16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş
16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş Skor : Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 21.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Osmanlı Stadı Hakem : Alper Ulusoy Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 106113 defa] 16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Rakip yattı diyenler var Fener forumunda Allah'tan korkun arkadaş adamlar 90 dk bastı :D

Hakemler diyenler var ilk yarı sonunda pozisyon kırmızı kadrt penaltı siz aklınızı kaçırmışsınız ya da yaşınız çok küçük :D
Malum Fb forumuna girdim o kadar laçka ve ergence mesajlar yazıp ağlıyorlar ki birkaç mesaj okuyup çıktım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cursedofdragon

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş hiç duran top takımı değil
Güntekin Onay: 12 gol atmış duran toptan  :bandit:
R.D.: Ben yanlış hatırlamışım o zaman  :lol: :lol:

bu rıdvanda hep g.t olmaktan bıkmadı :D (gut)

Çevrimdışı Tolga

nereye gidiyon ?
azcık kudurtalım şunları  :kop:
Mesajları görünce dayanamadım çıktım :D

Çevrimdışı FuLL_MaNiAc

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş hiç duran top takımı değil
Güntekin Onay: 12 gol atmış duran toptan  :bandit:
R.D.: Ben yanlış hatırlamışım o zaman  :lol: :lol:

Geçenlerde de Böyle Bir Gafı Vardı :lol: Programın Adı %10 Futbol Olarak Değişmeli.  :kop:

Çevrimdışı Çağrı

2,35 puan ortalaması

2,27 gol ortalaması
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu arada Gomez'in golünde Quaresma'nın yaptığı orta çok iyiydi :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı laoban

mac sonu goygoycular tolgayi alkislamis. arkadas eline kizilcik sopasi alip kovalayacaksin bunlari.

Osmanlısporlu Bilal Aziz: ''Nasıl penaltı yok diyeyim? Top elime çarpıyor orada..Çift sarı kart ağır olurdu ama pozisyon penaltıydı''

Maç bitmiş pozisyonu söylüyor maç içinde söylesene gavast.

Çevrimdışı Çağatay

Mesajları görünce dayanamadım çıktım :D
Bende girsem dayanamazdim sanirim
Ilk mesajimda atarlardi beni :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Fatih_

Hoca Tore icin fiziki dususte dusunuyordum ama isinirkende bir sikinti yasadi riske etmek istemedum dedi.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Geçenlerde de Böyle Bir Gafı Vardı :lol: Programın Adı %10 Futbol Olarak Değişmeli.  :kop:

bu rıdvanda hep g.t olmaktan bıkmadı :D (gut)

Seviyorum o andaki yüz halini masum çocuk  :lol: :lol:

Çevrimdışı atalay

Zeminde buz tabakası vardı. Oyuncuların şikayet etmesi normal.

Çevrimdışı Çağrı

Konuk Aybaba gözler 2 derece filan açık :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bende girsem dayanamazdim sanirim
Ilk mesajimda atarlardi beni :D
Takipçi olarak girdim :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Osmanlispor oyun yapisi itibari ile bize bu ligde en ters takim.

Maçi haketmedik ama kazanma alişkanliğini geliştirdik. Gelecek adina umut verdi.

Pozisyona girmeden 3 gol attik. Sosa geldiğinden beri belki ilk safer bir maça direkman damga vurdu. Inşallah böyle devam eder.
Kayseri Maçı :) :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Osmanlısporlu Bilal Aziz: ''Nasıl penaltı yok diyeyim? Top elime çarpıyor orada..Çift sarı kart ağır olurdu ama pozisyon penaltıydı''

Maç bitmiş pozisyonu söylüyor maç içinde söylesene gavast.

O söylemek zorunda değil hakem diye o düdüğü eline alan görecek ya da o çizgi hakemi diye bedavadan para alanlar görecek. Hakemler  hakkımızı yiyor onları da yeniyoruz diye işlemek lazım bunu biraz da biz algı yapalım
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

2,35 puan ortalaması

2,27 gol ortalaması
80 81 puan yapar bu ortlama sence kaç puan şampiyon yapar

Çevrimdışı AmaralGürses

Şansal ilk golde Tolga'nın yapacağı birşey yoktu diyerek beni yanıltmadı.
Beşiktaş'a zarar vermenin en iyi yolu tolga'yı gündemde tutmamak ve normal bir oyuncuymuş gibi lanse etmek

Şenol Güneş: "Kim ince ince doğranıyor, kim ne yapıyor, ben de her maçtan sonra bunları söylersem..Herkes konuşuyor. Bana sıra gelmez.."

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Nedense kronikleşen Tolganın kötü performansıyla maçlara hep 1 gol yiyerek başlıyoruz,  ve 2 gol atmak zorunda kalıyoruz, bu adam bu saatten sonra düzelmez bizde bu sıkıntıyı da çözemezsek ikinci yarı bu kadar kolay kurtulamayız çok canımız yanar.

Çevrimdışı Çağrı

Şenol Güneş: "Kim ince ince doğranıyor, kim ne yapıyor, ben de her maçtan sonra bunları söylersem..Herkes konuşuyor. Bana sıra gelmez.."

Hoca kendi yıpranmıyorsa sadece gündem oluşturması için bile bu toplara girmeli iyi yapıyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Adam net penaltı diyor söylesene maçta hakeme dürüst olun ne kaybedersiniz ki

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

80 81 puan yapar bu ortlama sence kaç puan şampiyon yapar

80 gören 2 takım çıkmaz bu sene.

77-78 bitirir ligi bence.

Fener'in fikstürüne bakmak lazım umarım alttaki 9 takım ile deplasmana gidiyordur.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şansal ilk golde Tolga'nın yapacağı birşey yoktu diyerek beni yanıltmadı.
Beşiktaş'a zarar vermenin en iyi yolu tolga'yı gündemde tutmamak ve normal bir oyuncuymuş gibi lanse etmek

tolganın son maçlarda hatasız yediği sadece 1 gol var o da osmanlının 2.golü

Etiketler: