Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 170 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7399975 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi murat

biliyorum necmi abi düsünmedim degil.. ama silivride kaliyoruz ondan hep istanbula gidemedim  :s20:..ama cok isterdim o toplantilarda bulunmak.. stadi birkez olsun icerden görmeyi hayal etim hep  :bawling: ama stat nezaman acilirsa ozaman gelicem istanbula ve sizle izlemek istiyorum eski acikda o heyecaninizi görmem lazim :) not:türkcem konusurken iyi ama yazarken berbat simdiden söylim  :icool:
demekki konuşurken bize edbiyat desi vereceksin.benden iyisin en azından :D

Çevrimdışı Ardau

bu şekilde olacak bu 2. rampa
bunun üzerinde aynısı bir kez daha yapılacak
Saol :ok: ben de bunu anlatmaya çalışmıştım.
Ne kadar sürer ikinci rampa acaba :alala:
Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

ysariusta

• Ziyaretçi

biliyorum necmi abi düsünmedim degil.. ama silivride kaliyoruz ondan hep istanbula gidemedim  :s20:..ama cok isterdim o toplantilarda bulunmak.. stadi birkez olsun icerden görmeyi hayal etim hep  :bawling: ama stat nezaman acilirsa ozaman gelicem istanbula ve sizle izlemek istiyorum eski acikda o heyecaninizi görmem lazim :) not:türkcem konusurken iyi ama yazarken berbat simdiden söylim  :icool:
Eren hoşgeldin. Açılış zamanında da umarım yanımızda olursun. Heyecan hepimizde var. Bu forumda saatlerce konuşuluyor. Ben uykusuz çalışmaya alıştım yavaş yavaş. Eski açığa girince atacağım twit bile kafamda hazır. Hatta onu pankart mı yapsak.  :alala:

Çevrimdışı FARUK

Saol :ok: ben de bunu anlatmaya çalışmıştım.
Ne kadar sürer ikinci rampa acaba :alala:

diğerine göre daha kısa
başlandığında bitmesi pek sürmez ama ne zaman başlanır bilmiyorum

Çevrimdışı quentine83

peki p.tesi ye kadar hangi seviyeye gelecek o köşe kısım. :alala:
İsmet Yarkın ONUR

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Rampa iyice belirginleşmeye başladı yeni açıkta  :claps:

Çevrimiçi Necmi

bizden iyi yazıyorsun :D

Çevrimiçi murat

Eren hoşgeldin. Açılış zamanında da umarım yanımızda olursun. Heyecan hepimizde var. Bu forumda saatlerce konuşuluyor. Ben uykusuz çalışmaya alıştım yavaş yavaş. Eski açığa girince atacağım twit bile kafamda hazır. Hatta onu pankart mı yapsak.  :alala:
bizimlede paylaşsan

Çevrimdışı eren_viyanaBJK

ya yazmiyordum felan ama yeminle her gece bakmasam buraya kendimi kötü hisediyordum..bir gün kacirdiysam en son kaldigim yerden devam okuyordum yorumlari..bizimkiler birak su telefonu diyorlar onlara sunu diyorum..ANLAYAMAZSINIZ  :super: ..

Çevrimiçi murat

ya yazmiyordum felan ama yeminle her gece bakmasam buraya kendimi kötü hisediyordum..bir gün kacirdiysam en son kaldigim yerden devam okuyordum yorumlari..bizimkiler birak su telefonu diyorlar onlara sunu diyorum..ANLAYAMAZSINIZ  :super: ..
al işte aynı kafa :D

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Deniz

Olcayda da Türkçe kötü ama "muhteşem sol ayağıyla " vuruyor eren   :evillol: :evillol:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

ysariusta

• Ziyaretçi

bizimlede paylaşsan

@MURAT sizden mi saklayacam elbette paylaşırım... Hani spikerlerin klasik cümlesi vardır ya radyoda, "İnönü stadını bilenler için söylüyorum deniz tarafındaki tribün tarafındaki kale" diye ona atıfta bulunarak şöyle bir fikrim var; İnönü Stadını bilenler için söylüyorum, bildiklerinizi unutun ya da bildiğiniz gibi değil. İkisinden birini ya döviz yapmak ya da spreyle amerikan bezine yazmayı planlıyorum. Fikri çalanı deşerim  :hiho:     :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı BRK

ysariusta

• Ziyaretçi

Olcayda da Türkçe kötü ama "muhteşem sol ayağıyla " vuruyor eren   :evillol: :evillol:
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı ZEKI

biz bile anlayamiyoruzki  :sevinc

Çevrimiçi murat

@MURAT sizden mi saklayacam elbette paylaşırım... Hani spikerlerin klasik cümlesi vardır ya radyoda, "İnönü stadını bilenler için söylüyorum deniz tarafındaki tribün tarafındaki kale" diye ona atıfta bulunarak şöyle bir fikrim var; İnönü Stadını bilenler için söylüyorum, bildiklerinizi unutun ya da bildiğiniz gibi değil. İkisinden birini ya döviz yapmak ya da spreyle amerikan bezine yazmayı planlıyorum. Fikri çalanı deşerim  :hiho:     :evillol: :evillol: :evillol:
çalmayız ama revize edebiliriz :evillol:

Çevrimdışı okansosa

bir röportajda olcay sınavlarımız var yerine şınavlarımız var demişti veli de dalga geçmişti ben de işte avustralyaya gidicem orada şınavlarım var diye :D :D :D
O gemi bir gün gelecek

ysariusta

• Ziyaretçi

çalmayız ama revize edebiliriz :evillol:

@MURAT stat projesi mi bu ikide bir revize edelim. Bırak dağınık kalsın.     :evillol:

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı eren_viyanaBJK

bir röportajda olcay sınavlarımız var yerine şınavlarımız var demişti veli de dalga geçmişti ben de işte avustralyaya gidicem orada şınavlarım var diye :D :D :D
veli dedinde aklima geldi.. Veliyle burda ayni berbere gidiyoruz..berberimle dalga gecmeyin Veli saci öyle istiyo..Saci öyle ince gözükmesi icin özel bakim yaptiriyor bilmek istiyen olur diye  :evillol:

Çevrimdışı Deniz

abi uykum geldi hadi yaaa :D @bjk_mabet
bugün 500 km yol gittim geldim ben de bu proje için bekliyorum 3. kahvem  :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

veli dedinde aklima geldi.. Veliyle burda ayni berbere gidiyoruz..berberimle dalga gecmeyin Veli saci öyle istiyo..Saci öyle ince gözükmesi icin özel bakim yaptiriyor bilmek istiyen olur diye  :evillol:
kardeş sen bence acil o berberi değiştir  :kop: :kop: :kop: :sevinc :sevinc

Çevrimdışı SDemirsoy

bugün 500 km yol gittim geldim ben de bu proje için bekliyorum 3. kahvem  :D
bende yoruldum yol yaptım :D

Çevrimdışı Serjo

Haydi @bjk_mabet haydiiiii
tam zamanı ,tam zamanı şimdiii  :evillol:
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Etiketler: