Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 171 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2680800 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı yoruk

Önümüzdeki haftanın fikstürü şeker gibi...

Beşiktaş - Erzurumspor (3-1)
Başakşehir - Kasımpaşa (1-1)
Göztepe - Galatasaray (0-0)
Sivasspor - Trabzonspor (0-1)
Konyaspor - Antalyaspor (2-2)
Fenerbahçe - Yeni Malatya (1-2)

Beşiktaş - Erzurumspor (4-1)
Başakşehir - Kasımpaşa (3-1)
Göztepe - Galatasaray (1-0)
Sivasspor - Trabzonspor (1-1)
Konyaspor - Antalyaspor (0-0)
Fenerbahçe - Yeni Malatya (1-3)

Çevrimiçi levitate

fener yensin işimize gelir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yoruk

Malatya Kasımpaşa yakında düşerler biraz.Onların sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Ligi 4-5 gibi tamamlarlar.Başak asıl puan kaybetmesi lazım ama bilmiyorum zor gibi.

Çevrimiçi Necmi

Diger bir konuda Azizci ve Aykutcu medya artiklarinin gizleyemedikleri Besiktas nefreti. Gurcan Bilgic, Ilker Yagcioglu ve Emre Bol gibi tipler Beşiktaş'a nefret kusuyorlar. Dusunun Akhisar kulübü 13 yabancı yazarak hata yapıyor ama Ilker Yagcioglu denen herif cikip "ordaki gorevlinin Besiktas lehine bir avantaj icin calistigi düşüncesi geliyor insanin aklına" diye saçmalıyor. Butun kusur Besiktas ve Senol Gunes'e yikildi. Sanirim Senol hoca Terim gibi "onu degil bunu cekin" demediği icin oluyor butun bunlar.

Besiktas şampiyon olmussa gercekten bu ligin cok üstünde guclu bir kadro kurmus demektir, yoksa sadece guclu bir kadroya sahip olmasi yetmiyor.
bu nefret değil bilinç altına işlemiş korku
zamanında adamlara az etmedik o nesil bunu fena tatmışdı
gençler pek bilmez bizim onlara ettiğimizi amerika ortadoğuya etmemişdir.
Beşiktaşın düşmesi bir süre işlerine gelmişdi. Biraz kıpırdandığımızda neler olacağını biliyorlar.
Bizim taraftarın aksine onlar görüyor Beşiktaş güçleniyor ve üstüne koyacak daha

Çevrimdışı cursedofdragon

Bende yapayım :)

Beşiktaş - Erzurumspor (4-2)
Başakşehir - Kasımpaşa (3-2)
Göztepe - Galatasaray (3-2)
Konyaspor - Antalyaspor (2-1)
Fenerbahçe - Yeni Malatya (2-2)

Çevrimiçi Necmi

Malatya Kasımpaşa yakında düşerler biraz.Onların sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Ligi 4-5 gibi tamamlarlar.Başak asıl puan kaybetmesi lazım ama bilmiyorum zor gibi.
başak kaybeder sorun onlar değil sorun biz ne yapacağız

Çevrimdışı yoruk

başak kaybeder sorun onlar değil sorun biz ne yapacağız
Evet.Biz düzelirsek 2.sıra cebimizde bence kuşkum yok.Başak ile maçımız var Arena'da.Başak olmadık rakiplere kaybedip duruyor kaç yıldır.
Demba Ba'yı aldılar ama pek fark edeceğini düşünmüyorum.Çok kalabalık rotasyon sıkıntı çıkartabilir.Ba diğer takımlara gideceğine buraya gitmesi iyi oldu.
Bizim şöyle 4-5 atmamız lazım artık.Elin takımı buldun mu atıyor biz yok atamıyoruz.GS adamların forveti yok 6 attı.Biz olsak atabilecek miydik ?
[ Son Düzenleme: 22 Ocak 2019, 15:26:00 yoruk ]

Çevrimdışı tuncaboylu

yönetim bu konuda ne yapabilir dostum 8 yıl bunlarla muatap olan başkan şu anda tff nin başında
sadece bu yönetimlemi bitiyor bunlara çanak tutan kozu bütün camia veriyor ellerine ağızlarından tek düşmeyen şey
alt yapımızın ne kadar kötü olduğu adamlar bir ozan çıkardı a takıma her maç saçmalamasına ramen herkes yağlamak için
sıraya girdi birde biz alt yapıdan oyuncu oynattığımızda bakın camiadan nasıl sesler yükseliyor. fatih şu ozandan dahamı kötü
sen hiç fatihin ozan kadar hata yaptığına şahit oldunmu. ama daha oynamak için kadroya yazılsa denmedik şey bırakılmıyor
oyuncular Beşiktaş formasıyla hata yapmaya korkuyorlar bu kadar verimsiz olması rastlantımı. Ya abartılı şişirerek bitiriyorlar
yada yerle bir ederek mesela rıdvanı a takıma yazıyorlar çocuk daha U17 oyuncusu nesini görmüşlerde a takıma yazıyorlar
çok söylenir ihtiyaç duyulduğunda oynatılır o maç kaybederiz.  ne sabretmeyi biliyoruz ne övmeyi nede yermeyi
milli takım boyutu başka bir şey orda çok uzun yıllardır bütün köşe başları tutulmuş birini gönderseler geride bir sürü var
zaten gidenin yerinede hızlıca kendilerinden olanı getiriyorlar. bir gs li federasyonda dikkat et direk milli takımlar sorumluluğunu alıyor
fikret orman gibi bir isim tff başkanı olursa uzun yıllarda kalırsa belki o zaman bazı şeyler değişir. yapılanmayı yıkmak o kadar kolay olay değil
yıllardır bir terimden kurtulamadı gelir kovulur sonra tekrar gelir kovulur bu tekrar edip durur ama
her seferinde basın gelmesi için çaba gösterir kamuoyu yaratır yani birşey yapmak bir yerde güçlü olmakla olmuyor
her yerde güçlenmen gerekiyor. buda o kadar kolay olay değil şimdi başlasan belki 20 yıllık bir sürece yayılır.
adamlar bu sğrece 20 yılda geldiler bir senedemi yıkabileceğini sanıyorsun.
U19 milli takımı açıklanmış.
https://www.ajansbesiktas.com/u19-milli-takiminin-slovenya-maclari-aday-kadrosu-aciklandi-besiktastan-tek-isim-38271h.htm

7 tane Galatasaray'lı, 1 tane Beşiktaş'lı var.

Bu da U19 puan durumu:

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1246

Yönetimin bu konuda bir şey yapması lazım artık.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bjk_mabet

Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı caner.eryigit

Fotolar bugün itibari ile çekilmiş.şu zemini bu hale getirene helal olsun madalya takmak laızm

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bizim fb'nin ve gs'nin dönemlik kar-zarar tabloları açıklanmış baya kötü görünüyoruz. Bilen anlayan biri açıklasın da öğrenelim anlamadım ben valla

Çevrimdışı 34BJK64

Ozan Kabak tam bir pazarlama mahsulu. Cocuk tamam kotu degil ama oynadigi maclarda yaptigi fahis hatalar var bir suru. Fakat yukarıda bahsettigim GS lobisi oyle abarttı ki sanırsın Ramos. Her hafta "Manchester Ozani'i istiyor, City Ozan'i almak uzere, Real Madrid Ramos'un yerine düşünüyor" haberleriyle doldurdular gazeteleri ve ekranlari. Cocuk Budesliga'da küme düşmemeye oynayan bir takıma gitti, bu defa "aslında Stutgart degil Bayern aldi, seneye Stutgart'tan alacaklar" yalanını uydurdular.

Bu arada 4 milyona aldıkları Marcao'yu Ankaragücü maçından sonra özellikle Ugur Karakullukcu oyle bir ovdu ki sanırsın herif Real karsisinda mükemmel performans gösterdi. Ileriki haftalarda herkesin Marcao'dan bahsedeceği belli olmuş Ankaragücü maçından sonra. Herifler tezgahı kurmuş tikir tikir isletiyorlar.

Beşiktaş Mirin'i aldı bu kadar gündem olmadı. Bu adama yazın 6 Milyon istediler üstelik. Marcao diye aldıkları adam Portekiz sonuncusundan geldi. Gören de dediğin gibi Ramos sanacak.

Galatasaray'ın inanılmaz bir medya lobisi var. Adamları haksızken bile haklı konumuna çıkarıyorlar. Ozan şurada 3 aydır bilinen bir oyuncu. Ne ara izlediler ne ara karar verdiler de 11 Milyon €'ya sattılar? Bu işin ardında başka bir mesele var. FFP'den kaçma adına yapılmış göstermelik bir transfer gibi düşünüyorum. Neymiş seneye Bayern alacakmışmış. Nerden biliyorsunuz? Bayern alacak olsa alır kiralardı. Bir sürü oyuncu sattılar ama hala transfer yapamıyorlar. Çünkü kulüpte para yok. Satılan oyunculardan gelen paraların çoğu maaşlara gidecek.
BEŞİKTAŞ JK

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bizim fb'nin ve gs'nin dönemlik kar-zarar tabloları açıklanmış baya kötü görünüyoruz. Bilen anlayan biri açıklasın da öğrenelim anlamadım ben valla
Ben şu kadar söyleyim. Bizim kar, rakiplerimizin borç açıkladığı dönemlerde nedense bu veriler euro üzerinden açıklanırken şu an TL üzerinden açıklanmış   :money:

GSliler 300 bin euro kar etti diye seviniyor. Düşünün artık durumu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

zemin acaip derecede moralimi bozdu öyle böyle değil..
halı gibi zemini 1 sene de ne hale getirdiler valla büyük başarı. :akuma:

Çevrimiçi tolga1903

Twitter'da dönen zemin fotoğrafları güncel mi? Eğer öyleyse baya kötüleşmiş ama son maçlarda düzelmişti bir nebze niye böyle oldu şimdi?

Fotolar bugün itibari ile çekilmiş.şu zemini bu hale getirene helal olsun madalya takmak laızm

ben art niyet arıyorum artık bu zeminle ile ilgilenen her kimse renkli biri herhalde 1 ay geçti yeniden sıyrıldı bu kadar kötü olamaz var bu işte bir iş.

Çevrimdışı mylife1903

Senol gunes baya kilo almis bi de ayakkabiyla girip zemini bozmus

Çevrimdışı mylife1903

ben art niyet arıyorum artık bu zeminle ile ilgilenen her kimse renkli biri herhalde 1 ay geçti yeniden sıyrıldı bu kadar kötü olamaz var bu işte bir iş.
Arkadas voleybolcu ona mahsuben

Çevrimiçi Necmi

neden işimize geliyor malatya yensin fener tabutuna bir çivi daha çakılsın
malatya zaten inecek bu hafta olması şartmı.
fener birilerinden puan alacaksa gitsin başaktan gs den falan alsın bu onlara yeter :D

Çevrimdışı mylife1903

neden işimize geliyor malatya yensin fener tabutuna bir çivi daha çakılsın
malatya zaten inecek bu hafta olması şartmı.
fener birilerinden puan alacaksa gitsin başaktan gs den falan alsın bu onlara yeter :D
Gsye 7 tane atacaz ama kume dusecez deseler
Fblilerin %90i takimi sahaya cikartmaz

Çevrimdışı mylife1903

Ah ah bu hafta ligin son haftasi olacakti
Malatya fbye cakacakti
Biz de erzurum macinda sitadi susleyip fbnin kime fusmesini kutlayacaktik
1. Dakikada 50bin kosi sahaya dalip bitirecektik macii
Mirkelamdan verejen muzigu unutulmaaz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Akhisarspor, Beşiktaş maçı kadrosunda yabancı oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Egos

Ah ah bu hafta ligin son haftasi olacakti
Malatya fbye cakacakti
Biz de erzurum macinda sitadi susleyip fbnin kime fusmesini kutlayacaktik
1. Dakikada 50bin kosi sahaya dalip bitirecektik macii
Mirkelamdan verejen muzigu unutulmaaz

ne gerek var ağabey, fenerbahçe maçının skoruna göre hareket ederdik. bırak beşiktaş oynasın 3-0 öne geçsin, zaten uzun süre izleyemeyeceğiz takımı. fenerbahçe'nin sırtını bize yaslayıp zaman geçirmesini sağladıktan sonra 90+3'te sahaya inerdik, top çevire çevire ligden düşerlerdi.

Çevrimdışı mylife1903

ne gerek var ağabey, fenerbahçe maçının skoruna göre hareket ederdik. bırak beşiktaş oynasın 3-0 öne geçsin, zaten uzun süre izleyemeyeceğiz takımı. fenerbahçe'nin sırtını bize yaslayıp zaman geçirmesini sağladıktan sonra 90+3'te sahaya inerdik, top çevire çevire ligden düşerlerdi.
Yok yok riske gerek yok
Herifler gece kanun cikartir maci 3-0dan hukmen 3-3 tescil ederler falan sonra sezon basi kanunu degistirirler