11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş
11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş Skor : Bursaspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 08.11.2015 Saat : 20:15 Stadyum : Bursa Atatürk Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 103556 defa] 11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Kasım 2015, 22:18:22
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bence bu mesele Olcay-Quaresma-Töre-Frei meselesi degil,asil mesele Sosa-Oguzhan meselesi.Tolgay cabuk geri dönsün.

Kesinlikle Olcay meselesi.

Olcay'ın oynaması demek Oğuzhan'ın ve Töre'nin takım oyunu oynaması demek. Olmadığında bu oyuncular üçgen yapamıyorlar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

Bi yerde yazmıştın hatırlıyorum bu maçı kazanır milli arada toparlarız diye. Sen bu işi biliyorsun.

Eyvallah! Bu işi yapıyorum ondan olabilir. 

Çevrimdışı f_madida

iyi koyduk çıt çıkmıyor bursada şuan  :evillol:

:evillol: :evillol: :evillol:

Yalniz bir 5 mac ceza almasi lazim, kufur mu dersin sahanin icine atilan maddeler mi dersin, iceri sokulan patlayici maddeler mi dersin, futbol stadi disinda hersey olabilecek bir yer.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolga

Milli maçlar öncesinde bu maç çok önemliydi ve kötü oynamamıza rağmen kazandık.

Şampiyonluk her zaman bu maçlardan geçiyor ki Bursa deplasmanı her zaman zordur.

Bu maçı kazanarak Fb ve Gs'ye karşı psikolojik anlamda üstünlük kurmuş olduk.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Onur Küçük

Umarım Olcay'ın önemini takım için herkes anlamıştır.

Kendisinin ne ifade ettiği önemli değil takımı takım yapan adam kenarda olmaz istediği kadar kötü oynasın olmaz.
Olcay girince takımın da karakteri değişiyor. Takım daha çok tek top oynuyor ,oyun geçişleri daha hızlı , takım daha hızlı hücuma geçerek karşı takımı eksik yakalıyor ve gol geliyor .Bu takımın da karakteristiği bu aslında. Bu takımın topu ayağında çok tutan oyuncularla durağan oynadıkça gol atması, puan alması çok daha zor. Yalnız bunu herkesin görmesi lazım yoksa bedelini takım ödeyecek. Olcay'ın yetenekleri tartışılabilir ama takıma kattığı tartışılamaz.

Çevrimdışı COB

Oguzhan hiç gözükmediği maçta bir şutla maçi sökü aldi. Büyük futbolcu maç kazandirir,  Ozzie bu sezon bunu yapiyor...

Gökhan Töre'ye rağmen kazandik. Yedeğe çekilmeli. Kerim şansi hakediyor.

Çevrimdışı legendmaster

bursaya ve liderlik bekleyen fenere de koyduk mu

Çevrimdışı ozan062

ben oguzhanın 90 dakikayı kaldıramadıgını hocayada niye ısrar ettiğini kafamda soruyordum

ama işte bazen seni bu riskler vezirde eder rezilde...

eskiden  oguzhanda oyundan dusünce hemen hemen bütün ikili mucadelelerde sarı kart alırdı

fakat ilkmdüzelttiği bu oldu kolay kart gormuyor oyunculara o manasız tepkileri vermiyor evet yine oyudnan dusuyor ama konsantresini kaybetmiyor bu güzel birsey işte simdi 25ü27 yasındaki bir oyuncu kıvamında
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Efe

:evillol: :evillol: :evillol:

Yalniz bir 5 mac ceza almasi lazim, kufur mu dersin sahanin icine atilan maddeler mi dersin, iceri sokulan patlayici maddeler mi dersin, futbol stadi disinda hersey olabilecek bir yer.
taraftar profili maalesef çok sıkıntılı ben bu yüzden maçlara gitmiyorum maçı seyredemiyorum çünkü timsah arenada değişir inşallah ama biz bildiğin direkten döndük bu traz maçlar hep sıkıntıdır ve futbolcular bu yoğun tempodan kurtuldukları için dua ediyordur ve çok rahatlamışlardır şu fb yede bi tokat gelse artık arayı açarak gideceğiz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Kasım 2015, 22:22:18
  • Beşiktaş / Bodrum
Bundan sonra 2 maçımız içeride.

Kazanırsak puan farkı daha da açılacaktır.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Yorgunluk dolayısıyla uzun üre oyun tutturamadık ama büyük yıldız son dk. da kalitesini gösterdi. Rakip çok bilendiği için sıkıntılı geçeceği belliydi. Yine de oyundan hiç düşmemeyi başardık. İsmail e özellikle tebrikler. Maçın galiba en çok topla oynayan oyuncusuydu. Kim ne derse desin her geçen maç daha iyi oynuyor. Bu maç artık Beşiktaşın bu sezon sonuna kadar gideceğini gösterdi. Ersana da helal olsun, sakat eline rağmen adam gigbi 90. dk mücadele etti.

Çevrimdışı Kadir G.

Oguzhan hiç gözükmediği maçta bir şutla maçi sökü aldi. Büyük futbolcu maç kazandirir,  Ozzie bu sezon bunu yapiyor...

Gökhan Töre'ye rağmen kazandik. Yedeğe çekilmeli. Kerim şansi hakediyor.

Oğuzhanın Törenin olmamasının sebebi Olcayın sahada olmamasıydı. Olcay maçı aldı 3 puanı yazdırdı. Nasıl tek pasa başladık. Kötü oynayan Töre bile sola geldi hareketlendirdi oyunu.

Çevrimdışı Fatih_

İstediğimizi bir türlü yapamadık maç boyu, kalpden girmek içden bile değildi.

Çevrimdışı Türkay

Quaresma ile Olcay'ın bence en büyük farkı Olcay şampiyonluk istiyor.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı legendmaster

Alıntı
Herifler hakemler ve şansla gidiyorlar bir şekilde.

bakın fenerli ne yazmış kop kop kop  :kop: :kop:

Çevrimdışı can1903

Ben şu an böyleyim? Siz  :lol: :lol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUTE

Yalnız Atiba'ya bir parantez acmak lazım. Yaya Toure'ye eşit tek eksiği sut cekmemesi

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 11:44:42 atalay ]

Çevrimdışı f_madida

taraftar profili maalesef çok sıkıntılı ben bu yüzden maçlara gitmiyorum maçı seyredemiyorum çünkü timsah arenada değişir inşallah ama biz bildiğin direkten döndük bu traz maçlar hep sıkıntıdır ve futbolcular bu yoğun tempodan kurtuldukları için dua ediyordur ve çok rahatlamışlardır şu fb yede bi tokat gelse artık arayı açarak gideceğiz

fbye bugun geliyordu neredeyse ama haftaya artik bakalim..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Umarım Olcay'ın önemini takım için herkes anlamıştır.

Kendisinin ne ifade ettiği önemli değil takımı takım yapan adam kenarda olmaz istediği kadar kötü oynasın olmaz.
Bütün sözlerimi geri alıyorum
Olcay aldi bu maci oyina girdi ölü takim bir anda canlandi pas yapmaya ucgen kurmaya basladi
Tesekkurler OLCAY , ADAMSIN MICKEY MAUSE :evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi uğur07

burada işte bu yüzden cucak cucak yazdılar. tek top oynayan olcayın daha iyi şut çeken orta yapanı. neyse artık.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Kasım 2015, 22:26:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Töre ve Quaresma aynı anda sahada olmaz.

Bunu klişe tabir ile değil saha içi sebepleri ile yazacağım.

Beşiktaş'ın hücumlarının üç kilit ismi var; Olcay, Töre ve Ozzie. Koridorları kullanmak, yakın oynayıp üçgenleri kurmak istiyorsan Olcay ve Ozzie birlikte oynamak zorunda. Atiba'da stoperlerin önünde oynamaz. Atiba kaleden ne kadar uzak olursa takım hücum geçişlerinde o kadar sorun yaşar.

Atiba, Töre, Olcay, Oğuzhan bu takımın kritik dörtlüsüdür.

Bunu hoca da biliyor aslında. Oyuncuyu kaybetmemek adına yapıyor ama artık yeter. Oyuncu kaybetmeyeyim derken şampiyonluk gidecek.

Mersin'e karşı çık, İskenderbey'e de çık ligde şu baş üstü takımlara karşı bunu yapamazsın. Artık gerçekten yeter yapmamalı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersoy

Sesim kısılacak yarın sabaha kesin boğazım baya ağrıyor iyi bağırdık.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı fatih e.

Su sosa bir daha ilk 11 oynamasın lütfen , cenk her maç 20-30 dk süre almalı , oğuzhan-olcay-gökhan-cenk , bunları bozmayacaksın arkadaş , adamlar şiir gibi oynuyor aralarında

aslında sosa kötü oynamadı sadece önde mücadele etmiyor, topu da ozi kadar iyi değerlendiremiyor. uzaktan şutları iyi olmamasına rağmen bol da şut çekiyor.

son kasımpaşa maçında ozi ile sosa değişmeli oynadı. genelde sosa öndeydi tabi. geride oynadığı bir maçta müthiş bir asist de yapmıştı. üstelik geride oynarken daha çok mücadele ediyor. ikinci yarı sola kaydığında da verimli olacaktır.

hocanın atiba - sosa önünde de olcay - ozi - g7 ile çıkması ozi ve sosanın verimini de arttıracaktır eminim.

Çevrimdışı f_madida

Veli de onumuzdeki hafta takimla calismaya basliyormus, gs macina forma girer belki.

Etiketler: