7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş
7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş Skor : Kayserispor 0-1 Beşiktaş Tarih : 15.10.2016 Saat : 17:00 Stadyum : Kadir Has Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 97459 defa] 7.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yasin02

Değişiklik tahminleriniz ? Bu arada Necip'e çok sert müdahele yapıldı
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Savaş

Ulan Gomez bizi yaktın sende yanasın. Atamayasın inşallah sene sonuna kadar gol mol.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

aboubakar net bir forvet oyuncusu değil. kanatta oynatmak lazım illa oynayacaksa.

santrfor olarak 10 üzerinden 2 ise kanatta en azından 6 oynar diye tahmin ediyorum.
Bu haliyle kulübede bile oynayamaz, yavaş, ani bir kaç patlaması oluyor onun dışında sönük. Bariz kötü futbolcu bunun formsuzlukla ilgisi yok.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

hakem'e karşı oynuyoruz.

üstelik bizde birşey oynamıyoruz.

Hoca batırmaya başladı rize maçı bugün bu maç.

Bir takımın taktiği ile bu kadar oynanmaz bugün ne oynadığımız belli değil.

Çevrimdışı Jukebox

:bawling:

Çevrimdışı b.damatoglu

Ahmet Bulutun bize soktuğu kazığın haddi hesabı yok

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Fizik güç yok.
Hız yok.
Hava topu yok.

Nasıl zenci lan bu?
Kimse neden benim teorime inanmıyor ki :( Saatçi bence kendisi, Gerçek Aboubakar Brezilya'da Fluminense de başka bir adla oynuyor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Berat

Şenol Hoca'ya factory reset lazım.

Çevrimdışı raichu

geçen seneki sistemi koruyamamak imkansız gibi birşeydi, ama bozmayı başardılar
bunda emeği geçenlere selamlar

Çevrimdışı Yasin02

Caner ile Atiba her yerdeler. İkinci yarı oyundan düşmezler inşAllah
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Çağatay

evet malesef gomezin yerini dolduramadık
ve evet malesef sosanın yerini dolduramadık
ama yeni gelenler farklı özelliklerde de olsa
yenilere göre bir sistem şimdiye kadar neden oturtulamadı ???
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı ilhan mansız

Baskılı oynuyoruz. İnşallah kazanacağız. Yalnız bu aboubakar bu takımda oynayamaz. Kaçırdığı pozisyonda önemli değil, sahada kaçak oynaması çok tiksindirici, adeta ben sakatlanmayayım da ne olursa olsun derdinde.

Çevrimdışı Alper1903

Gomez'le ilgili hiçbir şey düşünmüyorum boşuna umutlanmaya gerek yok. Ha gelirse manyak gibi sevinirim orası ayrı. Sırf bu yüzden Eto'yu devre arası görmek istiyorum. Eto'yu da pek sevmem ama gol atar mı? Sana o güveni veriyor mu sahada? Evet.

Çevrimdışı AmaralGürses

Pozisyonu gördüm ben de maalesef.. acı gerçek şu ki; Hugo Almeida olsa 1-0 öndeydik.

Demba Ba-Mario Gomez ile başlayan kaliteli forvet serimiz ne yazık ki bu sene son buldu bu sene. Ya sezonun devre arası Acil önlem alınacak ya da cenk'ten büyük işler bekleyeceğiz.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bu haliyle kulübede bile oynayamaz, yavaş, ani bir kaç patlaması oluyor onun dışında sönük. Bariz kötü futbolcu bunun formsuzlukla ilgisi yok.

yok yav formla alakası yok kumaşı iyi değil belli, illa oynayacaksa ilerde yer kaplamasın sinir harbi yaşamayalım diyorum.

şu 11 adamdan 10 tanesi o pozisyonu gol yapar, bu şansla ve formsuzlukla açıklanamaz, bariz yetenek meselesi.

caneri de hiç beğenmedim bir tane orta yapamadı bu maç, bir tane yaptı yalan olmasın onu da marcelo izledi.

Çevrimdışı mylife1903

"Ya Şenol Hoca Portekiz liginde 19 gol attırmış adama Türkiye'de 30 gol attırır"  :steamed:
Porteki liginde portoda 19 gol
Atan adam turkiyede ancak ve ancak 9 gol atar

Oyun quaresma ve adriano'yu istiyor.

Çevrimdışı 38life

Sıkıntı büyük. Şenol hocaya birşeyler olmuş.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı legendmaster

bu arada napoli evinde romaya yeniliyor 1-3 dk 90

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Beyler kizima alışverişe ciktik nasıl oynuyoruz yine ölü toprağı mi var ustumuzde
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı RevivaL

Sıkıntı büyük. Şenol hocaya birşeyler olmuş.
Tüm kanat oyuncuların formsuzken kanat oyuncusu olmadan çıkarılan kadroyu eleştirmek anlamsız geliyor.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Futbolu matematik işini sanıyorlar, sanki bu kadar kolay, bu adamın background'u nedir? Necip abi bi tutturmuş yahu bu adam şampiyonlar liginde 6 gol atmış, acaba bakmış mı o golleri kime attığına?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Mert dombra bu dedim linc ediyodunuz bak ne oldi sindi. Fikrasina gulunmeyen adamdan beter ettiniz beni

Beyler kizima alışverişe ciktik nasıl oynuyoruz yine ölü toprağı mi var ustumuzde

rize maçının aynısı abubakar yine rize maçında ki gibi %100 lük bir gol'ü kaçırdı bu sefer daha net kale ağzında kalecinin üstüne vurdu.

Yemeden şansa bi gol lazım uzaktan duran toptan penaltıdan(Bu hakemle zor tabi)

Çevrimdışı Alper1903

Bunu yazın söyledim abi bir futbolcu herhangi bir ligde 20 gol barajını aşamamışsa TR'de aşma ihtimali yok. Ligin psikolojisi farklı. Kaldı ki daha Aboubakar'ın golü yok.

Etiketler: