Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 451815 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimiçi MUSTAFA_

son cümle çok doğru

ama orada yetenekten bağımsız adamlar teşvik ediliyor bizde bu yok
Artık var. Bizim gibi bir kulüpten bulmuşlar bir de. Şanslarını kullansınlar bu sene. Seneye 5 yabancı alınca bugünleri çok ararlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yani aslında fark daha da büyük olabilirdi, bu kadar az üçlüğe ve top kaybına (bunu hep yapıyoruz) bayağı iyi bir sonuç bile maalesef.
Önümüzdeki maçlar çok korkutucu görünüyor. Umarım fazla üzülmeyiz. Fikstürümüz berbat.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Şehmuz'un olayı zaten delicilik şutta atabilse bizde ne işi var atabildiği günde zaten bir üst seviyeye oynamaya gider.
Atamazsa bizdede isi olmaz !!!
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Atamazsa bizdede isi olmaz !!!
Bizde şutunu geliştirecek. Biz onu bir üst seviyeye hazırlıyoruz ve oynatacağız. Zaten biz iyi olursak da kimse bir yere gitmek istemez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı enesbjk

Sabırlı olun arkadaşlar daha ilk maçtan gömmeyin.

Çevrimdışı ALDENYX

Egehan bugün büyük hayal kırıklığı oldu. Takımdaki en büyük genç oyuncumuz olmasına rağmen en küçüğü gibi top kayıpları yapıyor. Kafası hiç sahada değil.
Top dagitmayi her atakda egehana vermicen hatta onun üstünden atisindan yararlanip pozisyonu bitircen en iyi el onun eli..alperen sadik furkan iyiler kisalar bu maci 5 kere izlesin faydasi olur.
[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2020, 17:38:59 ALDENYX ]

Çevrimdışı ALDENYX

Bizde şutunu geliştirecek. Biz onu bir üst seviyeye hazırlıyoruz ve oynatacağız. Zaten biz iyi olursak da kimse bir yere gitmek istemez.
Bende iyi olmasini istiyorum ilk hazirlik macindan beri diyorum bu çocuğun bol bol şut calismasi gerek yoksa furkan korkmazdan bir tik ileriye gecer cevikligi deliciligi Türk oyuncu olarak en son Hidayet Turkoglu görmüştüm.. çalisacak gerekirse antremandan sonra 4 saat calissin...
[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2020, 23:22:41 ALDENYX ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bende iyi olmasini istiyorum ilk hazirlik macindan beri diyorum bu çocuğun bol bol şut calismasi gerek yoksa furkan korkmazdan bir tik ileriye gecer cevikligi deliciligi Türk oyuncu olarak en son Hidayet Turkyilmazda görmüştüm.. çalisacak gerekirse antremandan sonra 4 saat calissin...
Özel Sırp koç getirdik bireysel antremanlar için. Oyuncular antreman sonrası koçla bireysel olarak çalışıyorlarmış. Ortam hazırlamışız, onlara çalışmak kalmış.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başantrenörümüz Burak Bıyıktay’dan Açıklamalar

“İlk resmi maçımızı oynadık. Bu durum genç takımımızda baskı yarattı. Maça çok kötü başladık. Maçın büyük bir bölümünde psikolojik baskıyı üstümüzden atamadık. Oyuncularım ilk resmi maçlarına çıkmaları nedeniyle söylememize rağmen herhalde biraz heyecanlandılar. Zaman zaman savunma direncini artırıp rakibe yakalayacak yerlere geldik ama gençliğin verdiği hatalarla maçın içinde kalamadık. Farkın 9-10 sayıya indiği bölümlerde basit hatalar yaptık. 8 saniye içinde bir top kaybı ve bir tane üçlük yiyerek maçı kaybetme noktasına geldik. Bunlar normal. Genç bir kadro olduğumuz için bu tip durumlar olacaktır. Yavaş yavaş bir arada oynamayı öğreneceğiz. Daha iyi mücadele etmeyi öğreneceğiz. Kaybetsek de daha enerjik ve mücadele eden bir takım olmamız lazım. Bugünkü maçı tecrübesizliğe ve heyecana veriyorum. Amacımız hem maçları kazanmak hem de oyuncuları yetiştirmek. Bunlar kısa vadede olacak işler değil. Her maç üstüne bir şey koymamız lazım. Bundan sonraki maçlara bakacağız.”

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Özel Sırp koç getirdik bireysel antremanlar için. Oyuncular antreman sonrası koçla bireysel olarak çalışıyorlarmış. Ortam hazırlamışız, onlara çalışmak kalmış.
Bak bu guzel iş, yabanci oyuncularida bu bolgeden getire bilirdik birde furkan haltalinin suresi yukari cikmali ayak oyunlari sutu iyi...yerli fucka.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bunu yayan Beşiktaşlılar hiç iyi iş yapmadılar. İki tık aldılar güldüler ama oyuncu için sıkıntı oluşturdular. Sonuna kadar desteklemeleri lazımdı. Daha sezonun ilk maçında sınıfta kaldılar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Dünyada basketbol ile gram ilgisi olmayıp baskete gol diye bağıran bir taraftarın basketbol şubesi ile sürekli dalga geçmesi ve sürekli genç çocukları linç etmesi boş iş. Şube bugün bu durumdaysa bu durumun en büyük suçlusu taraftardır futbola gösterilen ilginin onda biri baskete gösterilmiyor. Keşke aynı reaksiyonu çocukların maaşı ödenmediğinde veya şubenin paraları iç edilirken de gösterebilselerdi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dünyada basketbol ile gram ilgisi olmayıp baskete gol diye bağıran bir taraftarın basketbol şubesi ile sürekli dalga geçmesi ve sürekli genç çocukları linç etmesi boş iş. Şube bugün bu durumdaysa bu durumun en büyük suçlusu taraftardır futbola gösterilen ilginin onda biri baskete gösterilmiyor. Keşke aynı reaksiyonu çocukların maaşı ödenmediğinde veya şubenin paraları iç edilirken de gösterebilselerdi.
Gölge etmesinler, desteklerini de istemiyoruz. Senelerdir basketbolun tüm gelirleri futbola, futbolun tüm borçları da basketbola aktarılıyor. Bu bu sene de devam ediyor. Altınordu olayını araştırsınlar, görürler. İyi gün taraftarlarından bıktık. Senelerdir ilk defa böyle fırsat yakalamışız oyuncularla dalga geçiyorlar. O dalga geçtikleri oyuncu da en yetenekli gençlerimizden bir tanesi. Herkes fanatizmini futbola saklasın. Biz bize yeteriz basketbolda.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Amator yada porofesyonel basket oynamis nerdeyse tum oyuncularin basina gelebilecek sanssiz bir pozisyon yasamis ki nba  da bile gordugum oyuncunun tam elinden cikacakken top hafiften kaymis benimde oyak renault da oynadığım donem basina gelmis bir olaydir... ki serbest atislarim peter naumoski nin bir tik altiydi...furkan haltali benim gozunde eski olimpiyokoslu Fucka   dir.

Çevrimiçi levitate

Bunu yayan Beşiktaşlılar hiç iyi iş yapmadılar. İki tık aldılar güldüler ama oyuncu için sıkıntı oluşturdular. Sonuna kadar desteklemeleri lazımdı. Daha sezonun ilk maçında sınıfta kaldılar.

sıkıntı olmamalı ben olsam daha motive olurdum

destek konusunda hep sıkıntıyız zaten ya abartıyoruz ya yok ediyoruz

mantıklı düşünebilip bunların dengesini kursak bu halde olmazdık zaten
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

ING Basketbol Süper Ligi 2.Hafta Kartal

1. Çeyrek Sonucu

Basketbol Beşiktaş 14-27 Fenerbahçe Beko

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk Yarı Sonucu

Basketbol Beşiktaş 36-54 Fenerbahçe Beko

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

3. Çeyrek Sonucu

Basketbol Beşiktaş 53-65 Fenerbahçe Beko

Beşiktaş Tarihi
★★★