21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş
21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş Tarih : 20.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Pendik Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Aleks Taşçıoğlu - Emir Eray Eyisoy - Alper Akarsu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6279 defa] 21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Çevrimdışı Sefa Kara

Yine sıkıcı oyuna dönmüşüz yeni hoca ile maks 2 maç iyi oluyoruz.Her hafta yeni hoca getirelim bari şampiyon oluruz.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yok mücadele ediyorlarmış, yok kapasiteleri buymuş falan hikaye.
Rüyasında bu formayı göremeyecek adamlar ilk 11 de.
Onur, Tayfur  Umut gitsinler üstün mücadelelerini başka takımda göstersinler
Ulan iyice Anadolu takımı olduk.

Çevrimiçi gokhans

Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi tolga1903

Fernando santos bu oyuncu grubu çok adam yedi ısrar etme 8 9 yerliyle çıkacağın bir takım değil bu zorlama zorlayanlar rezil olarak gitti. Portekiz sonuncusuna hoca olsan 1 saniye oynatmicagin adamları koyup durma şu 11'e. Yönetim de psg şu bu başkan üst perdeden konuştu durdu getirdiği adam ads'nin sağ bekiyse bi durup düşünmek lazım.

Çevrimdışı Sefa Kara

Svenson da rebic gibi tesislerde söverek geziyor herhalde yoksa taraftarın sabrını da sınıyor olabilirler.

Çevrimiçi levitate

niye kıyamadın mı onur’a? :))
kapattığı açıdan yiyen onur değil :D o olsaydı keşke taşlardık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi uğur07

umut nayir ceza sahasi disindan ilk golunu atmis. sasirdik mi hayir. ben buna uyuz oluyorum arkadas pendik ... motor takilmis gibi bu havada oynuyor. ligden dusmek mi istemiyorsun. delikanli gibi her takima oyna arkadas. buyuk takim imajimizi da yitiriyoruz bu herifler yuzunden basacaksin ilk 15 dk takacaksin 2 tane herkes haddini bilecek. halil cucesi yirtiniyor sanki sampiyonluk maci pendigin. herkesi kahraman yapmasak olmaz valla

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi gokhans

Yok mücadele ediyorlarmış, yok kapasiteleri buymuş falan hikaye.
Rüyasında bu formayı göremeyecek adamlar ilk 11 de.
Onur, Tayfur  Umut gitsinler üstün mücadelelerini başka takımda göstersinler
Ulan iyice Anadolu takımı olduk.
muhtemelen rüzgar etkili oldu golde, birde mert çok kurtardı bizi kredisi çok bende :))

Çevrimiçi sEuL

Yine sıkıcı oyuna dönmüşüz yeni hoca ile maks 2 maç iyi oluyoruz.Her hafta yeni hoca getirelim bari şampiyon oluruz.

Karagumruk macinda iyi oynadigimizi dusunuyorsan o macin ilk 60 dakikasini yeniden izlemeni oneririm. Bu macta hic olmazsa bir iki pozisyon bulabildik - o macta Semih sapkadan tavsan cikarmadan once yine rezildik.

Çevrimiçi Talisca1903

hemen gol yemişiz önce basket maçını bitireyim sonra döneriz buraya
baskette işlem tamam 2. yarı buradada atarız 2 tane olur biter

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kapattığı açıdan yiyen onur değil :D o olsaydı keşke taşlardık

Zaten Onur luk bariz bir hata yok.
Gol önce Mert sonra da pazara giden Tayfura yazar 

Çevrimiçi Samet Demir

?t=RLrb64Ln_1H_5jNvoQqdFg&s=19
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Karagumruk macinda iyi oynadigimizi dusunuyorsan o macin ilk 60 dakikasini yeniden izlemeni oneririm. Bu macta hic olmazsa bir iki pozisyon bulabildik - o macta Semih sapkadan tavsan cikarmadan once yine rezildik.

Farkındayım semih sayesinde kazandık ancak bugün bakıyorum semih bile geri gitmiş.

Çevrimiçi Samet Demir

İyi bari kafası çalışan bir adam girmiş oyuna. Kondisyonu iyidir umarım.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gedson ortadan onu bomboş geliyor, sola araya bıraksa Semih kaleciyle karşı karşıya kalacak, Semih bakıyor pas gelmiyor ofsayta düşmemek için kendini kenara atıyor sonra da gelen pası saçma sapan kullanıyor.

Çevrimiçi sEuL

Bakalim Cenk'e ne kadar dayanabilecek teknik ekip.

Buyuk ihtimalle 80-85 arasi heralde.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi gokhans

Yeter kovun cenk’i maç sonu artık yeter lanet olsun…

Çevrimiçi Samet Ç

Cenk aynısından iki tane kaçırdı

Çevrimiçi sEuL

Aman Allah'im ya, bu Onur'u izlerken sinir krizleri gecirmemek elde degil.
(...), nasil dayaniyorsunuz suna
Adamin ayagina gelen her top rakipte, her top top kaybi, aga baslarim iyi niyetine bu nedir ya
Evde yumruklatmadik duvar birakmadi gereksiz herif

Çevrimdışı zubeyirbaya

girdiğimiz pozisyon bakımından pek bir farkı yok bu maçın diğer maçlardan. hatta orta sahada büyük zaafiyet var ona rağmen yine bi iyi kötü çaba var.

semih'in son tercihlerde özellikle çok kötü bir gün geçirdiğini de ekleyeyim. böyle çok günü olacak normal karşılıyorum. cenk'e yorum yapmam bence oynaması hata.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Onuru bile kesemeyen Svwnsonu ne halt etmeye aliyoruz?

Çevrimiçi Samet Demir

Rachica sen nasıl topçusun 2 tane topu da cenkin ayağına atamıyorsun. Adamın 2 golünü göz göre göre yedin.

Çevrimiçi Samet Demir

Değişiklik olmazsa ve şans da yüzümüze gülmediği sürece sabaha kafar oynasak gol atamayız.

Etiketler: