Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8387271 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

7-8 okuturum, raketciye cokerim hemen

Çevrimdışı tuncaboylu

7-8 okuturum, raketciye cokerim hemen

Raketçi kısa değil mi Marcelo'nun yerini doldurmak için?

Çevrimdışı yigitcan1903

İlla birini okutacaksanız quaresmayı okutun,sevaba girersiniz  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada son galibiyetle Napoli'yi ciddi bir krize sokmuş durumdayız, ama fikstürleri şanslı biraz.

Ligin son 2 sırasındaki takımla oynayacaklar, krizden çıkma şansları var.

Ancak 1 Kasım'daki maçtan önce Juventus deplasmanına gidiyorlar, olası kötü bir sonuçta karşımızda yine demoralize bir rakip bulabiliriz.

Çevrimdışı Berat

Çin haberleri yok mu?

Yine basın 5 M diyerek sallamasyon yapmış.

Çevrimdışı mylife1903

Raketçi kısa değil mi Marcelo'nun yerini doldurmak için?
Marcelonun yerine rodolfo var yahu. Elimize para gecmisken cokelim hemen raketciye

Çevrimdışı yigitcan1903

Bu arada son galibiyetle Napoli'yi ciddi bir krize sokmuş durumdayız, ama fikstürleri şanslı biraz.

Ligin son 2 sırasındaki takımla oynayacaklar, krizden çıkma şansları var.

Ancak 1 Kasım'daki maçtan önce Juventus deplasmanına gidiyorlar, olası kötü bir sonuçta karşımızda yine demoralize bir rakip bulabiliriz.
Şahsi fikrim ilk maçta şans yanımızdaydı
Rövanş daha zor geçer
Napoliyle berabere kalıp benficayı yenmek makul görünüyor

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ekim 2016, 11:01:49
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Şahsi fikrim ilk maçta şans yanımızdaydı
Rövanş daha zor geçer
Napoliyle berabere kalıp benficayı yenmek makul görünüyor

Napoli- Benfica beraberlik ( 2 puan )  - Kiev galibiyet ( 3 puan )  :  Bizi çıkarıyo mu ???

Çevrimdışı yigitcan1903

Napoli- Benfica beraberlik ( 2 puan )  - Kiev galibiyet ( 3 puan )  :  Bizi çıkarıyo mu ???
Çıkarır da son maça kalmasın mümkünse

Çevrimdışı tangaz

Medyanın uydurması, 5 milyona satılmaz şu halde.

Geçen sene başında istediğimizde Hannover 6 milyon euro fiyat çekmişti.

Onun üzerine adam bizde şampiyonlukta kilit rol oynadı, başarılı bir CL macerası geçiriyor ve 5'e mi satacağız?

Benim bildiğim başkan 7-8'den aşağı istemez.

Ayrıca Marcelo da Werder Bremen'e gitmek istemez, Bremen en son Avrupa'ya katıldığında Tabata bizde oynuyordu.

aynı düşüncelerdeyim adam değerine değer kattı 8den aşağısı kurtarmaz gruplardan çıkalım sezonu şampiyon tamamlayalım mızıkacılar versin 8-10 sulh içinde çözelim işi :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Diğer maçların sonucuna bakmaksızın çıkarıyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ekim 2016, 11:09:37
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Çıkarır da son maça kalmasın mümkünse

Son mac Benfica-Napoli . Napoli cıkacagı netleşirse son maça asılmaz Portekizde.
Son maça kalmamalı Benfica'yı yenmeliyiz burda.

Çevrimdışı tangaz

hocanın kiev vs benfica maçı neticesine özel demeci var maç sonu basın toplantısında; benfica ve napolinin deplasmana uygun oyun karakterleri var şeklinde ve gerçekten de öyleler iç sahadaki 2 maç çok zor geçecek bu callejondur insignedir mertensdir falan kontralarda başımıza iş açabilirler savunmaya önemli iş düşüyor asla arkaya adam kaçırmamalıyız ön alan baskısını doğru yapıp geriden isabetli ve arkaya sızdıracak uzun top oynamalarını da sert baskımızla zor kılmalıyız, isabetsiz pasa zorlayacak ön alan baskısı yapmalıyız...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İlla birini okutacaksanız quaresmayı okutun,sevaba girersiniz  :D

Kabul eyle Yarabbi! Kabul eyle Yarabbi! :pray: :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Bishamon

hocanın kiev vs benfica maçı neticesine özel demeci var maç sonu basın toplantısında; benfica ve napolinin deplasmana uygun oyun karakterleri var şeklinde ve gerçekten de öyleler iç sahadaki 2 maç çok zor geçecek bu callejondur insignedir mertensdir falan kontralarda başımıza iş açabilirler savunmaya önemli iş düşüyor asla arkaya adam kaçırmamalıyız ön alan baskısını doğru yapıp geriden isabetli ve arkaya sızdıracak uzun top oynamalarını da sert baskımızla zor kılmalıyız, isabetsiz pasa zorlayacak ön alan baskısı yapmalıyız...
Zaten baskı kurmaya çalışmamalıyız yine bu maç gibi dengeli oynamak lazım

Çevrimdışı panic13

Aslında formül basit:

Napoli+Benfica içeride yen, işi bitir. Son maça paf takım ile çıkalım.

Ama uygulaması zor :D en makul senaryo içeride 4 puan. Sanırım 9 puan gruptan çıkışımız için yetecektir.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aslında formül basit:

Napoli+Benfica içeride yen, işi bitir. Son maça paf takım ile çıkalım.

Ama uygulaması zor :D en makul senaryo içeride 4 puan. Sanırım 9 puan gruptan çıkışımız için yetecektir.
Ben de senin gibi düşünüyorum. Kendi evinde 4 puanla rahat çıkarsın, Napoli maçı önemli o yüzden, yenilmemek şart.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

olasılıkları düşündüm de grup gerçekten çok karışık halde son maç son düdük çaldığında 10 puanla elenme ihtimali de var.
şuan tablo şöyle:
 nap:6
 bjk: 5
 ben: 4
 kiev: 1

4. maçlarda biz berabere kalsak benfica çaksa
 nap : 7
 ben: 7
 bjk: 6
 kiev:1

5.maçta biz ve napoli çaksak
 nap: 10
 bjk: 9

son hafta benfica çaksa biz kievle berabere kalsak
 ben: 10
 bjk: 10
 kiev: 2

3lü averajla 3. olabiliriz bu durumda sanırım genel averaja bakılacak kievi iç sahada yenmeliydik
[ Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 11:37:21 tangaz ]

Çevrimdışı yigitcan1903

Benfica napoliden 4 puan aldığımız senaryoda da kievden yine 1 puan gerekecek büyük ihtimalle

Çevrimdışı tangaz

Ben de senin gibi düşünüyorum. Kendi evinde 4 puanla rahat çıkarsın, Napoli maçı önemli o yüzden, yenilmemek şart.

tablomu incele evinde 4 puanla rahat çıkamıyorsun  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

olasılıkları düşündüm de grup gerçekten çok karışık halde son maç son düdük çaldığında 10 puanla elenme ihtimali de var.
şuan tablo şöyle:

3lü averajla 3. olabiliriz bu durumda sanırım genel averaja bakılacak kievi iç sahada yenmeliydik

Hesabın hatalı, 3'lü averajda geçilmemize imkan yok bu senaryoda.

Dediklerin olursa Benfica ve Napoli'den toplam 8 puan almış olacağız. Lider oluruz 3'lü averajda.

10 puanla çıkamayacağımız hiç bir senaryo yok.

Çevrimdışı yigitcan1903

Dediklerin olursa Benfica ve Napoli'den toplam 8 puan almış olacağız. Lider oluruz 3'lü averajda.

3 takım eşit puanda olursa genel averaja bakılıyor demiş ona binaen
Öyle mi durum ben de bilmiyorum

Çevrimdışı tangaz

şuan tablo şöyle:

manzara ürkütücü aslında grup son düdüğe kadar her olasılığa açık duruyor dediğim senaryo gerçekleşir ve napoli+benficadan 4er puan alıp kievden 2 puanda kalıp rakiplerin kievden alacakları 6şar puanla üzerimizde kalma olasılığı ciddi sıkıntı ciddi tehdit. daha kötüsü feci dramatik olur...

Çevrimdışı tuncaboylu

3 takım eşit puanda olursa genel averaja bakılıyor demiş ona binaen
Öyle mi durum ben de bilmiyorum

3 takımın kendi aralarındaki maçlara bakılır.

Çevrimdışı tangaz

statüden emin değilim o nedenle yazdım senaryoyu 3lü averaj mı geçerli oluyor genel averaj mı ben bilmiyorum dostum puan tablosunu genel averaja göre yazdım.

Etiketler: