Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

kartalizma190399 ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1768460 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı tangaz

Umut nayirin boh yemesi abi

içimizdeki ayrişmen o mu?

nayır nolamaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Bu arada diagne 2 tane daha sıkıştırmış 13 maç 14 gol.
kapmak lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

kapmak lazım

attıgı 2. gol tamamen defansın mantarlıgı o bonus kafa zakıp mı ne zıcmakla mesguldu bu aksam
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

kapmak lazım
Nereye kapiyon
Bursadan bile oyuncu alabiliriz kasimpasadan alamayiz
Onun sahibi yagmurlu havada su vermez bize

Çevrimiçi levitate

attıgı 2. gol tamamen defansın mantarlıgı o bonus kafa zakıp mı ne zıcmakla mesguldu bu aksam
valla diğer 12 gol o kadar ballı değil

love kadar kötü olamaz bence
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

kumanın yardımcısı kim ki  :evillol:

Çevrimiçi tolga1903

Nereye kapiyon
Bursadan bile oyuncu alabiliriz kasimpasadan alamayiz
Onun sahibi yagmurlu havada su vermez bize

Şu bursaya niye oyuncu verirsin verecek oynayacağı başka takım kalmadı mı allah aşkına? Bursayla ankaragucune bir damla su vermemek lazım.

Çevrimdışı tangaz

geseliler şuanda  :evillol:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı tangaz

geselilerin kenetlenme görüntüleri sosyal medyada yayılmış haber vermiyorsunuz gençler  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

geselilerin kenetlenme görüntüleri sosyal medyada yayılmış haber vermiyorsunuz gençler  :evillol:

200 milyon oldular mı :D  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

200 milyon oldular mı :D  :evillol:

en geç gelecek mart olacakları söyleniyor  :D

en geç gelecek mart olacakları söyleniyor  :D

iyi az kalmış mart'a şunun şurasında ne kaldı :D

Çevrimdışı tangaz

iyi az kalmış mart'a şunun şurasında ne kaldı :D

heyecanla izliyoruz kenetlenip çoğalmalarını  :D

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bu arada diagne 2 tane daha sıkıştırmış 13 maç 14 gol.

ikinci golünde 3 kere pas vermedi kendisi skora gitti.. kendine aşiri guveniyor

Çevrimdışı tangaz

yalnız ünal karamanda gençlere güzel mesaj verdi

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi sEuL

Cenk'in de Everton macerası yakında son bulabilir gibi gözüküyor. Umarım bir dönüm noktası yaşar ve EPL'de kalıcı olur.

Yurtdisina sattigimiz oyuncularin kotu performanslari ilerideki satislarimizida kotu etkiler. Umarim kendini bulur ve EPL'de kalici olur, sahsen TR'ye gelmesini istemiyorum.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mylife1903

böö korktun mu :D   :evillol:

Simdi bu elemana maymunluk yapiyor dedigimde irkci bir soylem mi olacak?

Çevrimdışı mylife1903

Yaa arkadas nolcek bu fbnin hali, herifler fabrika ayarlarina dondu, bunlar boyle surunurken azicik yanimiza cekip gsyi tokatlamak lazim. Denge politikasi, sitratecik derinlik vermek gerekiyor suan, makara bakara diplomasi falan mi diyordu neydinoyle bisi vardi, onu yapalim
Bu gs camia ile ugrasamayiz biz

Ali kocu uyardik ama, sen siteril buymusun, iyi yerlerde yasayip okumussun, muhatap oldugun adamlar da senden az degil, halka inememenin sikintisini yasayacaksin, menejerler seni silkeleyecekler dedik

Insallah kume de duseceksiniz, aziz basganimin parasini verin nankor herifler sizi

Bu fb boyleydi eskiden 5senede bir sampiyon olurdu kalan sezonlar felaket, aziz basgan yarismaci bir tskim yaratti, cok arpa dagitti, tarla surdu, yesillendirdi ama bunlar borc oldu tabi
Yalniz yukarda allah var fbliler sampiyonlugu falan guzel kutluyordu, biz bu bigaz turunu dusunene kadar orda da geri kaldilar azicik.
Ligin son maci olsa bizim rakiple fb kume dusmemek icin cekisse hatta biz yenilince fb kume dusse o kaca cikan yonetimin de futbolcunun da bacaklarini kirarim, sampiyonluk gitsin, cikmayacaksin o maca isterse bursaspor sampiyon olsun, fb dussun hele

Çevrimiçi levitate

Simdi bu elemana maymunluk yapiyor dedigimde irkci bir soylem mi olacak?

goril o goril :D

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Bari berabere bitsin diyordum ama basagin gol yemesi cok zor bakalim ne olcak. Cok erken yediler
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk