2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 502 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11383823 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Demba Ba'nın gelmesi, takımın Transfermarkt değerini epey bir arttırdı.

Psikolojik üstünlüğü Fener'e geçirmeye yeter mi bilmiyorum gerçi, onların takım hala daha değerli çünkü.  :D
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 10:46:54 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Orhan

3 maç - 5 maç , neyse artık bir sınır belirleyip bu sezon bundan daha fazla sayıda maçta koltuğu boş kalanlara kombine yenilemede öncelik hakkı verilmesin. Dahası, genel satışa çıktığında bunu da iki aşamalı yapıp ilk aşamada kombine almalarına izin verilmesin. Sonrasında yer kalırsa alabilsinler ancak kombineyi.

Böyle bir şeyin duyurusunu şimdiden yaparsa yönetim sezonun kalanı için de etkili olabilir.

Ne eşlerine dostlarına devrediyorlar kombineyi ne de kulübe.
Şu seviyelere çıkabilsek keşke..
http://www.ntv.com.tr/spor/deplasmana-gitmeyen-taraftara-bir-yil-ceza,MkMXTph1y020LGICmVYEtQ

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gerçekten açık ara ligin ağır abisiyim der gibi oynadık, ezdik, titrettik, dosta güven düşmana korku yaydık... :bandit:
@tangaz abi aynen maçın başında o kadar belliydi ki eze eze yendik diyebilirim, Bu arada Maestro, Adriano ve Babel enfes oynadı.  :icool:

Çevrimdışı Çağatay

Arkadaslar, simdi iki takimdas oyuncu birbirine kufur etse hakem kirmizi gosteriyor, rakibe kufur edince zaten kirmizi kesin. Iki ayni takim oyuncusu kavga etse gene kirmizi goruyorlar.

Indiii,
Ismael koybasi pazar gunu kendi kalesine gol atarsa ve biz bu golun uzerine ismail koybasina tezahurat yaparsak, ceza alir miyiz?

peki biz gol atarsak ve köybaşı bizimle birlikte sevinirse ne olur ??
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yapmaa döndürmee @tuncaboylu vurdu gol oldu  :D

dostum biliyorum 650bin ödedik bonservisine de barcelonadan 650bine adam alıyorsan o listedeki en free adamdır bence  :tabe:
aynen Murat abi beğenmelere doyamıyorum. İş ahlakı,kalitesi, enerjisi her şeyiyle mükemmel yahu Bir de @mylife1903 abimin İsmaelinden sonra adrianonun oynamasıı fıattan ferrariye geçmek gibi bir şey oldu bizim için  :D
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 10:57:57 Mehmet Ali C. ]

Çevrimdışı mylife1903

aynen Murat abi beğenmelere doyamıyorum. İş ahlakı,kalitesi, enerjisi her şeyiyle mükemmel yahu Bir de @mylife1903 abimin İsmaelinden sonra adrianonun oynamasını fıattan ferrariye geçmek gibi bir şey oldu bizim için  :D
Kiyas kabul etmez, arabasizdik piyangodan maserati cikti gibi oldu.
Fbliler ne dusunuyor ben onu merak ediyorum. Roberto karlos, caner derken ahahaha

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fbliler ne dusunuyor ben onu merak ediyorum. Roberto karlos, caner derken ahahaha
ne düşünecek, azize ölümüne sövüyorlar  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

onu yazmışlardı renkliler bir ara listeyi sıralayıp bu bir dramdır die biten twitler görmüştüm  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Orhan

Pektemek demek "kaleyi gördün mü Allah yarattı deme to pa abanarak vur! tutarsa gol, tutmazsa bi daha bi daha..." demek :D
Abi İrkildim bir an  :by2:

Çevrimdışı mylife1903

onu yazmışlardı renkliler bir ara listeyi sıralayıp bu bir dramdır die biten twitler görmüştüm  :D
Isitmali sitatlari var abi

Çevrimdışı tangaz

basketbol milli sporları zaten hem dediğin gibi konforluda
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

O değilde İsmail'i aldın saçmaladın bir de imza parası vermek nedir, aziz fena sıvadı ahaha

Çevrimdışı tangaz

O değilde İsmail'i aldın saçmaladın bir de imza parası vermek nedir, aziz fena sıvadı ahaha

beni hala tam kesmedi pektemeği alıp 5 milyonda bonservis ödemesini bekliyorum  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

o değilde fener hala kimseyi almadı büyük hayal kırıklığı yaşıyorum azizin gaza gelip 2 yabancı almasını bekliyordum dün ama hala tık yok. keşke alsalar ffp illeti iyice yapışsa bi taraflarına son 13 saat çıkmayan candan ümit kesilmez haydi aziz haydi göster kendini...

Çevrimdışı tuncaboylu

o değilde fener hala kimseyi almadı büyük hayal kırıklığı yaşıyorum azizin gaza gelip 2 yabancı almasını bekliyordum dün ama hala tık yok. keşke alsalar ffp illeti iyice yapışsa bi taraflarına son 13 saat çıkmayan candan ümit kesilmez haydi aziz haydi göster kendini...

Ben Sobol'u kiralamalarını bekliyorum.

Beşiktaş'ın elinden kaptık demek için ucuz bir hedefe benziyor.  :D

Çevrimdışı tangaz

Ben Sobol'u kiralamalarını bekliyorum.

Beşiktaş'ın elinden kaptık demek için ucuz bir hedefe benziyor.  :D

keşke adebayoru kapsalardı elimizden  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

murat abi seneye Avrupa'dan men alma olasılıkları epey yüksek, kemik kadro dediğimiz kadroları epey kötü önümüzdeki 3 4 senelik süreçte toparlamaları kolay değil, birçoğumuz Necibi beğenmiyoruz ama en az ozan tufan kadar iyi oyuncu hatta bana göre daha iyi. Bir de fenerin yerlilerine baktığımızda  İsmail Köybaşı, Volkan Şen, Alper potuk, Salih uçan, Şener, ozan tufan, Hasan Ali, Volkan Demirel ve Mehmet Topal gibi isimler var, bu isimlerden hangisini alırsın ? Topal dışında kimseyi almam ben @tangaz abi.

Çevrimdışı tangaz

bugün veli aras rodolfo üçlüsünü kiralasak biyerlere harika bitecek ara transfer bizim açımızdan

Çevrimdışı OrhanAker

Ndiaye yi yazmışlar (futbolarena)

Çevrimdışı Fatih_

Renklilerin bu gün gıkı çıkmıyor, her zamankiden farklı bu gün ayrı bir göğsümü gere gere yürüyorum,
Yüzümde tuhaf bir gülümseme var etrafımdaki renkliler sanki ben her an onlara takılıcam bişey diyicem diye sağa sola kaçışıyolar :D

Çevrimdışı tangaz

murat abi seneye Avrupa'dan men alma olasılıkları epey yüksek, kemik kadro dediğimiz kadroları epey kötü önümüzdeki 3 4 senelik süreçte toparlamaları kolay değil, birçoğumuz Necibi beğenmiyoruz ama en az ozan tufan kadar iyi oyuncu hatta bana göre daha iyi. Bir de fenerin yerlilerine baktığımızda  İsmail Köybaşı, Volkan Şen, Alper potuk, Salih uçan, Şener, ozan tufan, Hasan Ali, Volkan Demirel ve Mehmet Topal gibi isimler var, bu isimlerden hangisini alırsın ? Topal dışında kimseyi almam ben @tangaz abi.

ben topalıda almam sahtekar bir duruşu tarzı var efendiyim yardımsever iyi insanım ayaklarına sahada sürekli çakallık yapıyor sevmem öyle topçuyu bana uymaz walla. tekmeyi basıyorsan da melo gibi evet ben buyum diyeceksin böyle topal gibi efendi ayaklarına yatıp alttan alta çalışan sinsi tipleri sevmem ben @Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bugün veli aras rodolfo üçlüsünü kiralasak biyerlere harika bitecek ara transfer bizim açımızdan
veli ve rodolfoyu kiralasak bile süper olur ikisinin yarım sezonluk maaşları 1.4 m euro abi, 400 k euro bizden çıksa bile razıyım ben arasın maliyeti daha düşük o kalabilir.

Çevrimdışı tangaz

Renklilerin bu gün gıkı çıkmıyor, her zamankiden farklı bu gün ayrı bir göğsümü gere gere yürüyorum,
Yüzümde tuhaf bir gülümseme var etrafımdaki renkliler sanki ben her an onlara takılıcam bişey diyicem diye sağa sola kaçışıyolar :D

kokuyordur onlar şimdi leş gibi, buram buram korku kokuyorlardır  :icool:

Çevrimiçi levitate

Fener'e aynı tarifeyi uygularız inş pazar günü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: