerim, federasyonunu da, renklisini de tek oturuşta yerim bana sökmez bunlar" diyebilecek bir futbolcu. Geçen sene Gomez'di bu oyuncu bu sene yok.
Güzel noktaya parmak bastın bizim transfer döneminde en çok bahsettiğimiz konu buydu lider oyuncu. Şu an takımda lider oyuncu yok hadi onu geçtim liderlik vasıflarının yarısına sahip başka bir oyuncu da yok.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı 38life

Tosic bize yedirecek sonunda.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

bu aboubakar simdi bizim malımızmı? yoksa begenilmezse portoya geri dönecekmi? benim bildigim 6 milyon € verilip 1+4 yillik anlasma saglanmiş, ffp nedeniyle bir yil kiralik onsan sonra 4 yil bizim oyuncumuz. umarim dogru degildir.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bu aboubakar simdi bizim malımızmı? yoksa begenilmezse portoya geri dönecekmi? benim bildigim 6 milyon € verilip 1+4 yillik anlasma saglanmiş, ffp nedeniyle bir yil kiralik onsan sonra 4 yil bizim oyuncumuz. umarim dogru degildir.
Doğruya eğer yüzyılın balonu açık ve net.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yasin02

Orta sahamız oyundan düştü
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ofsayt ama yine de helal olsun sana Fabri :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Jukebox

Oğuzhan ve Gomez lazım bize.

Çevrimdışı 38life

İkinci yarı daha kötüyüz...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Alper1903

Güzel noktaya parmak bastın bizim transfer döneminde en çok bahsettiğimiz konu buydu lider oyuncu. Şu an takımda lider oyuncu yok hadi onu geçtim liderlik vasıflarının yarısına sahip başka bir oyuncu da yok.

Benim görebildiğim bir tek Caner var işte kendince bir şeyler yapmaya çalışıyor o da az biraz. Şu an ihtiyacımız olan forvet ve 10 numara pozisyonu. Talisca'nın yerine adam alınacağını sanmam, forvete bakıyorum yakın civarlarda bir tek Eto çarpıyor gözüme. Bir 5-6 milyon daha harcayıp lider, kaliteli forvet almazlar bu yüzden en mantıklısı Eto.

Çevrimdışı Berat

Etiketler: