2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 187 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481136 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Asrin kadrosunu beyenmiyorsun arkadasim
Ftye versen bu kadroyu 5 sene ustuste sampiyon yapar

Ft ye şuan ki fb kadrosunu da versen şampiyon yapar  :D onda ki lobi real madrid de yok en büyük silahı da namoğlu messi onun kadar sonucu etkileyemez.... Ama onun elinden 2 sene de Gomez-Talisca-Cenk-Marcelo-Babel-Pepe sini al başkan dayanmaz çorap değiştirir gibi başkan değiştirir gs her satışta. Bu adamları satıp duruyorlar yerlerini dolduramazlar ve sene sonu başak ya da k.paşa alırsa ligi ya o gider ya başkanlarını gönderir.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mayguntr

Moting ve Kono gecen sezon arti bu senenin ilk doneminde toplamda 6-7 gol atmis adamlar. Babelinki 21. 

Elemanlarin ortalamsi devre basi 2-3 gol yapiyor. Bize min 5-6 birakacak kanat lazim.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Moting ve Kono gecen sezon arti bu senenin ilk doneminde toplamda 6-7 gol atmis adamlar. Babelinki 21. 

Elemanlarin ortalamsi devre basi 2-3 gol yapiyor. Bize min 5-6 birakacak kanat lazim.

Hesabı hangi sıralamaya göre yaptın bilmiyorum ama 5-6 gol zarar yazar ligde kalmaya ise yeterli. babel zaten 15 gole katkı yapıyordu sene de ilk yarı tüm takım gibi o da serdi gelenin 20 + yapması lazım ki ort kurtarsın 1-2 sıra için ise hedef gerçi şu saatten sonra De Bruyne-Eriksen-Salah-Mbappe-Kane yapmazsak 1 şansı yok zaten  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mayguntr

Hesabı hangi sıralamaya göre yaptın bilmiyorum ama 5-6 gol zarar yazar ligde kalmaya ise yeterli. babel zaten 15 gole katkı yapıyordu sene de ilk yarı tüm takım gibi o da serdi gelenin 20 + yapması lazım ki ort kurtarsın 1-2 sıra için ise hedef gerçi şu saatten sonra De Bruyne-Eriksen-Salah-Mbappe-Kane yapmazsak 1 şansı yok zaten  :D
17 mac var onumuzde, 70 gole ulasmadan sampiyonluk cok zor. Yani atilmasi gereken 40 gol var. Ki bence imkansiz bu sayiya ulasmamiz mevcut kadroyla. En iyi ihtimalle ustun bir performans saglarsa Burak 15 atar.Geriye 25 gol kaliyor. Defans 5 atsa totalde geriye 20 kaliyor.
Adem bi 6-7 atsa, 4-5 Lens+Q7, 3-4 orta sahadan, 6-7 de diger kanattan gelirse bence ilk iki sansimiz olur.

Dedigin gibi adamlar gelmedigi surece mevcut kadrodaki kanat + orta sahadan boyle bir sayi gelmesi imkansiz gerci de.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Ocak 2019, 23:48:54
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Pjaca için 12-15 M € arası zorunlu opsiyon konuşuluyor.
Umarım böyle bir hata yapılmaz.
Hayır o parayı verebilecek gücümüz varsa Talisca'yı alırdık.
Bu fiyat eder mi etmez mi bilimmez ama veremeyiz heralde bu paraları :alala:

Çevrimiçi murat

Nasıl bir oyuncu grubu ile başarılı olunacağını biliyorumda o oyuncular kimler bilmiyorum.öyle aman aman futbolcularada ihtiyaç yok aslında doğru harmanı bulmak önemli.şenol hocanın taktiğine uyan oyucularda belli aslında.kanatların biri gole yatkın ikinci forvet tarzında diğeri savunma arkasına kaçabilen driplingle zorlayan (orta açanı sever tabi ama bence gereksiz) pas oyununu becerebilen , santraforu fizikli , havadan yerden etkili arkasında içeri dalabilen uzaktan şutu iyi bir santrafor arkası bir 6 ve bir 8 şeklinde.örneğin hocaya gomez demba cenk abubakar cenk negredo güven pektemek vs arasından seç desen gomez demba cenk abubakar sıralamasından seçer.10 numara pozisyonunda sosa talisca layiç ozi  al birini desen talisca sosa sıralaması yapar büyük ihtimalle oziyi 3 numaraya koyardı.sağ açıktada töre volkan şen q7 versen bence sağlıklı töre ile volkan şen arasında bir tercih yapardı.babel ve q7 ile pas oyunu oynanmıyor.babele verince şut kovalıyor q7 ye verince orta.layiç topu aldığında aradan kaçmayan iki kanat varken birşeyler beklemekte hayalcilik olur.

Çevrimdışı Liquidator

SON DAKİKA: Cuma günü ligde Akhisarspor'a konuk olacak Beşiktaş'ta yeni transferler henüz TFF'ye bildirilmiş değil.

şaşırdık mı??

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi murat

Başkanın öyle bir imza atacağını sanmıyorum.en büyük verdiği para demba ba içindi sanırım.12-15 ne vereceği belli olmayan bir oyuncu için çok para.

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaş, Adriano'nun takımdan ayrılma ihtimali olması sebebiyle Dijon forması giyen sol bek Oussama Haddadi ile ilgileniyor. (TRT Spor)

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı sosyalkartal

O KONOPLYANLA buraya gelecek  :lol: :lol: :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş, Adriano'nun takımdan ayrılma ihtimali olması sebebiyle Dijon forması giyen sol bek Oussama Haddadi ile ilgileniyor. (TRT Spor)

Bırakın gelsin. Değişim dediğin böyle olur  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

O KONOPLYANLA buraya gelecek  :lol: :lol: :lol:
Gelecek gelecek diyor herkes inşallah gelir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

SON DAKİKA: Cuma günü ligde Akhisarspor'a konuk olacak Beşiktaş'ta yeni transferler henüz TFF'ye bildirilmiş değil.

şaşırdık mı??

ciddi misiniz yuh ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı alimm

Çok 💰 bizim için .... ayrıca sakatlık mevzusu önemli... sıkıntı yok ise 1.5 sene kiralık 7-8 m € opsiyon olabilir...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Necmi

kimse birşey yazmamış  :alala:

Çevrimiçi Necmi

mylife bile ortalıkta yok

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı mylife1903

Sivasli daglis gundeme gelmis

Arkadas bu yonetimi anlamiyorum ben
Sivasin kiraladigi adama neden salca oluyorsun git kendin kirala sezon basi

Dunyanin en is bilmez yoneticisi olsa besiktas gibi takima gider en kotu buyuk takim cikmasi bakarsin
Zaten barcadan realden ilk11 oyuncusu alacak degilsin
Ya adriyano gibi senelerce oynamis azicik sakatlik sorunu olani
Ya pepe gibi senelerce kirbaclanmis olanini
Ya da karijma o havuza girip kalici olamamislari alacaksin

Iki senedir sagbek ariyon neden daha once aklina gelmedi daglis

Çevrimdışı tuncaboylu

kimse birşey yazmamış  :alala:
Forum açıktı da biz mi yazmadık? :) :)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Forum açıktı da biz mi yazmadık? :) :)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kapalımıydı :alala:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Muhayer Oktay sağlık kontrolünden geçmiş :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sozkul

Muhayer'in bakışları bana pozitif elektrik verdi, güven duyulacak birine benziyor.
Ama biraz vücut çalışması lazım arkadaşlar ne biçim Almanya futbolcusu anlamadım, iyi çalıştırmıyorlar mı oralarda?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Muhayer'in bakışları bana pozitif elektrik verdi, güven duyulacak birine benziyor.
Ama biraz vücut çalışması lazım arkadaşlar ne biçim Almanya futbolcusu anlamadım, iyi çalıştırmıyorlar mı oralarda?
Gerçekten Almanya altyapısı gören birinin vücudunun bu kadar kötü olması garip geldi  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: