Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 256 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5028416 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı sallapati

Bugün stadtaydım.2-3 saat gezdim.Stadın içi inanılmaz inanılmaz inanılmaz. İnce işçilik mevcut şartlar sabit kalmak kaydıyla en az 2 yıl..Çevre düzenlemesinin bitmesi için bir o kadar daha ekibin girmesi lazım.. Videodaki misafir ispanyadan.Real sociedad sportif director yardımcısı.Yanındaki menajer Bayram Bey.Brezilyada bizim işlere bakıyormuş.Hatta Gökhan Keskin gittiğinde birlikte maçlara gidiyorlarmış..Bugün 2 futbolcumuzu izlemeye gelmişler.Stadı gezdirende Başkanın sağ kolu Engin Şen.(Kendisini bir gün buraya davet ettim soru cevap şeklinde bir kaç saat görüşebiliriz.tabi forum  yönetimi izin verirse).Saha maç yapmaya an itibariyle hazır..Şu bir gerçekki  mevcut koşullarda (yani parasızlıkta) mucize çıkartılmış.Stadın içi bildiğiniz avm olmuş..ŞİMDİLİK BU KADAR..

2 yıl derken? menajer Bayram Tutumlu mu? hangi oyuncularımızı izleyecekler? Gökhan Töreye paraları yetmez :D .. belki Kerim Frei i izleyeceklerdir.. İsmail boşa çıktı belki odur ...
 :D

Çevrimdışı aşığımsana

TFF denetime gelmiş.
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı eniscan667

Tff yetkilileri stadın ölçülerinin nizami olup olmadığını kontrol ediyor.(Ali fuat Duatepe)

Çevrimdışı cadavra

biz bu skorboardu kale arkalarına çektik ama sabri vurup taraftarın uzerıne dusurmesin skorboardları.

Çevrimdışı ahmetx

Hocam katılmamak elde değil PL'de kale arkaları çok güzel görünüyor. Bizde ise saçma sapa pankartlar, brandalar ve kartonlar asıp bütün görüntünün içine ediyorlar. Özellikle Stamford Bridge çok hoş görünüyor.
kale arkalarına kimse pankart asamaz asacak yer yok çünkü  :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Tff teftişe gelmiş :ok:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

biz bu skorboardu kale arkalarına çektik ama sabri vurup taraftarın uzerıne dusurmesin skorboardları.
  :evillol: :evillol: Ben sabriden çok İsmailin gaza gelip düşürmesinden korkuyorum :kop: :kop:

Çevrimdışı betoo38

Çevrimdışı aesenkaya

TFF denetime gelmiş.

Biri şu amcaya kösele ayakkabılarla halı sahaya bile sokmuyorlar artık desin lütfen.

Nasıl kapanış golünde yapıldıysa açılış golündede Onursal Başkanımız Merhum Süleyman SEBA'nın isminin yazılı olduğu tişörtün açılmasını isterim.Ve bunu yapacak vefa bizim bütün futbolcularımızda vardır diye düşünüyorum :) :)
[ Son Düzenleme: 04 Nisan 2016, 18:21:10 kutalmis.pinar ]

Çevrimdışı aşığımsana

ledleri çalıştırmışlar.. mavi ekran vermiş  :halay: :halay: :halay:
gündüz böyle aydınlıksa gece dusunemiyorum :)
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Nasıl kapanış golünde yapıldıysa açılış golündede Onursal Başkanımız Merhum Süleyman SEBA'nın isminin yazılı olduğu tişörtün açılmasını isterim.Ve bunu yapacak vefa bizim bütün futbolcularımızda vardır diye düşünüyorum :) :)

Yemin ediyorum benim aklıma gelmişti :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Yemin ediyorum benim aklıma gelmişti :D
Yapılacak yapılacak bak görürsün efsane çubuklumuzun arkasında SÜLEYMAN SEBA yazılı tişört açılacak :ok: :ok:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Mutlaka deneyin başınız dönene kadar,mideniz bulanana kadar döndürün şu atmosfer kaçmaz :busted_cop: :busted_cop:

Çevrimdışı ahmetx

hey yavrum hey ,yeni açık üstten sahanın görünüşü mükemmel ötesi
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

360 video

http://www.youtube.com/watch?v=F4XM93osCPk&feature=youtu.be
@Yusuf Tekeli bişey sorabilirmiyim burcun ne? Nerdeyse aynı şeyleri düşünüyoruz ve paylaştığımız benzer iletiler arasında saniye farkı var çok ilginç!! :icool: :icool:

Çevrimdışı sallapati

Çarşı maça gidiyor mabedden geçerek

Çevrimdışı GIUNTI

Tff teftişe gelmiş :ok:

Bu koltukların hali ne böyle?  :alala:

ne zaman sabitlemeyi düşünüyorlar acaba?

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Kat arası ledler sportoto tribünündede olcakmı??

Çarşı maça gidiyor mabedden geçerek

Yemin ederim gözlerim doldu şu fotoğrafları görünce..3 yıl boyunca iç saha maçlarında bile mabedin yanında geçip gidiyorduk başakşehire vs. Ama artık son maça gidiş mabedin yanından.En fazla 7 gün sonra artık gerçek evimize dönüş için bu yollardan geçeceğiz :claps: :sevinc :sevinc

Çevrimdışı ahmetx

keşke küfeki kolonlar çatıya kadar uzasaymış

keşke küfeki kolonlar çatıya kadar uzasaymış
Aynen abi tıpkı krasnodardaki gibi tipik kolezyum havası verirdi ama olsun bu bile benim aklıma kolezyum getiriyor :D :D

Kat arası ledler sportoto tribünündede olcakmı??

Hayır Kapalı,Denizbank ve Numaralı'da olacak.Çünkü 3'ününde ara katları birbirine denk :ok: