Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 149 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2680517 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

canere yazar :D

o değilde golleri kime yazacaklar hükmen ise
Olan yine Dorukhan'ın golüne olacak. Ona üzülüyorum  :bawling:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

akhisarın golü caner (k.k.) diye düzeltsinler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

akhisarın golü caner (k.k.) diye düzeltsinler
Adriano'yu göndersek de sakatlanmayan sağlam bir sol bek alsak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Adriano'yu göndersek de sakatlanmayan sağlam bir sol bek alsak  :tabe:
sonra yine caner 11'de :D

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Beşiktaş kulübü başvurmadıkça bu skor geçerli olacakmış doğru mu bu  :alala:
Ve kartlara ne olacak
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gol atmamız lazım acilen  :D

Herkes golleri soruyor..
Hükmen galibiyet halinde, 3’ten fazla gol atılmadıysa, goller geçersiz sayılıyor..Yani 4-0 ve üstü skorlarda Dorukhan’ın golü geçerli. (4-1, 5-2 farketmiyor) (via. Fırat Günayer)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Bu spiker yalçın çetin mi ne bu kural ihlalinden niye bahsedilmiyor her yere yayıldı haber zaten bu adam bizim maçı anlatmasın çok ruhsuz anlatıyor geçen sene gs-bjk maçını anlatmıştı adam resmen gs gol attıkca orgazm oldu her gs maçı böyle
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı f_madida

akhisar macini kazanirsak sampiyonuz, bu kadar net yaziyorum..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

canere yazar :D

o değilde golleri kime yazacaklar hükmen ise
Tolgayi golle tanistiracaaazzz

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ocak 2019, 22:33:38
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Dakika 74 felandı sanırım Oguzhan 5 metre önündeki Querasmaya pası yetiştiremedi yine.
Cok geçmedi 2-3 dk sonra biri yere serdi bunu.
Ekmek mi vermiyorlar bu cocuga anlamadım gitti.  :lol:

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Hükmen sayılmayacak bizimkiler itiraz da bulunmaz f.o çıkar akhisar sevdiğimiz bir takım başkanını seviyorum gerek yok oyle şeylere efendi Beşiktaşız biz der
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

cezalı oyuncumuz varsa itiraz ederiz yoksa etmeyiz herhalde.

Çevrimdışı worns

Takım savunması berbattı. Rakibin ataklarına nasıl çözüm bulacağımız konusunda hiç bir fikrimiz yoktu. Karius, Vida ve Mirin en günahsızları. Olabilecek en korkunç şartlarda oynuyorlar ve yine de iyi iş çıkarttılar. Karius devre sonuna doğru epey form tutmuştu kaldığı yerden devam etti. Vida büyük teklif gelmiyorsa satılmasın en azından bu kadar geniş alana bile fiziksel direnç koyabiliyor. Mirin de soğukkanlı ve akıllı bir adam. Zaten iyi transfer olduğunu düşünüyordum.

Gelelim esas soruna. Rakip orta üçlüsü ve Miguel Lopes'le oyun kuruyor. Derdi oyunu enine genişletip beklere kanal açmak. Boş alanları uzun metrajlı paslarla geçip kenardan tehdit oluşturmak. Düşündükleri her şeyi yaptılar. Karius'un ekstra kurtarışları var, rakibin beceriksizlikleri var. Stoperlerin kritik müdahaleleri var. Ne ararsan var. Akhisar kalitesindeki bir takıma bu kadar pozisyon veriliyorsa dertlenmek için çok şey var. Rakibin pas dağıtan odaklarına hiç bir etkili baskı yapılamadı. Orta sahamız ne adam akıllı rakibi bozabildi ne de alan kapatabildik. Oyun kurgusu hatalarının yanı sıra Medel çok çok kötü. Koşuşturmak ve riskli fauller yapmak dışında hiç bir işe yaramıyor. Topla birlikte de zayıf ve bu hücum kapasitesini de düşürüyor takımın. Akhisar zaten burada istediğini yaptı. Kenar bekleri ve ilerdeki Quaresma ve Lens'in geriye dönme isteksizliğiyle ikinci tiki de attılar. Caner ne işe yarar bu adam vol 2. Gökhan ofansif ekstraları, Caner'e göre daha iyi pozisyon bilgisiyle öne çıkıyor ama o da fiziksel olarak istenen düzeyde olmadığından hem maç içinde sık sık düşüyor, hem de ikili mücadelelerde çok kolay geçiliyor. Ayrıca Burak'ın da fiziksel problemleri ve oyun tarzıyla hiç bir pres ve pas katkısı vermediğini, takım savunmasındaki felaket görüntüde katkısı olduğunu söylemeliyim. Larin daha diri olduğu için daha fazla katkı sunabildi bu anlamda. Zaten onda bi parça ilerleme de gördüm.

Ofansif anlamda iyiye giden bir kaç şey vardı. Ama kopuk kopuktu. Ljajic'i de bu çorbada katkı sunabildiği için pozitif anlamda ayırıyorum. Lens'te yer yer iyiydi. Dorukhan daha doğru bir düzende daha da etkili olur. Potansiyeli tahminimin ötesinde.

Oyuna göre çok çok iyi bir skor ama şampiyonluk ümitlerimi oldukça azaltan bir maç oldu.

Çevrimdışı MUSTAFA_

cezalı oyuncumuz varsa itiraz ederiz yoksa etmeyiz herhalde.
Şöyle bir şey yapmış TFF daha önce  :tabe:

Daha önce skor 2-1'ken tatil edilen Beşiktaş - Galatasaray maçı hükmen 3-0 ilan edilmiş ve Drogba'nın attığı goller TFF tarafından tescil edilmişti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Rasim

bu mac iyi oldu önümüzde iyi bir seri yapmamamiz icin hic bir neden yok :steamed:
Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

Yahu itiraz niye etmiyoruz. 1 averajla bir şeyleri kaçırabiliriz sonuçta sezon sonunda az ihtimal olsa da. İtiraz etmezsek, rasyonellikten ne denli uzak bir kafayla yönetildiğimizin başka bir komik tablosunu izlemiş oluruz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yahu itiraz niye etmiyoruz. 1 averajla bir şeyleri kaçırabiliriz sonuçta sezon sonunda az ihtimal olsa da. İtiraz etmezsek, rasyonellikten ne denli uzak bir kafayla yönetildiğimizin başka bir komik tablosunu izlemiş oluruz.
Caner yaktı yine bizi  :money: Şimdi bu tartışmalar olmayacaktı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Şöyle bir şey yapmış TFF daha önce  :tabe:

Daha önce skor 2-1'ken tatil edilen Beşiktaş - Galatasaray maçı hükmen 3-0 ilan edilmiş ve Drogba'nın attığı goller TFF tarafından tescil edilmişti.

yeni kural filan mi cıktı o zaman ?

Çünkü bir çok yerde goller sayılmaz deniyor 3 üstü gol atmış olmamız lazımış badem de öyle yazmış.

dorukhanın golüne yazık olucak :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

yeni kural filan mi cıktı o zaman ?

Çünkü bir çok yerde goller sayılmaz deniyor 3 üstü gol atmış olmamız lazımış badem de öyle yazmış.
Goller güme gitmemeli yani. Çok saçma bu kural. Mesela gol atıp prim alan oyuncunun suçu ne o zaman ?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

dorukhanın golüne yazık olucak :)

bir averajla şampiyonlar ligini falan kaçırırsak daha büyük yazık olur bence. dorukhan yine atar. :)

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Beşiktaş'ın maçını kişilere göre mi izliyorsun ?

Sahada oynanan futbola gore izliyorum. 3 sezondur kotuye gidiyoruz. 2 sezondur ne oynadigimiz belli degil. Senol Gunes bu takimi iyilestirmek istiyorsa ilk yapacagi sey bu q7’i takimdan kesmesidir. Alternatifi olsun olmasin bu adam bu takimda durdugu surece daha kotuye gidecegiz.

Q7’nin bu takima hicbir yarari olmamistir. Cok zarari olmustur. Maclik degerlendirmiyorum.

Tek sorun tabiki q7 degil ama ilk atilmasi gereken adim onu takimdan cikarmaktir. Senol Hoca yine 11’de sahaya surmus. Bende izlemedim. 2 saat gun icinde degerli zaman.

Çevrimdışı Orhan_

Karius-Dorukhan-Mirin-Vida-Gökhan-Adem.. Bugün beğendiğim adamlar.

Vida ne gömüldü bu forumda zamanında. Şimdi olmasa ne yapardık diye düşünüyorum. Adem ona alan verildiğinde neler yapabileceğini gösteriyor. Burada yine gömülecektir tabii orası kesin.

Burak hiç hazır değildi. Demek ki hoca hazır oyuncu kontenjanını burada bahsedildiği gibi kullanmıyor :D. İşin şakası! bir yana Burak'ı yuhalayan, küfür eden taraftarlar ondan daha fazla Beşiktaşlı değiller bence.