2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 292 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321284 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

Adebayor -> Başakşehir
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Mehmet57

Ade geldigine gore, acaba son gunde Rhodolfo'yu yollayip, onu da mi alacaz?

Çevrimdışı cisse557

Adebayor -> Başakşehir
Hayırdır şampiyon mu olmayı düşünüyorlarmış

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adebayor -> Başakşehir
Tek rakip olabilecek takım Başkşehir olur bu sene Bunu garantilerler transfer olursa...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ProjectOrigin

Babel... transferini olumlu bulmuştum ancak bu kadar kısa sürede olağanüstü bir katkı vereceğini asla tahmin edemezdim.

İlk yarı gerek CL olsun gerek kanat opsiyonlarımızın yetersizliği olsun gerek Oğuzhan'ın formsuzluğu olsun bir türlü istenen seviyeye çıkamamıştık.Ancak ikinci yarı ile beraber geçen yıldan bile daha sağlam bir takım duruyor ortada.Defans güven veriyor (Tosic sallantıda) , orta saha Atiba-Oğuzhan ikilisi ile harika , forvet hattımızda herkes becerikli ve gol atabilecek durumda. Talisca'nın dönüşü de ekstra bir silah. Ne diyeyim nazar değmesin.

Bugün hem tribünler hem takım çok güzeldi, izlemeye doyamadım.
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 00:59:23 ProjectOrigin ]

Çevrimiçi 38life

Adebayor Beşiktaş, gs gibi büyük kulüplerde belki bi nebze uslu durabilir ama Başakşehire gelirse Başakşehir için bunun pek hayırlı olacağını sanmıyorum. Sorun çıkartma potansiyeli çok yüksek orda.
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 00:59:58 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

Adebayor Beşiktaş, gs gibi büyük kulüplerde belki bi nebze uslu durabilir ama Başakşehire gelirse Başakşehir için bunun pek hayırlı olacağını sanmıyorum. Sorun çıkartma potansiyeli çok yüksek orda.

adebayor başakşehire gelirse maça saatler kala annem aradı lavabo tıkanmış bi togoya gidip lavaboyu açıp geliyorum diyebilir  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cisse557

28. 29. haftalara gelsin ayakları titremeye başlar Başakşehirli futbolcuların. O stresi kaldıramazlar. Rakibimiz Gs.

Çevrimdışı mrred

Arkadaşlar
@atalay arkadaşımızın buraya artık yazmadığını görüyorum. Neler oldu bilmiyorum ama bence farklı fikirleri ile kafa açan bir arkadaştı umarım geri döner.
Herkes galibeyetin keyfini doyasıya çıkarsın ama Majestleri Jordanın da sözünü unutmayalım
"en büyük kazançlarım en büyük mağlubiyetlerimden çıktı"
Hayata farklı bakmak farklı şeyler okumak farklı kelimeler kullanmak ne zamandır birini aşağılama sebebi oldu anlamış değilim. Bizim goygoy yapcak adamlara değil bizi çok sert eleştirecek insanlara ihtiyacımız var çünkü mükemmellik ancak bu şekilde gelir!
The great gig in the sky

Çevrimiçi ferdi1903

selamün aleyküm arkadaslar, istde oldugum icin maci izleyemedim, maci full izleyebilecegim bir site falan varmi?

bu kacirdigim 2 ci mac oldu onuda süper oynamisiz mutlaka izlemeliyim bu maci

Çevrimiçi Mehmet57

Bence Adebayor'u biz alacaz, son gunde Rhodolfo'yu birine kiralayacaz (bence Trabzon'a).

Adebayor'un bize gelecegini dusunmemin sebeplerinden biri ANC'in yaptigi aciklama. "Ba'yi transer olarak gormuyoruz, o misafirimiz".

Aboubakar buyuk ihtimal Kerim'in gidisinden sonra kanatlara kayar. Ba bizde rehabilite olur, takimla calisir, son maclarda sure alir ve sampiyonluk yasar.

Çevrimdışı Gokhan-

Arkadaşlar
@atalay arkadaşımızın buraya artık yazmadığını görüyorum. Neler oldu bilmiyorum ama bence farklı fikirleri ile kafa açan bir arkadaştı umarım geri döner.
Herkes galibeyetin keyfini doyasıya çıkarsın ama Majestleri Jordanın da sözünü unutmayalım
"en büyük kazançlarım en büyük mağlubiyetlerimden çıktı"
Hayata farklı bakmak farklı şeyler okumak farklı kelimeler kullanmak ne zamandır birini aşağılama sebebi oldu anlamış değilim. Bizim goygoy yapcak adamlara değil bizi çok sert eleştirecek insanlara ihtiyacımız var çünkü mükemmellik ancak bu şekilde gelir!

Kimse onu aşağılamadı, aksine kendisi küçük görüyordu milleti.Kullandığı yabancı kelimeler yüzünden veya teknik anlam içeren kelime diyelim ne haltsa,  bir çok arkadaş uyardı onu bunu da fikirlerine ve bilgisine değer verdiklerinden dolayı yaptılar, ama o aynı üsluba devam etti.
BBG Eray gibi konuşmanın manası yok, buraya ve burada ki arkadaşlara değer veriyorsan eğer görüşlerini de dikkate almalıydı, o gitmeyi seçti.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimiçi mellfred

Evet. Muhtemelen doğru. Bu kaçıncı sayamıyorum artık. Yalçın Ayhan, Victor Valdes, Traore. Bi kişi daha vardı böyle mağdur ettiğimiz, ah'ını aldığımız.
Ospina da var maalesef

Çevrimdışı tuncaboylu

Galatasaray'da Yasin Öztekin bile uslu durmuyor, 2 maçta bir kadro dışı bırakılıyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

10 gün önce "ligin en az gol yiyen takımlarından biriyiz ama gol sorunumuz var, neden tüm parayı stopere bağladık da santrafor almadık" diyenler vardı.

10 gün sonra şu anda ligin en çok gol atan takımıyız. :)

Belli oldu ki bu takım yarını düşünmeden sadece lige konsantre oynarsa, ezip geçer. Ligdeki takımların 12-13 tanesine bir yumruk vursa, yarısı boşa gider.

Tadını çıkarın.

Çevrimdışı tangaz

ileri 4lü oturdu güzel oldu verimi de gayet tatminkar en azından avrupa kupaları ve derbiler dışındaki tüm maçlarda ezip geçecekmiş gibi oynuyor bu dörtlü. umarım hoca bakar gelince ileri dörtlüyü bozmaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Atiba büyün adam 5 tane attık o yediğimiz 1 gol için onuda yemeseydik daha iyi olacaktı diyor işte büyük oyuncu.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

Atiba'nin roportajda kullandigi "Clean sheet" tabiri yabancilarda onemli bir kavramdir. Ozellikle kaleciler icin ama defansif oyuncular icinde onemlidir.

Kanada'da buz hokeyinde sikca kullanilir. Bizim kulturde haticeye bakilmaz. Yenmissek gerisini salla mentalitesi hakimdir.

Çevrimiçi Necmi

ileri 4lü oturdu güzel oldu verimi de gayet tatminkar en azından avrupa kupaları ve derbiler dışındaki tüm maçlarda ezip geçecekmiş gibi oynuyor bu dörtlü. umarım hoca bakar gelince ileri dörtlüyü bozmaz.
Derbileride ezer geçeriz ilk yarıya bakmayın bence ilk yarı Şenol Hocanın şl sevdasına
kurban gitti yoksa domine ederdik. Biraz hoca birazda oyuncular sakındı şl maçları onlar içinde
önemli platformdu ligde sıkmadılar kendilerini.
Fener maçını hatırlasanız adamlarla dalga geçtik resmen biz buraya bir puana geldik daha ciddi
işlerimiz var uğraştırmayın bizi dedik fener yırtındı kazanmak için.
sonuç koyduk bir puanı cebe geldik. Bizim için o dönem iyi sonuçtu
arka arkaya ciddi maçlar yaptık o dönem ve ligide çok fazla önemsemedik
bana öyle geliyorki ikinci yarı bu takımın puan kaybetmesi çok zor pozisyon bile vermiyoruz.
anca uefada yürürsek ve finallere gelirsek biraz zorlar bizi o nedenle o zamana kadar ligi koparmamız gerekiyor
Başak maçına kadar puan vermezsek işi bitiririz. bu süre zarfında puan bırakma ihtimali olan iki maç
var bence Karabük ve gs maçları bence iki maçıda geçeceğiz.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Cenk'in attıklarını Aboubakar da atar, artık doğru toplar geliyor ceza alanına.

Takım böyle oynarsa, Umut Bulut bile 7-8 gol atar.

Saka mi yapiyorsun ciddi misin anlamadim.

Aboubakar'da oyun zekasi olmadigi icin hicbir zaman boyle goller atamaz. Bu sonradan kazanilacak bir yetenek degil. Sporcuda ya vardir, ya yoktur. Aboubakar'da bu olmadigi icin dondugunde medet ummayin derim.

Ba'da Mart'a kadar yok. Cenk kart olayina dikkat etmeli ve bu performansini dusurmemeli.

Çevrimiçi Necmi

Saka mi yapiyorsun ciddi misin anlamadim.

Aboubakar'da oyun zekasi olmadigi icin hicbir zaman boyle goller atamaz. Bu sonradan kazanilacak bir yetenek degil. Sporcuda ya vardir, ya yoktur. Aboubakar'da bu olmadigi icin dondugunde medet ummayin derim.

Ba'da Mart'a kadar yok. Cenk kart olayina dikkat etmeli ve bu performansini dusurmemeli.
farketmez fazla abartıyorsunuz bu takımın her oyuncusu gol atar.
ligin en fazla gol atan takımıyız. En az gol yiyen ikinci takımıyız zor yiyoruz kolay atıyoruz.
iki haftadır rakiplere pozisyon vermiyoruz. gol için gittiğimiz her atak nerdeyse golle sonuçlanıyor.
babelin her hafta golü var şimdilik :D böyle giderse ondan aşağı atmayacak gibi duruyor
hazır olun vodafone arenada maçlarımız genelde çok gollü geçecek gibi duruyor.

Çevrimdışı Evenf

10 gün önce "ligin en az gol yiyen takımlarından biriyiz ama gol sorunumuz var, neden tüm parayı stopere bağladık da santrafor almadık" diyenler vardı.

10 gün sonra şu anda ligin en çok gol atan takımıyız. :)

Belli oldu ki bu takım yarını düşünmeden sadece lige konsantre oynarsa, ezip geçer. Ligdeki takımların 12-13 tanesine bir yumruk vursa, yarısı boşa gider.

Tadını çıkarın.

bunu soyleyenlerden biri olarak bu dusunceyi hala savunuyorum. farklı kazandıgımız bir günde konustuklarımıza bir bak. demba ba martta ya da nisanda geri donecek. nasıl donecegi de muamma. aboubakar bizde olmadıgı yani yapamadıgı icin zaten transfer yapmak icin ugrastık. sonuc olarakta ffp yuzunden demba ba yı aldık geldik. ya da dogrusu o geldi.

Çevrimdışı mylife1903

Derbileride ezer geçeriz ilk yarıya bakmayın bence ilk yarı Şenol Hocanın şl sevdasına
kurban gitti yoksa domine ederdik. Biraz hoca birazda oyuncular sakındı şl maçları onlar içinde
önemli platformdu ligde sıkmadılar kendilerini.
Fener maçını hatırlasanız adamlarla dalga geçtik resmen biz buraya bir puana geldik daha ciddi
işlerimiz var uğraştırmayın bizi dedik fener yırtındı kazanmak için.
sonuç koyduk bir puanı cebe geldik. Bizim için o dönem iyi sonuçtu
arka arkaya ciddi maçlar yaptık o dönem ve ligide çok fazla önemsemedik
bana öyle geliyorki ikinci yarı bu takımın puan kaybetmesi çok zor pozisyon bile vermiyoruz.
anca uefada yürürsek ve finallere gelirsek biraz zorlar bizi o nedenle o zamana kadar ligi koparmamız gerekiyor
Başak maçına kadar puan vermezsek işi bitiririz. bu süre zarfında puan bırakma ihtimali olan iki maç
var bence Karabük ve gs maçları bence iki maçıda geçeceğiz.
Cok puan kayiplari olacak lig daha yeni basliyor. Bu koprunun altindan cok sular akar. Muhim olan atabildigimiz kadar atmak, 5 yeterli bence ama bazi kil oldugumuz takimlar var onlari yakalayinca 8 atalim lutfen

Osmanlispor macina kadar puan kaybetmezsek kesin sampiyonuz @Necmi abi, kesin bilgi paylasabilirsiniz.

Çevrimdışı mylife1903

Hepiniz yuzunuzde garip bir gulumsemeyle hatta siritarak uyanacaksinjz, tecrubeylen sabit

Gunaydin turkiye, egleniyor muyuz

Çevrimdışı benyv-

Bu kural hatası muhabbeti ne arkadaşlar ? ciddi mi? 

Çevrimdışı mylife1903

Bu kural hatası muhabbeti ne arkadaşlar ? ciddi mi?
Beyinsiz bir basin ve beyinsiz rakiplerin son umudu. Turk insaninin okuma aliskanligi olmamasindan kaynaklaniyor, tembel milletiz. Birisi yerimize dusunsun istiyoruz.

Ginler turk
Tolgay turk
Arasin durumu karisik, turk pasaportu yok galiba, turkiye dogumlu oldugu icin pasaport cikartilirsa aras da turk statusunde olur.

Arasin onune yatacak ve vatandaslik alacak birini bulduk mu islem tamam. Bakirkoy dogumlu cocuk yahu, mert nobre turk, mehmet oyreya milli takim oyuncusu ama aras yabanci, yersen.

Hemen arasa vatandaslik verilsin.

Etiketler: