14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum| 14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 2-1 Bursaspor Tarih : 10.12.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 76407 defa] 14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Orhan_

Şimdi 15 sene bu pozisyon dışarıdaydı diye konuşulur.

Çevrimdışı Orhan_

Oyundan kopmadan 2. 3. gol gelmeli.

Çevrimdışı Rasim

hakem satılık bülo olmasaydı duran top ve ya penaltıdan atardık derdim de akan oyunda bu hücum hattının gol bulması mucize adamlar ceza sahasına getirip getirip kontra yakalattırıyor bize biliyorlar nasılsa bizim takımın şut fobisini.

Kazanmamız için
marcelo necip 90 dk yı tamamlaması
kontradan gol yemememiz
hakemin bize duran top vermesi
şut çeken bir oyuncumuzun olması üstelik bir de kaleyi tutması bu arada Harun da bursa nın Muslera sı hatırlatayım.

gerekiyor. Sence bunların olma ihtimali kaç bence mucizelere kalmış işimiz.
:bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Gol atmışız  :D Cenk  :claps:

başka türlü zor atardık zaten.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı goktasoktay

Gökhan sol ayağıyla

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı goktasoktay

Gol olsa güzel olurdu

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Çevrimdışı AmaralGürses

Ben mi yanlış biliyorum, çizginin herhangi bir noktasındaysa ayak penaltı olmuyor mu? Yani illa içerde olmasına gerek yok diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Orhan_

Orta sahamızın 1 kişi fazla olması baskıyı kırmamıza yardımcı oluyor. Ayrıca ataklarımız da daha şekilli olmaya başladı!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı Orhan_

Ben mi yanlış biliyorum, çizginin herhangi bir noktasındaysa ayak penaltı olmuyor mu? Yani illa içerde olmasına gerek yok diye hatırlıyorum.

Ayak çizgide miydi? Ben dışarda gibi gördüm. Ayağının ucu bile dokunuyorsa penaltıdır. Tabi Gökhan'ın ayağından bahsediyorum.

Çevrimdışı Nouma7

Çizgi ceza sahasına dahil yani penaltı demek

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

beyler pozisyon çizgi üzerindeydi ve NET penaltıydı. gereksiz cümlelere girmeyin lütfen akıllı olun  :busted_cop:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

beyler pozisyon çizgi üzerindeydi ve NET penaltıydı. gereksiz cümlelere girmeyin lütfen akıllı olun  :busted_cop:

Tamamdır abi :D.

Çevrimiçi mellfred

Cenkle abuo neden oyunu izliyorlar

Çevrimdışı tangaz

oğuzhan ağır saçmalıyor çıkmalı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Orhan_

Tempomuzu düşürmeden oynamaya devam etmemiz lazım. Bursa'yı oyuna dahil etmememiz lazım.

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı tangaz

penaltı 2 geliyor 2 yalele yalele...............

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Penaltı tam da Ozi ye gömüyordum mesajda  :D

Etiketler: